Купити 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Студентські 1С: Змагання в 2017/2018 уч. році. Тридцять друга Міжнародна олімпіада з програмування на платформі "1С: Підприємство 8"

 

В січні-березні 2018 року Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації спільно з фірмою "1С" проводять тридцять другу Міжнародну олімпіаду з програмування обліково-аналітичних завдань на платформі "1С: Підприємство 8". Олімпіада проводиться в рамках щорічних студентських 1С: Змагань. Офіційний сайт - konkurs.1c.ru

Головою оргкомітету олімпіади є ректор Фінансового університету проф. М.A. Ескіндаров. Журі очолює провідний професор Фінансового університету д.е.н. Д.В. Чистов.

Запрошуємо студентів взяти участь в олімпіаді:

 • Це цікаво, корисно і допомагає об'єктивно оцінити свої знання в області розробки бізнес-додатків і ще краще освоїти "1С: Підприємство 8" - платформу, яка є індустріальним стандартом розробки облікових і управлінських рішень в Росії і ряді інших країн.
 • Участь в олімпіаді - хороша можливість зустрітися з однодумцями і роботодавцями. Багато фіналісти і переможці 1С: Змагань вже працюють в компаніях-партнерах 1С, в самій фірмі "1С", а деякі з них створили свій бізнес в області ІТ.
 • Всі учасники фіналу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С: Професіонал" по платформі і з прикладних рішень "1С: Підприємство 8" і, в разі успішного складання тесту, відразу ж отримати сертифікат "1С: Професіонал".
 • Абсолютній переможцю олімпіади, а також призерам, які зайняли 1, 2 і 3 місця, і спеціально зазначеним журі учасникам без додаткових іспитів присвоюється кваліфікація "1С: Спеціаліст" по платформі "1С: Підприємство 8".
 • Переможці та фіналісти конкурсу нагороджуються цінними призами, в числі яких туристична поїздка на суму до 250 тис. Руб. (За бажанням переможця може бути замінена на грошовий приз у розмірі 200 тис. Руб.), Сучасний комп'ютер, гаджети, програми "1С".

Запрошуємо навчальні заклади і партнерів 1С підтримати проведення олімпіади:

 • виступити в якості організатора регіонального туру, в тому числі провести його спільними зусиллями;
 • поінформувати студентів і співробітників навчальних закладів регіону про олімпіаду;
 • мотивувати студентів до участі;
 • допомогти студентам підготуватися до участі.

Участь в олімпіаді - хороша можливість для навчальних закладів оцінити якість викладання профільних дисциплін, підвищити мотивацію учнів і практичну орієнтованість навчальних курсів, закласти основи перспективного співробітництва з бізнес-середовищем, підвищити свою привабливість серед абітурієнтів.

Олімпіада проводиться відповідно до "Положення про олімпіаду".

Регламент проведення, списки регіональних турів олімпіади, конкурсні завдання і завдання минулих років, які рекомендується використовувати при підготовці, опубліковані на сайті konkurs.1c.ru.

Фірма "1С" надає централізовану інформаційну підтримку студентських 1С: Змагань.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ОЛІМПІАДИ

1. Загальні положення

 1. У олімпіаді з програмування обліково-аналітичних завдань на платформі "1С: Підприємство 8" можуть взяти участь студенти специалітети, бакалаврату та магістратури, які отримують першу вищу освіту, а також студенти, які отримують середню професійну освіту.
 2. Участь в олімпіаді безкоштовне.
 3. Кожен учасник олімпіади виконує конкурсне завдання самостійно і одноосібно.
 4. В якості мови програмування учасники використовують вбудовану мову системи "1С: Підприємство 8".
 5. Олімпіада проводиться в два тури. Перший тур (в заочній формі або у формі регіональної олімпіади) проводиться в січні - лютому 2018 року, другий тур (фінал) 24 березня 2018 року в Москві.
 6. Для участі в олімпіаді студенту необхідно зареєструватися на сайті студентських 1С: Змагань - konkurs.1c.ru і вибрати форму участі в I турі (заочно або на регіональній олімпіаді). Для кожного учасника на сайті створюється Особистий кабінет.
 7. При реєстрації на участь в олімпіаді кожен учасник підтверджує ознайомлення та згоду з цим Положенням.
 8. Підтвердженням участі в олімпіаді є розміщення інформації про конкурсанта в списку учасників на сайті konkurs.1c.ru.

