Купити Програмне забезпечення, 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Лютневий випуск ІТС 2018 року

                                                                                    
                                                    

Відвантаження лютневого випуску ІТС дистриб'юторам розпочалася 15 лютого 2018 року.

Продажі лютневого випуску ІТС іншим категоріям партнерів стартують 16 лютого 2018 року.

АКЦІЯ "ЗИМА ПОДАРУНКІВ 1С:ІТС"

Триває традиційна акція "Зима подарунків" для користувачів ІТС. Акція проводиться в період з октября2017 р по февраль2018 (включно). Учасники акції отримують в подарунок корисні книги і оригінальний сувенір дорожній несесер з логотипом фірми "1С".

Книгу "Практичний річний звіт 2017" від фірми "1С" отримають всі користувачі системи "1С:Підприємство", які уклали з октября2017 р по февраль2018 (включно) договір з тарифами ІТС ПРОФ, ІТС Будівництво та ЖКГ, ІТС Медицина, 1С:Комплект підтримки ПРОФ на 12 або 24 місяці, або при апгрейді з тарифу ІТС ТЕХНО на ці договори на будь-яку кількість місяців.

В книзі "Практичний річний звіт 2017" від фірми "1С" під редакцією д. Е. н., проф. С. А. Харитонова велику увагу приділено ключовим змін в законодавстві, які необхідно врахувати при підготовці бухгалтерської та податкової звітності за 2017 рік, звітності з ПДФО, страхових внесках і персоніфікованого обліку в ПФР.

Основний акцент в книзі зроблений на практичній складовій підготовки звітності користувачами в бухгалтерських і зарплатних програмах фірми "1С":

 • на особливості відображення окремих операцій для цілей бухгалтерського обліку та оподаткування в програмах "1С:Підприємство";
 • на перевірці і коригування облікових даних;
 • на складанні і перевірці звітності за допомогою регламентованих звітів фірми "1С".

У підготовці книги "Практичний річний звіт 2017" під редакцією д. Е. н., проф. С. А. Харитонова брали участь провідні методисти фірми "1С" і автори популярних методичних посібників і навчальних курсів "1С".

Книгу "Бухгалтерська та бюджетна звітність державних і муніципальних установ в" 1С:Бухгалтерія   державної установи " отримають всі користувачі системи" 1С:Підприємство ", які уклали з октября2017 р по февраль2018 р ( включно) договір з тарифами ІТС Бюджет ПРОФ, ІТС Медицина, ІТС для державних установ (ІТС ЦГУ), 1С:КП ГУ ПРОФ на 12 або 24 місяці, або при апгрейді з тарифу ІТС ТЕХНО на ці договори на будь-яку кількість місяців.

Книга випущена в серії "1С:Бухгалтерський і податковий консалтинг". Автори книги Кадишев Е. А., Риженкова С. Ю., Фадєєва І. В., під редакцією Сергєєвої К. В.

В книзі розглядаються правила і порядок складання та подання державними і   муніципальними установами бюджетної звітності (наказ Мінфіну Росії від 28.12.2010 № 191 н), а також бухгалтерської звітності (наказ Мінфіну Росії від 25 березня 2011 року № 33н). Дано практичні рекомендації щодо формування звітних форм в програмі "1С:Бухгалтерія державної установи" (редакція 2), які включені до складу місячної, квартальної та річної звітності.

Книга надасть практичну користь бухгалтерам, консультантам, викладачам, а також претендентам на отримання сертифіката "1С:Професіонал", "1С:Спеціаліст-консультант" по впровадженню прикладного рішення "1С:Бухгалтерія державної установи 8".

Кожен місяць акції перша тисяча зареєстрованих учасників отримає оригінальний подарунок дорожній несесер .

Подробиці і правила проведення акції на сторінці http://its.1c.ru/zima.

Фірма "1С" запрошує в 1С:ЛЕКТОРІЙ

Фірма "1С" запрошує в 1 З: Лекторій на регулярні зустрічі користувачів з методистами "1С" в центрі Москви за адресою: вул. Селезневской, 34 (схему проїзду див. На сторінці its.1c.ru/lector).  

Мета 1 З: лектор оперативно і в зручній формі розглядати нововведення законодавства (і їх відображення в програмах 1С) і найбільш актуальні проблеми, що виникають у бухгалтерів-практиків і кадрових фахівців .

Семінари проводять експерти, розробники фірми "1С" і запрошені спеціалісти.Общайтесь, задавайте питання і отримуйте відповіді та рекомендації.

