Купити

Запрошуємо користувачів і партнерів до участі в вебінарі "Автоматизація м'ясопереробних підприємств з" 1С М'ясопереробка MES. Модуль для 1С ERP "29 листопада 2017 року

 

29 листопада 2017 року фірма "1С", спільно з http://v8.1c.ru/sltns/product.jsp?prod_id=169 - Центром розробки ТОВ "АБС: Системи управління виробництвом "(група компаній" Абсолют-Софт Корпоративні проекти "), проводить вебінар на тему" Автоматизація м'ясопереробних підприємств з "1С М'ясопереробка MES. Модуль для 1С ERP ". Запрошуємо користувачів і партнерів взяти участь у вебінарі.

Мета вебінару : познайомити користувачів і партнерів з лінійкою галузевих рішень фірми "1С" для автоматизації управління та обліку на м'ясопереробних підприємствах, в тому числі з можливими варіантами оформлення ветеринарних супровідних документів в ФГІС "Меркурій"; розповісти учасникам вебінару як автоматизувати основні процеси збору та підготовки даних для оперативного виробничого обліку і управління виробництвом з використанням нового галузевого рішення "1С М'ясопереробка MES. Модуль для 1С ERP", а також познайомити з функціональними можливостями рішення.

Рішення "http://solutions.1c.ru/catalog/meat-mes-erp/features - 1С М'ясопереробка MES. Модуль для 1С ERP" відноситься до рішень рівня MES (manufacturing execution system) і призначене для автоматизації вирішення задач оперативного управління виробництвом на м'ясопереробному підприємстві, таких як: реєстрація фактичних даних оперативного виробничого обліку, контроль дотримання рецептур, контроль ходу технологічного процесу і виконання нормативів по втратах і виходів на різних ділянках виробництва. Основний принцип, закладений в роботу рішення це отримання даних в місцях їх виникнення і передача інформації в режимі он-лайн в облікову систему. Збір та обробка даних проводиться на контрольних точках, встановлених на складах і ділянках виробництва, і оснащених, як правило, промисловим комп'ютером, сканером штрих-коду, промисловими вагами, принтером етикеток, web-камерою та іншим обладнанням.

В рамках вебінару будуть висвітлені наступні теми:

 • Вступне слово:
  • лінійка галузевих рішень фірми "1С" для автоматизації м'ясопереробних підприємств;
  • підхід до вирішення завдань оформлення ветеринарних супровідних документів в ФГІС "Меркурій".
 • Галузева і функціональна специфіка рішення "1С М'ясопереробка MES. Модуль для 1С ERP":
  • рішення рівня MES - особливості і область застосування;
  • контрольні точки виробничого обліку;
  • реєстрація виробничих операцій;
  • можливості налаштувань АРМ контрольних точок;
  • оперативна виробнича звітність;
  • комплектація замовлень клієнтів з одночасною маркуванням продукції;
  • відображення факту виробничих операцій в регламентних документах 1С ERP.
 • Можливість використання спільно з рішенням "1С ERP Управління м'ясопереробним підприємством 2".
 • Відповіді на питання.  

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися на сайті фірми "1С" http://www.1c.ru/news/events/eventAnketa.jsp?type=509

Інструкція по підключенню до вебінару http://www.1c.ru/news/events/webinar/instr.pdf.

Довідки з організації та участі в вебінарі: Тетяна Голубєва apk@1c.ru , (495) 258-44-08.

Вебінар буде проводитись 29 листопада 2017 року 12:00 за московським часом, орієнтовна тривалість 2 години.

Попередня програма: http://static.1c.ru/files/PMEATERP_WEB.rtf .