Купити

Випуск "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП"

 

Фірма "1С" спільно з "1С-РАРУС" сповіщає користувачів і партнерів про випуск нового галузевого рішення на базі технологічної платформи "1С:Підприємство 8.3" & ndash;
"1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" (1C: Общепит КОРП).

"1С:Громадське харчування КОРП" призначений для автоматизації оперативного, бухгалтерського і податкового обліку (в т. Ч. Діяльності ІП, обліку на ССО, розрахунку ЕНВД) на підприємствах громадського харчування: мережі підприємств харчування різних форматів і концепцій, ресторанні холдинги, кейтерингові компанії і оператори харчування, їдальні та буфети при підприємствах різного профілю, цеху з виробництва кондитерських виробів, напівфабрикатів і кулінарії, а також інші підприємства харчування.

Конфігурація "Громадське харчування КОРП" розроблена на базі типової конфігурації "Бухгалтерія підприємства КОРП", редакції 3.0 системи програм "1С:Підприємство 8" зі збереженням усіх можливостей і механізмів типового рішення.

При розробці "1С:Громадське харчування КОРП" був врахований досвід впровадження та експлуатації більш ніж на 6700 підприємствах громадського харчування, серед яких: ТОВ "Газпром торгсервис", ТОВ "Кубань-Кейтеринг", ТОВ "Парк-готель" Порто маре 21 ", ТОВ" Кондитерська "Крем Роял", ТОВ "Фабрика кондитерських виробів Чертаново", Управління з торгівлі і громадського харчування ВАТ "РКК" Енергія ", Філія ФГУП" ЦЕНКІ "-" Космічний центр "Південний" і багато інших.

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП"

З 27.10.2017 в продаж надходять такі програмні продукти:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб. (Без ПДВ)

Дилер

Постійний партнер

4601546133151

1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП

47 000

23 500

21 150

2900001806237

1С:Громадське харчування. NFR

-

-

4 000

Для ліцензування робочих місць програмного продукту "1С:Громадське харчування КОРП" фірма "1С" змінює найменування клієнтських ліцензій від програмного продукту "1C: Громадське харчування. Модуль для 1С:ERP" і випускає ліцензії із загальним найменуванням "1С : Громадське харчування КОРП, ERP "для продуктів:

 • 4601546130037 "1С:Громадське харчування. Модуль для 1С:ERP". З метою оптимізації просування модулів для "1С:ERP", наведено нове найменування, старе & ndash; "Модуль 1С:Громадське харчування для 1С:ERP".
 • 4601546133151 "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП".

Зареєстрованим користувачам, які раніше придбали клієнтські ліцензії "1С:Громадське харчування для 1С:ERP", не потрібно проведення будь-яких замін, продукти вважаються ідентичними ліцензіями "1С:Громадське харчування КОРП".

Повний список програмних продуктів "1С:Громадське харчування КОРП" і їх ціни наведені в Додатку 1 .

З 27.10.2017 програмні продукти "1С:Громадське харчування <" версії ПРОФ переводяться на систему ліцензування та захисту конфігурацій для "1С:Підприємство 8" & ndash; 1С:СЛК, при цьому забезпечується повна сумісність з попередньою системою захисту. Програмні продукти в новій комплектації з'являться в продажу в міру ротації складського запасу фірми "1С". Повний список програмних продуктів "1С:Громадське харчування" версії ПРОФ наведено в інформаційному листі http://1c.ru/news/info.jsp?id=20224 - №20224 від 23.07.2015.