Користувачам 1С:ІТС ПРОФ з інших регіонів, які не можуть особисто бути присутнім на зустрічі, через день після заходу надається доступ до повного відеозапису на сторінці its.1c.ru/lector.

З графіком найближчих заходів можна ознайомитися на сторінці its.1c.ru/lector.

01.03.2018

"Порядок обчислення і сплати внесків в 2018 році, підготовка до здачі звітності за 1-й квартал 2018 року"

Лекцію читають Любов Олексіївна Котова, начальник відділу нормативно-правового регулювання страхових внесків департаменту податкової і митної політики Мінфіну Росії, і Галина Малишкіна, експерт "1С".

02.03.2018

"Будьте готові до переходу на ЕГАИС 3.0"

Лекцію читає А. В. Гущанскій, начальник управління автоматизованих інформаційних систем Росалкогольрегулювання.  

У цьому інформаційному листі:

 1. Користувачеві на замітку
 2. Інтернет - версія ІТС its.1c.ru
 3. Огляд нових матеріалів лютневого випуску ІТС версії ПРОФ
  3.1. Огляд нових матеріалів ІТС ПРОФ
  3.2. Огляд нових матеріалів ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ, ІТС БЮДЖЕТ
  3.3. Огляд нових матеріалів ІТС БУДІВНИЦТВО
  3.4. Огляд нових матеріалів ІТС МЕДИЦИНА
 4. ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ
 5. Варіанти договорів на 1С:ІТС, комплект поставки
 6. Ціни
  6.1. Рекомендовані роздрібні ціни на ІТС
  6.2. Ціни на ІТС для партнерів
  6.3. Пільгові рекомендовані роздрібні ціни на апгрейди

1. КОРИСТУВАЧУ На замітку (www.its.1c.ru/hot)

Зміни в законодавстві і звітність коротко про важливе

Уряд РФ встановив розміри допомог і компенсацій на 2018 рік

з 2018 року індексація певних видів допомог і компенсацій Урядом Росії проводиться з 1 лютого.

На період з 1 лютого 2018 року по 31 січня 2019 року встановлено коефіцієнт 1,025, тому розміри виплат становлять (постанова Уряду РФ від 26.01.2018 № 74):

 • одноразової допомоги жінкам, які стали на облік в медустанови в ранні терміни вагітності (до 12 тижнів) 628,47 руб.;
 • одноразової допомоги при народженні дитини 16 759,09 руб.;
 • мінімальної допомоги по догляду за першою дитиною для всіх категорій громадян 3 142,33 руб.;
 • мінімальної допомоги по догляду за другою дитиною для всіх категорій громадян 6 284,65 руб.;
 • максимальної одноразової страхової виплати у разі нещасного випадку на виробництві 96 368,45 руб.;
 • максимальної щомісячної страхової виплати у разі нещасного випадку на виробництві 74 097,66 руб.

Нагадаємо: якщо співробітник отримує мінімальну допомогу по догляду за дитиною виходячи з мінімуму, встановленого в минулому році, то після 1 лютого 2018 року ця допомога необхідно збільшити до знову встановленого мінімуму.

Зазначені зміни підтримуються в програмах 1С.

Новий привід для позапланової перевірки роботодавців

Неналежне оформлення трудових відносин з працівником з 11.01.2018 може стати приводом для проведення щодо роботодавця позапланової перевірки трудової інспекцією. Відповідні зміни внесені в ч. 7 ст. 360 ТК РФ.

Тепер проведення такої перевірки можливе також в разі виявлення фактів:

 • ухилення роботодавця від оформлення трудового договору;
 • неналежного оформлення трудового договору;
 • укладення цивільно-правового договору, фактично регулює трудові відносини між працівником і роботодавцем.

Джерелом інформації про перераховані порушення може бути не тільки працівник. Інспекція має право провести перевірку, отримавши інформацію також від організацій, підприємців, органів державної влади та місцевого самоврядування, профспілок та ЗМІ.

(Див. Федеральний закон від 31.12.2017 № 502-ФЗ).

Внесено зміни в розрахунок за формою 6-ПДФО і довідку за формою 2-ПДФО

Наказами ФНС Росії від 17.01.2018 № ММВ-7-11 / 18 @ і № ММВ-7-11 / 19 @ внесені зміни в розрахунок за формою 6-ПДФО і довідку за формою 2-ПДФО, а також в порядок їх заповнення і формат представлення в електронному вигляді.

