Купити 1С

Одинадцятий Міжнародний конкурс випускних кваліфікаційних робіт з використанням програмних продуктів "1С". Організація конкурсу в 2018 г.

 

Конкурс випускних кваліфікаційних робіт (дипломних проектів) з використанням ПП "1С" - одна з найбільш важливих форм роботи спільноти "1С" з молоддю. Перший конкурс пройшов в 2007/2008 навчальному році, і з тих пір проводиться "1С" на регулярній основі. Конкурс щорічно залучає велику кількість учасників як в Росії, так і в зарубіжних країнах.

Завданнями проведення конкурсу є:

 • підвищення якості підготовки фахівців;
 • привернення уваги вузівських викладачів і студентів-випускників до платформи "1С: Підприємство" потужному засобу створення інформаційних систем, а також до багатьох прикладних рішень, створених на цій платформі;
 • заохочення перспективних випускників & ndash; майбутніх фахівців вітчизняної ІТ-індустрії та інших областей діяльності;
 • заохочення керівників дипломних проектів;
 • посилення ролі вузів в професійному орієнтуванні студентів, підготовці фахівців, затребуваних на ринку праці;
 • підтримка ініціативи партнерів "1С" по організації переддипломної практики і дипломного проектування.

Платформа "1С: Підприємство" є сучасним потужним предметно-орієнтованим засобом проектування, використання якого дозволяє швидко і якісно створювати економіко-організаційні інформаційні системи. Використання платформи "1С: Підприємство" дозволяє при підготовці дипломного проекту зосередитися на вирішенні змістовних питань, зменшуючи час, необхідний на програмування при використанні мов нижчого рівня. Фахівці з "1С: Підприємству" затребувані на ринку праці.

На базі платформи "1С: Підприємство" створено безліч конфігурацій, які можуть використовуватися для автоматизації різних видів діяльності в різних галузях (див. Http://1c.ru/rus/partners/pricelst.jsp). Всі ці продукти можуть бути використані при написанні випускних кваліфікаційних робіт.  

Організація конкурсу в 2017-2018-уч. році

В 2017-2018 навчальному році зберігаються основні принципи і правила організації конкурсу, що використовувалися раніше.

1. УЧАСНИКИ КОНКУРСУ

До участі в конкурсі запрошуються випускники вищих навчальних закладів 2018 року випуску, випускна кваліфікаційна робота (ВКР) яких виконана з використанням програмних продуктів "1С: Підприємство 8". Брати участь в конкурсі можуть випускники бакалаврату, специалітети, магістратури. Також в конкурсі можуть брати участь випускники середніх професійних освітніх організацій. Брати участь в конкурсі можуть як студенти російських освітніх організацій, так і студенти інших країн. У зв'язку з тим, що терміни навчання в різних освітніх організаціях різняться, ВКР на конкурс можна надавати в міру їх захисту в ГЕКе. На конкурс 2017-2018 р можуть бути представлені ВКР, захищені з 1 сентября2017 р по 31 августа2018 р Роботи приймаються до 15 сентября2018 р.

Число дипломних проектів, представлених на конкурс від однієї освітньої організації, не обмежена.

Участь ВКР в інших конкурсах, що проводяться в регіоні, вузі і т. Д., Не є причиною відмови від прийому роботи для участі в даному конкурсі.

2. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

Для організації проведення конкурсу створено центральний організаційний комітет. Голова організаційного комітету - проф. Діго Світлана Михайлівна, керівник напрямку по роботі з освітніми організаціями фірми "1С".

Координати для зв'язку:

      E-mail: diplom@1c.ru,
      Телефон: (495) 258-44-08.

Студенти реєструються для участі в конкурсі, http://www.1c.ru/news/events/diplom/diplom.jsp - заповнивши анкету на сайті фірми "1С". При реєстрації студенту видається логін і пароль для розміщення на FTP-ресурсі матеріалів, які подаються на конкурс (анотація, текст дипломного проекту, презентація, копія інформаційної бази, довідка з точки практики з короткою характеристикою студента і ступеня його участі в представленому на конкурс проект). При відсутності будь-якого з перерахованих матеріалів робота з конкурсу не знімається, але шанс претендувати на призове місце знижується. Рекомендується всі необхідні матеріали розмістити відразу ж після захисту ВКР.

Організатори конкурсу гарантують, що надіслані матеріали будуть доступні тільки членам журі.

