Купити

День 1С:Кар'єри - хороша можливість для студентів і випускників почати кар'єру в області інформаційних технологій

 

Фірма "1С" запрошує студентів та випускників ІТ-спеціальностей, а також інших технічних і економічних спеціальностей взяти участь в Днях 1С:Кар'єри, які відбудуться з 11 по 19 листопада 2017 року. Організатори заходу фірма "1С" і партнери "1С". Офіційний сайт заходу www.student.1c.ru.

Дні 1С:Кар'єри це хороша можливість почати свою кар'єру в області інформаційних технологій:

 • Працюючи з технологіями 1С, ви реально допомагаєте підвищити ефективність і керованість бізнесу, полегшуєте повсякденну роботу багатьох людей, допомагаєте суспільству досягати поставлених цілей швидше і з меншими витратами праці.
 • Індустрія 1С дає можливість займатися цікавою справою, вирішувати різноманітні завдання управління і обліку засобами передової, постійно розвивається системи програм "1С:Підприємство".
 • У галузі, як правило, використовуються прозорі і зрозумілі системи оплати праці, які ставлять дохід в пряму залежність від результатів роботи, що дозволяє самостійно впливати на розмір власного доходу. Навіть в умовах нестабільності попит на фахівців за рішеннями 1С продемонстрував значно більшу стійкість у порівнянні з попитом на фахівців за рішеннями інших вендорів.
 • Ви можете вибрати напрямки спеціалізації: розвиватися в області програмування, проектної діяльності, супроводу інформаційних систем, управлінського та бухгалтерського консалтингу, викладацької діяльності або менеджменту.
 • Молоді фахівці мають унікальну можливість швидко придбати корисний досвід, проявити себе в реальному справі і протягом декількох років досягти значного професійного і кар'єрного зростання до провідного спеціаліста, керівника проектів і напрямків.
 • У професійне співтовариство 1С входять сотні тисяч людей співробітники фірм-франчайзі і ІТ-фахівці різних компаній. На старті і в процесі роботи ви маєте можливість різнобічного спілкування та обміну досвідом з численними колегами, участь в професійних співтовариствах, форумах і конференціях.

  В рамках Днів 1С:Кар'єри провідні партнери "1С" готові запропонувати:

  • поточні та перспективні вакансії, в тому числі з гнучким графіком роботи;
  • місця для проходження переддипломної та виробничої практики;
  • можливості пільгового і безкоштовного навчання та стажування.

   Для всіх бажаючих майстер-клас з розробки на платформі "1С:Підприємство 8". Ви побачите, як за півгодини зробити кроссплатформне додаток (включаючи його мобільну версію для Android і iOS), що взаємодіє з хмарної серверної частиною, реалізованої також на платформі "1С:Підприємство".

   Тільки в Дні 1С:Кар'єри всі студенти отримують можливість пройти тестування "1С:Професіонал" за всіма типовими додатками 1С і по платформі "1С:Підприємство 8.3". Успішно здали тест студенти отримують офіційний сертифікат 1С, який високо цінується роботодавцями.

   Реєструйтеся на сайті www.student.1c.ru і приходьте на День 1С:Кар'єри!

   Актуальне про захід в групі https://vk.com/1c4youth ( "Молодіжний 1С")

   ЗАПРОШУЄМО НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ПІДТРИМАТИ ДЕНЬ 1С:КАР'ЄРИ

   Дні 1С:Кар'єри проводяться фірмою" 1С "і партнерами" 1С "з 2007 року. За цей час тисячі студентів отримали цікаву і перспективну роботу, підібрали можливості для стажувань, виробничих і переддипломних практик, написали і захистили дипломні роботи з реальним проектам, пройшли навчання, отримали офіційні сертифікати 1С, домоглися визнання колег.

   Фірма" 1С "запрошує навчальні заклади вищої та середньої професійної освіти підтримати День 1С:Кар'єри: довести інформацію про захід до студентів та інших зацікавлених осіб, з якими ви підтримуєте наукові та освітні контакти (розмістити інформацію на стенді, на сайті, передати колегам, опублікувати інформацію в соціальних мережах).

   Навчальним закладам безкоштовно надаються інформаційно-рекламні матеріали. Для отримання матеріалів прохання звернеться до оргкомітету заходу або безпосередньо до організатора заходу в вашому місті см. Www.student.1c.ru.

   Можливе проведення Днів 1С:Кар'єри на базі навчального закладу.

   КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ

   www.student.1c.ru, pram@1c.ru, +7 (495) 688-89-38.