Рекомендуємо студентам при виборі форми участі в I турі оцінити переваги регіональних олімпіад в тому числі в зв'язку з можливістю поспілкуватися з потенційними роботодавцями (партнерами 1С), отримати їх допомогу при підготовці до олімпіади, заслужити заохочувальні нагороди за підсумками I туру, спонсорську та іншу підтримку, наприклад, в організації поїздки на фінал олімпіади в Москву.

2. Порядок проведення I туру олімпіади в заочній формі

 1. Для участі в першому турі необхідно зареєструватися на сайті конкурсу.
 2. У реєстраційній формі (анкеті) учасника конкурсу необхідно вказати наступні достовірні відомості:
  • прізвище, ім'я, по батькові учасника повністю
  • інформацію про навчальний заклад (регіон, місто, найменування, факультет, спеціальність, ступінь освіти, курс)
  • контактна інформація учасника (телефон, електронна адреса)
 3. Персональні дані учасників конкурсу, перераховані вище, обробляються відповідно до Федерального закону від 27.07.2006 р №152 "Про персональних даних" і Політикою Товариства щодо обробки та захисту персональних даних в наступних цілях: взаємного виконання сторонами зобов'язань в зв'язку з оголошенням конкурсу і участю в конкурсі, захисту майнових та інших законних інтересів організатора, в тому числі від недобросовісних дій осіб, що здійснюють реєстрацію на сайті конкурсу, а також з метою широкого інформування заг ественной про результати конкурсу, включаючи доведення інформації до навчальних закладів та відповідних регіональних дистриб'юторів фірми 1С. Реєструючись для участі в конкурсі учасник проінформований і погоджується з тим, що список учасників першого і другого туру, а також інформація про переможців, включаючи їхні фотографії, може бути опублікована на сайті конкурсу.
 4. Завдання першого туру публікується в Особистому кабінеті учасників.
 5. Виконане завдання (посилання на нього) учасник олімпіади повинен завантажити в Особистий кабінет протягом одного тижня (168 годин) з моменту отримання.
 6. При наявності у конкурсанта об'єктивних поважних причин, які призвели до порушення цього терміну, оргкомітет та журі в якості винятку можуть дозволити йому надати свою роботу пізніше.
 7. Участь студента в першому турі олімпіади в заочному режимі виключає його участь у регіональній олімпіаді і навпаки.

3. Порядок проведення I туру олімпіади в формі регіональної олімпіади

 1. Регіональні олімпіади можуть бути організовані навчальними закладами, партнерами "1С" або будь-який інший зацікавленою стороною. Можливо спільне проведення регіональної олімпіади декількома організаторами.
 2. Регіональні олімпіади організуються на безоплатній основі.
 3. Регіональні олімпіади проводяться в очній формі.
 4. Для проведення регіональної олімпіади створюється оргкомітет і журі.
 5. Для оформлення та управління регіональної олімпіадою необхідно зареєструватися на сайті konkurs.1c.ru, де для кожного організатора створюється Особистий кабінет. Особистий кабінет призначений для виконання наступних завдань:
  • Оформлення заявки на проведення регіональної олімпіади;
  • Розміщення докладної інформації: про дату і місце проведення регіональної олімпіади, додаткові можливості для учасників;
  • Отримання доступу до бази зареєстрованих учасників для персональної та групової роботи з ними;
  • Рекомендація переможців регіональної олімпіади на фінальний тур.
 6. Заявки на проведення регіональної олімпіади розглядаються центральним оргкомітетом. Після схвалення інформація про регіональній олімпіаді публікується на сайті змагань. З цього моменту можлива реєстрація учасників на регіональну олімпіаду.
 7. Як конкурсного завдання регіональної олімпіади можливо використовувати завдання, розроблене журі регіональної олімпіади, або завдання, надане центральним оргкомітетом олімпіади. Рішення про те, яке з завдань запропонувати учасникам, приймає регіональний оргкомітет, орієнтуючись на рівень підготовки учасників.
 8. Журі регіональної олімпіади самостійно здійснює перевірку і оцінку виконаних завдань. Регіональні журі мають право звертатися в центральний оргкомітет за консультаціями по оцінці рішень.
 9. Рекомендації учасників регіональної олімпіади на фінальний тур і звіт про проведення туру приймаються до 26 лютого 2018 року (включно).

