Купити

Запуск програми "Претендент в 1С Експерти з технологічних питань"

 

Коротко :

Наявність сертифікатів "1С Експерт з технологічних питань" є обов'язковою вимогою для отримання статусу "1С Центру ERP" для партнерів "1С". Щоб стати "1С Експертом з технологічних питань", необхідний практичний досвід і здача іспиту за розкладом УЦ1, запис на який обмежена.

Щоб отримання сертифікатів "1С Експерт з технологічних питань" перестало бути вузьким місцем, вводяться такі доповнення до існуючої програми підготовки 1С Експертів:

 1. Фахівці з сертифікатом "1С Експерт з технологічних питань" можуть брати собі в допомогу на проекти ЦКТП фахівців, що мають сертифікат "1С Професіонал з технологічних питань" (називаємо їх "Претендент в 1С Експерти з технологічних питань", далі & ndash; Претендент) . Претенденти можуть бути як зі своєї фірми, так і з іншої фірми-франчайзі. Допомога Претендента допоможе виконати проект швидше і якісніше, і підвищить індивідуальний рейтинг "1С Експерта з технологічних питань".
 2. При роботі в проекті Претендент отримує практичний досвід під керівництвом досвідченого 1С Експерта і контактує з фахівцями фірми "1С", що курирують проекти ЦКТП.
 3. Після успішного закінчення проекту фахівець фірми "1С" призначає   Претендентові індивідуальний (поза графіком) віддалений усно-письмовий іспит, при успішному проходженні якого може бути виданий сертифікат "1С Експерт з технологічних питань"
 4. Детально:

  Для розвитку напрямку технологічної експертизи фірма "1С" вважає важливим збільшувати чисельність фахівців, які вміють вирішувати технологічні питання, & ndash; "1С Експертів з технологічних питань", а також підвищувати якість підготовки таких фахівців за рахунок отримання ними необхідного досвіду практичної роботи.

  "1С Експерти з технологічних питань" є затребуваними фахівцями на корпоративному ринку впроваджень "1С Підприємство 8". Наявність в штаті фірми-франчайзі фахівця, що має сертифікат "1С Експерт з технологічних питань", є обов'язковою вимогою для отримання статусу "1С Центру ERP". Положення в рейтингу "1С Центри ERP" залежить від кількості співробітників, що мають сертифікат "1С Експерт з технологічних питань".

  У фахівців, що бажають отримати сертифікат "1С Експерт з технологічних питань" і розвиватися в цьому напрямку, можуть виникати складнощі з отриманням практичного досвіду, так як часто для проведення робіт уже потрібен сертифікат "1С Експерт з технологічних питань". Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, фірма "1С" надає можливість отримання практичних навичок на проектах ЦКТП.

  Для цього фірма "1С" вводить програму "Претендент в 1С Експерти з технологічних питань". В рамках програми дозволяється залучати до робіт на проектах ЦКТП співробітників фірм-франчайзі (не тільки зі своєї фірми), що мають сертифікат "1С Професіонал з технологічних питань". Робота на проекті дозволить Претендентові набути унікального досвіду у вирішенні реальних завдань, що необхідно для складання іспиту на сертифікат "1С Експерт з технологічних питань". За результатами роботи на проекті Претендентові буде надана можливість здати усно-письмовий іспит і отримати сертифікат "1С Експерт з технологічних питань".

  Участь Претендента не скасовує обов'язкову вимогу щодо участі 1С Експерта в проекті ЦКТП. Претендент проводить роботи спільно з 1С Експертом, при цьому 1С Експерт контролює і проводить аудит виконуваних робіт. У проект ЦКТП може бути залучено не більше 3 (трьох) Претендентів.

  Усно-письмовий іспит, який буде здавати Претендент, аналогічний іспиту, проведеного в рамках атестації "1С Експерт з технологічних питань" (http://1c.ru/rus/partners/training/uc1/course.jsp?id= 199), але має ряд переваг:

  • Можливість віддаленої здачі іспиту за допомогою веб-трансляції в одному з Центрів сертифікації (1С СЕЦ) http://1c.ru/prof/acs-list.jsp.
  • Надання двох спроб складання іспиту.
  • Складання іспиту можлива відразу після закінчення робіт на проекті, без черги і очікування можливості прийому заявок.

  Мета програми

  • Підвищити кількість фахівців, які вміють вирішувати технологічні питання.
  • Розширити можливості для бажаючих отримувати практичний досвід і знання в області продуктивності і масштабованості систем на платформі "1С Підприємство 8".
  • Зацікавити досвідчених "1С Експертів з технологічних питань" ділитися своїм досвідом і навичками з іншими фахівцями.
  • Надати додаткові можливості в отриманні сертифікату "1С Експерт з технологічних питань".
  • Дати можливість здавати усно-письмовий іспит дистанційно через веб-трансляцію без очікування щомісячної атестації.

  Вимоги до Претендентові

  • Наявність сертифіката "1С Професіонал з технологічних питань".
  • Готовність виконувати роботи від імені фірми-франчайзі, яка бере участь в проекті ЦКТП.

