Купити

Запрошуємо до участі у вебінарі "Автоматизація підприємств харчової промисловості з" 1С:ERP Управління м'ясопереробним підприємством "20 грудня 2017 року

 

20 грудня 2017 року фірма "1С", спільно з http://v8.1c.ru/sltns/product.jsp?prod_id=169 - Центром розробки "1С-Рарус", проводить вебінар на тему "Автоматизація підприємств харчової промисловості з" 1С:ERP Управління м'ясопереробним підприємством ". Запрошуємо користувачів і партнерів взяти участь у вебінарі.

Мета вебінару : Розповісти користувачам і партнерам про лінійці галузевих рішень для автоматизації основних процесів управління і організації обліку на переробних підприємствах харчової промисловості, в тому числі на м'ясопереробних підприємствах повного циклу, в багатогалузевих холдингах, що мають в своєму складі забійні і м'ясопереробні підприємства. Ознайомити учасників з функціональними можливостями рішення, проінформувати про підходи до вирішення завдань оперативного управління переробним виробництвом на цеховому рівні, а також розповісти про підходи до оформлення ветеринарних супровідних документів в електронному вигляді в ФГІС "Меркурій".

Рішення http://solutions.1c.ru/catalog/meat-plant-erp/features - "1С:ERP Управління м'ясопереробним підприємством 2" дозволяє організувати ефективний облік на м'ясопереробному підприємстві відповідно до вимог законодавства та галузевими стандартами, здійснювати планування виробничої діяльності та ресурсів підприємства, управляти якістю на всіх переділах: від приймання сировини до випуску напівфабрикатів і готової продукції, контролювати рецептури, а також формувати необхідну регламентовану і спеціалізовану звітно сть.

В рамках вебінару будуть висвітлені наступні теми:

 • Лінійка галузевих рішень фірми "1С" для автоматизації підприємств харчової промисловості.
 • Огляд функціональних можливостей "1С:ERP Управління м'ясопереробним підприємством 2";
 • Автоматизація виробничих процесів:
  • Управління поставками і забоєм худоби;
  • Управління плануванням м'ясного виробництва;
  • Управління переробним виробництвом м'ясної продукції;
  • Управління випуском готової продукції;
 • Відображення галузевих документів в документах регламентованого обліку.
 • Можливість використання спільно з рішеннями: "1С:М'ясопереробка MES. Модуль для 1С:ERP" і "1С:Управління ветеринарними сертифікатами".
 • Відповіді на питання.  

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для участі необхідно попередньо зареєструватися на сайті фірми "1С" http://1c.ru/news/events/eventAnketa.jsp?type=514

Інструкція по підключенню до вебінару http://www.1c.ru/news/events/webinar/instr.pdf.

Довідки з організації та участі в вебінарі: Тетяна Голубєва apk@1c.ru, (495) 258-44-08.

Вебінар буде проводитись 20 грудня 2017 року 10:00 за московським часом, орієнтовна тривалість & ndash; 2 години.

Попередня програма: http://static.1c.ru/files/PMeatERP_WEB.pdf .