Купити 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Студентські 1С: Змагання в 2017/2018 уч. році. Міжнародний професійний конкурс по "1С: Бухгалтерія 8" (Дванадцятий Всеросійський чемпіонат)

 

В січні-березні 2018 року фірма "1С" проводить дванадцятий Всеросійський професійний конкурс по "1С: Бухгалтерія 8". Конкурс проводиться в рамках щорічних студентських 1С: Змагань та Міжнародного професійного конкурсу по "1С: Бухгалтерія 8". Офіційний сайт студентських 1С: Змагань - konkurs.1c.ru

Головою оргкомітету конкурсу є директор фірми "1С" Б. Г. Нуралієв. Журі очолює професор Фінансового університету при Уряді РФ д.е.н. Д.В. Чистов.

Запрошуємо студентів взяти участь в конкурсі:

 • Це цікаво, допомагає оцінити свої знання в області бухгалтерського і податкового обліку і ще краще освоїти "1С: Бухгалтерію 8" - програму, яка є індустріальним стандартом обліку в країні.
 • Участь в конкурсі - гарна можливість зустрітися з однодумцями і роботодавцями. Багато фіналісти і переможці 1С: Змагань вже працюють в компаніях-партнерах 1С, в самій фірмі "1С", деякі з них створили свій бізнес в області ІТ.
 • Учасники конкурсу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С: Професіонал" і отримати офіційний сертифікат "1С", який високо цінується роботодавцями.
 • Абсолютній переможцю конкурсу, а також призерам, які зайняли 1, 2 і 3 місця, і спеціально зазначеним журі учасникам без додаткових іспитів присвоюється кваліфікація "1С: Спеціаліст-консультант" по "1С: Бухгалтерія 8" (ред. 3.0). < / li>
 • Переможці та фіналісти конкурсу нагороджуються цінними призами, в числі яких туристична поїздка на суму до 250 тис. Руб. (За бажанням переможця може бути замінена на грошовий приз у розмірі 200 тис. Руб.), Сучасний комп'ютер, гаджети, програми "1С".

Запрошуємо навчальні заклади і партнерів 1С підтримати проведення конкурсу:

 • виступити в якості організатора регіонального туру, в тому числі провести його спільними зусиллями;
 • поінформувати студентів і співробітників навчальних закладів регіону про конкурс;
 • мотивувати студентів до участі;
 • допомогти студентам підготуватися до участі;

Участь у професійному конкурсі хороша можливість для навчальних закладів оцінити якість викладання профільних дисциплін, підвищити мотивацію учнів і практичну орієнтованість навчальних курсів, закласти основи перспективного співробітництва з бізнес-середовищем, підвищити свою привабливість серед абітурієнтів.

Конкурс проводиться відповідно до "Положення про конкурс".

Регламент проведення, списки регіональних турів, конкурсні завдання і завдання минулих років, які рекомендується використовувати при підготовці, опубліковані на сайті konkurs.1c.ru.

Фірма "1С" надає централізовану інформаційну підтримку студентських 1С: Змагань.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

1. Загальні положення

 1. У конкурсі можуть взяти участь студенти специалітети, бакалаврату та магістратури, які отримують першу вищу освіту, а також студенти, які отримують середню професійну освіту.
 2. Участь в конкурсі є безкоштовною.
 3. Кожен учасник конкурсу виконує конкурсне завдання самостійно і одноосібно.
 4. Як засіб виконання конкурсного завдання використовується "1С: Бухгалтерія 8", в тому числі хмарна "1С: Бухгалтерія 8" в сервісі "1С: Підприємство для навчальних закладів через Інтернет" (https://edu.1cfresh.com/ ).
 5. Конкурс проводиться в два тури. Перший тур (в заочній формі або у формі регіонального туру) проводиться в січні - лютому 2018 року, другий тур (фінал) 24 березня 2018 року в Москві, в фірмі "1С". Можливо, але не обов'язково, проведення додаткових відбіркових регіональних турів.
 6. Для участі в конкурсі студенту необхідно зареєструватися на сайті студентських 1С: Змагань - konkurs.1c.ru і вибрати форму участі в I турі (заочно або на регіональному турі). Для кожного учасника на сайті створюється Особистий кабінет.
 7. При реєстрації на участь у конкурсі кожен учасник підтверджує ознайомлення та згоду з цим Положенням.
 8. Підтвердженням участі в конкурсі є розміщення інформації про конкурсанта в списку учасників на сайті konkurs.1c.ru.

