Купити 1С

24 січня 2018 р безкоштовний вебінар "Наводимо порядок у бізнесі: Послуги, Роботи і Сервіс в 1C:Управління нашою фірмою"

 

24 января2018 р (середа) фірма "1С" проводить безкоштовний вебінар "Наводимо порядок у бізнесі: Послуги, Роботи і Сервіс в 1C:Управління нашою фірмою".

Вебінар буде цікавий власникам і директорам компаній сфери послуг і сервісних компаній, а також будь-яких фірм, що надають регулярні послуги.

Ведучий вебінару & ndash; Антон Алмазов, співзасновник компанії "1С-Архітектор бізнесу", експерт з управління автоматизацією в малому і середньому бізнесі, CRM-експерт.

Дата і час: 24 января2018 р (середа) з 11:00 до 12:30 за московським часом.

В вебінарі буде розібраний наскрізний приклад роботи в 1С: УНФ компанії, яка надає роботи і послуги з монтажу замовних систем, а також регулярне гарантійне і платне обслуговування великої кількості клієнтів.

В ході вебінару ми послідовно розглянемо всі основні можливості програми "1С: Управління нашою фірмою" для компаній, що працюють в сфері послуг, а також рекомендовані розробниками сценарії використання. Детально розберемо, які інструменти можна використовувати для контролю оперативної роботи співробітників, сформуємо основні звіти про результативність. Познайомимо з інструментами для аналізу вашого бізнесу.  

У програмі:  

 1. Організація обробки замовлень покупців. Виїзд на оцінку або завмер.
 2. CRM-система для компанії, яка надає послуги і сервісне обслуговування: як оформити виїзд на новий об'єкт, як прийняти заявку на сервісний виїзд майстра.
 3. Формування "Замовлення-наряду", планування розкладу майстрів, закупівель і планування оплат.
 4. Координація виїзних співробітників. Управління розкладом і завантаженням.  
 5. Аналіз рентабельності замовлення. Облік покупних послуг (субпідряд). Взаєморозрахунки.
 6. Робота з постійними клієнтами. Організація повторних продажів і регулярний збір грошей з клієнтів за договорами обслуговування.  

Захід 24 січня продовжує серію вебінарів "Наводимо порядок у бізнесі з 1С: УНФ". У серії вебінарів будуть послідовно розглянуті всі основні можливості унікальної системи для автоматизації бізнесу "1С: Управління нашою фірмою".  

Дивіться записи попередніх вебінарів циклу "Наводимо порядок у бізнесі з 1С: УНФ":  

 • Виробництво в 1C:Управління нашою фірмою
  https://youtu.be/mcUjPRnH9pM
 • Торгівля оптом: оптимізація роботи і взаємодія з сайтом в 1C:Управління нашою фірмою
  https://youtu.be/voRHadmjxAQ  

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для участі у вебінарі зареєструйтеся за посиланням: https://attendee.gotowebinar.com/register/8482136660399126275

Інструкція по підключенню до вебінару: http://www.1c.ru/news/events/webinar/instr.pdf.

При виникненні питань по вебінару звертайтеся в компанію "1С" за адресою smb@1c.ru.