Купити 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Студентські 1С:Змагання в 2017/2018 уч. році. Перший професійний конкурс з розробки мобільного застосування на платформі "1С:Підприємство"

                                                                   
                                                                     

В березні 2018 року фірма "1С" проводить перший професійний конкурс з розробки мобільного застосування на платформі "1С:Підприємство". Конкурс проводиться в рамках щорічних студентських 1С:Змагань. Офіційний сайт студентських 1С:Змагань - konkurs.1c.ru.

Головою оргкомітету конкурсу є директор фірми "1С" Б. Г. Нуралієв. Журі конкурсу по мобільному розробці очолює С. Р. Арутюнов.

Запрошуємо студентів взяти участь в конкурсі:

 • Це актуально. Мобільні технології сьогодні дозволяють керівнику прямо зі смартфона або планшета управляти підприємством, а співробітникам - ефективно та без невиправданих затримок професійні завдання.
 • Це перспективно. Розробники мобільних додатків затребувані. А технології "1С" прекрасно підходять для створення мобільних додатків як для бізнесу, так і для особистих задач користувачів.
 • Це цікаво. Допомагає оцінити і розширити свої знання в області програмування на "1С" - технології, яка є індустріальним стандартом автоматизації в країні.
 • Участь в конкурсі - гарна можливість зустрітися з однодумцями і роботодавцями. Багато фіналісти і переможці 1С:Змагань вже працюють в компаніях-партнерах 1С, в самій фірмі "1С", деякі з них створили свій бізнес в області ІТ.
 • Призовий фонд складається з чотирьох потужних сучасних мобільних пристроїв на базі iOs і Android. Конкурсант, що посів перше місце вибирає будь-який із запропонованих пристроїв, що зайняв 2-е - будь-яка з решти, і так далі.
 • Всі учасники отримають можливість пройти подальше безкоштовне навчання на курсі
  "ОСНОВИ РОЗРОБКИ МОБІЛЬНИХ ДОДАТКІВ".

Запрошуємо навчальні заклади і партнерів 1С підтримати проведення конкурсу:

 • поінформувати студентів і співробітників навчальних закладів регіону про конкурс;
 • мотивувати студентів до участі;
 • допомогти студентам підготуватися до участі;

Участь у професійному конкурсі – хороша можливість для навчальних закладів оцінити якість викладання профільних дисциплін, підвищити мотивацію учнів і практичну орієнтованість навчальних курсів, закласти основи перспективного співробітництва з бізнес-середовищем, підвищити свою привабливість серед абітурієнтів.

Конкурс проводиться відповідно до "Положення про конкурс".

Фірма "1С" надає централізовану інформаційну підтримку студентських 1С:Змагань.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

1. Загальні положення

 1. У конкурсі можуть взяти участь студенти специалітети, бакалаврату та магістратури, які отримують першу вищу освіту, а також студенти, які отримують середню професійну освіту.
 2. Участь в конкурсі є безкоштовною.
 3. Кожен учасник конкурсу виконує конкурсне завдання самостійно і одноосібно.
 4. Як засіб виконання конкурсного завдання використовується платформа "1С:Підприємство".
 5. Конкурс проводиться 24 березня 2018 року в Москві, в фірмі "1С".
 6. Для участі в конкурсі студенту достатньо надіслати лист за адресою konkurs@1c.ru, вказавши в темі листа "Хочу на мобільний конкурс". У відповідь він отримає невелику анкету і кілька запитань про можливості та ліцензування мобільної платформи "1С:Підприємство" (попереднє тестування).
 7. Все, що успішно пройшли тестування, будуть запрошені на конкурс. Також, для можливості оцінити свої знання і провести самопідготовку, разом із запрошенням на конкурс їм буде вислано завдання, аналогічне конкурсному, і посилання на майстер-класи з мобільного розробці на "1С". Для самопідготовки можна використовувати платформу в сервісі "1С:Підприємство для навчальних закладів через Інтернет" (https://edu.1cfresh.com/), доступ до сервісу надається оргкомітетом за заявкою учасника, з моменту реєстрації і до 20 березня 2018 року (включно ).

2. Порядок проведення конкурсу

 1. Оргкомітет конкурсу не забезпечує оплату проїзду учасників до місця проведення конкурсу.
 2. При реєстрації для участі в конкурсі учасник зобов'язаний пред'явити діючий студентський квиток.
 3. Участь в конкурсі виключає можливість одночасної участі в фінальних турах інших 1С:Змагань, що проводяться в цей же день.
 4. Всім учасникам конкурсу видається єдине завдання, даються необхідні усні пояснення до постановки задачі, а також відповіді на питання. Після завершення обговорення постановки завдання учасники переходять до виконання завдання, і з цього моменту починається відлік часу виконання завдання. Термін виконання завдання - не більше чотирьох астрономічних годин.
 5. Під час проведення конкурсу учасникам забороняється:
  • спілкуватися між собою (всі виникаючі питання повинні вирішуватися тільки з представниками оргкомітету);
  • передавати і / або використовувати фрагменти рішення інших учасників.
  Учасники, які порушили дані вимоги, відсторонюються від участі, а їх роботи виключаються з конкурсного розгляду.
 6. Під час виконання конкурсного завдання учасники мають право:
  • користуватися будь-якими довідковими та навчальними посібниками, технічною документацією на програму;
  • користуватися інформаційною системою 1С:ІТС;
  • звертатися з питаннями по постановці завдання.
 7. Всі учасники конкурсу мають можливість безкоштовно пройти тестування "1С:Професіонал" по платформі і з прикладних рішень "1С:Підприємство 8" і, в разі успішного складання тесту, отримати сертифікат "1С:Професіонал". Результати тестування не враховуються при підведенні підсумків конкурсу.

3. Визначення та нагородження переможців конкурсу

 1. Протягом півгодини після закінчення конкурсу журі визначить переможців (1, 2, 3 і 4-е місця) і вручить призи. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає.
 2. Всі питання по оцінці робіт можуть бути з'ясовані в оргкомітеті тільки після винесення рішення журі.
 3. Склад і порядок розподілу призового фонду визначається оргкомітетом конкурсу.

КОНТАКТНІ ДАНІ

Сайт студентських 1С:Змагань - konkurs.1c.ru

Телефон: +7 (495) 681-02-21, електронна пошта: konkurs@1c.ru