Учасникам конкурсу може бути надано доступ до сервісу "1С: Підприємство 8 через Інтернет" для навчальних закладів "(edu.1cfresh.com). В його рамках доступні популярні програми" 1С: Підприємство 8 ": 1С: Бухгалтерія 8, 1С : управління нашою фірмою 8, 1С: Зарплата і управління персоналом 8, 1С: управління торгівлею 8, 1С: ERP управління підприємством, а також методичні матеріали до них. Доступ надається до типових конфігурацій без можливості конфігурації. Для отримання доступу необхідно відправити запит на konkurs @ 1c.ru.

Підсумки конкурсу підбиватимуться в кілька етапів. Всі пропозиції, що надійшли на конкурс проекти відповідно до регіону, в якому знаходиться навчальний заклад, будуть представлені на регіональний тур. Регіональні тури проводяться силами регіональних дистриб'юторів "1С". Для проведення кожного з регіональних турів дистрибуторами створюються відповідні регіональні комітети і формуються регіональні журі.

Членами журі традиційно є співробітники партнерських організацій "1С" (дистриб'юторів, фірм-франчайзі), викладачі навчальних закладів. Бажаючі взяти участь в роботі журі можуть надіслати відповідне повідомлення регіональному дистриб'ютору, а також на адресу diplom@1c.ru.

Далі підбиваються підсумки по федеральних округах. Переможці по ФО визначаються спільним рішенням регіональних журі і "1С".

Розмір призового фонду переможцям по ФО становить:

            I місце - 50 000 руб.
            II місце - 30 000 руб.
            III місце - 20 000 руб.

Нагороди виплачуються як студенту, так і керівнику дипломного проекту.

З робіт, що зайняли перші місця по ФО, визначаються переможці загального конкурсу. Для оцінки робіт на заключному етапі конкурсу буде створено журі, до складу якого увійдуть співробітники фірми "1С", викладачі вузів, співробітники фірм-франчайзі "1С". Кандидатури до складу журі заключного туру в центральний організаційний комітет надають регіональні дистриб'ютори. Також викладачі можуть самі надіслати свої пропозиції на адресу diplom@1c.ru.

Підсумки по федеральних округах і заключного етапу конкурсу будуть повідомлені інформаційним листом в листопаді 2018 року.

В номінації "Кращий дипломний проект" нагороди вручаються як студенту-дипломникові, так і керівнику дипломного проекту. Призовий фонд становить:

            I місце - по 150 000 руб.
            II місце - по 100 000 руб.
            III місце - по 50 000 руб.

Якщо дипломний проект виконаний групою студентів, то нагородна сума ділиться між усіма учасниками проекту.

Всі студенти-учасники конкурсу та їх керівники будуть нагороджені дипломом "Учасник одинадцятого міжнародного конкурсу дипломних проектів з використанням ПП" 1С ".

Інформація про учасників конкурсу розміщується на сайті   http: //www.1c.ru/news/events/diplom/participants.jsp. 

Критерії оцінки дипломних проектів

При оцінці дипломних проектів до уваги будуть прийматися такі аспекти:

 • Актуальність теми
 • Масштаб розв'язуваної в проекті завдання
 • Новизна тематики
 • Чіткість постановки цілей і завдань
 • Чіткість обгрунтування проектних рішень
 • Програмні продукти, що використовуються при виконанні проекту
 • Оригінальність запропонованих рішень
 • Глибина розкриття теми
 • Обгрунтованість використання інформаційних технологій
 • Якість виконання прийнятих рішень
 • Практичне значення
 • Логічність викладу; стиль викладу
 • Якість оформлення (в т. Ч. Дотримання ГОСТів)
 • До якої стадії доведений проект (часткова реалізація; закінчений проект; програмний продукт, який може бути "відчужений" і т. П.).

Додаткові критерії:

 • для магістерських дисертацій та дипломних проектів у формі НДР - наукова новизна;
 • для пов'язаних дипломних проектів (кількість учасників не більше 3-х) - комплексність розробки теми.  

