Купити 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Запрошуємо взяти участь в VI семінарі з "1С: ERP Управління підприємством 2" 10-13 квітня 2018 року

 

Шановні колеги!

Фірма "1С" запрошує Вас взяти участь в VI семінарі для партнерів і клієнтів по "1С: ERP Управління підприємством 2" 10-13 квітня 2018 року.

Захід буде проведено в підмосковному Конгрес-готелі "Ареал" всього В17 км від МКАД по Горьковському шосе, на території зеленої паркової зони, в оточенні мальовничого соснового бору.

Навесні 2017 року семінар був успішно проведений і визнаний користувачами і партнерами корисним (за даними анкет 98% учасників хотіли б брати участь в подібних заходах в майбутньому). У заході взяли участь 322 людини (на 60 чол. Більше ніж в 2016 р) з 56 міст з 4-х країн. З фоторепортажами і відгуками учасників з семінарів по "1С: ERP Управління підприємством 2" можна ознайомитися тут: http://1c.ru/news/sem-erp/index.html.

З огляду на успішну практику проведення семінарів з "1С: ERP Управління підприємством 2" за останні 5 років, в 2018 році цей захід буде включати в себе розширений блок доповідей, які демонструють приклади використання типового функціоналу "1С: ERP" для вирішення практичних завдань автоматизації підприємств різних галузей.   При підготовці доповідей особлива увага приділяється методичним аспектам застосування програмного продукту в рамках проектних кейсів. Фахівці організацій - користувачів "1С: ERP" і провідні аналітики партнерів фірми "1С" поділяться досвідом організації успішних проектних команд і секретами досягнення проектних цілей.

Семінар з "1С: ERP" став ефективним майданчиком для обміну досвідом між клієнтами, партнерами по впровадженню і розробниками фірми "1С". Участь в заході дозволить слухачам дізнатися про самий новий функціонал і плани розвитку "1С: ERP", планується проведення тематичних блоків з розширеним часом для обговорення і вирішення питань, що виникають у клієнтів при впровадженні системи.  

В рамках вернісажу керівники і провідні розробники фірми "1С" готові відповісти на запитання учасників, розглянути пропозиції щодо розвитку типового функціоналу системи, обговорити найбільш складні моменти практики застосування "1С: ERP", спільно підготувати концептуальні пропозиції для їх вирішення. На численні прохання учасників, вперше в рамках вернісажу семінару "1С: ERP", планується представити галузеві та спеціалізовані рішення, що розширюють можливості "1С: ERP Управління підприємством 2" за модульним принципом.

В програму семінару планується включити проведення інтерактивної рольової бізнес - гри, сценарій якої розроблений на основі реального проекту впровадження "1С: ERP Управління підприємством 2" на великому виробничому підприємстві, ми розглянемо типові проектні помилки і разом підготуємо сценарій успішної роботи по їх виправленню .   У разі інтересу планується залучення в хід бізнес - гри кожного слухача заходи.

Планується проведення ряду бонус - доповідей, що дозволяють оптимізувати схему взаємодії "клієнт - партнер - розробник", наприклад, розповісти про порядок звернень на лінію консультацій "1С: ERP" фірми "1С",   який дозволяє максимально оперативно отримати розгорнуту відповідь на методичний питання.      

Крім цього, слухачів чекає ряд цікавих доповідей про "1С: Корпорація" & ndash; комплексі інтегрованих типових рішень, розроблених на єдиній технологічній платформі "1С: Підприємство 8" і широко використовуваних спільно для автоматизації великих підприємств, груп компаній і холдингів. < / p>

Планується уявлення тиражних технологій впровадження 1С: ERP від ​​компанії "1С-Фабрика проектів ERP".

До участі в семінарі по 1С: ERP запрошуються:

 • Користувачі "1С: ERP Управління підприємством 2" (заявки оформляються через партнерів)
  • Співробітники та керівники IT-підрозділів;
  • Ключові користувачі, які беруть активну участь у впровадженні.
 • Розробники спільних галузевих і спеціалізованих рішень на базі "1С: ERP Управління підприємством 2"
 • Партнери мережі "1С: Центри ERP" , які впроваджують і планують впровадження "1С: ERP Управління підприємством 2" і надають актуальну звітність про хід впровадження:
  • представники керівництва, що працюють з корпоративними клієнтами;
  • керівники проектів і проектних офісів;
  • методологи, провідні фахівці з впровадження.

