Купити

Випуск "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом"

 

Фірма "1С" оголошує про випуск "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом", яка може використовуватися при розробці, впровадженні і супроводі прикладних рішень (конфігурацій), що підтримують інтеграцію з прикладним рішенням "1C: Документообіг".

"1С:Бібліотека інтеграції з 1С:Документооборотом" надає набір механізмів, призначених для вбудовування в прикладні рішення і дозволяють використовувати в них функціональні можливості прикладного рішення "1C: Документообіг", а також звертатися до даних, що зберігаються в "1C: Документообіг ". Застосування даної бібліотеки дозволяє уникнути розробки власних коштів інтеграції з "1С:Документооборотом".

"1С:Бібліотека інтеграції з 1С:Документооборотом" забезпечує наступні функції:

 • налаштування підключення до "1С:Документообіг";
 • робота з завданнями і процесами "1С:Документообігу";
 • робота з документами "1С:Документообігу",
 • використання файлового сховища "1С:Документообігу",
 • робота з хронометражем та щоденними звітами "1С:Документообігу".

Наданий бібліотекою функціонал є універсальним і сумісний з усіма версіями і редакціями "1С:Документообігу", що підтримують безшовну інтеграцію.

Склад, порядок поширення і використання "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом"

"1С:Бібліотека інтеграції з 1С:Документооборотом" поширюється у вигляді конфігурації в складі інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС). Документація по бібліотеці також публікується в складі 1С:ІТС і містить покрокову інструкцію по впровадженню в довільну конфігурацію-споживач, а також фрагмент, призначений для адаптації і вставки в документацію по конфігурації-споживачеві.

"1С:Бібліотека інтеграції з 1С:Документооборотом" доступна зареєстрованим користувачам "1С:Підприємство 8" при наявності у них чинного договору 1С:ІТС в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https: // portal. 1c.ru/ в розділі "Стандартні бібліотеки", її також планується публікувати в складі 1С:ІТС починаючи з грудневого випуску за2017 р.

Фірма "1С" дозволяє використання "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом" зареєстрованим користувачам системи "1С:Підприємство 8" версії ПРОФ, що мають діючий договір 1С:ІТС, для розробки прикладних рішень, призначених як для власної автоматизації, так і для тиражування, без додаткової оплати.

При тиражуванні прикладних рішень, які використовують "1С:Бібліотеку інтеграції з 1С:Документооборотом", повинні дотримуватися авторські права фірми "1С" на систему "1С:Підприємство 8". Зокрема, використання таких додатків допускається тільки при наявності у користувача правомірно придбаної основної поставки "1С:Підприємство 8". Інформація про те, що тиражне рішення розроблено з використанням "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом", повинна бути відображена:

 • на основний веб-сторінці, яка описує дане прикладне рішення;
 • в документації по прикладному рішенню, у введенні або на сторінках до введення;
 • в прес-релізах та інформаційних повідомленнях, які супроводжують випуск нового прикладного рішення.

У той же час використання прикладного рішення, розробленого із застосуванням "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом", можливо без договору 1С:ІТС при одночасному виконанні наступних умов:

 • правовласник прикладного рішення не вимагає обов'язкового договору 1С:ІТС;
 • користувач самостійно не здійснює доопрацювання прикладного рішення із застосуванням "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом".

Підтримка користувачів

Підтримка користувачів "1С:Бібліотеки інтеграції з 1С:Документооборотом" здійснюється тільки при наявності діючого договору інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС), оформленого на основну поставку "1С:Підприємство 8" версії ПРОФ, і включає:

 • послуги лінії консультацій фірми "1С" по телефону та електронною поштою;
 • отримання оновлень на дисках 1С:ІТС, а також в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/;
 • доступ до бази знань відділу технічної підтримки.

При зверненні на лінію консультацій фірми "1С" необхідно вказувати реєстраційний номер основної поставки "1С:Підприємство 8" версії ПРОФ, на яку оформлений договір 1С:ІТС.