Функціональні можливості продукту

 • Автоматизація робочих місць: технолога, кухарі, завідувача виробництвом, калькулятора, комірника, бухгалтера по різних ділянках обліку.
 • Ведення списку рецептур, складання калькуляцій (Технологічних карт), з урахуванням попередньої проробки "фірмових" страв.
 • Облік приготування напівфабрикатів і страв згідно заведеним раніше рецептурами. Оцінка нестачі інгредієнтів, наявності необхідних напівфабрикатів, необхідної кількості інгредієнтів.
 • Використання декількох рецептур з можливістю вибору потрібної в момент приготування. Для складних рецептур, реалізований механізм обліку "блюдо в блюді".
 • Ведення списку взаємозамінних продуктів і його автоматичне використання при списанні у виробництво і формуванні калькуляційних карток.
 • Облік сезонних коефіцієнтів перевитрати, спецій, калорійності та харчової цінності.
 • Підтримка вимог законодавства по роботі з ЕГАИС для підприємств громадського харчування, 54 & ndash; ФЗ, необхідна галузева звітність і друковані форми.
 • Обмін даними з касовими системами: http://solutions.1c.ru/catalog/restaurant/features - 1С:Ресторан (двосторонній), рестарт (двосторонній), UCS R_Keeper v.6 і v.7 (тільки завантаження продажів ), iiko RMS (тільки завантаження продажів), Frontol 5 (тільки завантаження продажів).
 • Основні відмінності від "http://solutions.1c.ru/catalog/public-catering/features - 1С:Підприємство 8. Громадське харчування":
  • Реалізовано специфічний бухгалтерський документообіг між підрозділами, виділеними на окремий баланс (використовуються спеціальні документи типу "Авізо").
  • Податковий облік відокремлених підрозділів ведеться з урахуванням особливостей, передбачених законодавством. Обчислення податку на прибуток здійснюється в цілому по юридичній особі. При цьому деякі витрати включаються в зменшення прибутку в обсязі, розрахованому в цілому по юридичній особі, виходячи з суми виручки, витрат по оплаті праці, реалізованих товарів.
  • Розрахунок часток і розподіл податку на прибуток щодо інспекцій ФНС, де зареєстровані відокремлені підрозділи, проводиться автоматично при проведенні регламентних операцій. Після проведення цих регламентних операцій автоматично заповнюється податкова декларація з податку на прибуток.
  • Для аналізу інформації по підрозділах, виділеним і не виділеним на окремий баланс, використовуються будь-які стандартні звіти.
  • Все галузеві механізми, необхідні для ведення обліку виробництва і реалізації страв або напівфабрикатів, підтримують додаткову аналітику "Підрозділ". Наприклад, єдине для всіх підрозділів блюдо може мати різну рецептуру приготування в кожному конкретному підрозділі.
  • Блок роботи з ЕГАИС для підприємств харчування, які виробляють пиво з метою реалізації всередині власної мережі (міні-пивоварні крафтового пива при ресторанах) і використовують для обліку виробництва спрощену схему (за рецептурами, аналогічно виробництву страв) & ndash; в частині відображення в ЕГАИС операцій з виробництва і реалізації слабоалкогольної продукції.

Розширений опис функціональних можливостей програмного продукту наведено в Додатку 2 .

З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті фірми "1С" http://solutions.1c.ru/catalog/public-catering-corp.

Програмний продукт "1С:Громадське харчування КОРП" пройшов сертифікацію "1С:Сумісно", інформаційний лист http://1c.ru/news/info.jsp?id=23029">№23029 від 18.05. 2017.

КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ продукту

Продукт "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" (артикул 4601546133151) включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8.3"
  • типової конфігурації "Бухгалтерія підприємства КОРП", редакція 3.0
  • галузевої конфігурації "Громадське харчування КОРП", редакція 3.0
 • DVD-випуск ІТС ПРОФ
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3"
 • Комплект документації за типовою і галузевої конфігурації
 • Купон на пільгове супровід 1С:ІТС
 • Активаційний конверт 1С:ІТС Галузевий Пільговий на 3 місяці
 • Конверт з пінкод програмної ліцензії "1С:Підприємство 8.3" на 1 робоче місце
 • Конверт з пінкод програмної ліцензії конфігурації "Громадське харчування КОРП" на 1 робоче місце
 • Ліцензії на використання системи "1С:Підприємство 8", конфігурації "Громадське харчування КОРП" або "Бухгалтерія підприємства КОРП" на одному робочому місці.
 • пінкод для реєстрації на сайті підтримки користувачів.

Конфігурація "Громадське харчування КОРП" є захищеною і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу "1С:Підприємство 8" (на 1, 5, 10, 20, 50 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій "1С:Громадське харчування КОРП, ERP" (на 1 , 5, 10, 20, 50 робочих місць).