Основні зміни наступні.

В розрахунку за формою 6-ПДФО зміни зазнав тільки титульний лист. У ньому передбачені додаткові поля для випадків, коли розрахунок заповнює правонаступник реорганізованої організації. Крім того, внесені зміни в коди, які вказуються на титульному аркуші в поле "за місцем знаходження (обліку)". Так, зокрема, при поданні розрахунку за місцем знаходження організації тепер необхідно вказувати код 214 (а не 212).

З розділу 2 довідки 2-ПДФО виключено поле для вказівки адреси місця проживання фізичної особи. Отже, тепер у довідці адреса фізособи вказувати не потрібно. Крім того, в довідку введені додаткові поля, які необхідно заповнювати, якщо довідку становить правонаступник реорганізованої організації.

Відповідно до наказу № ММВ-7-11 / 18 @ нова форма розрахунку 6-ПДФО застосовується з подання розрахунку за 2017 рік, але не раніше ніж через два місяці після опублікування наказу. Так як наказ опублікований 25.01.2018, нову форму слід заповнювати, якщо розрахунок буде представлений в податковий орган не раніше 27 березня 2018 року.

Відповідно до наказу № ММВ-7-11 / 19 @ нова форма довідки 2-ПДФО застосовується при поданні відомостей за 2017 рік. При цьому ні наказом, ні статтею 5 НК РФ (яка визначає порядок вступу в силу нормативних правових актів з податків і зборів) конкретний термін початку застосування нової форми не встановлено.

З огляду на це, на нашу думку, слід керуватися загальним порядком, згідно з яким нова форма 2-ПДФО повинна застосовуватися після закінчення 10 днів з дня опублікування наказу. Наказ опублікований 30.01.2018, тому нову довідку 2-ПДФО необхідно подавати з 12 лютого 2018 року (10 лютого вихідний день).

Оновлено форму транспортної накладної

З 22.12.2017 в розділі 13 транспортної накладної, затв. постановою Уряду РФ від 15.04.2011 № 272, необхідно вказувати маршрут руху великовагового та (або) великогабаритного транспортного засобу, транспортного засобу, що перевозить небезпечний вантаж.

Раніше в цьому розділі мова йшла про характеристики вантажу, однак поняття небезпечного, великовагового або великогабаритного вантажу з постанови виключено. Дані про перевезення слід вказувати незалежно від виду вантажу, якщо вантаж перевозиться великоваговим або великогабаритним транспортом.

(Див. Постанову Уряду РФ від 12.12.2017 № 1529).

Що слід пам'ятати покупцеві при податковій перевірці рахунків-фактур, оформлених до 01.10.2017?

В рахунках-фактурах, що заповнюються організаціями до 01.10.2017, по рядках "Адреса" продавця і покупця вказувалися місця знаходження організації відповідно до установчих документів.

Якщо покупець отримав від продавця рахунок-фактуру (оформлений до названої дати), в якому по цьому рядку відображено тільки найменування населеного пункту (муніципального освіти), то такий рахунок-фактура не рахується складеним з порушенням встановленого порядку. Тому податковий орган не має права відмовити покупцеві у відрахуванні ПДВ за цим рахунком-фактурою.

Це пояснив Мінфін Росії в листі від 19.12.2017 № 03-07-09 / 84614.

Оновлено переліки кодів медичних товарів, які обкладаються ПДВ за ставкою 10%

Знижена ставка ПДВ в розмірі 10% застосовується при імпорті та реалізації на території РФ певних лікарських засобів та медичних виробів (пп. 4 п. 2 ст. 164 НК РФ). Коди цих товарів наведені в Розкладах, затв. постановою Уряду РФ від 15.09.2008 № 688, і згруповані окремо:

 • для товарів, що реалізуються в РФ відповідно до Класифікація продукції за видами економічної діяльності (далі Перелік 1);
 • для товарів, що ввозяться на територію РФ відповідно до ТН ЗЕД (далі Перелік 2).

Раніше в Переліку 1 коди були перераховані на підставі Загальноросійського класифікатора продукції (ОК 005-93), затв. постановою Держстандарту Росії від 30.12.1993 № 301. Однак він втратив силу з 01.01.2017. Замість нього з вказаної дати застосуються Класифікація продукції за видами економічної діяльності (ОКПД2), затв. наказом Росстандарта від 31.01.2014 № 14-ст.