Формат заходу:

Формат семінару по 1С: ERP передбачає тематичні доповіді клієнтів і партнерів про практику впроваджень (які складнощі виникали і як їх долали), доповіді розробників про останні реалізованих новації, дискусії з питань перспективного розвитку та неформальне спілкування. За підсумками заходу учасники отримають сертифікати слухачів семінару.

Попередній графік заходу:

10 квітня 2018 р, вівторок

 • Трансфер на автобусах - відправлення о 10:30: Від офісу "1С" (партнерський відділ) за адресою: вул. Достоєвського, д. 1. (м. Достоєвська) & ndash; Конгрес-готель "Ареал"
 • Обід
 • Розміщення і реєстрація в готелі
 • Відкриття семінару 1С: ERP, організаційні питання, представлення учасників
 • Ділова частина: доповіді розробників фірми & laquo; 1С & raquo ;, партнерів, клієнтів, живі дискусії
 • Вечеря для проживаючих

11 квітня, середовище:

 • Сніданок для проживаючих
 • Ділова частина: доповіді розробників фірми "1С", партнерів, клієнтів, живі дискусії
 • Обід
 • Вернісаж і індивідуальні консультації
 • Ділова частина: доповіді розробників фірми "1С", партнерів, клієнтів, живі дискусії
 • Бізнес & ndash; гра
 • Святкова вечеря

12 травня, середа:

 • Сніданок для проживаючих
 • Ділова частина: доповіді розробників фірми "1С", партнерів, клієнтів, живі дискусії
 • Обід
 • Вернісаж і індивідуальні консультації
 • Ділова частина: доповіді розробників фірми "1С", партнерів, клієнтів, живі дискусії
 • Вечеря для проживаючих

13 квітня, п'ятниця:

 • Сніданок для проживаючих
 • Трансфер учасників до Москви до офісу "1С" (партнерський відділ) за адресою: вул. Достоєвського, д. 1. (м. Достоєвська)  

Попередня програма заходу публікується і оновлюється на сайті: http://1c.ru/news/files/prog/ERPSEM0418prg.pdf.

Клієнтів і партнерів, готових розповісти про свій досвід, запрошуємо подати заявки на виступи. Заявки та тези виступів слід розміщувати строго до 26 березня 2018 року на сайті "1С" в розділі технічної підтримки за адресою http://www.1c.ru/rus/partners/priv/corporate/autumnRequest/. Участь представників клієнтів з доповідями без проживання & ndash; безкоштовне, з проживанням & ndash; 50% знижка.

Якщо Ви не можете оформити заявку на виступ, прохання надіслати на ckerp@1c.ru заповнену форму з Додатка 4 .

Місце проведення:

Конгрес-готель "Ареал" (www.areal-hotel.ru)

Сучасний заміський 4-зірковий готель високого рівня, далеко від міської суєти, в оточенні соснового бору. Архітектура будівлі та ландшафтний дизайн території заміського Готелю Ареал виконані в альпійському стилі гострі дахи, зелені галявини, багато світла, простору і чистого лісового повітря. Готель Ареал це поєднання витончених інтер'єрів, висококласного сервісу і неперевершеного гостинності.

До послуг гостей 2 ресторани, боулінг з баром, а також кілька спа-салонів і фітнес-залів.

Всі номери конгрес-готелю "Ареал" оформлені в класичному стилі, оснащені телевізором з плоским екраном і робочим столом. Більшість номерів має балконом.

Сучасний спа-центр обладнаний критим басейном, сауною і паровою лазнею. Щодня з 07:00 до 22:00 гості можуть безкоштовно користуватися басейном, ванною Кнейппа і гидромассажним душем. Також у Вашому розпорядженні тенісний корт на території і ігрова кімната з більярдним столом.

Для гостей сервірують сніданок "шведський стіл" і подають страви традиційної російської та європейської кухні.

Конгрес-готель "Ареал" розташований В29 кмот Курського залізничного вокзалу. Відстань до МКАД составляет17 км. У декількох хвилинах їзди проходить автомагістраль М7, по якій можна доїхати до Москви приблизно за півгодини.