Кількість ліцензій на використання "1С:Громадське харчування КОРП" і платформи "1С:Підприємство 8" визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з цією конфігурацією.

Для використання даного прикладного рішення в клієнт-серверному варіанті необхідна ліцензія на сервер "1С:Підприємство 8". Більш докладно про клієнт-серверному варіанті роботи "1С:Підприємство 8" можна ознайомитися   http: //v8.1c.ru/overview/Term_000000033.htm#1 - на сайті фірми "1С".

ДОКУМЕНТАЦІЯ, включаються до складу ПОСТАВКИ ПРОГРАМНИХ ​​ПРОДУКТІВ

Продукт "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" (артикул 4601546133151) включає в себе документацію:

 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво адміністратора;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво користувача;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника (у двох частинах);
 • 1С:Підприємство 8. Конфігурація "Громадське харчування". Керівництво користувача

Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника" (в 2-х частинах). Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки Конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в 5-ти частинах) можна придбати окремо:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001483575

1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови (у 5 частинах)

2 100

1. 410

1. 220

Передбачено придбання не більше одного екземпляра на один реєстраційний номер.

Для користувачів "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" передбачено придбання додаткових книг документації:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001806244

1С:Підприємство 8. Конфігурація "Громадське харчування". Інструкція користувача. Видання 3

450

255

255

Для придбання книг документації для своєї організації або для організації користувача партнер оформляє заявку на придбання документації за адресою

http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

Перед подачею заявки на придбання документації рекомендується перевірити реєстрацію продукту користувача, наявність активного сервісу 1С:ІТС Галузевий на даний продукт і чинного договору 1С:ІТС. Партнер може перевірити реєстрацію продукту на сторінці http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx, вибравши з меню заявок пункт "Реєстрація & ndash; Перевірка реєстрації" і заповнивши відповідну заявку.

Перевірка наявності чинного договору та активного сервісу 1С:ІТС Галузевий здійснюється на сайті https://portal.1c.ru/partner/subscription/check.

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ

Поширення і впровадження програмних продуктів, що містять конфігурацію "Громадське харчування КОРП" ведеться тільки партнерами-франчайзі фірми "1С". Обов'язкових вимог щодо наявності сертифікованих фахівців немає.

апгрейд

Зареєстровані користувачі нижчеперелічених програмних продуктів можуть придбати програмний продукт "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" на умовах апгрейда по стандартній схемі:

 • 4601546118998 1С:Підприємство 8. Громадське харчування
 • 4601546119001 1С:Підприємство 8. Громадське харчування. Комплект для 5 користувачів
 • 4601546119018 1С:Підприємство 8. Громадське харчування (USB)
 • 4601546119025 1С:Підприємство 8. Громадське харчування. Комплект для 5 користувачів   (USB)
 • 4601546081131 1С:Підприємство 8. Громадське харчування (захист платформи програмна, конфігурації апаратна)
 • 4601546092540 1C: Бухгалтерія 8 ПРОФ
 • 4601546041654 1С:Бухгалтерія 8 ПРОФ (USB)
 • 4601546091970 1С:Бухгалтерія 8 КОРП
 • 4601546063786 1С:Бухгалтерія 8 КОРП (USB)
 • 4601546092649 1С:Бухгалтерія 8. Комплект на 5 користувачів
 • 4601546041678 1С:Бухгалтерія 8. Комплект на 5 користувачів (USB)
 • 4601546041661 1С:Бухгалтерія 8. Базова версія
 • 4601546092564 1С:Бухгалтерія 8 ПРОФ. Поставка для роздрібного розповсюдження
 • 4601546049025 1С:Бухгалтерія 8 ПРОФ. Поставка для роздрібного розповсюдження (USB)
 • 4601546092557 1С:Бухгалтерія 8 ПРОФ на 5 користувачів. Поставка для роздрібного розповсюдження
 • 4601546049032 1С:Бухгалтерія 8 ПРОФ на 5 користувачів. Поставка для роздрібного розповсюдження (USB)
 • 4601546023056 1С:Бухгалтерія 8.0
 • 4601546034939 1С:Бухгалтерія 8.0. Комплект на 5 користувачів
 • 4601546006820 1С:Бухгалтерія 7.7 Базова версія
 • 4601546006615 1С:Бухгалтерія 7.7 ПРОФ
 • 4601546006608 1С:Бухгалтерія 7.7 Стандартна версія
 • 4601546016010 1С:Бухгалтерія 7.7.Упрощен.сіст.налогообл. Базова
 • 4601546006639 1С:Підприємство 7.7 для SQL. Бухгалтерський облік. Типова конфігурація
 • 4601546006622 1С:Підприємство 7.7 (Сет). Бухгалтерський облік. Типова конфігурація
 • 4601546048806 1С:Бухгалтерія 7.7 ПРОФ + ІТС USB
 • 4601546048820 1С:Підприємство 7.7 для SQL. Бухгалтерський облік. Типова конфігурація + ІТС USB
 • 4601546048813 1С:Підприємство 7.7 (Сет) .БУХГАЛТЕРСЬКИЙ облік. Типова конфігурація + ІТС USB
 • 4601546048264 1С:Спрощенка 8
 • 4601546004154 1С:Бухгалтерія 7.5 ПРОФ
 • 4601546005526 1С:Бухгалтерія 7.5 Стандартна версія
 • 4601546004628 1С:Бухгалтерія 7.5 Базова версія
 • 4601546004222 1С:Підприємство 7.5. Бухгалтерський облік. Типова конфігурація. сет.
 • 4601546005151 1С:Підприємство 7.5 для SQL. Бухгалтерський облік. Типова конфігурація