Конкурс дипломних проектів з використанням програмних продуктів "1С", в основному, орієнтований на студентів ІТ-спеціальностей і передбачає наявність розробленої / модифікованої конфігурації, створеної на платформі "1С: Підприємство 8". При цьому до конкурсу великий інтерес виявляють і навчаються за іншими спеціальностями (бухгалтерський облік, менеджмент, управління людськими ресурсами та ін.), В викладанні яких також широко застосовуються технології 1С. ВКР, виконані випускниками відмінних від ІТ-спеціальностей, також приймаються на конкурс. Критерії оцінки цих робіт дещо відрізняються від наведених вище. Для оцінки цих робіт в якості членів журі залучаються фахівці у відповідній галузі діяльності. Для робіт, виконаних для відмінних від ІТ-спеціальностей, передбачені спеціальні номінації. Кількість номінацій буде залежати від кількості і якості представлених на конкурс робіт.  

НОВЕ - Заохочення СПІВРОБІТНИКІВ ФІРМ-франчайзі ЗА КЕРІВНИЦТВО ПРАКТИКОЮ ЗА ПРОЕКТАМИ-ПЕРЕМОЖЦЯМ

Для заохочення конкретних співробітників фірм-партнерів 1С, що були керівниками переддипломної практики і які зробили значний внесок у створення студентом якісної ВКР, передбачена спеціальна номінація & ndash; "Керівнику переддипломної практики". Розмір винагороди залежатиме від призового місця, зайнятого студентом в даному конкурсі, і буде дорівнює нагороди, присудженої студенту та керівнику даної ВКР. Для підтвердження ступеня участі керівника точки практики в даній роботі буде потрібно копія наказу освітньої організації про направлення дипломника на переддипломну практику в дану організацію, інформація від керівника точки практики про те, хто був керівником ВКР на точці практики, а також інформація про ступінь участі цього співробітника в керівництві роботою студента над проектом.

ДОПОНІТЕЛЬНИЕ НОМІНАЦІЇ

На заключному етапі конкурсу оголошені так же номінації: "Краща точка практики" і "За масову підготовку молодих фахівців, які володіють технологіями 1С".

У номінації "Краща точка практики" переможцям вручаються наступні нагороди:

            I місце - 100 000 руб.
            II місце - 50 000 руб.
            III місце - 20 000 руб.

Учасниками конкурсу в даній номінації можуть стати будь-які організації (партнери "1С", освітні організації, інші підприємства / організації), на базі яких була організована переддипломна практика і проводилося дипломне проектування.

При визначенні кращої точки практики будуть враховуватися такі критерії:

 • загальне число дипломних проектів з використанням "1С: Підприємства", виконаних на даній точці практики;
 • число дипломних проектів, надісланих на конкурс і місця, зайняті цими проектами в даному конкурсі;
 • чи був керівник практики від точки практики керівником або консультантом дипломного проекту;
 • тематика дипломних проектів;
 • програмні засоби, використані при написанні проекту.

Умови участі в номінації "Краща точка практики" см. В Додатку 1 .  

Номінація "За масову підготовку молодих фахівців, які володіють технологіями 1С"

Переможці в номінації визначатимуться за кількістю робіт, представлених на конкурс. Також буде враховуватися якість представлених робіт.

Навчальним закладам-переможцям буде   надана можливість в   Протягом року після оголошення підсумків конкурсу безкоштовно скористатися відео курсами по роботі   ПП "1С" (див. http://edu.1c.ru/):

            I місце & ndash; 6 курсів
            II місце & ndash; 4 курсу
            III місце & ndash; 2 курсу

Бажаємо творчих успіхів учасникам конкурсу дипломних проектів з використанням програмних продуктів "1С" в 2018 році!

 

Додаток 1

Умови участі організацій в номінації "Краща точка практики"

Для участі в конкурсі дипломних проектів по номінації "Краща точка практики" організація представляє заявку за такою формою:

Заявка на участь у Конкурсі дипломних проектів
з використанням ПП "1С"
в номінації "Краща точка практики "

Назва організації

ІПН / КПП

Юридична адреса

Поштова адреса

ПІБ керівника організації

 

Список випускників 2017/18 навчального року, що проходили переддипломну практику в даній організації

 

ПІБ студента

Інститут, факультет, спеціальність, студентська група

Керівник практики від точки практики

Тема дипломного проекту

Представлений проект
на конкурс дипломних проектів (так / ні) **

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Місце друку

Підпис керівника

Персона для контактів:
Телефон:
E - mail :

 

Примітка

 1. Заявку треба надіслати як у вигляді текстового файлу, так і у відсканованому вигляді.
 2. Якщо дипломний проект не представлений на конкурс дипломних проектів, то необхідно надіслати текст проекту в електронному вигляді.