Купити

Нова версія 8.3.11 платформи "1С Підприємство"

 

Фірма "1С" сповіщає користувачів і партнерів про випуск 21.11.2017 новій версії 8.3.11 платформи "1С Підприємство".

НОВЕ В ВЕРСІЇ 8.3.11 ПЛАТФОРМИ "1С ПІДПРИЄМСТВО"

Механізм "Історія даних"

Реалізовано новий механізм історії даних. Механізм дозволяє встановити, ким і коли було змінено значення того чи іншого реквізиту (наприклад, ціни товару або знижки на нього), виправити помилкові дані і / або відновити коректні значення. За допомогою готових інтерфейсних рішень або за допомогою вбудованої мови можна гнучко аналізувати зміни даних, порівнювати різні версії і відновлювати дані в той стан, який вони мали в обраній версії.

Для роботи з механізмом історії даних потрібно вказати, для яких саме об'єктів конфігурації буде накопичуватися історія змін. Зберігання історії підтримується для довідників, документів, завдань, бізнес-процесів і регістрів відомостей.

Раніше подібні можливості реалізовувалися в прикладних конфігураціях за допомогою підсистеми версіонірованія об'єктів "1С Бібліотеки стандартних підсистем" (БСП). Новий механізм дозволить прискорити роботу з історією даних, зменшити обсяг пам'яті для зберігання історії.

Новий механізм реструктуризації

Новий механізм реструктуризації бази даних дозволяє прискорити оновлення конфігурації в середньому в 3 ; 4 рази, а в окремих випадках ; на порядки. Прискорення досягається за рахунок мінімізації маніпуляцій c даними і максимального їх перенесення на рівень системи управління базою даних (СКБД).

В даний час механізм знаходиться в статусі бета-версії.

Розширення даних

Доопрацьований в версії 8.3.11 механізм розширень конфігурації дозволяє додавати в прикладне рішення власні структури для зберігання даних: довідники, документи, регістри відомостей, плани обміну. Крім того, до довідників і документів прикладного рішення тепер можна додавати власні реквізити, табличні частини і реквізити табличних частин.

Розвиток системи взаємодії

Починаючи з версії 8.3.11 платформи "1С Підприємство" обмін відеоданими між користувачами здійснюється безпосередньо. Користувачам тепер не потрібна окрема реєстрація для використання цієї можливості.

Реалізовано механізм доставки повідомлень електронної пошти в клієнтські програми. Можливість може бути використана в сценаріях, де необхідно оперативно сповіщати користувачів про різні події, наприклад: сповіщати про планову перезавантаження сервера, повідомляти касира, що бензин на колонці залитий, або повідомляти адміністраторам, що закінчилося місце на диску.

Випущений окремий продукт "Сервер взаємодії", що дозволяє розгорнути систему взаємодії на обчислювальних потужностях конкретного підприємства.

Діаграми

Покращена палітра діаграм, що задається за замовчуванням. Розширено можливості настройки шкал діаграми, поліпшений їх зовнішній вигляд. Додана можливість виводити підписи до шкали під кутом, позиціонувати шкалу діаграми в потрібному місці.

Робота декількох сеансів з одним додатком в веб-клієнті

Для веб-клієнта з'явилася можливість одночасної роботи з різних закладок браузера з однієї і тієї ж інформаційною базою.

Виділення діапазонів в таблиці керованої форми

Підвищений зручність різних смуг в таблиці керованої форми: для виділення блоку можна використовувати Shift + клік мишкою, для початку виділення нового блоку ; Ctrl + клік мишкою.

ІНШЕ

Побітові операції. долучення набір функцій для роботи з цілими числами на рівні окремих бітів. Нові функції підвищують зручність використання побітових операцій в найбільш поширених сценаріїв, наприклад при роботі з торговим або іншим підключається обладнанням.

Системні вимоги. Для роботи версії 8.3.11 платформи "1С Підприємство" в операційній системі Microsoft Windows, починаючи з Windows XP і закінчуючи Windows 10, на комп'ютері має бути встановлено оновлення KB2999226 від Microsoft. Якщо на комп'ютері користувача було відключено автоматичне оновлення Microsoft Windows або відсутній доступ в Інтернет, це оновлення слід встановити вручну. Оновлення можна отримати за посиланням https://support.microsoft.com/ru-ru/help/2999226/update-for-universal-c-runtime-in-windows в розділі "Як отримати це оновлення".

Відмова від підтримки браузера IE8 (9). Починаючи з версії 8.3.11 платформа "1С Підприємство 8" не підтримує роботу з версіями 8 і 9 браузера Microsoft Internet Explorer.

Всього в версії 8.3.11 платформи реалізовані 127 завдань, пов'язаних з доопрацюванням функціональності, і 11 завдань по оптимізації різних функцій і режимів роботи.

Інформація про нові можливості версії 8.3.11 також представлена ​​на сторінці http://v8.1c.ru/overview/release_8_3_11.

Повний список змін міститься в файлі V8Update.htm, що входить в дистрибутив версії 8.3.11. Пропонуємо Вам ознайомитися з ним фахівцям з розробки, впровадження та адміністрування. При стандартній установці версії 8.3.11.2867 платформи для операційної системи Microsoft Windows цей файл знаходиться в каталозі C: ​​\ Program Files \ 1cv8 \ 8.3.11.2867 \ docs \ ru \. При стандартній установці платформи для операційної системи Linux цей файл знаходиться в директорії /opt/1c/v8.3/i386/docs/ru /.

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА ВЕРСІЮ 8.3.11 ПЛАТФОРМИ "1С Підприємство 8"

Зареєстровані користувачі системи "1С Підприємство 8" можуть отримати дистрибутив нової версії платформи в установленому для них порядку отримання оновлень. Порядок і умови отримання оновлень вказані в реєстраційній картці програмного продукту. Для користувачів версій ПРОФ і вище необхідна наявність чинного договору інформаційно-технологічного супроводу (1С ІТС).

Версію 8.3.11 платформи можна отримати в сервісі "1С Оновлення програм" на порталі 1С ІТС https://portal.1c.ru/, її також планується опублікувати в складі випуску 1С ІТС за грудень 2017 року.

Всі накопичені дані в інформаційних базах, створених з використанням більш ранніх версій платформи, зберігаються повністю. Конвертація конфігурацій, інформаційних баз, зовнішніх обробок і зовнішніх звітів при переході від попередньої версії до версії 8.3.11 не потрібно.