Купити

1С-Атол МК: комплексні рішення на базі ККТ АТОЛ 30Ф і АТОЛ 11Ф і програми "1С:Мобільна каса"

 

Фірма "1С" і компанія АТОЛ інформують про початок продажів комплексних рішень "1С-Атол МК" для стаціонарного та мобільного торгівлі.

До складу комплексу входять :

 • Програма "1С:Мобільна каса"
 • ККТ АТОЛ (в залежності від обраного комплекту)
 • Планшет7 ’ "1С-IDZOR ALONG8321"

Ключові переваги: ​​

 • бюджетне рішення з однієї коробки від провідних виробників 1С та АТОЛ
 • простота підключення і використання

Мобільний додаток "1С:Мобільна каса" дозволяє автоматизувати продаж в точках стаціонарної торгівлі, а також продаж в таких областях, які звичайно не автоматизировались:

 • виїзна торгівля на ринках,
 • кур'єрська доставка,
 • послуги страхових агентів,
 • пасажирські перевезення і т. Д.

"1С:Мобільна каса" підтримує наступні касові операції:

 • оформлення продажів і повернень;
 • контроль продажів при поверненні;
 • готівкова / безготівкова оплата;
 • закриття зміни, формування звітів;
 • сканування штрих-кодів товарів вбудованою камерою планшета;
 • резервне копіювання інформаційної бази;
 • обмін даними з програмами обліку товарів за форматом ККМ-offline.

Мобільний додаток "1С:Мобільна каса" призначено для оформлення роздрібних продажів на смартфонах і планшетах в операційних системах Android.

"1С:Мобільна каса" має простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє легко освоїти програму будь-якому користувачеві.

Обмін з додатком може здійснюватися через файли (.xml) або через Web-сервіс. Наприклад обмін даними з програмою "1С:Роздріб", версія конфігурації 2.1.7 і вище, розгорнутої локально.

Детальна інформація про програму "1С:Мобільна каса", а також документація до програми см. Http://v8.1c.ru/retail/kassa-mobile/.

ККТ АТОЛ відповідають вимогам закону 54-ФЗ від 22.05.2003, внесено до реєстру ФНС, працюють з усіма зареєстрованими операторами фіскальних даних.

Планшет "1С-IDZOR ALONG8321" протестований фірмою 1С на спільне використання з 1С:Мобільної касою і ККТ АТОЛ, які включені в комплекси.

Комплекти 1С-Атол можна придбати тільки у партнерів фірми "1С", що мають статус "Центр компетенції 1С по 54-ФЗ", див. Http://1c.ru/rus/partners/kkt-citylist.jsp або в магазинах мережі 1С-Інтерес https://www.1c-interes.ru/.

Комплекс "1С-Атол МК 30Ф BT 2G"   для стаціонарної торгівлі:

Комплекс "1С-Атол МК 30Ф BT 2G" з ККТ АТОЛ 30Ф призначений для підприємств стаціонарної торгівлі та надання послуг малого і мікробізнесу з низькою пропускною здатністю і невеликим бюджетом на автоматизацію, наприклад, невеликі магазини біля будинку, кафе, закусочні, торгові павільйони, кіоски, салони краси, торгові острівці в торгових центрах і багато інших. Дозволяє організувати робоче місце касира на обмеженому просторі.

Вартість:

Артикул

Найменування

Рекомендована ціна, руб., Включаючи ПДВ

1САТОЛ30

1С-Атол МК 30Ф BT 2G без ФН

17 500,00

1САТОЛ30FN

1С-Атол МК 30Ф BT 2G ФН

23 500,00

Ціна не є офертою, кінцеву ціну уточнюйте у партнерів.

Основні характеристики фіскального реєстратора АТОЛ 30Ф:

Параметр

АТОЛ 30Ф

Тип друку

термопечать

Швидкість друку, мм / c

До 50

Ширина чекової стрічки, мм

58 або 44

Кількість символів в рядку

від 24 до 42 (при бумаге58 мм)

від 24 до 34 (при бумаге44 мм)

Бездротовий інтерфейс зв'язку з планшетом

Bluetooth

Спосіб передачі даних в ОФД

2G або через засоби комунікації планшета (Wi-Fi)

Габаритні розміри

87 х 160 х 79

Друк QR-коду

Так

Комплекс "1С-Атол МК 11Ф Мобільний BT 2G" для мобільної торгівлі

Комплекс "1С-Атол МК 11Ф Мобільний BT 2G" з ККТ "АТОЛ 11Ф. Мобільний" призначений для автоматизації роботи мобільних співробітників, кур'єрів в службах доставки товарів або громадського харчування, для надання виїзних послуг. Зручність носіння каси за рахунок наявності ергономічного чохла і невеликих габаритних розмірів. У комплект поставки входить чохол і акумуляторна батарея.

Вартість:

Артикул

Найменування

Рекомендована ціна, руб., Включаючи ПДВ

1САТОЛ11

1С-Атол МК 11Ф Мобільний BT 2G без ФН

23 950,00

1САТОЛ11FN

1С-Атол МК 11Ф Мобільний BT 2G ФН

29 950,00

Ціна не є офертою, кінцеву ціну уточнюйте у партнерів.

