Купити 1С

Нова версія 1.7.0 1C: Enterprise Development Tools

 

Фірма "1С" сповіщає користувачів і партнерів про випуск версії 1.7.0 1C: EnterpriseDevelopment Tools.

1C: EnterpriseDevelopment Tools це середовище розробки нового покоління, призначена для створення бізнес-додатків системи програм "1С:Підприємство 8". 1C: Enterprise Development Tools може використовуватися поряд з конфігуратором "1С:Підприємство 8". Формат розробляються повністю відповідає поточним версіями платформи "1С:Підприємство 8". Детальніше див. В http://1c.ru/news/info.jsp?id=23432 - інформаційному листі №23432 від 13.09.2017.

НОВЕ В ВЕРСІЇ 1.7.0

Підтримка платформи 8.3.11

Розробку та налагодження тепер можна вести на платформі "1С:Підприємство" версій 8.3.8 8.3.11.

Командна розробка

Отримав розвиток механізм порівняння і об'єднання. Тепер можна порівнювати і об'єднувати проекти зовнішніх звітів і обробок, а також проекти розширень. Більш того, є можливість порівнювати вибрані об'єкти метаданих.

Реалізована можливість порівняння розробляється конфігурації із заданою версією в Git-репозиторії. Також можна порівнювати і об'єднувати проект конфігурації з проектом, який розташовується не в корені сховища Git, а в одній з його внутрішніх папок.

Доопрацювання панелі "Помилки конфігурації"

Підвищений зручність роботи з помилками і попередженнями:

 • Реалізована можливість налаштовувати кількість відображуваних помилок і попереджень. За замовчуванням для кожної групи відображається 100 елементів.
 • Додана колонка, в якій відображається номер рядка програмного модуля, в якій знайдена помилка.
 • Реалізовано сортування по колонках в таблиці з помилками і попередженнями.

Список помилок можна експортувати в csv-файл.

Механізм "Все підписки на події"

Механізм "Все підписки на події" є універсальним інструментом, що дозволяє використовувати найрізноманітніші сценарії пошуку та аналізу алгоритмів, які будуть виконуватися в підписках при настанні тієї чи іншої події.

Даний інструмент корисний не тільки розробникам, які добре знають прикладне рішення, а й фахівцям з впровадження або IT-фахівцям, яким потрібно розібратися з незнайомою функціональністю.

За допомогою редактора "Все підписки на події" можна автоматизувати розстановку точок зупину у всіх процедурах, підписаних на обробку тих чи інших подій.

Рефакторинг перейменування

Підвищений зручність використання рефакторінга перейменування. 1C: Enterprise Development Tools більше не потребує підтвердження операції перейменування, якщо може однозначно визначити область застосування рефакторинга.

Редактор вбудованої мови

Тепер контекстна підказка пропонує розробнику імена колонок для таблиць значень, створених засобами вбудованої мови. Контекстна підказка працюватиме і в тому випадку, коли таблиця значень отримана в результаті перетворення з реквізиту форми.

Покращена навігація по коду, додані поєднання клавіш Ctrl + F3 і Shift + F3 для переходу до наступного або попереднього відповідника слова, в якому зараз встановлений курсор. Також можна використовувати поєднання клавіш Ctrl +] і Ctrl + [для переходу вперед-назад в наступних випадках:

 • між визначенням процедури або функції і її кінцем;
 • між початком і кінцем циклу або області;
 • між початком, умовами і кінцем оператора "Якщо" або інструкції препроцесора # Якщо.
 • Підвищена продуктивність 1C: Enterprise Development Tools:
  • прискорений запуск програми;
  • підвищена чуйність призначеного для користувача інтерфейсу, в тому числі в редакторі керованих форм;
  • скорочено час виконання операцій порівняння і об'єднання;
  • скорочено час виконання операцій розстановки точок зупину.
 • Отримав подальший розвиток редактор керованих форм.
 • Реалізовано http: //boreas.dept07/jira/browse/G5V8DT-9179 - конструктор рядків на різних мовах.
 • Підтримується http: //boreas.dept07/jira/browse/G5V8DT-9785 - сортування метаданих в навігаторі, додана можливість переміщення в початок або кінець списку.
 • Перероблений діалог імпорту з інформаційної бази конфігурації і розширень.
 • Реалізовано групове запозичення об'єктів.

Інші зміни

Детальний опис нових можливостей версії 1.7.0 представлено на сторінці http://v8.1c.ru/overview/release_EDT_17/.

Повний список змін см. У вбудованій довідці 1C: Enterprise Development Tools.

Зміни, створені засобами версії 1.6.0 1C: Enterprise Development Tools, можна продовжувати розробляти в версії 1.7.0. При запуску нової версії 1C: Enterprise Development Tools на старій робочої області буде проведена автоматична міграція проектів. Після міграції проектів продовжувати їх розробку на попередніх версіях продукту не рекомендується.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕРСІЇ 1.7.0

В даній версії продукту не підтримує редагування наступних об'єктів:

 • зовнішні джерела даних;
 • макет географічної схеми;
 • макет оформлення компонування даних.

Примітка: зараз зовнішні джерела даних запам'ятовуються системою в спеціальному каталозі робочого простору (у вигляді файлів) і при оновленні конфігурації бази даних автоматично переносяться в отриману конфігурацію. Перейменування об'єктів конфігурації нічого очікувати відбито в підтримуються об'єктах.

Макет географічної схеми і макет оформлення компонування даних імпортуються в 1C: Enterprise Development Tools, беруть участь в рефакторінгу перейменування. Однак створювати, переглядати і редагувати дані макети поки не можна.

В даній версії 1C: Enterprise Development Tools підтримуються інтерфейси російською та англійською мовами.

ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ І ПІДТРИМКИ

Фірма "1С" дозволяє отримати і використовувати без додаткової плати версію 1.7.0 1C: Enterprise Development Tools лише зареєстрованим користувачам продуктів "1С:Підприємство 8" версії не нижче ПРОФ, що мають діючий договір 1С:ІТС, і партнерам фірми "1С ".

Дистрибутив 1C: Enterprise Development Tools доступний в сервісі "1С:Оновлення програм" (розділ "Технологічні дистрибутиви") на порталі 1С:ІТС за адресою portal.1c.ru. Його також планується опублікувати на диску 1С:ІТС (січневий випуск 2018 г.). Документація для розробників включена в дистрибутив даного продукту і публікується на сайті http://its.1c.ru/.

Підтримка користувачів по 1C: Enterprise Development Tools здійснюється в тому ж порядку, який передбачений для придбаного ними товару системи "1С:Підприємство 8" і вказано в реєстраційній картці або картці офіційної реєстрації програмного продукту.