Купити

Акцію "Новий бізнес почни з 1С!" до кінця 2018 року

 

Фірма "1С" повідомляє про продовження акції "Новий бізнес почни з 1С!" (Http://v8.1c.ru/action3000/).

До 28.12.2018 в продажу спеціальні електронні поставки "1С:Бухгалтерія 8": "1С:Бухгалтерія 8 для 1" і "1С:БізнесСтарт" за ціною 3000 рублів. У вартість включено безкоштовна підтримка користувачів без обмеження терміну і найбільш затребувані додаткові сервіси 1С:ІТС на перші 12 місяців роботи з програмою.

"1С:Бухгалтерія 8 для 1" і "1С:БізнесСтарт" добре підходять для нового бізнесу індивідуальних підприємців або невеликих підприємств, на яких з програмою працює один користувач і не потрібно адаптації типового рішення до особливостей конкретного підприємства.

"1С:Бухгалтерія 8 для 1" варіант поставки базової версії "1С:Бухгалтерія 8", найпопулярнішою в Росії та інших країнах облікової програми, добре знайомої більш ніж мільйону бухгалтерів. Це готове рішення для організацій, що займаються будь-якими видами комерційної діяльності, з будь-якою формою оподаткування.

"1С:БізнесСтарт" проста і зручна облікова програма для директорів і підприємців, варіант базової версії "1С:Бухгалтерія 8" з інтерфейсом, зрозумілим для підприємців і директорів, а не тільки для фахівців з обліку.

Обидві поставки це два варіанти одного і того ж прикладного рішення; вони трансформуються один в інший простим зміною налаштувань програми.

Кожен екземпляр програми розрахований на обслуговування одного підприємства або ІП. Дані користувача, включаючи ІПН, "прив'язуються" до примірника програми при покупці і не можуть бути змінені.

Оновлення програм випускаються регулярно при зміні законодавства, а також у міру розвитку їх функцій; вони надаються користувачам без додаткової оплати. Так, офіційні користувачі випущеної в 2006 році базової версії "1С:Бухгалтерія 8" до сих пір отримують безкоштовну підтримку у вигляді регулярних і своєчасних оновлень.

Крім цих оновлень за умовами акції користувачам безкоштовно на перший рік підключаються сервіси 1С:ІТС:

  • "1С-Звітність" швидка і зручна підготовка і відправка звітності прямо з програми, підтримка електронного документообігу з ФНС, ФСС, ПФР і Росстатом. Підключається безкоштовно на рік тільки для тих ІПН, які раніше не користувалися "1С:Звітністю".
  • "1С:Контрагент" швидка перевірка інформації про контрагентів, автоматичне заповнення реквізитів контрагентів в різних документах і інші корисні функції (в обмеженому обсязі).
  • "1С:Підпис" кваліфікаційний сертифікат на електронний підпис для обміну юридично значимими електронними документами прямо в програмі (одна ліцензія).
  • "1С-ЕДО" (включаючи "1С-Такском") обмін рахунками-фактурами і іншими юридично значимими документами з контрагентами в електронній формі прямо з програми через оператора електронного документообігу (до 20 електронних повідомлень в місяць).
  • ЕДО без електронного підпису для учасників проекту "1С:Бізнес-мережа" (підключення до "1С:Бізнес-мережі" відбувається безпосередньо в програмі).
  • "1С:ДіректБанк" відправка платежів в банк і отримання виписок по розрахункових рахунках безпосередньо з програми без перемикання в систему "Клієнт-банк".
  • "1С:Звірка" автоматична звірка рахунків-фактур з контрагентами безпосередньо в програмі в будь-який зручний час.

Більш докладний опис сервісів 1С:ІТС см. Https://portal.1c.ru/.

Для придбання програми по акції звертайтеся до партнерів-франчайзі в своєму регіоні (див. Http://www.1c.ru/partners) або заповніть заявку на сторінці акції: http://v8.1c.ru/action3000/ .

З програмою "1С:БізнесСтарт" можна також працювати в "хмарі", див. Https://bs.1cfresh.com/.

Деталі проведення акції уточнюйте на сторінці http://1c.ru/news/info.jsp?id=21330.

Докладна інформація для партнерів фірми "1С" про порядок підключення сервісів користувачам в рамках акції: http://1c.ru/rus/partners/priv/info-private.jsp?numb=21331.