Купити 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Студентські 1С:Змагання в 2017/2018 навчальному році. Четвертий Всеросійський конкурс по інформаційній системі 1С:ІТС

 

Фірма "1С" оголошує про проведення в січні-березні 2018 року IV Всеросійського конкурсу по інформаційній системі 1С:ІТС для студентів вищої і середньої професійної освіти. Конкурс проводиться в рамках щорічних студентських 1С:Змагань. Оргкомітет та журі конкурсу очолює   керівник відділення розробки   і експлуатації сервісів фірми "1С"   Л. В. Голіцина. Офіційний сайт конкурсу - http://student.its.1c.ru/.

Мета проведення Конкурсу популяризація серед молоді і навчальних закладів професійної інформаційної системи 1С:ІТС - сучасного ресурсу, створеного спеціально для тих, хто вже працює і кому тільки належить працювати з програмами "1С:Підприємство". Інформаційна система 1С:ІТС містить готові рішення і покрокові інструкції по роботі в програмі, рекомендації з бухгалтерського, кадрового та податкового обліку, а також відповіді на реальні питання, пов'язані з веденням підприємницької діяльності. З нею кожен молодий фахівець буде в курсі того, що відбувається на практиці в сфері бухобліку, оподаткування, права та інформаційних технологій.

Запрошуємо до участі в конкурсі студентів економічних напрямів майбутніх консультантів, аудиторів, бухгалтерів, фахівців з податків, фінансистів, економістів, менеджерів.

 • Конкурс це відмінна можливість отримати практичні знання в області бухгалтерського і податкового обліку, перевірити свою кмітливість, зав'язати нові знайомства, поспілкуватися з професіоналами.
 • Головний приз для абсолютного переможця туристична поїздка на суму до 250 тис. руб. (За бажанням переможця може бути замінена на грошовий приз у розмірі 200 тис. Руб.). Учасники, які посіли призові місця, нагороджуються ноутбуками та іншими цінними призами.
 • На час участі в конкурсі всім учасникам надається безкоштовний доступ до онлайн-версії інформаційної системи 1С:ІТС (its.1c.ru).
 • Всі учасники фіналу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С:Професіонал" по платформі і з прикладних рішень "1С:Підприємство 8" і, в разі успішного складання тесту, відразу ж отримати сертифікат "1С:Професіонал".
 • Всі учасники фіналу отримують сертифікат "Професіонал 1С:ІТС" і корисні подарунки від фірми "1С".

Фірма "1С" запрошує партнерів підтримати конкурс на регіональному рівні:

 • поінформувати студентів і навчальні заклади;
 • організувати підготовку учасників;
 • провести тренувальний тур.

Для підготовки до конкурсу рекомендуємо:

 • прорешать приклади конкурсних завдань в Методичний посiбник для вузів і коледжів "Сервіси 1С".
 • тренуватися в групі "Студентський конкурс 1С:ІТС" ВКонтакте http://vk.com/its_student: отримувати питання і шукати відповіді в інформаційній системі 1С:ІТС.
 • брати участь в майстер-класах http://1c.ru/news/info.jsp?id=21850 - "Інформаційна система 1С:ІТС ваш новий помічник у навчанні".
 • У грудня 2017 і в січні 2018 року вжити участь в безкоштовних стартових вебінарах "Конкурс 1С:ІТС", на яких оргкомітет пояснить студентам і представникам навчальних закладів порядок проведення конкурсу і відповість на питання (реєстрація на http: //student.its .1c.ru /)

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС  

1. Загальні положення

1.1. Цілі проведення Конкурсу:

 1. популяризація інформаційної системи 1С:ІТС як головного джерела отримання інформації з питань в області обліку, оподаткування і використання технологій 1С:Підприємство;
 2. формування ефективної фокус-групи з числа учасників з метою спільної роботи щодо подальшого розвитку впровадження в навчальних процес інформаційної системи 1С:ІТС і сервісів 1С.

1.2. Інформаційна підтримка Конкурсу здійснюється на сайтах фірми "1С" http://student.its.1c.ru (далі сайт конкурсу) та в співтоваристві ВКонтакте (http://vk.com/its_student).

1.3. У конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів, які отримують першу вищу освіту, а також студенти, які отримують середню професійну освіту (далі учасники). За участь в конкурсі плата не стягується.

1.4. Конкурс проводиться в два тури.

 1. Перший тур проводиться в заочній формі на сайті конкурсу і в співтоваристві ВКонтакте, з 25 грудня 2017 по 28 лютого 2018 року включно.
 2. Другий тур (фінальний) проводиться 24 березня 2018 року в Москві в фірмі "1С".  

2. Порядок проведення першого туру конкурсу

2.1. Для участі в першому турі необхідно зареєструватися на сайті конкурсу.

2.2. У реєстраційній формі (анкеті) учасника конкурсу необхідно вказати наступні достовірні відомості:

 • прізвище, ім'я, по батькові учасника повністю
 • інформацію про навчальний заклад (регіон, місто, найменування, факультет, спеціальність, ступінь освіти, курс)
 • контактна інформація учасника (телефон, електронна адреса)

2.3. За бажанням учасник може прив'язати до особистого кабінету на сайті конкурсу свої акаунти в соціальних мережах ВКонтакте і (або) Instagram. Прив'язати акаунти можна в процесі реєстрації або протягом всього періоду участі конкурсу.