Адреса готелю: Московська область, Ногінський район, дер. Нова Купавна, містечко Родимки, вул. Бузкова, д. 21, стр. 1.

Розміщення в готелі з 13:00, виїзд з готелю до 12:00.

В день початку заходу 10 квітня всіх учасників чекаємо в готелі до 12:30.

Умови подання заявок та участі в семінарі по 1С: ERP

У зв'язку з великим числом учасників, прийом заявок завершено. < / p>

Вартість участі в семінарі при оплаті до 7 березня 2018 року включно:

 • з проживанням в двомісному номері на одного учасника: 21 000 рублів,
 • без проживання: 11 000 рублів.

При оплаті з 8 березня 2018 року:

 • з проживанням в двомісному номері на одного учасника: 22 500 рублів,
 • без проживання 12 500 рублів.  

При наявності вільних місць ми готові розглянути варіант одномісного проживання. Доплата за номер орієнтовно 10 000 рублів. Повідомити про своє бажання одномісного розміщення можна в заявці в розділі "Форма участі".

При відмові від участі до 9 березня повертається 70% оплати вартості участі, при відмові до 26 березня повертається 50% оплати, після 26 березня плата не повертається.

У вартість участі "з проживанням" включаються три ночі проживання в двомісному номері, 3 сніданки, 5 кава-брейків, 3 обіди, 2 вечері і 1 товариську вечерю 11 квітня, участь в діловій частині, роздаткові матеріали , трансфер з Москви в готель і назад, відвідування тренажерного залу і басейну з 7:00 до 23:00.

У вартість участі "без проживання" включені 5 кава-брейків, 3 обіди і 1 товариську вечерю 11 квітня, участь в діловій частині, роздаткові матеріали, трансфер з Москви в готель і назад.

Зважаючи на обмежену кількість місць переконливе прохання здійснити оплату на підставі отриманого рахунку протягом 3-х днів. Заявки учасників з неоплаченими рахунками будуть відхилені.

Для участі в семінарі необхідно попередньо зареєструватися на сайті фірми "1С", заповнивши форму, за адресою: http://www.1c.ru/rus/partners/priv/corporate/autumnRequest/ і отримати підтвердження реєстрації електронною поштою.

Після 02 квітня 2018 р заявки на участь в заході будуть прийматися тільки при наявності вільних місць.

У зв'язку з великим числом учасників, прийом заявок завершено.

Для внесення змін до узгоджену заявку необхідно надіслати лист за адресою ckerp@1c.ru. Якщо ваша організація змінила рішення про участь, просимо надіслати відмову від участі на цю ж адресу.

Для ознайомлення форми заявок наведені в додатках: на партнера в Додатку 2 , на клієнта в Додатку 3 , на виступ Додаток 4 .

Трансфер учасників:

Можливо прибуття на місце проведення заходу як своїм ходом (на особистому або громадському транспорті), так і на автобусах від фірми "1С" від Партнерського відділу "1С" (Москва, вул. Достоєвського, д. 1). Схема відправлення автобусів приведена в Додатку 1 . Варіант прибуття потрібно вибрати при оформленні заявки.

Документи та особисті речі:

Будь ласка, не забудьте взяти з собою паспорт. Заселення в пансіонат без паспорта не здійснюється.

Зверніть увагу на наявність тренажерного залу і басейну в готелі, заздалегідь приготуйте необхідне приладдя (спортивний одяг та взуття, плавки \ купальники, рушник, шапочки ...)  

ЧЕКАЄМО ВАС НА НАШОМУ ЗАХОДІ!

Питання щодо заходу можна надсилати на адресу ckerp@1c.ru або задати по телефону
+7 (495) 688-89-29

Кількість місць обмежена!  

Додаток 1. Схема відправлення автобусів і карта заїзду в Конгрес-готель "Ареал"

Від Партнерської відділу "1С" (Москва, вул. Достоєвського, д. 1)

Дорога Громадським транспортом

З Москви:
від м. Партизанська - автобуси №322 і №444; експреси №322, 382, ​​444, 445, 375, 386, 391;

від м. Ізмайлівська - автобус №588;

від м. Перово - автобус №587 і маршрутне таксі №886

до зупинки "Нова Купавна".

Перейти Горьковское шосе, далі & ndash; пішки, слідуючи вказівниками, близько 1,5-2 кмдо готелю.