4. Порядок підведення підсумків I туру

 1. Для участі у другому турі (фіналі) олімпіади запрошуються не більше 70 студентів, які показали найкращі результати за підсумками першого туру.
 2. При формуванні списку фіналістів застосовується наступний принцип: у фінал запрошується не менше одного представника кожного регіонального туру за умови, що показаний ним результат не нижче встановленого мінімального порога. Склад учасників фіналу визначають журі і центральний оргкомітет олімпіади. Список учасників фіналу публікується не пізніше 6 березня 2018 року на сайті konkurs.1c.ru << / li>
 3. Якщо в процесі перевірки, на думку журі, в групі рішень виявляються ознаки взаємних запозичень, такі завдання можуть бути виключені з розгляду, без виявлення першоджерела запозичень оскільки участь в олімпіаді передбачає самостійне виконання завдання кожним учасником.
 4. Журі і центральний оргкомітет залишають за собою право запросити до участі в другому турі студентів, які не були рекомендовані організатором регіональної олімпіади, але рівень робіт яких, на думку журі та центрального оргкомітету, відповідає вимогам, що висуваються до учасників другого туру.
 5. Розбіжності сторін за складом запрошених на другий тур учасників вирішуються в робочому порядку шляхом переговорів.

5. Порядок проведення II туру (фіналу) олімпіади

 1. Оргкомітет олімпіади не забезпечує оплату проїзду учасників до місця проведення фіналу.
 2. При реєстрації для участі в фіналі учасник зобов'язаний пред'явити діючий студентський квиток.
 3. Участь у фінальному турі олімпіади виключає можливість одночасної участі в фінальних турах інших 1С: Змагань, що проводяться в цей же день.
 4. Всім учасникам фіналу видається єдине завдання, даються необхідні усні пояснення до постановки задачі, а також відповіді на питання. Після завершення обговорення постановки завдання, учасники переходять до виконання завдання, і з цього моменту починається відлік часу виконання завдання. Термін виконання завдання - не більше чотирьох астрономічних годин.
 5. Після завершення виконання роботи учасник передає отриману програму (вихідний текст) в журі олімпіади, при цьому робиться відмітка про час виконання завдання. Після чого внесення в програму будь-яких доповнень і змін не допускається.
 6. Під час проведення II туру олімпіади учасникам забороняється:
  • спілкуватися між собою; всі виникаючі питання повинні вирішуватися тільки з представниками оргкомітету олімпіади;
  • передавати і / або використовувати фрагменти програм іншим (-их) учасникам (-ів).
  Учасники, які порушили дані вимоги, відсторонюються від участі, а їх роботи виключаються з конкурсного розгляду.  
 7. Під час виконання конкурсного завдання учасники мають право:
  • користуватися будь-якими довідковими та навчальними посібниками, технічною документацією;
  • звертатися з питаннями по постановці завдання до членів оргкомітету олімпіади.
 8. Всі учасники фіналу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С: Професіонал" по платформі і з прикладних рішень "1С: Підприємство 8" і, в разі успішного складання тесту, отримати сертифікат "1С: Професіонал". Результати тестування не враховуються при підведенні підсумків олімпіади.

6. Вимоги до виконання та оформлення конкурсних робіт

 1. Результатом виконання конкурсного завдання, як першого, так і другого турів повинна бути працює комп'ютерна програма на платформі "1С: Підприємство 8", повністю або частково реалізує поставлену задачу.
 2. Після завершення написання і налагодження програми учасник олімпіади повинен передати в журі олімпіади як файл текст програми на мові програмування. Включення тестових даних, на яких здійснювалася налагодження, в базу даних не потрібно.
 3. Робота першого туру, виконана заочно, повинна супроводжуватися текстовим файлом, що містить інструкцію з використання розробленої програми.