Також передбачений апгрейд клієнтських ліцензій "1С:Громадське харчування":

 • 4601546119032 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце
 • 4601546119049 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць
 • 4601546119056 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць
 • 4601546119063 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць
 • 4601546081148 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце (USB)
 • 4601546081155 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць (USB)
 • 4601546081162 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць (USB)
 • 4601546081179 1С:Громадське харчування, Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць (USB)

на відповідне або більшу кількість клієнтських ліцензій "1С:Громадське харчування КОРП, ERP":

 • 4601546130044 1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце
 • 4601546130051 1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць
 • 4601546130068 1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць
 • 4601546130075 1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць
 • 4601546130082 1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць

Вартість апгрейда складе: вартість придбаних програмних продуктів мінус вартість переданого на апгрейд продукту, плюс 150 руб., Але не менше половини вартості набору продуктів.

У фірму "1С" передаються реєстраційні анкети і апаратні ключі захисту платформи 1С:Підприємство 8, що входять в поставку здаються за умовами апгрейда продуктів. Після виконання апгрейда користувачі зданих на апгрейд продуктів з програмною захистом зобов'язані видалити зі свого комп'ютера файл ліцензії продукту, зданого в апгрейд.

При апгрейді клієнтських ліцензій в фірму "1С" передаються реєстраційні анкети клієнтських ліцензій (ліцензійна угода).

Користувач, який отримує продукт "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" на умовах апгрейда, повинен завершити роботу в здається в апгрейд програмному продукті до кінця поточного року. Надалі він може користуватися зданим в апгрейд продуктом тільки для перегляду історичних облікових даних, але не повинен використовувати його для обліку поточної діяльності. Підтримка з боку "1С" по програмному продукту, зданого в апгрейд, не надається. Якщо такі умови для користувача не прийнятні, то він може придбати продукт "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" без апгрейдну знижки, тобто за повну вартість.

Для здійснення апгрейда партнер оформляє заявку за адресою http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

Клієнтські ліцензії на платформу "1С:Підприємство 8" не приймаються в розрахунок апгрейда з поступовим зниженням дози. Обмін (апгрейд) клієнтських ліцензій системи "1С:Підприємство 8" здійснюється за загальними правилами, встановленими в інформаційних листах http://1c.ru/news/info.jsp?id=4151 - №4151 від 28.06.2005   і http : //1c.ru/news/info.jsp? id = 17659 - №17659 від 25.12.2013.