Уряд РФ тільки в 2018 році внесла необхідні зміни до Переліку 1, поширивши їх на правовідносини з 01.01.2017 (тобто з дати початку дії ОКПД2). Тепер коди продукції в Переліку 1 приведені у відповідність з кодами по ОКПД2 (постанова Уряду РФ від 23.01.2018 № 50).

Додатково поправками розширено перелік кодів імпортованих ліків і медичних виробів, до яких застосовується ставка 10%.

Нагадаємо, що реалізація і ввезення медичних виробів в РФ обкладаються за зниженою ставкою за умови подання до інспекції (пп. 4 п. 2 ст. 164 НК РФ):

 • до 01.01.2022 реєстраційного посвідчення на медичний виріб (медичну техніку), яке видано відповідно до російського законодавства РФ;
 • з 01.01.2022 реєстраційного посвідчення медичного виробу, виданого відповідно до правил ЄАЕС.

Чи повинна організація подавати розрахунок по страхових внесках, якщо вона не здійснює діяльність?

Організація, що не здійснює фінансово-господарську діяльність протягом розрахункового періоду і не проводить виплати і інші винагороди фізичним особам, не звільняється від обов'язку подавати до податкового органу розрахунок по страхових внесках.

На це звернула увагу ФНС Росії в листах від 30.10.2017 № ГД-4-11 / 22067 @, № ГД-4-11 / 22066 @.

Податкове відомство пояснило, що у будь-якій організації є керівник, який визнається застрахованою особою відповідно до федеральними законами про конкретних видах обов'язкового соціального страхування (в тому числі керівник, який є єдиним засновником). Тому при відсутності діяльності та виплат фізичним особам організація зобов'язана подавати до податкового органу розрахунок по страхових внесках з нульовими показниками.

Роз'яснення підтримуються в облікових рішеннях "1С:Підприємство 8".

Уряд визначить товари, які будуть маркуватися

Відповідні зміни внесені в закон "Про основи державного регулювання торговельної діяльності в Російській Федерації" і вступають в силу з 01.01.2019 (ст. 2 Федерального закону від 31.12.2017 № 487-ФЗ).

Крім того, Уряд РФ буде:

 • визначати правила маркування товарів;
 • визначати перелік господарюючих суб'єктів (груп суб'єктів), які зобов'язані здійснювати маркування;
 • встановлювати додатковий реквізит касового чека "код товару".

Поправки направлені на те, щоб можна було простежити оборот маркується товару, а також на створення умов для захисту інтересів господарюючих суб'єктів і споживачів зазначених товарів.

Новий порядок подання повідомлення про початок підприємницької діяльності

З 1 січня 2018 року організації та підприємці можуть подати повідомлення про початок підприємницької діяльності в будь-який уповноважений федеральний орган виконавчої влади (його територіальний орган) або багатофункціональний центр (далі МФЦ). Це випливає з постанови Уряду РФ від 09.12.2017 № 1500. Раніше таке повідомлення потрібно було представляти виключно за місцем передбачуваного фактичного здійснення робіт (надання послуг).

Нагадаємо, що обов'язок подавати повідомлення про початок ведення окремих видів підприємницької діяльності закріплена в ст. 8 Федерального закону від 26.12.2008 № 294-ФЗ. Перелік робіт і послуг, при здійсненні яких необхідно подавати повідомлення, а також правила його подачі, закріплені в постанові Уряду РФ від 16.07.2009 № 584.

Чи завжди рухоме майно звільняється від податку в 2018 році?

У 2018 році рухоме майно, прийняте з 1 січня 2013 року на облік в якості основних засобів, оподатковується на майно за новими правилами.

На це звернули увагу Мінфін Росії (лист від 22.12.2017 № 03-05-04-01 / 85757) і ФНС Росії (лист від 20.12.2017 № БС-19-21 / 327).

Контролюючі органи роз'яснили, що за нормами Податкового кодексу, чинним з 1 січня 2018 року, зазначене майно звільняється від податку на підставі п. 25 ст. 381 НК РФ, тільки якщо ця пільга передбачена відповідним законом суб'єкта РФ. Якщо регіональним законом пільга щодо даного майна не встановлена, воно оподатковується за ставкою 1,1 відсотка (якщо ставка не встановлена ​​законом суб'єкта РФ) або за ставкою, встановленою законом суб'єкта РФ (яка в 2018 році не може перевищувати 1,1 відсотка) .