Рекомендуємо студентам при виборі форми участі в I турі оцінити переваги регіональних змагань в тому числі в зв'язку з можливістю поспілкуватися з потенційними роботодавцями (партнерами 1С), отримати їх допомогу при підготовці до конкурсу, заслужити заохочувальні нагороди за підсумками I туру, спонсорську та іншу підтримку, наприклад, в організації поїздки на фінал конкурсу в Москву. Учасники регіональних турів конкурсу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С: Професіонал" і отримати офіційний сертифікат "1С", який високо цінується роботодавцями.  

2. Порядок проведення I туру конкурсу в заочній формі  

 1. Для участі в першому турі необхідно зареєструватися на сайті конкурсу.
 2. У реєстраційній формі (анкеті) учасника конкурсу необхідно вказати наступні достовірні відомості:
  • прізвище, ім'я, по батькові учасника повністю
  • інформацію про навчальний заклад (регіон, місто, найменування, факультет, спеціальність, ступінь освіти, курс)
  • контактна інформація учасника (телефон, електронна адреса)
 3. Персональні дані учасників конкурсу, перераховані вище, обробляються відповідно до Федерального закону від 27.07.2006 р №152 "Про персональних даних" і Політикою Товариства щодо обробки та захисту персональних даних в наступних цілях: взаємного виконання сторонами зобов'язань в зв'язку з оголошенням конкурсу і участю в конкурсі, захисту майнових та інших законних інтересів організатора, в тому числі від недобросовісних дій осіб, що здійснюють реєстрацію на сайті конкурсу, а також з метою широкого інформування заг ественной про результати конкурсу, включаючи доведення інформації до навчальних закладів та відповідних регіональних дистриб'юторів фірми 1С. Реєструючись для участі в конкурсі, учасник проінформований і погоджується з тим, що список учасників першого і другого туру, а також інформація про переможців, включаючи їхні фотографії, може бути опублікована на сайті конкурсу.  
 4. Завдання першого туру публікується в Особистому кабінеті учасників.
 5. Для виконання конкурсного завдання можна використовувати:
  • навчальну версію "1С: Бухгалтерія 8" - http://v8.1c.ru/edu/
  • "1С: Бухгалтерію 8", яка входить до складу безкоштовного продукту "1С: Підприємство 8. Версія для навчання програмуванню" - http://online.1c.ru/catalog/free/18610119/
  • хмарну "1С: Бухгалтерію 8" в сервісі "1С: Підприємство для навчальних закладів через Інтернет" (https://edu.1cfresh.com/), доступ до сервісу надається оргкомітетом за заявкою учасника, з моменту реєстрації і до 26 лютого 2018 року (включно).
  • "1С: Бухгалтерію 8", яка входить до складу продукту "1С: Підприємство 8. Комплект для навчання в вищих та середніх навчальних закладах", а також будь-які комерційні версії програми.
 6. Результат виконання завдання учасник конкурсу повинен завантажити в Особистий кабінет протягом одного тижня (168 годин) з моменту його отримання.
 7. При наявності у конкурсанта об'єктивних поважних причин, які призвели до порушення цього терміну, оргкомітет та журі в якості винятку можуть дозволити йому надати свою роботу mailto: пізніше - пізніше.

3. Порядок проведення I туру конкурсу в формі очного регіонального конкурсу

 1. Регіональні конкурси можуть бути організовані навчальними закладами, партнерами "1С" або будь-який інший зацікавленою стороною. Можливо спільне проведення конкурсу декількома організаторами.
 2. Регіональні конкурси організовуються на безоплатній основі.
 3. Регіональні конкурси проводяться в очній формі.
 4. Регіональні конкурси можуть проводитися в двох форматах:
  1. Зі створенням журі регіонального туру. Журі регіонального конкурсу самостійно здійснює перевірку і оцінку виконаних завдань за методикою, наданою оргкомітетом. Оргкомітет має право запросити результати рішення конкурсного завдання учасниками регіонального туру, оцінку яких проводило регіональне журі - зокрема, рішення студентів, рекомендованих до участі в другому турі.
  2. Без створення журі. У цьому випадку результати рішення конкурсного завдання всіх учасників (в форматі, зазначеному в конкурсному завданні) повинні бути надані в оргкомітет конкурсу не пізніше 16 лютого 2018 року.
 5. Для оформлення та управління регіональним конкурсом необхідно зареєструватися на сайті konkurs.1c.ru, де для кожного організатора створюється Особистий кабінет. Особистий кабінет призначений для виконання наступних завдань:
  • Оформлення заявки на проведення регіонального конкурсу;
  • Розміщення докладної інформації: дати і місця проведення регіонального конкурсу, додаткових можливостей для учасників;
  • Отримання доступу до бази зареєстрованих учасників для персональної та групової роботи з ними;
  • Рекомендація переможців регіонального конкурсу на фінальний тур.
 6. Заявки на проведення регіонального конкурсу розглядаються центральним оргкомітетом. Після схвалення інформація про регіональний турі публікується на сайті змагань. З цього моменту можлива реєстрація учасників на регіональний конкурс.
 7. Конкурсні завдання розробляються центральним оргкомітетом і надаються організаторам регіональних конкурсів не пізніше, ніж за два дні до його проведення.
 8. Рекомендації учасників регіонального конкурсу на фінальний тур і звіт про проведення туру приймаються до 26 лютого 2018 року (включно).
 9. У програму регіонального конкурсу рекомендується включити безкоштовне тестування "1С: Професіонал" за програмою "1С: Бухгалтерія 8". Екзаменаційні питання і порядок проведення тесту висилаються організатору регіонального туру одночасно з конкурсним завданням. Результати тестування "1С: Професіонал" рекомендується враховувати при підведенні підсумків регіонального туру.

