Купити

Книга "Практичний річний звіт за 2017 рік" (+ диск) під ред. С. А. Харитонова. Акції, в яких бере участь книга

 

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб., вкл. ПДВ 18%

Дилер

Постійний партнер

4601546133878
ISBN
978-5-9677-2732-0

Книга "Практичний річний звіт за 2017 рік" (+ диск).
Під ред. С. А. Харитонова

900

700

600

Видавництво "1С-Паблішинг", ISBN 978-5-9677-2732-0, 871 стор.

Книга випущена під загальною редакцією д. Е. н. С. А. Харитонова.

"Практичний річний звіт за 2017 рік" це посібник по складанню в програмах "1С" звітності по податках і внесках, а також річної бухгалтерської звітності за 2017 рік.

У продажу з 04 грудня 2017 року.

ОСОБЛИВОСТІ КНИГИ

 • Теорія і практика в одній книзі:
  • Авторський коментар до ключових змін в законодавстві-2017 по основних податках (ПДВ, податок на прибуток організацій, податок на майно організацій, ПДФО, єдиний податок при УСН і ін.) І страхових внесках на обов'язкове пенсійне, медичне та соціальне страхування;
  • Практична інформація для користувачів програм системи "1С:Підприємство 8":
   • на що потрібно звернути увагу при підготовці до складання кожного звіту;
   • як перевірити облікові дані, на основі яких складається звітність;
   • як заповнити форми звітності за допомогою регламентованих звітів "1С";
   • як перевірити коректність заповнення звітної форми;
   • як відправити звітність до контролюючих органів за допомогою сервісу 1С-Звітність.
 • Кожна глава самодостатня і містить всю необхідну інформацію для підготовки звітності з конкретного податку, виду страхових внесків, бухгалтерської звітності. Якщо організація не повинна подавати звітність з конкретного податку, то главу, в якій описується порядок її складання, читати не потрібно. Послідовність глав відповідає календарем термінів подання звітності.
 • Описуваний в книзі порядок підготовки до складання звітності та порядок складання звітності в програмах "1С" є універсальним. Він може однаково застосовуватися користувачами як типових конфігурацій фірми "1С" на платформі "1С:Підприємство 8", так і нетипових конфігурацій (доопрацьованих або створених на базі типових власними силами або із залученням партнерів "1С"), в яких є підсистема складання звітності з допомогою регламентованих звітів фірми "1С".
 • До книги прикладений диск з навчальною версією "1С:Підприємство 8" і демонстраційними базами "1С:Бухгалтерія 8" редакції 3.0 для різних режимів оподаткування, на яких побудований ілюстративний матеріал складання звітності по ПДВ, податку на прибуток організацій, транспортного податку, земельного податку, податку на майно організацій, податку при спрощеній системі оподаткування, ЕНВД, бухгалтерської звітності. З їх допомогою користувачі "1С:Бухгалтерія 8" можуть самостійно опрацювати окремі ситуації, описувані в книзі. Користувачі інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ (доступний безкоштовний семиденний ознайомчий доступ) можуть завантажити вміст диска на сайті its.1c.ru в розділі "Книги й журнали". У цьому ж розділі додатково розміщена демонстраційна база "1С:Зарплата і управління персоналом 8" редакції 3.0, на якій побудований ілюстративний матеріал складання звітності щодо страхових внесків та податку на доходи фізичних осіб. Також на диску опублікована частина інформаційної системи 1С:ІТС ПРОФ з матеріалами по підготовці і здачі звітності за 2017 рік, що не ввійшли в текст книги.
 • Матеріал книги спирається на можливості типових конфігурацій програм "1С:Бухгалтерія 8" редакції 3.0 і "1С:Зарплата і управління персоналом 8" редакції 3.
 • Теоретичний матеріал не прив'язаний до конкретної версії програми, тому книга може бути корисна всім зацікавленим особам. Наявність на диску навчальної платформи "1С:Підприємство 8" дозволить читачам, ще не є користувачами "1С:Бухгалтерія 8" познайомитися з сучасними технологіями автоматизації обліку.