Нагадаємо, що новий порядок не поширюється на рухоме майно, прийняте на облік в результаті реорганізації або ліквідації організацій, а також у разі передачі і придбання його взаємозалежними особами (за винятком рухомого складу, виробленого з 1 січня 2013 року). Таке майно, як і раніше, підлягає оподаткуванню за ставкою 2,2 відсотка.

Ліміт доходу в 79 млн рублів для знижених тарифів внесків повинен дотримуватися в поточному періоді

Організації та підприємці на ССО, які здійснюють один з видів діяльності, зазначених у пп. 5 п. 1 ст. 427 НК РФ, має право сплачувати внески за зниженими тарифами, якщо одночасно виконуються наступні вимоги:

 • частка доходу від "пільгового" виду діяльності в загальному обсязі доходів становить 70% або більше;

Ця умова має виконуватися за підсумками звітних періодів і розрахункового періоду (п. 6 ст. 427 НК РФ).  

 • доходи платника за податковий період не перевищують 79 млн руб. Податковим періодом при ССО є рік (п. 1 ст. 346.19 НК РФ).

Однак в ст. 427 НК РФ не уточнюється, в якому конкретно періоді потрібно дотримати зазначена вимога поточному або попередньому році застосування знижених тарифів внесків.

Мінфін Росії вказує, що фіксуватиме дотримання ліміту за сукупним обсягом доходів необхідно за підсумками кожного звітного періоду поточного року.

Отже, якщо за підсумками, наприклад, першого кварталу або півріччя 2018 року доходи платника на ССО виявляться вище 79 млн рублів, потрібно перерахувати внески за загальними тарифами з 1 січня 2018 року, доплатити різницю і подати уточнений розрахунок. При цьому платити пені і штрафи не буде потрібно (листа Мінфіну Росії від 18.12.2017 № 03-15-06 / 84443, від 21.12.2017 № 03-15-06 / 85550).

Коли не потрібно уточнювати персональні дані фізособи, зазначені в 2-ПДФО і розрахунку по страхових внесках?

В довідках за формою 2-ПДФО і розрахунках по страхових внесках слід відображати персональні дані фізичної особи (П. І. Б., серію і номер паспорта та ін.), Які є актуальними на дату подання цих форм до податкового органу. Якщо ці дані змінилися після подання зазначеної звітності, то подавати уточнені довідки і розрахунки не потрібно. На це звернула увагу ФНС Росії в листі від 29.12.2017 № ГД-4-11 / 26889 @.

ФНС зазначила, що подавати уточнений розрахунок за страховими внесками слід, якщо платник отримав від податкового органу Повідомлення про відмову (Повідомлення про уточнення) або вимога про подання пояснень або внесення відповідних виправлень до уваги в зв'язку з виявленими невідповідностями в персональних даних застрахованих фізичних осіб. Якщо таке повідомлення не отримано, то необхідність представляти уточнений розрахунок відсутній.

Влітку зміняться умови оформлення ДТП

З 01.06.2018 вступлять в силу поправки до Федерального закону від 25.04.2002 № 40-ФЗ "Про обов'язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів" (далі Закон № 40-ФЗ).

Вони передбачені Федеральним законом від 29.12.2017 № 448-ФЗ.

Зокрема, учасники ДТП зможуть оформляти документи для страхової компанії без співробітників ГИБДД.

Крім того:

 • розмір страхового відшкодування, яке потерпілий в ДТП може отримати в рахунок відшкодування шкоди, заподіяної його транспортному засобу (за умови такого оформлення), буде збільшений з 50 000 до 100 000 рублів;
 • оформлення ДТП без участі поліцейських буде можливо і при наявності розбіжностей між учасниками ДТП про причини і винуватця події.

Сьогодні таке оформлення можливе тільки при відсутності розбіжностей. Якщо ДТП відбудеться в містах федерального значення (Москва, Санкт-Петербург) або в Московській або Ленінградської області, страхове відшкодування в розмірі, що перевищує 100 000 рублів (але не більше 400 000 рублів), як і раніше можна буде отримати тільки при відсутності у його учасників розбіжностей;

 • при оформленні будь-якого ДТП без участі співробітників ДАІ дані про інцидент необхідно буде зафіксувати і передати в автоматизовану інформаційну систему обов'язкового страхування (наприклад, за допомогою спеціального додатку для смартфона).

Зараз така вимога передбачена тільки для ДТП, що сталися в містах федерального значення (Москва, Санкт-Петербург) або в Московській або Ленінградської областях.

