Купити

Ознайомча версія "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП"

 

Фірма "1С" оголошує про випуск ознайомлювальної версії "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП".

"1С:Бібліотека інтеграції з МДЛП" призначена для використання в процесі розробки прикладних рішень (конфігурацій), що підтримують обмін даними з ФГІС "Моніторинг руху лікарських препаратів" (МДЛП).

Відповідно до постанови Уряду РФ від 24 січня 2017 року № 62 "Про проведення експерименту щодо маркування контрольними (ідентифікаційними) знаками і моніторингу за обігом окремих видів лікарських препаратів для медичного застосування" до 31 грудня 2018 року планується охопити індивідуальної маркуванням 100% лікарських препаратів. Для забезпечення вимог учасники обороту лікарських препаратів повинні впровадити на своїх підприємствах систему простежуваності лікарських препаратів з передачею відомостей в ФГІС МДЛП.

"1С:Бібліотека інтеграції з МДЛП" надає набір механізмів, призначених для вбудовування в прикладні рішення і дозволяють здійснювати обмін даними з інформаційної частиною ФГІС МДЛП (далі "ІС" Маркування ". МДЛП") відповідно до технічних вимог Федеральної податкової служби РФ (https://www.nalog.ru/rn77/taxation/labeling/med/). Застосування даної бібліотеки дозволяє уникнути розробки власних коштів інтеграції з ФГІС МДЛП.

"1С:Бібліотека інтеграції з МДЛП" забезпечує наступні функції:

 • налаштування підключення до "ІС" Маркування ". МДЛП";
 • робота з документами "ІС" Маркування ". МДЛП";
 • відправка / отримання документів "ІС" Маркування ". МДЛП";
 • зберігання і перегляд історії обміну з "ІС" Маркування ". МДЛП";
 • розбір контрольного ідентифікаційного знака (КІЗ) лікарського препарату, отриманого від 2D штрихкод сканера або терміналу збору даних.

Відправлення / отримання документів "ІС" Маркування ". МДЛП" здійснюється через програмне забезпечення "УСО" (Універсальна система обміну та гарантованої доставки). "УСО" є інструментом для шифрування і передачі даних від організацій до "ІС" Маркування ". МДЛП".

ОБМЕЖЕННЯ пробної версії

Ознайомча версія "1С:Бібліотека інтеграції з МДЛП" не підтримує:

 • операції імпорту та виробництва лікарських препаратів;
 • REST-інтерфейс "ІС" Маркування ". МДЛП".

Дані можливості планується реалізувати у фінальній версії бібліотеки.

СКЛАД, ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ "1С:БІБЛІОТЕКИ ІНТЕГРАЦІЇ З МДЛП"

"1С:Бібліотека інтеграції з МДЛП" поширюється у вигляді конфігурації в складі інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС). В поставку включена покрокова інструкція по впровадженню в довільну конфігурацію-споживач. Бібліотека доступна зареєстрованим користувачам "1С:Підприємство 8" при наявності у них чинного договору 1С:ІТС в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/ в розділі "Стандартні бібліотеки". < / p>

Фірма "1С" дозволяє використання "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП" зареєстрованим користувачам системи "1С:Підприємство 8" версії ПРОФ, що мають діючий договір 1С:ІТС, для розробки прикладних рішень, призначених як для власної автоматизації, так і для тиражування, без додаткової оплати.

При тиражуванні прикладних рішень, які використовують "1С:Бібліотеку інтеграції з МДЛП", повинні дотримуватися авторські права фірми "1С" на систему "1С:Підприємство 8". Зокрема, використання таких додатків допускається тільки при наявності у користувача правомірно придбаної основної поставки "1С:Підприємство 8". Інформація про те, що тиражне рішення розроблено з використанням "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП", повинна бути відображена:

 • на основний веб-сторінці, яка описує дане прикладне рішення;
 • в документації по прикладному рішенню, у введенні або на сторінках до введення;
 • в прес-релізах та інформаційних повідомленнях, які супроводжують випуск нового прикладного рішення.

Для використання прикладного рішення, розробленого із застосуванням ознайомчої версії "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП", необхідно   наявність у користувача чинного договору 1С:ІТС.

При випуску фінальної версії "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП" умови використання даної бібліотеки можуть бути переглянуті.

ПІДТРИМКА КОРИСТУВАЧІВ

Підтримка користувачів "1С:Бібліотеки інтеграції з МДЛП" здійснюється тільки при наявності діючого договору інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС), оформленого на основну поставку "1С:Підприємства   8" версії ПРОФ, і включає:

 • послуги лінії консультацій фірми "1С":
  • в системі 1С-Коннект - ЛК 1С:МДЛП Підтримка клієнтів;
  • за номером телефону +7 (495) 956-11-81;
  • за адресою електронної пошти - med@1c.ru;
  • отримання оновлень в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/;
  • доступ до бази знань відділу технічної підтримки.

При зверненні на лінію консультацій фірми "1С" необхідно вказувати реєстраційний номер основної поставки "1С:Підприємство 8" версії ПРОФ, на яку оформлений договір 1С:ІТС.