ЗМІСТ КНИГИ

Посібник складається з 13 глав, з яких глави 1 2, 11 і 13 адресовані всім читачам.

Перша глава присвячена підготовці звітності в цілому. У першому розділі глави наведено перелік звітів, які подаються по окончаніі2017 р, з посиланнями на глави, в яких розглядається порядок їх складання в програмах "1С". Не менш важливими є другий і третій розділи глави. У другому розділі описані можливості сервісу "1С-Звітність". У третьому розділі наведена детальна інформація про інформаційно-технологічному супроводі користувачів програм "1С" в цілому і при складанні звітності, зокрема.

Друга і одинадцята глави присвячені складанню звітності щодо страхових внесків на пенсійне, медичне та соціальне страхування та з податку на доходи фізичних осіб.

Тринадцята глава присвячена налаштувань облікової політики для ведення обліку в "1С:Бухгалтерія 8" в 2018 році.

Глави з третьої по дев'яту присвячені складанню звітності по конкретних податках. Глави розташовані відповідно до календаря здачі звітності. Спочатку йде глава, присвячена складанню звітності за єдиним податком на поставлений дохід для окремих видів діяльності (крайній термін подання звітності & mdash; 22 января2018 р), потім глава, присвячена складанню звітності з податку на додану вартість (крайній термін подання & mdash; 25 января2018 г .), і т. д.

Десята глава присвячена складанню єдиної (спрощеної) декларації, відомостей про середньооблікової чисельності.

У дванадцятій главі описується складання бухгалтерської звітності організацій за 2017 рік.

Глава 1. Підготовка до складання звітності

Глава 2. Страхові внески на пенсійне, медичне та соціальне страхування

Глава 3. Єдиний податок на поставлений дохід

Глава 4. Податок на додану вартість

Глава 5. Транспортний податок

Глава 6. Земельний податок

Глава 7. Податок на майно організацій

Глава 8. Податок на прибуток організацій

Глава 9. Податок при спрощеній системі оподаткування

Глава 10. Інша звітність

Глава 11. Відомості про доходи фізичних осіб

Глава 12. Бухгалтерська звітність організацій

Глава 13. Облікова політика на 2018 рік  

Книга випущена під загальною редакцією С.А. Харитонова.

Автори: С. А. Харитонов (розділ 1.1 глави 1, глава 3, глави 5 & mdash; 10, 12, 13), В. Л. Байдаков (розділ 1.2 глави 1), Е. А. Гряніна (глави 2, 11), М. Ю. Дьоміна (розділ 1.3 глави 1), В. В. Сидорова (глава 4), Е. Г. стрічка (розділ 1.2 глави 1), С. В. Шпанко (розділ 1.3 глави 1).

Інформація про книгу, в тому числі докладний зміст - https://buh.ru/books/detail.php?ID=62302.

Детальна інформація про повний асортимент книг по програмним продуктам "1С:Підприємство 8" розміщена на сайті: books.1c.ru.

ЗИМА ПОДАРУНКІВ 1С:ІТС!

Для користувачів 1С:ІТС триває акція "Зима подарунків 1С:ІТС". Всі користувачі системи "1С:Підприємство", які уклали річний платний договір на ІТС ПРОФ, ІТС МЕДИЦИНА, ІТС БУДІВНИЦТВО з жовтня, листопада, Грудень 2017 року, січня або лютого 2018 року, отримають книгу "Практичний річний звіт за 2017 рік" в подарунок. На додаток до друкованого примірника книги , з моменту активації договору ІТС, дія якого підпадає під умови акції, користувач також отримує онлайн-доступ до тексту книги на сайті its < /strong>.1c. ru .

Детальніше про акцію: http://its.1c.ru/zima/.

АКЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ЄДИНОГО СЕМІНАРУ В РЕГІОНАХ 20 ГРУДНЯ

В рамках Єдиного семінару в регіонах 20 грудня фірма "1С" проводить акцію відвідувачі мають можливість придбати або замовити книгу "Практичний річний звіт за 2017 рік" за спеціальною ціною 700 р .