З області:
Будь-автобус або маршрутне таксі, наступне в Москву по Горьковському шосе.

До зупинки "Нова Купавна". Далі & ndash; пішки, слідуючи вказівниками, близько 1,5-2 кмдо готелю.  

Карта для орієнтування:

 

Додаток 2.

ФОРМА ЗАЯВКИ ПАРТНЕРА НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ   ПО "1С: ERP УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ 2"

(термін проведення 10-13 квітня 2018 роки)

Заявку прохання заповнити на сайті 1С в розділі тех. підтримки партнерів

Найменування організації ______________________________________________________________

Код партнера __________________________________________________________________________

Місто партнера ________________________________________________________________________

E-mail ________________________________________________________________________________

Телефон ______________________________________________________________________________

ПІБ учасника ________________________________________________________________________

Громадянство __________________________________________________________________________

Паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий, адреса реєстрації) _______________________

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

Посада ____________________________________________________________________________

Номер мобільного телефону учасника ____________________________________________________

Форма участі:

 • Без проживання
 • З проживанням (двомісне розміщення)

Preferences (з ким плануєте заселитися, ПІБ) _________________________________________

Яким чином Ви плануєте дістатися до місця проведення заходу:

 • На особистому транспорті
 • На автобусі фірми "1С": Від Партнерської відділу "1С" (Москва, вул. Достоєвського, д. 1)

  Яким чином Ви плануєте дістатися від місця проведення заходу до Москви:

 • На особистому транспорті
 • На автобусі фірми "1С" (до Партнерського відділу "1С")

Важливо! Напишіть питання, відповіді на які Ви хотіли б отримати на семінарі. Запропонуйте цікавлять Вас теми доповідей, обговорень. Це допоможе нам зробити захід найбільш корисним для Вас

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________  

 

Додаток 3

ФОРМА ЗАЯВКИ КЛІЄНТА НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ПО "1С: ERP УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ 2"

  (термін проведення 10-13 квітня 2018 роки)

Найменування організації ______________________________________________________________

Галузь _______________________________________________________________________________

Місто ________________________________________________________________________________

Сайт організації ______________________________________________________________________

E-mail ________________________________________________________________________________

Телефон ______________________________________________________________________________

Реєстр. номер "1С: ERP Управління підприємством 2" _________________________________________

Кількість автоматизованих робочих місць на "1С: Підприємство 8":

Найменування організації ______________________________________________________________

Код партнера __________________________________________________________________________

Місто партнера ________________________________________________________________________

E-mail ________________________________________________________________________________

Телефон ______________________________________________________________________________

ПІБ учасника ________________________________________________________________________

Громадянство __________________________________________________________________________

Паспортні дані (серія, номер, ким і коли виданий, адреса реєстрації) _______________________

_______________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________

Посада ____________________________________________________________________________

Номер мобільного телефону учасника ____________________________________________________

Форма участі:

 • Без проживання
 • З проживанням (двомісне розміщення)

Preferences (з ким плануєте заселитися, ПІБ) _________________________________________

Яким чином Ви плануєте дістатися до місця проведення заходу:

 • На особистому транспорті
 • На автобусі фірми "1С": Від Партнерської відділу "1С" (Москва, вул. Достоєвського, д. 1)

  Яким чином Ви плануєте дістатися від місця проведення заходу до Москви:

 • На особистому транспорті
 • На автобусі фірми "1С" (до Партнерського відділу "1С")

Важливо! Напишіть питання, відповіді на які Ви хотіли б отримати на семінарі. Запропонуйте цікавлять Вас теми доповідей, обговорень. Це допоможе нам зробити захід найбільш корисним для Вас

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________  

 

Додаток 3

ФОРМА ЗАЯВКИ КЛІЄНТА НА УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ПО "1С: ERP УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ 2"

  (термін проведення 10-13 квітня 2018 роки)

Найменування організації ______________________________________________________________

Галузь _______________________________________________________________________________

Місто ________________________________________________________________________________

Сайт організації ______________________________________________________________________

E-mail ________________________________________________________________________________

Телефон ______________________________________________________________________________

Реєстр. номер "1С: ERP Управління підприємством 2" _________________________________________

Кількість автоматизованих робочих місць на "1С: Підприємство 8":