У програмі "1С:Зарплата і управління персоналом 8" (ред. 3) з релізу 3.1.4:

 • введені нові коди доходу по ПДФО (2013, 2014, 2301, 2611, 3023) відповідно до наказу ФНС Росії від 24.10.2017 № ММВ-7-11 / 820 @. Детальніше про нарахування компенсації за невикористану відпустку см. Https://its.1c.ru/db/staff1c#content:33689:zup30 - тут;
 • відповідно до Федерального закону від 06.04.2015 № 68-ФЗ з 1 лютого 2018 року:

державну допомогу проіндексовані на 2,5%;

проіндексований максимальний розмір щомісячної страхової виплати допомоги по непрацездатності в зв'язку з нещасними випадками на виробництві та професійними захворюваннями. Детальніше про нарахування посібників см. Https://its.1c.ru/db/staff1c#content:33815:hdoc - тут.

<1С:ІТС інформація на кожен день

Довідник господарських операцій "1С:Бухгалтерія 8"

У зв'язку з випуском нових релізів конфігурації "1С:Бухгалтерія 8" (ред. 3.0) актуалізовані статті, присвячені:

 • списанню витрат допоміжного виробництва;
 • придбання ліцензійної програми для ЕОМ;
 • формування виробничих і невиробничих регістрів бухгалтерського обліку для малих підприємств;
 • страхування автомобіля (ОСАГО).

Додатково в довіднику розміщено нові статті про особливості відображення в програмі:

 • придбання активу, який за вартісним критерієм в бухгалтерському обліку визнається основним засобом, а в податковому обліку немає;
 • обліку орендованого обладнання з програмним забезпеченням і його щомісячного технічного обслуговування.

Подробиці див. В новини http://its.1c.ru/db/hoosn#content:140:hdoc - довідника господарських операцій "1С:Бухгалтерія 8".

Довідник "Облік з податку на додану вартість"

В довідник доданий приклад, що описує порядок виставлення рахунків-фактур продавцями сирих шкір і брухту при отриманні передоплати і при відвантаженні цих товарів в програмі "1С:Бухгалтерія 8" КОРП (редакція 3.0).

Детальніше див. Новини https://its.1c.ru/db/accnds#content:1:hdoc - довідника "Облік з податку на додану вартість".

Довідник "Транспортний податок"

Органи влади суб'єктів РФ вправі самостійно встановлювати на своїй території ставки транспортного податку, збільшені або зменшені (але не більше ніж в 10 разів) у порівнянні з тими, які наведені в НК РФ.

Крім того, регіональні влади можуть визначати конкретний термін для сплати податку (але не раніше терміну, передбаченого НК РФ) і авансових платежів по ньому.

У зв'язку з цим в довіднику вміщено інформацію про ставки і терміни перерахування транспортного податку в розрізі кожного суб'єкта РФ.

Детальніше див. Новини https://its.1c.ru/db/taxtrans#content:54:hdoc - довідника "Транспортний податок".

Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С

В довіднику "Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С" актуалізовані статті до поточної реалізації програм "1С:Підприємство 8".

Актуалізовані практичні приклади в рубриках: "Розрахунки з персоналом", "Кадровий облік", "Розрахунок заробітної плати держслужбовців", "Розрахунок заробітної плати військовослужбовців", "Податки і внески".

Подробиці див. В новини http://its.1c.ru/db/staff1c#content:33783:1 - довідника "Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С".

Довідник "Контрольно-касова техніка"

Довідник доповнено статтею-рекомендацією, присвяченій темі застосування ККТ при розрахунках за договором позики.

Детальніше див. Новини https://its.1c.ru/db/kkt#content:20:hdoc - довідника "Контрольно-касова техніка".

Бізнес-довідник: правові аспекти

Регіональні органи влади можуть встановлювати для підприємців на ССО і ПСН знижені податкові ставки (аж до нульової ставки) залежно від категорії платника та виду здійснюваної діяльності.

Це так звані податкові канікули, які поширюються на фізосіб, вперше зареєстрованих як підприємці після прийняття в суб'єкті РФ відповідного закону.

В довідник додана детальна інформація про те, в яких регіонах для ІП передбачені податкові канікули і хто має право ними скористатися.

Детальніше див. Новини https://its.1c.ru/db/bizlegsup#content:2:hdoc - Бізнес-довідника.

Розділ "Звітність"

Додані статті з описом і прикладами складання бухгалтерської звітності за 2017 рік (докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/xarotch#content:2601:hdoc - довідника "Бухгалтерська звітність").