  Можливі варіанти організації участі Претендента в проекті ЦКТП

  • 1С Експерт та Претендент в 1С Експерти є працівниками однієї фірми-франчайзі, у якій є замовник (клієнт) на проведення робіт по проекту ЦКТП.
  • 1C: Експерт є працівником фірми-франчайзі, у якій є замовник (клієнт) на проведення робіт по проекту ЦКТП. При цьому Претендент в 1С Експерти залучається з іншої фірми-франчайзі (наприклад, за договором підряду).
  • Претендент в 1С Експерти є працівником фірми-франчайзі, у якій є замовник (клієнт) на проведення робіт по проекту ЦКТП. При цьому 1С Експерт залучається з іншої фірми-франчайзі (наприклад, за договором підряду).

  Процес участі претендента в проекті ЦКТП

  • Для участі Претендента в проекті ЦКТП потрібно включити його в заявку на участь у проекті "Центри корпоративної технологічної підтримки" при подачі фірмою-франчайзі заявки по проведення нового проекту (http://v8.1c.ru/expert/cts/to_apply .htm) або написати лист на адресу CorpTechSupport@1c.ru, якщо проект ЦКТП у цієї фірми-франчайзі вже ведеться.
  • Претендент приступає до робіт на проекті ЦКТП і вирішує завдання робочого плану проекту спільно з чинним "1С Експертом з технологічних питань". При цьому Претендент погоджує всі прийняті ним рішення і проводяться роботи з 1С Експертом, а також веде переписку з учасниками проекту, попередньо погодивши висилаються дані.
  • Якщо Претендент за результатами проведених робіт і отриманого практичного досвіду планує здати іспит, то йому необхідно виконати наступні вимоги в процесі проведення робіт на проекті ЦКТП:
   • Брати участь в проекті ЦКТП не менше 1 місяця. Оптимальним вважається термін 2 & ndash; 2,5 місяця.
   • Виконувати призначені йому завдання робочого плану проекту відповідно до позначеними в ньому термінами.
   • Не допускати зі своєї вини простоїв і помилок в робочій зоні клієнта.
   • При отриманні листів із запитом даних або рекомендаціями від фірми "1С" надавати коректно зібрані дані протягом одного робочого дня і застосовувати узгоджені з фірмою "1С" рекомендації протягом трьох робочих днів. У складних випадках термін може змінюватись після узгодження з фірмою "1С".
  • Претендент може повідомити про бажання скласти іспит в той момент, коли він вважатиме, що отримав і закріпив практичні навички, але не раніше ніж через 1 місяць після початку участі в проекті ЦКТП і не пізніше терміну закінчення робіт на проекті ЦКТП.

  Процес складання іспиту претендентом

  • Коли Претендент за результатами практичної роботи на проекті ЦКТП приймає рішення про те, що готовий до здачі іспиту, він надсилає листа на адресу CorpTechSupport@1c.ru, в якому повідомляє про це. При необхідності він вказує найбільш зручні для нього дату і місце проведення іспиту.
  • Фірмою "1С" узгоджуються і затверджуються дата, час і місце проведення іспиту. Місцем проведення іспиту в Москві є "1С Навчальний центр № 1". Дистанційна здача іспиту можлива в будь-якому з "1С СЕЦ" (http://1c.ru/prof/acs-list.jsp), розташованих в різних містах Росії. Претенденту необхідно оплатити здачу іспиту.
  • Іспит в "1С Навчальному центрі № 1" в Москві проводиться екзаменатором в усно-письмовій формі за аналогією з іспитом, проведеним на курсі "Атестація 1С Експерт з технологічних питань".
  • Віддалений іспит через "1С СЕЦ" приймається за допомогою веб-трансляції. При цьому Претендент і екзаменатор очно спілкуються один з одним за допомогою веб-камер, як ніби вони знаходяться поруч.
  • У разі успішного складання іспиту Претендентові видається сертифікат "1С Експерт з технологічних питань". Якщо іспит не складено, Претендентові надається друга спроба.

  Переваги участі в програмі "Претендент в 1С Експерти з технологічних питань"

  • Претендент отримує практичний досвід вирішення технологічних задач і можливість здачі іспиту для отримання сертифікату.
  • Чинний на проекті ЦКТП 1С Експерт, який курирує Претендента, отримує допомогу з боку Претендента у вирішенні завдань проекту. У разі успішного завершення проекту і публікації його на сайті http://v8.1c.ru/expert/cts/projects.htm 1С Експерт отримує додаткові бали і можливість вище піднятися в рейтингу   1С Експертів (http://v8.1c.ru/expert/cts/expert.htm).
  • За рахунок залучення претендентів фірма-франчайзі отримує можливість в більш короткі терміни вирішити завдання проекту ЦКТП, а також, в разі успішної здачі іспиту, отримати в штат співробітника із сертифікатом "1С Експерт з технологічних питань". Важливим фактором є віддалена здача іспиту, що дозволяє економити на організації відряджень.
  • Клієнт отримує більш швидке вирішення завдань на проекті ЦКТП.