2.4. Персональні дані учасників конкурсу, перераховані вище, обробляються відповідно до Федерального закону від 27.07.2006 р №152 "Про персональних даних" і Політикою Товариства щодо обробки та захисту персональних даних в наступних цілях: взаємного виконання сторонами зобов'язань в зв'язку з оголошенням конкурсу і участю в конкурсі, захисту майнових та інших законних інтересів організатора, в тому числі від недобросовісних дій осіб, що здійснюють реєстрацію на сайті конкурсу, а також з метою широкого інформування общес твенності про результати конкурсу, включаючи доведення інформації до навчальних закладів та відповідних регіональних дистриб'юторів фірми 1С. Реєструючись для участі в конкурсі, учасник проінформований і погоджується з тим, що список учасників першого і другого туру, а також інформація про переможців, включаючи їхні фотографії, може бути опублікована на сайті конкурсу.

2.5. Всім учасникам з моменту реєстрації і до закінчення проведення першого туру надається безкоштовний доступ до онлайн-версії інформаційної системи 1С:ІТС (its.1c.ru).

2.6. Завдання першого туру складається з обов'язкової і додаткової частини.

 1. Обов'язкова частина завдання першого туру публікується і виконується на сайті конкурсу з використанням інформаційної системи 1С:ІТС (its.1c.ru) та порталу сервісів 1С (portal.1c.ru). Виконувати обов'язкову частину завдання першого туру учасник може протягом всього першого туру, неодноразово заходячи на сайт конкурсу.
 2. Додаткова частина завдання першого туру виконується з використанням соціальних мереж ВКонтакте або Instagram. Додаткову частину учасники виконують за бажанням. Зміст додаткової частини завдання першого туру публікується на сайті конкурсу і в співтоваристві ВКонтакте http://vk.com/its_student.

2.7. Умови і критерії оцінки обов'язкової і додаткової частин завдання першого туру публікуються в особистому кабінеті учасника на сайті конкурсу.

2.8. Завершити виконання завдання першого туру необхідно до 28 лютого 2018 року включно.

2.9. Для завершення участі в першому турі необхідно виконати операцію "Завершити перший тур" в особистому кабінеті на сайті конкурсу.

2.10. З 1 березня 2018 року на сайті конкурсу учасникам стане доступна інформація про правильні відповіді на обов'язкову частину завдання першого туру.

2.11. До участі у другому турі (фіналі) запрошуються до 45 учасників першого туру, які набрали максимальну кількість балів за підсумками виконання завдань. Організатор конкурсу залишає за собою право зменшити або збільшити кількість учасників фіналу.

2.12. Список учасників, які пройшли у другий тур, публікується на сайті конкурсу не пізніше 11 березня 2018 року.

2.13. Всім учасникам, зарахованим на другий тур конкурсу, автоматично продовжується безкоштовний доступ до онлайн-версії інформаційної системи 1С:ІТС (its.1c.ru) до закінчення конкурсу.  

3. Порядок проведення другого туру конкурсу

3.1. Учаснику другого туру (фіналу) пропонується прибути 24 березня 2018 року в м Москву в фірму "1С" (адреса буде вказана на сайті конкурсу та / або в персональному запрошенні). Оргкомітет конкурсу не забезпечує оплату проїзду учасників до місця проведення фіналу і проживання в м Москві.

3.2. При реєстрації для участі в фіналі учасник зобов'язаний пред'явити діючий студентський квиток.

3.3. Всім учасникам другого туру видається єдине завдання.

3.4. Кожен учасник другого туру конкурсу самостійно виконує завдання з використанням інформаційної системи 1С:ІТС.

3.5. Під час проведення другого туру учасникам забороняється:

 1. спілкуватися між собою (всі виникаючі питання повинні вирішуватися тільки з представниками оргкомітету);
 2. передавати і / або використовувати фрагменти рішення інших учасників.

3.6. Учасники, які порушили дані вимоги, відсторонюються від участі, а їх роботи виключаються з конкурсного розгляду.

3.7. Під час виконання конкурсного завдання учасники мають право звертатися до представників організатора з питаннями по постановці завдання.  

4. Порядок підведення підсумків другого туру і нагородження переможців

4.1. Журі та оргкомітет конкурсу визначають абсолютного переможця і призерів конкурсу (1, 2, 3 місця). Імена переможця і призерів публікуються на сайті 1 квітня 2018 року. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.

4.2. Інформація про порядок нагородження переможців буде представлена ​​на сайті конкурсу.

4.3. Склад і порядок розподілу призового фонду визначається оргкомітетом конкурсу та публікується на сайті конкурсу.  

КОНТАКТНІ ДАНІ

Сайт http://student.its.1c.ru.

Сторінка вконтаке https://vk.com/its_student.

Телефон: +7 (495) 681-02-21, електронна пошта: konkurs@1c.ru. 

ПЛАН-ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ  

 

Початок

Закінчення

Перший тур

Надання безкоштовного доступу до інформаційної системи 1С:ІТС для учасників першого туру

З моменту реєстрації

28.02.2018

Публікація обов'язкового завдання першого туру "1С:ІТС ТЕСТ"

25.12.2017

 

Публікація додаткового завдання першого туру "1С:ІТС КВЕСТ"

01.02.2018

 

Завершення прийому виконаних завдань першого туру

 

28.02.2018

Підведення підсумків першого туру

 

11.03.2018

Безкоштовний доступ до системи 1С:ІТС для учасників, відібраних у фінальний тур

 

24.03.2018

Проведення фінального туру

24.03.2018

Оголошення підсумків конкурсу

01.04.2018