7. Вимоги, що пред'являються до програм при їх оцінці

 1. Тестування програм проводить журі олімпіади. При тестуванні використовується набір тестів, зміст тестів заздалегідь не розголошується. При отриманні вірного результату за кожен успішно пройдений тест нараховується один бал.
 2. Всі програми тестуються на єдиних тестових даних, підготовлених журі олімпіади незалежно від використовуваної версії програми "1С: Підприємство 8".
 3. Програми повинні зберігати працездатність при будь-яких комбінаціях вихідних даних.
 4. У разі отримання декількома учасниками однакової кількості балів для визначення кращого результату враховується час, витрачений на розробку програми.
 5. Програми, що не витримали жодного тесту, отримують нульову оцінку і в розподілі призових місць не беруть участь. Призові місця розподіляються тільки серед робіт набрали нульове кількість балів.

8. Визначення та нагородження переможців олімпіади

 1. Журі і центральний оргкомітет олімпіади визначають абсолютного переможця і призерів (1, 2, 3 місця). Імена переможця і призерів публікуються на сайті студентських 1С: Змагань 23 квітня 2018 року.
 2. Всі питання по оцінці робіт можуть бути з'ясовані в журі тільки після винесення рішення журі.
 3. Інформація про порядок нагородження переможців буде представлена ​​на сайті студентських 1С: Змагань і на сайті Фінансового університету.
 4. Склад і порядок розподілу призового фонду визначається оргкомітетом олімпіади. Призовий фонд олімпіади 2018 року надається спонсором олімпіади - фірмою "1С"

МЕТОДИЧНА І РЕКЛАМНА ПІДТРИМКА ФІРМИ "1С"

Фірма "1С" рекомендує всім бажаючим провести регіональний тур олімпіади ознайомитися з брошурою "Студентські 1С: Змагання. Всі питання організації: від рішення про участь до фіналу (брошура)" - http://konkurs.1c.ru/archives/ METODIKA_IZD3.PDF

Для отримання даної брошури в друкованому вид, партнерам 1С потрібно заповнити заявку на безкоштовне отримання у розділі технічної підтримки партнерів http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx "Заявка на придбання" - "Нова" - "Безкоштовне отримання" (арт. 2900001635967).

Організатори регіональних турів також можуть безкоштовно отримати рекламні матеріали - плакати, буклети та листівки.  

Артикул

Найменування

Можлива кількість

для відвантаження в кожне місто, в якому проводиться регіональний тур

2900001697484

Плакат паперовий "Олімпіада з програмування" (25 шт.)

Не більше двох упаковок

4601546114488

Печат.прод.букл. "Студентські 1С: Змагання" (лифлет, 100 шт.)

Не більше двох упаковок

Рекомендуємо оформляти окрему заявку на кожну позицію це дозволить без затримок відвантажувати наявні матеріали, не чекаючи готовності повного комплекту матеріалів.

Здійснюється компенсація витрат партнерів "1С" на розміщення реклами при попередньому погодженні рекламних макетів.

Якщо ваша організація не є партнером 1С, отримати дані матеріали можна, звернувшись в Центральний оргкомітет олімпіади.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Сайт студентських 1С: Змагань - konkurs.1c.ru

Сайт Фінансового університету - http://fa.ru/ і сайт кафедри "Прикладна інформатика" - http://fa-kit.ru/

Телефон: +7 (495) 681-02-21, електронна пошта: konkurs@1c.ru

План-графік проведення олімпіади в 2017/2018 уч. році

Найменування етапу (заходи)

Закінчення етапу

Публікація завдання I туру (для заочної форми участі)

Не пізніше 10.01.2018

(опубліковано)

Прийом рішень від учасників I туру (для заочної форми участі)

Протягом одного тижня (168 годин) з моменту отримання завдання в Особистому кабінеті

Завершення заочного туру, надання заявок на участь переможців регіональних олімпіад у II турі (фіналі)

Не пізніше 26.02.2018

Підведення підсумків I туру та запрошення переможців до участі у II турі (фіналі)

Не пізніше 06.03.2018

Проведення II туру (фіналу)

24.03.2018

Підведення підсумків олімпіади

23.04.2018