Основні характеристики фіскального реєстратора АТОЛ 11Ф.Мобільний:

Параметр

АТОЛ 11Ф Мобільний

Тип друку

термопечать

Швидкість друку, мм / c

До 75

Ширина чекової стрічки, мм

58 або 44

Зовнішній діаметр рулону, мм

До 80

Кількість символів в рядку

від 24 до 42 (при бумаге58 мм)  

від 24 до 34 (при бумаге44 мм)

Бездротовий інтерфейс зв'язку з планшетом

Bluetooth

Спосіб передачі даних в ОФД

2G або через засоби комунікації планшета (Wi-Fi)

Час роботи від акумулятора

До 15 годин при пробитті чека 1 раз в 15 хвилин

Спосіб зарядки

Через блок живлення 24V

Габаритні розміри

87 х 160 х 79

Вага з акумулятором і папером, кг

0,5

Друк QR-коду

да

Реєстрація, оновлення і технічна підтримка 1С:Мобільна каса

Для отримання оновлень необхідно зареєструвати додаток в особистому кабінеті на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/ самостійно по вхідному в поставку пін-коду або за допомогою партнера фірми "1С".

Якщо у вас немає особистого кабінету на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/, ви можете його створити, перейшовши за посиланням "Особистий кабінет" головного меню порталу.

Для отримання комплексної підтримки фірма "1С" рекомендує укласти з партнером договір інформаційно-технологічного супроводу 1С:ІТС.

Офіційна інформація фірми "1С" про умови підтримки програмних продуктів публікується за адресою https://portal.1c.ru/support/.

Користувач зобов'язаний дотримуватися всіх вимог, зазначені в Ліцензійної угоди і документації.

Підтримка забезпечується партнерами 1С і лінією консультацій фірми 1С. З питань технічної підтримки 1С:Мобільна каса звертайтеся за адресою webits-info@1c.ru. Прохання в темі листа вказати "1С:Мобільна каса".

Гарантійне і пост гарантійне обслуговування, реєстрація, оновлення та технічна підтримка онлайн-кас Атол 30Ф і Атол 11Ф.Мобільний

З питань гарантійного та пост-гарантійного обслуговування фіскальної техніки за новим порядком застосування 54-ФЗ, а також для укладення абонентських договорів сервісного обслуговування можна звернутися в http://partner.atol.ru/support/service/ "target =" _blank - Авторизовані сервісні центри або до http://partner.atol.ru/support/service/ "target =" _ blank - Сервіс-партнерам АТОЛ (http://partner.atol.ru/support/service/).

Гарантійні зобов'язання включає в себе: безкоштовний ремонт, усунення несправностей або заміну деталі, які виникли з вини виробника через заводських дефектів або неякісною збіркою.

Користувач позбавляється права на гарантійне обслуговування при:

 • порушення правил транспортування, зберігання і експлуатації,
 • наявність механічних пошкоджень зовнішніх деталей,
 • порушення пломб,
 • відсутність паспорта ККТ.

http://partner.atol.ru/support/service/ "target =" _ blank - Авторизовані сервісні центри або http://partner.atol.ru/support/service/ "target =" _ blank - Сервіс-партнер и АТОЛ зобов'язані приймати ККТ з комплекту 1С-Атол МК, незалежно від того ким була каса введена в експлуатацію. Відмітною ознакою ККТ АТОЛ з комплекту є логотип "1С" замість логотипу "Атол".

Гарантійне обслуговування планшета "1С-IDZOR ALONG8321 "

Гарантійні зобов'язання (в разі виходу обладнання з ладу протягом гарантійного терміну) включає в себе безкоштовну заміну несправного планшета, на несправності, які виникли з вини виробника через заводських дефектів або неякісною збіркою, після діагностики в фірмі "1С".

Ця гарантія не поширюється на обладнання, що вийшли з ладу внаслідок недотримання правил експлуатації (використання нерегламентованої напруги харчування, включаючи стрибки напруги), експлуатації в нерегламентованих кліматичних умовах, а також порушення умов транспортування. Механічні і хімічні пошкодження (в тому числі приховані) є підставою для відмови в гарантійному обслуговуванні, причому незалежно від природи їх походження.

Додаткове обладнання та сервіси 1С:ІТС

Додатково до будь-якого комплексу 1С-Атол у партнерів 1С зі статусом 54-ФЗ можна купити все необхідне для початку роботи з онлайн-касою: фіскальні накопичувачі, контракт на підключення до ОФД, електронний підпис для реєстрації каси в ФНС. Детальніше про сервіси 1С-ОФД і 1С:Підпис на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru

Підставка планшета горизонтальна (основа + фіксатор + шпильки) призначена для надійного кріплення планшета на прилавку. Охороняє планшет від падіння і злодійства з прилавка. Виготовлена ​​з металу і має в своєму розпорядженні планшет під зручним нахилом для касира. Можливий кріплення як до прилавка так і до вертикальної стіни. Рекомендуємо купувати з комплексом "1С-Атол МК 30Ф BT 2G".

Сканер штрих-коду АТОЛ SB 1101 Plus RJ45 спеціально виготовлений і підключається до "ККТ АТОЛ 11Ф   Мобільний" через роз'єм RJ45. Сканер дозволяє автоматизувати роботу зі штрих-кодом. Не потребує додатково харчування. Сканер не підходить для   ККТ АТОЛ 30Ф, з цією моделлю ККТ необхідно використовувати BT сканер.

Вартість:

Артикул

Найменування

Рекомендована ціна, руб., Включаючи ПДВ

ALONG-8321-TB

Планшет7 ’ 1С-IDZOR ALONG8321

4 500,00

АТОЛ-42 961

Підставка планшета горизонтальна (основа + фіксатор + шпильки)

1 000,00

АТОЛ-42 252

Сканер штрих-коду АТОЛ SB 1101 Plus RJ45   (Чорний) без підставки

2 500,00