ПЕРЕНЕСЕННЯ ДАНИХ З "1С:ОБЩЕПИТ"

Учасники програмних продуктів, що включають конфігурацію "Громадське харчування" редакції 3.0, можуть оновити конфігурацію до версії КОРП, при цьому накопичені в інформаційній базі дані збережуться. Порядок поновлення викладено в керівництві користувача, також передбачено отримання порядку поновлення в електронному вигляді за допомогою запиту на адресу food@rarus.ru.

1С:ОБЩЕПИТ. NFR

Звертаємо увагу фірм-франчайзі, що для освоєння функціональних можливостей прикладних рішень "1С:Підприємство 8. Громадське харчування" і "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" і підготовки персоналу партнерських фірм, випущений новий спеціальний програмний продукт & ndash; "1С:Громадське харчування. NFR" (артикул 2900001806237), який включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • галузевої конфігурації "Громадське харчування", редакція 3.0
  • галузевої конфігурації "Громадське харчування КОРП", редакція 3.0
 • Загальний комплект документації по галузевої конфігурації для версій ПРОФ і КОРП.
 • Ключ апаратного захисту конфігурації "Громадське харчування" на 1 робоче місце.
 • Ключ апаратного захисту конфігурації "Громадське харчування КОРП" на 1 робоче місце.
 • Ліцензію на використання конфігурацій "Громадське харчування" і "Громадське харчування КОРП" на одному робочому місці.

Для автоматизації підприємств і холдингів, основним напрямком діяльності яких не є 1С:Франчайзинг, навіть якщо у них є підрозділи, які мають статус партнерів-франчайзі фірми "1С", необхідно використовувати комерційні поставки "1С:Підприємство 8. Громадське харчування" і " 1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП ".

Заявки від партнерів на придбання даного програмного продукту приймаються в електронному вигляді. Заявку можна направити, заповнивши форму, яка доступна партнерам-франчайзі фірми "1С" в розділі технічної підтримки сайту фірми "1С".

Звертаємо увагу фірм-франчайзі, що в зв'язку з випуском нової поставки "1С:Громадське харчування. NFR" (артикул 2900001806237) з 27.10.2017 знімаються з продажу наступні номенклатурні позиції:

Код

Найменування

2900001219761

1С:Громадське харчування. NFR

Зареєстровані користувачі перерахованих вище програмних продуктів, що мають діючий договір на Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС для партнерів), будуть продовжувати отримувати консультаційно-методичну підтримку та оновлення програмних продуктів в установленому раніше порядку.

Партнерам, які раніше придбали   2900001219761 "1С:Громадське харчування. NFR", і не планують автоматизацію підприємств громадського харчування за допомогою "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП", ніяких замін не потрібно. Якщо ж така автоматизація планується, то необхідно придбати "1С:Громадське харчування. NFR" (артикул 2900001806237) на стандартних умовах.

СЕРВІС

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "Громадське харчування КОРП" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С:Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С:Підприємство" (1С:ІТС) з активним сервісом 1С:ІТС Галузевий 2-й категорії.

Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС) & ndash; офіційна підтримка, яку фірма "1С" спільно зі своїми партнерами надає користувачам програм "1С:Підприємство" на регулярній, і безперервній основі. Офіційна підтримка включає в себе Сервіси 1С:ІТС та послуги офіційних партнерів фірми "1С". Детальну інформацію про всі Сервісах "1С" см. На порталі 1С:ІТС за адресою https://portal.1c.ru/.

Сервіси 1С:ІТС дозволяють:

 • готувати і здавати регламентовану звітність через Інтернет,
 • обмінюватися електронними рахунками-фактурами і іншими юридично значимими документами, за допомогою автоматизованого резервного копіювання захищати від втрати і ушкоджень бази даних,
 • використовувати програму "1С:Підприємство" через Інтернет,
 • отримувати консультації у аудиторів і фахівців фірми "1С" і багато іншого.

Детальніше про склад і умови 1С:ІТС і про сервіс 1С:ІТС Галузевий можна прочитати на сторінках www.its.1c.ru/aboutи https://portal.1c.ru/app/branch.

