Купити

Новий програмний продукт "1С-ЕТМ. Рособрнадзор" в лінійці продуктів "1С-ЕТМ"

 

З 1 вересня 2013 року відповідно до - Постановою Уряду Російської Федерації від 26 серпня 2013 р N 729 "Про федеральної інформаційної системи" Федеральний реєстр відомостей про документи про освіту та (або) про кваліфікацію, документах про навчання "федеральними державними органами та органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що здійснюють державне управління у сфері освіти, органами місцевого самоврядування, які здійснюють управління у сфері освіти, організаціями, що здійснюють освітньої Єльня діяльність, а також органами і організаціями, у відання яких передано архіви організацій, які видали документи про освіту, повинна здійснюватися передача відомостей в Федеральну інформаційної систему про видані документи про освіту. Подання відомостей в ФІС здійснюється в електронному вигляді із застосуванням посиленою кваліфікованої електронного підпису.

Сертифікати УЦ ЗАТ "Калуга Астрал" успішно пройшли тестування на відповідність вимогам до сертифікатів постачальників відомостей в федеральні і державні інформаційні системи Федеральної служби з нагляду в сфері освіти і науки (див. Http://obrnadzor.gov.ru/ru/ activity / uc / about / index.php). У зв'язку з цим фірма "1С" спільно з ЗАТ "Калуга Астрал" доповнює лінійку продуктів "1С-ЕТМ" новим програмним продуктом "1С-ЕТМ. Рособрнадзор".

З 15.11.2017 р на новий програмний продукт встановлюється рекомендована роздрібна ціна:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна (грн.)

2900001843188

"1С-ЕТМ. Рособрнадзор"

2000

Термін дії ліцензії - 12 місяців, процес отримання сертифікату повинен бути запущений користувачем не пізніше 12 місяців з дня придбання ліцензії. Термін дії кваліфікованого сертифіката електронного підпису - 1 рік з дати реєстрації сертифіката в засвідчувальному центрі.