Всі виконані тести повинні бути відправлені на перевірку за адресою prof@1c.ru не пізніше ніж через один тиждень після проведення регіонального туру. В темі листа з результатами тестів необхідно прописати "Тести 1С: Професіонал", назва міста, "конкурс 1С: Бухгалтерія 8".

 • тести повинні бути повністю заповнені (вказані паспортні дані і місто);
 • для отримання сертифікатів "1С: Професіонал" необхідно надіслати на адресу prof@1c.ru електронні копії паспортів та діючих студентських квитків успішно здали тест учасників.

Результати перевірки тестів "1С: Професіонал" (в форматі зданий / не зданий; кількість вірних відповідей) доводяться до організатора регіонального туру в триденний термін. Студенти, які успішно пройшли тестування, можуть отримати сертифікат "1С: Професіонал". Вартість оформлення сертифіката для студентів у разі успішної здачі 100 руб., Для 1С: СЕЦ, АЦС 80 руб., Оплата проводиться тільки за зданий тест.

4. Порядок проведення відбіркового туру конкурсу

Відбірковий тур конкурсу, який проводиться у формі тестування тривалістю не більше однієї години, є більш простим і доступним етапом для студентів, які лише недавно почали освоєння "1С: Бухгалтерія 8" і для тих, хто хоче спробувати свої сили, але не готовий до вирішення конкурсного завдання.

 • Завдання відбіркового туру є самопроверяемого тести, що включають питання тестування "1С: Професіонал" по "1С: Бухгалтерія 8";
 • Завдання відбіркового туру доступний для скачування в Особистому кабінеті організатора;
 • Організатор відбіркового туру може самостійно визначити мінімальну кількість балів, достатню для рекомендації студента для участі в I турі конкурсу;
 • Результати відбіркового туру не є підставою для присвоєння кваліфікації "1С: Професіонал";
 • Проведення відбіркового туру не є обов'язковим для організаторів регіональних конкурсів.

5. Порядок підведення підсумків I туру

 1. Для участі у другому турі (фіналі) конкурсу запрошуються не більше 70 студентів, які показали найкращі результати за підсумками першого туру.
 2. При формуванні списку фіналістів застосовується наступний принцип: у фінал запрошується не менше одного представника кожного регіонального туру за умови, що показаний ним результат не нижче встановленого мінімального порога. Склад учасників фіналу визначають журі і центральний оргкомітет олімпіади. Список учасників фіналу публікується не пізніше 2 березня 2018 року на сайті konkurs.1c.ru
 3. Якщо в процесі перевірки завдань, на думку журі, в групі рішень виявляються ознаки взаємних запозичень, такі завдання можуть бути виключені з розгляду, без виявлення першоджерела запозичень в зв'язку з тим, що участь в конкурсі передбачає самостійне виконання завдання кожним учасником.
 4. Журі і центральний оргкомітет залишають за собою право запросити до участі в другому турі студентів, які не були рекомендовані організатором регіонального туру, але рівень робіт яких, на думку журі та центрального оргкомітету, відповідає вимогам, що висуваються до учасників другого туру.
 5. Розбіжності сторін за складом запрошених на другий тур учасників вирішуються в робочому порядку шляхом переговорів.