В комплект основного постачання "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП" включається купон на пільговий період супроводу в рамках договору 1С:ІТС та сервісу 1С:ІТС Галузевий. Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість поставки   "1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП". Тобто після реєстрації комплекту і оформлення пільгового періоду супроводу 1С:ІТС, а також активації пільгового періоду супроводу в рамках сервісу 1С:ІТС Галузевий, користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.

Номер телефону лінії консультацій фірми "1С" +7 (495) 956 & ndash; 11 & ndash; 81, адреса електронної пошти   v8@1c.ru.

В частині, що стосується роботи з конфігурацією "Громадське харчування КОРП", консультації надає партнер-розробник компанія "1С-РАРУС" з 10:00 до 19:00 за московським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком московських підприємств):

 • назва сервісу в системі 1С-Коннект: ЛК 1С:Громадське харчування;
 • телефон лінії консультацій +7 (495) 223-04-04, 231-20-02;
 • адресу електронної пошти: food@rarus.ru;
 • система електронної комунікації "ICQ": 711867965;
 • система електронної комунікації "Skype": food-1c.

Користувачі, які активували сервіс 1С:ІТС Галузевий, обслуговуються у відповідності з регламентами, що базуються на принципах системи менеджменту якості. Контроль якості обслуговування здійснюється фірмою "1С", при необхідності можна звернутися до відповідального менеджеру фірми "1С" за адресою електронної пошти:   itsotr@1c.ru.

Користувачі отримують оновлення по платформі "1С:Підприємство" і конфігурації "Громадське харчування КОРП" через партнерів-франчайзі, розробника і на сайті "1С" в розділі інтернет-підтримки користувачів:   https: //portal.1c.ru/ .

Після закінчення пільгового періоду супровід по платформі "1С:Підприємство" і конфігурації "Громадське харчування КОРП" здійснюється на платній основі, для його отримання необхідно оформити договір 1С:ІТС та сервіс 1С:ІТС Галузевий 2-й категорії на платній основі. < / p>

Для оформлення договору 1С:ІТС та сервісу 1С:ІТС Галузевий звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Центрам Супроводження та Сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці   http: // its. 1c.ru/zakaz. 

 

Додаток 1

Ціни на програмні продукти "1С:Громадське харчування КОРП"

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб. (Без ПДВ)

Дилер

Постійний партнер

4601546133151

1С:Підприємство 8. Громадське харчування КОРП

47 000

23 500

21 150

2900001806237

1С:Громадське харчування КОРП. NFR

-

-

4 000

4601546130044

1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце

9 500

4 750

4 280

4601546130051

1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць

32 400

16 200

14 580

4601546130068

1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 10 робочих місць

62 100

31 050

27 950

4601546130075

1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць

: 117 000

58 500

52 650

4601546130082

1С:Громадське харчування КОРП, ERP. Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць

280 800

140 400

126 360

 

Додаток 2

Функціональні можливості програмного продукту "1С:Громадське харчування КОРП"

Галузеве рішення "1С:Громадське харчування КОРП" призначено для автоматизації оперативного, бухгалтерського і податкового обліку (в т.ч. діяльності ІП, обліку на ССО, розрахунку ЕНВД) на підприємствах громадського харчування: мережі підприємств харчування різних форматів і концепцій, ресторанні холдинги, кейтерингові компанії і оператори харчування, їдальні та буфети при підприємствах різного профілю, цеху з виробництва кондитерських виробів, напівфабрикатів і кулінарії, а також інші підприємства харчування.

Рішення надає допомогу у виконанні багатьох функцій, які виконуються різними працівниками підприємства громадського харчування & ndash; завідувачами виробництвом, технологами, комірниками, кухарями, бухгалтерами по різних ділянках обліку, бухгалтера-калькулятора і забезпечує комплексне управління підприємством громадського харчування.

Конфігурація "Громадське харчування КОРП" розроблена на базі типової конфігурації "http://v8.1c.ru/buhv8/327.htm - Бухгалтерія підприємства КОРП", редакції 3.0 системи програм "1С:Підприємство 8" зі збереженням усіх можливостей і механізмів типового рішення.

