Купити

ВАЖЛИВО! Оперативні заходи щодо забезпечення безпеки комп'ютерів користувачів

 

Звертаємо увагу партнерів і користувачів на необхідність оперативно оновити до версії 7.60 і вище драйвер апаратної захисту SafeNet, що входить в стандартну поставку платформи "1С Підприємство". Оновити драйвер необхідно на комп'ютерах і серверах для підвищення безпеки і усунення потенційних ризиків.

Перераховані нижче перевірки та оновлення потрібно виконати на всіх комп'ютерах, на яких проводилася установка платформи "1С Підприємство" версій 8.2 і 8.3, включаючи комп'ютери користувачів і всі сервери "1С Підприємства":

  • Перевірити на комп'ютері наявність включеного веб-інтерфейсу драйвера апаратного захисту. Для цього треба відкрити на комп'ютері або сервері веб-сторінку за адресою http: // localhost: 1947 /. Якщо ви бачите відкрилася сторінку, значить веб-інтерфейс включений.
  • Якщо веб-інтерфейс включений, то:
    • Якщо використовується програмний захист продуктів "1С", потрібно відключити веб-інтерфейс драйвера захисту або видалити драйвер з комп'ютера. Для відключення веб-інтерфейсу драйвера захисту в операційній системі Windows необхідно відключити сервіс "Sentinel LDK License Manager", виконавши під адміністративними повноваженнями команду: sc config hasplms start = disabled & amp; & amp; sc stop hasplms ;
    • Якщо використовується апаратний захист продуктів "1С", потрібно оновити драйвер захисту до версії 7.60 і вище. Для цього завантажте необхідні версії драйверів за адресою https://releases.1c.ru/project/AddCompDriverHASP.

Документація по установці і використанню драйвера захисту знаходиться в керівництві адміністратора для платформи "1С Підприємство", глава 9. "Захист від несанкціонованого використання: особливості та налаштування" доступному на сайті ІТС для версії 8.3 за адресою: https: // its. 1c.ru/db/v83doc#bookmark:adm:TI000000282 і для версії 8.2 за адресою: https://its.1c.ru/db/v8doc#content:21:1:issogl2_9.1.5.установкаhasplicensemanager. 

Фірма "1С" просить партнерів:

  • донести цю інформацію до користувачів, в першу чергу, до системних адміністраторів;
  • по можливості допомогти користувачам виконати на їх комп'ютерах зазначені перевірки та оновлення драйвера захисту.