6. Порядок проведення II туру (фіналу) конкурсу

 1. Оргкомітет конкурсу не забезпечує оплату проїзду учасників до місця проведення фіналу.
 2. При реєстрації для участі в фіналі учасник зобов'язаний пред'явити діючий студентський квиток.
 3. Участь у фінальному турі конкурсу виключає можливість одночасної участі в фінальних турах інших 1С: Змагань, що проводяться в цей же день.
 4. Всім учасникам фіналу видається єдине завдання, даються необхідні усні пояснення до постановки задачі, а також відповіді на питання. Після завершення обговорення постановки завдання учасники переходять до виконання завдання, і з цього моменту починається відлік часу виконання завдання. Термін виконання завдання - не більше чотирьох астрономічних годин.
 5. Студенти середньої професійної освіти (коледжі, технікуми) отримують додаткові пояснення до завдання, зокрема, що стосуються застосування норм законодавства по відношенню до розглянутій господарської ситуації.
 6. Під час проведення II туру учасникам забороняється:
  • спілкуватися між собою (всі виникаючі питання повинні вирішуватися тільки з представниками оргкомітету);
  • передавати і / або використовувати фрагменти рішення інших учасників.
  Учасники, які порушили дані вимоги, відсторонюються від участі, а їх роботи виключаються з конкурсного розгляду.  
 7. Під час виконання конкурсного завдання учасники мають право:
  • користуватися будь-якими довідковими та навчальними посібниками, технічною документацією на програму;
  • користуватися інформаційною системою 1С: ІТС;
  • звертатися з питаннями по постановці завдання.
 8. Всі учасники фіналу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С: Професіонал" по платформі і з прикладних рішень "1С: Підприємство 8" і, в разі успішного складання тесту, отримати сертифікат "1С: Професіонал". Результати тестування не враховуються при підведенні підсумків фіналу.

7. Визначення та нагородження переможців конкурсу

 1. Журі і центральний оргкомітет конкурсу визначають абсолютного переможця і призерів конкурсу (1, 2, 3 місця). Імена переможця і призерів публікуються на сайті студентських 1С: Змагань 23 квітня 2018 року. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.
 2. Всі питання по оцінці робіт можуть бути з'ясовані в оргкомітеті тільки після винесення рішення журі.
 3. Інформація про порядок нагородження переможців буде представлена ​​на сайті студентських 1С: Змагань.
 4. 4.                                             Склад і порядок розподілу призового фонду визначається оргкомітетом конкурсу.

МЕТОДИЧНА І РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА ФІРМИ "1С"

Фірма "1С" рекомендує всім бажаючим провести регіональний тур ознайомитися з брошурою "Студентські 1С: Змагання. Всі питання організації: від рішення про участь до фіналу (брошура)" http://konkurs.1c.ru/archives/METODIKA_IZD3.PDF

Для отримання даної брошури в друкованому вигляді партнерам 1С потрібно заповнити заявку на безкоштовне отримання у розділі технічної підтримки партнерів http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx "Заявка на придбання" - & gt; "Нова" - & gt; "Безкоштовне отримання" (арт. 2900001635967).

Організатори регіональних турів також можуть безкоштовно отримати рекламні матеріали - плакати, буклети та листівки.  

Артикул

Найменування

Можлива кількість

для відвантаження на одне місто, в якому проводиться регіональний тур

2900000719422

Плакат паперовий "Конкурс 1С: Бухгалтерія 8" (25 шт.)

Не більше двох упаковок

4601546114488

Печат.прод.букл. "Студентські 1С: Змагання" (лифлет, 100 шт.)

Не більше двох упаковок

Рекомендуємо оформляти окрему заявку на кожну позицію це дозволить без затримок відвантажувати наявні матеріали, не чекаючи готовності повного комплекту матеріалів.

Здійснюється компенсація витрат партнерів "1С" на розміщення реклами при попередньому погодженні рекламних макетів.

Якщо організація не є партнером 1С, отримати дані матеріали можна, звернувшись в Центральний оргкомітет олімпіади.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Сайт студентських 1С: Змагань - konkurs.1c.ru

Телефон: +7 (495) 681-02-21, електронна пошта: konkurs@1c.ru  

План-графік проведення конкурсу в 2017/2018 уч. році

 

Початок

Закінчення

Заочний тур

Надання конкурсного завдання учасникам заочного туру

Не пізніше 10.01.2018

(опубліковано)

Прийом рішень від учасників I туру (для заочної форми участі)

Протягом одного тижня (168 годин) з моменту отримання завдання в Особистому кабінеті

Регіональний тур

Проведення регіонального туру (зі створенням регіонального журі)

 

26.02.2018

Проведення регіонального туру (без створення регіонального журі)

 

26.02.2018

Підведення підсумків I туру та запрошення переможців до участі у II турі (фіналі)

Не пізніше 06.03.2018

Проведення другого туру (фіналу)

24.03.2018

Підведення підсумків другого туру

23.04.2018