В рішенні реалізований наскрізний облік в розрізі підрозділів організації, як виділених, так і не виділених на окремий баланс. За кожним відокремленим підрозділом ведеться облік доходів і витрат, а також фактичного прибутку.

На додаток до типових можливостям "1С:Бухгалтерія підприємства КОРП" конфігурація забезпечує:

 • Ведення номенклатурного довідника, з відображенням всієї необхідної галузевої інформації по товарах, матеріалах, напівфабрикатах, страв. Передбачена можливість враховувати: додаткові одиниці виміру, взаємозаміни інгредієнтів з різними коефіцієнтами заміни, хімікоенергетіческіе характеристики, калорійність і харчову цінність.

Також з картки продукту можна аналізувати використання даного інгредієнта в інших рецептурах:

 • Використання механізму сезонних коефіцієнтів дозволяє врахувати "плаваючий" відсоток холодної обробки інгредієнта в залежності від сезону. Немає необхідності кожного разу заводити нову рецептуру.

 • Ведення списку рецептур, складання калькуляцій (Технологічних карт), з можливістю обліку попередньої проробки "фірмових" страв. Підтримуються такі види господарських операцій, як приготування, оброблення та разукомплектация.

В рецептурі можна задавати такі облікові показники: кількість інгредієнта брутто, відсоток втрат після холодної обробки, кількість інгредієнта нетто, відсоток втрат після гарячої обробки, кількість інгредієнта вихід.

Крім того в рецептурі блюда можна максимально докладно описати технологію приготування і вказати різні органолептичні показники (зовнішній вигляд, колір, консистенція, смак, запах).

Зведені хіміко-енергетичні показники на блюдо розраховуються автоматично за сумою складових дане страви інгредієнтів.

З документа Рецептура можна отримати необхідні галузеві друковані форми & ndash; Калькуляційна картка (ОП-1), Технологічна карта, Техніко-Технологічна карта, Склад хіміко-енергетичних характеристик страви, а також ввести на підставі і роздрукувати Акт опрацювання для фірмових страв

Реалізовано рецептури на оброблення та операція відображення оброблення інгредієнтів, з різними варіантами розрахунку цін на одержувані інгредієнти. Також є необхідні друковані форми & ndash; в тому числі на оброблення м'ясо-сировини.

 • Завантаження списку інгредієнтів, страв і рецептур з хіміко-енергетичними показниками (із заповненням відповідних довідників і документів) можлива з електронного онлайн-збірки рецептур FoodCOST або "1С-Рарус: Збірник рецептур".

В разі використання типових інгредієнтів і рецептур в меню підприємства це дозволить значно спростити введення початкових даних і скоротити термін запуску системи в експлуатацію.

 • Використання декількох рецептур напівфабрикатів і страв з можливістю визначення потрібної в момент приготування. Для кожного підрозділу організації можна задавати окрему рецептуру. Для складних рецептур, реалізований механізм обліку "блюдо в блюді" з необмеженою кількістю рівнів вкладеності, що дозволяє врахувати всі, навіть найскладніші процеси виробництва страв і напівфабрикатів на підприємстві.
 • Ведення списку аналогів для продуктів істотно спрощують процес правильного обліку залишків інгредієнтів. Завжди є можливість при нестачі основного продукту вказати список його замінників & ndash; в цьому випадку при оформленні випуску продукції заміна відбудеться автоматично, додаткових дій з боку користувачів системи не потрібно.
 • Проведення інвентаризації виробництва, складу або роздрібних точок. При цьому є можливість використовувати зворотний розрахунок кількості продуктів по фактичній наявності заготовок.

 • Автоматичне відображення єдиним галузевим документом "Випуск продукції" всього комплексу необхідних рухів по регістрах бухгалтерського та податкового обліку відповідно до обраним видом операції (Приготування, списання, переміщення, реалізація, роздрібна реалізація).

В документі передбачено широкий набір галузевих і аналітичних друкованих форм: Акт про реалізацію (ОП-10), Акт про списання товарів (ТОРГ-16), Накладна на відпуск товару (ОП-4), План-меню (ОП-2 ), Потреба в інгредієнтах і багато інших.

