Купити 1С

Уточнено мінімальні вимоги до ОС Windows для роботи з версією 8.3.11 платформи "1С:Підприємство"

 

Фірма "1С" доводить до відома користувачів і партнерів, що для коректної роботи версії 8.3.11 платформи "1С:Підприємство", випущеної 21.11.2017 (див.

Якщо на комп'ютерах користувачів включено автоматичне оновлення операційної системи, то в більшості випадків ніяких додаткових дій виконувати не доведеться. Досить буде завантажити дистрибутив версії 8.3.11 в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС за адресою portal.1c.ru і запустити установку платформи. Необхідна оновлення операційної системи буде встановлено автоматично при оновленні платформи.

Якщо в процесі установки версії 8.3.11 платформи "1С:Підприємство" з'явиться діалог з попередженням про необхідність установки відсутніх пакетів оновлень операційної системи, рекомендується:

  • перервати установку платформи, в результаті чого відкриється сторінка в браузері для завантаження необхідного оновлення операційної системи;
  • завантажити і встановити оновлення операційної системи;
  • повторно запустити установку платформи "1С:Підприємство".

При оновленні на версію 8.3.11 з мережевого ресурсу або http може знадобитися перезавантаження комп'ютера.

Що стосується труднощів при установці версії 8.3.11 платформи "1С:Підприємство" або роботі з нею слід звернутися до обслуговуючого вашу організацію партнера фірми "1С" або на лінію технічної підтримки фірми "1С".

Нижче наводимо більш детальну інформацію, орієнтовану на технічних фахівців і адміністраторів.

Якщо автоматичне оновлення операційної системи на комп'ютерах користувачів відключено або обмежено:

  • Для версій починаючи з Windows Vista (NT 6.0) і закінчуючи Windows 8.1 (NT 6.3) необхідно встановити оновлення KB2999226 від Microsoft.
  • Для Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 або Windows Server 2008 R2 перед установкою версії 8.3.11 платформи потрібно встановити найновіший пакет оновлень Windows (Service Pack).
  • Для Windows XP і Windows Server 2003 установка поновлення KB2999226 не потрібно, достатньо встановити найновіший пакет оновлень Windows (Service Pack).

Детальний опис процедури оновлення платформи "1С:Підприємство" на версію 8.3.11, а також адреси для скачування і порядок установки необхідних оновлень операційної системи наведені на сторінці https://its.1c.ru/db/metod8dev#content: 5935: hdoc.

При установці версії 8.3.11 платформи з використанням групової політики оновлення (Microsoft Active Directory GPO) рекомендується на комп'ютери користувачів попередньо встановити "Пакет вторинного Visual C ++ для Visual Studio 2015» (vc_redist, поширюється разом з дистрибутивом версії 8.3.11 платформи " 1С:Підприємство ").

При оновленні з мережевого ресурсу або через http рекомендується на комп'ютери користувачів попередньо встановити версію платформи не нижче 8.3.10.2667.

При формуванні архіву для поновлення по http в архів необхідно помістити "Пакет вторинного Visual C ++ для Visual Studio 2015» vc_redist.