Купити

Запрошуємо користувачів і партнерів до участі в вебінарі "Автоматизация предприятий птахівничої галузі з використанням" 1С ERP Управління птицеводческим підприємством 2 "05 грудня 2017 року

 

05 грудня 2017 року фірма "1С", спільно з http://v8.1c.ru/sltns/product.jsp?prod_id=169 - Центром розробки "1С-Рарус", проводить вебінар на тему "Автоматизація підприємств птахівничої галузі з використанням" 1С ERP Управління птицеводческим підприємством 2 ". Запрошуємо користувачів і партнерів взяти участь у вебінарі.

Мета вебінару : Розповісти користувачам і партнерам про лінійці галузевих рішень для автоматизації основних процесів управління і організації обліку на птахівницьких підприємствах яєчного і бройлерного напрямку замкнутого циклу, птіцеплемрепродукторах, інкубаторно-птахівничих станціях, в багатогалузевих холдингах, мають птахівницькі підприємства. Ознайомити з функціональними можливостями і варіантами використання рішень "1С ERP Управління птицеводческим підприємством 2" і "1С Птахівництво 2. Модуль для 1С ERP", а також розповісти про підходи до оформлення ветеринарних супровідних документів в електронному вигляді в ФГІС "Меркурій".

Рішення http://solutions.1c.ru/catalog/poultry-farm-erp/features - "1С ERP Управління птицеводческим підприємством 2" дозволяє організувати ефективний облік на птахівничому підприємстві, вести розгорнутий облік процесів інкубації, утримання промислового (батьківського ) стада, вирощування молодняка, здійснювати облік м'ясопереробки і т.п., а також формувати необхідну регламентовану і спеціалізовану звітність, в тому числі звітність АПК. Для організацій, що використовують програмні продукти, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2", можна придбати http://solutions.1c.ru/catalog/poultry-farm-erp/features " http: // solutions .1c.ru / catalog / poultry-farm-erp / features - 1С Птахівництво 2. Модуль для 1С ERP ",   інтегрувати його в єдину інформаційну систему, при цьому об'єднана конфігурація буде включати підсистему "Птахівництво" для роботи з галузевою специфікою по птахівництву.

В рамках вебінару будуть висвітлені наступні теми:

 • Лінійка галузевих рішень фірми "1С" для автоматизації птахівницьких підприємств;
 • Огляд функціональних можливостей "1С ERP Управління птицеводческим підприємством 2";
 • Автоматизація виробничих процесів:
  • Планування та моделювання діяльності птахофабрики;
  • Управління инкубацией;
  • Управління вирощуванням молодняка;
  • Управління батьківським і промисловим стадом;
  • Переробка птиці;
 • Відображення галузевих документів в документах регламентного обліку;
 • Підхід до вирішення задач оформлення ветеринарних супровідних документів в ФГІС "Меркурій";
 • Відповіді на питання.  

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися на сайті фірми "1С" http://1c.ru/news/events/eventAnketa.jsp?type=512

Інструкція по підключенню до вебінару http://www.1c.ru/news/events/webinar/instr.pdf.

Довідки з організації та участі в вебінарі: Тетяна Голубєва apk@1c.ru <, (495) 258-44-08.

Вебінар буде проводитись 05 грудня 2017 року 10:00 за московським часом, орієнтовна тривалість 2 години.

Попередня програма: http://static.1c.ru/files/PPticaERP_WEB.rtf .