 • Облік спецій & ndash; особливий режим обліку інгредієнтів, витрата яких в перерахунку на одну порцію надзвичайно малий, що не дозволяє відразу відобразити їх списання в обліку. Механізм дозволяє накопичити дані про витрату спецій згідно рецептурами і списати їх при необхідності в достатній кількості для відображення в обліку.

 • Обмін даними з касовими системами: http://solutions.1c.ru/catalog/restaurant/features - 1С:Ресторан (двосторонній), рестарт (двосторонній), UCS R_Keeper v.6 і v.7 (тільки завантаження продажів ), iiko RMS (тільки завантаження продажів), Frontol 5 (в режимі емуляції вивантаження продажів з R_Keeper v.6). Також реалізований простий обмін через файли DBF для сумісності з усіма попередніми версіями касових рішень 1С-Рарус.

Початкові дані про продажі продажу зберігаються в системі у вигляді документів "Чеки Общепита", які строго відповідають чеками продажу в пов'язаної касової системі. Кожен чек може бути створений вручну або завантажений в результаті обміну даними з фронт-офісом.

В подальшому, в залежності від налаштувань системи, чеки продажів можуть бути завантажені в наступні цільові документи:

 • "Звіт про роздрібні продажі", в результаті буде відображена тільки роздрібна реалізація випущених раніше (що знаходяться на залишках) страв або напівфабрикатів;
 • "Випуск з роздрібною реалізацією", в результаті буде вироблено списання інгредієнтів згідно рецептурами, відображений факт випуску страв або напівфабрикатів і врахована їх роздрібна реалізація.
 • "Випуск страв з переміщенням" і "Звіт про роздрібні продажі", в результаті буде вироблено списання інгредієнтів згідно рецептурами і відображений факт випуску страв або напівфабрикатів на точці виробництва, потім готову продукцію буде переміщена на точку продажу і списана в результаті роздрібної реалізації .

Даний механізм перетворення чеків продажів в облікові документи може ініціюватися користувачем вручну або   запускатися автоматично фоновим завданням за встановленим розкладом.

 • Підтримка вимог законодавства з обліку алкогольної продукції для підприємств громадського харчування:
  • Підтвердження факту закупівлі алкогольної продукції (включаючи слабоалкогольні напої).
  • Відображення витрати (продажу, списання) алкогольної продукції по регістрах ЕГАИС, а також переміщення між регістрами ЕГАИС.
  • Проведення інвентаризації алкоголю із запитом залишків з ЕГАИС і відображенням результатів на регістрах ЕГАИС.
  • Оформлення та відправка в ЕГАИС всіх облікових документів відповідно до вимог ФС РАР: ТТН входить, ТТН виходить, Акт постановки на баланс, Акт списання, Передача в торговий зал, Повернення з торгового залу.
  • Формування декларації про роздрібні продажі алкоголю і журналу роздрібних продажів алкогольної продукції.
 • Блок роботи з ЕГАИС для підприємств харчування, які виробляють пиво з метою реалізації всередині власної мережі (міні-пивоварні крафтового пива при ресторанах) і використовують для обліку виробництва спрощену схему (за рецептурами, аналогічно виробництву страв) & ndash; в частині відображення в ЕГАИС операцій з виробництва і реалізації слабоалкогольної продукції.

 • У рішенні реалізований специфічний бухгалтерський документообіг між підрозділами, виділеними на окремий баланс (використовуються спеціальні документи типу "Авізо").
 • Податковий облік відокремлених підрозділів в версії КОРП ведеться з урахуванням особливостей, передбачених законодавством.
 • Дозволяє автоматично розраховувати частки і розподіляти податок на прибуток по інспекціям ФНС, де зареєстровані відокремлені підрозділи, при проведенні регламентних операцій. Після проведення цих регламентних операцій автоматично заповнюється податкова декларація з податку на прибуток.
 • На додаток до стандартних бухгалтерських звітів, в рішення додана необхідна галузева регламентована звітність і галузеві уніфіковані друковані форми "ВП", а також великий набір форм аналітичної звітності для оцінки показників діяльності підприємства і прийняття рішень.