Додані статті зі складання в "1С:Бухгалтерія 8":

 • декларації з податку на прибуток при сплаті щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку;
 • декларації з податку на прибуток за 2017 рік при сплаті щомісячних і щоквартальних авансових платежів;
 • декларації з податку на прибуток за 2017 рік при сплаті лише щоквартальних авансових платежів;
 • декларації з податку на прибуток за 2017 рік при сплаті щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку;
 • декларації податкового агента за 2017 рік при виплаті доходів російським організаціям;
 • декларації (розрахунку) податкового агента за 2017 рік при виплаті доходів іноземним організаціям

(докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/declprib#content:739:hdoc - довідника "Звітність з податку на прибуток організацій");

 • відомостей про неможливість утримати ПДФО за 2017 рік (докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/declndfl#content:51:hdoc - довідника "Звітність з податку на доходи фізичних осіб");
 • декларації за непрямими податками за січень 2018 року (докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/declnds#content:1:hdoc - довідника "Звітність з податку на додану вартість");
 • книги обліку доходів і витрат за 2017 рік;
 • декларації за 2017 рік

(докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/declusn#content:50:hdoc - довідника "Звітність з податку при спрощеній системі оподаткування");

 • декларації за 2017 рік (докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/declimu#content:50:hdoc - довідника "Звітність з податку на майно організацій");
 • відомостей про застрахованих осіб за формою СЗВ-СТАЖ (докладніше див. Новини https://its.1c.ru/db/strahrep#content:34553:hdoc - довідника "Звітність по страхових внесках").

Відповідає аудитор

В останньому місяці користувачі программ1С, які уклали договор1С:ІТС рівня ПРОФ, надсилали питання експертам з бухобліку, оподаткування та кадрам.Наіболее цікаві питання за останній місяць:

https://its.1c.ru/db/answers#content:3097:hdoc - 22.01.2018 Як вважати середньооблікова чисельність для вирішення питання про спосіб здачі звітності щодо страхових внесків та персучету?

https://its.1c.ru/db/answers#content:1864:hdoc - 29.01.2018 Чи можна прийняти до обліку витрати по квитанції від нотаріуса, яка виписана на ім'я співробітника?

https://its.1c.ru/db/answers#content:2218:hdoc - 30.01.2018 Які податки і внески потрібно заплатити з вартості подарунків дітям працівників?

https://its.1c.ru/db/answers#content:3347:hdoc - 01.02.2018 Які відпустки відображати в звітності СЗВ-СТАЖ з кодом "ДЛОТПУСК"?

https://its.1c.ru/db/answers#content:3348:hdoc - 02.02.2018 Як в розрахунку по страхових внесках відобразити неоподатковувані виплати?

https://its.1c.ru/db/answers#content:3349:hdoc - 02.02.2018 Як в формі 4-ФСС відобразити неоподатковувані виплати?

2. ІНТЕРНЕТ-ВЕРСІЯ1С:ІТС its.1c.ru

Всі користувачі "1С:Підприємства", які уклали з партнером фірми "1С" договір інформаційно-технологічного супроводу, отримують доступ до сайту its.1c.ru. Зареєструватися можна за активационной посиланням, яка автоматично направляється на e-mail, вказаний партнером при реєстрації договору в фірмі "1С".

Перевірити реєстрацію договору 1С:ІТС у фірмі "1С", визначити, коли і куди було направлено лист з активационной посиланням, змінити адресу відправки листа і замовити повторний лист можна на сторінці http://its.1c.ru/dostup.

Для ознайомлення з матеріалами інтернет-версії ІТС можна отримати демонстраційний доступ на 7 днів до всіх матеріалів сайту (крім оновлень програмних продуктів 1С) на сторінці http://its.1c.ru/demo. На               e-mail, вказаний користувачем, буде направлено лист, що містить посилання для активації доступу. Будьте уважні: повторно демонстраційний доступ не надається!

З 01.06.2015 користувачам, які уклали договір ІТС, відкритий доступ до документації по програмі "1С:Управління невеликою фірмою" (ред.1.5) в розділі "Технологічна підтримка" онлайн-версії інформаційної системи 1С:ІТС: http: // its.1c.ru/db/unfdoc.

Примітка: для користувачів, які уклали договор1С:ІТС рівня ТЕХНО, доступ до сайту обмежений матеріалами розділів "Технологічна підтримка" і "Розробка і адміністрування".

В лютому у вільному доступі на сайті https://its.1c.ru/db/hoosn - Облік в "1С:Бухгалтерія 8 (ред. 3.0)".

3. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ лютневому випуску ІТС

3.1. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛОВІТСПРОФ

ТЕХНОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій

До складу розділу включається технологічна інформація за програмами комплексу "1С:Підприємство" версій 8 і 7.7.

"1С:Підприємство 8"

 • Технологічна платформа 8.3 Версія 8.3.11.2954
 • Автоматизована перевірка конфігурацій Версія 1.1.14.25
 • Бухгалтерія підприємства, редакція 3.0 Версія 3.0.58.26
 • Бухгалтерія підприємства, редакція 2.0 Версія 2.0.66.47
 • Бухгалтерія підприємства базова, редакція 3.0; 1С:Спрощенка, редакція 3.0; 1С:Підприємець, редакція 3.0 Версія 3.0.58.26
 • Бухгалтерія підприємства базова, редакція 2.0; 1С:Спрощенка, редакція 2.0; 1С:Підприємець, редакція 2.0   Версія 2.0.66.47
 • Бухгалтерія підприємства КОРП, редакція 3.0 Версія 3.0.58.26
 • Бухгалтерія підприємства КОРП, редакція 2.0 Версія 2.0.66.47
 • Бухгалтерія підприємства (базова для 1), редакція 3.0; 1С:БізнесСтарт Версія 3.0.58.26
 • Бухгалтерія автономного установи Версія 2.0.66.46
 • Бухгалтерія автономного установи базова Версія 2.0.66.46
 • Бухгалтерія автономного установи КОРП Версія 2.0.66.46
 • Гроші Версія 2.0.33.11
 • Зарплата і Управління Персоналом, редакція 3 Версія 3.1.4.169
 • Зарплата і Управління Персоналом, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
 • Зарплата і Управління Персоналом базова, редакція 3 Версія 3.1.4.169
 • Зарплата і Управління Персоналом базова, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
 • Зарплата і Управління Персоналом КОРП, редакція 3 Версія 3.1.4.169
 • Зарплата і Управління Персоналом КОРП, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
 • Комплексна автоматизація, редакція 1.1 Версія 1.1.97.1
 • Комплексна автоматизація, редакція 2 Версія 2.2.4.162
 • Комплексна автоматизація, редакція 2 Версія 2.4.2.123
 • Платник податків, Версія 3.0.141.1
 • Звітність підприємця, редакція 2.0 Версія 2.0.20.3
 • Роздріб, редакція 2.2 Версія 2.2.7.36
 • Роздріб базова, редакція 2.2 Версія 2.2.7.36
 • Управління нашою фірмою, редакція 1.6 Версія 1.6.13.54
 • Управління нашою фірмою базова, редакція 1.6 Версія 1.6.13.54
 • Управління виробничим підприємством, редакція 1.3   Версія 1.3.102.1
 • 1С:ERP Управління підприємством 2 Версія 2.2.4.162
 • 1С:ERP Управління підприємством 2 Версія 2.4. 2.123
 • Управління торгівлею, редакція 11 Версія 11.3.4.162
 • Управління торгівлею, редакція 11 Версія 11.4.2.132
 • Управління торгівлею, редакція 10.3 Версія 10.3.46.3
 • Управління торгівлею базова, редакція 11 Версія 11.3.4.162
 • Управління торгівлею базова, редакція 10.3 Версія 10.3.46.3  

"1С:Підприємство 7.7"

 • 1С:Бухгалтерія 7.7 Типова конфігурація, редакція 4.5 Реліз 7.70.642
 • 1С:Бухгалтерія 7.7 Базова конфігурація, редакція 4.5 Реліз 7.70.642
 • 1С:Бухгалтерія 7.7. Типова конфігурація "Спрощена система оподаткування", Редакція 1.3 Реліз 7.70.284
 • 1С:Бухгалтерія 7.7. (Базова) Конфігурація "Спрощена система оподаткування", Редакція 1.3 Реліз 7.70.284
 • Типова конфігурація "Торгівля і склад" (ред.9.2) Реліз 7.70.996
 • Конфігурація "Виробництво + Послуги + Бухгалтерія", редакція 2.8 Реліз 7.70.388
 • 1С:Підприємець 7.7. Конфігурація, редакція 1.2 Реліз 7.70.285
 • Комплексна конфігурація програми 1С:Підприємство 7.7 "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри" редакція 4.5 Реліз 7.70.571
 • Регламентована звітність за IV квартал 2017 року
 • Регламентована звітність для конфігурації "Облік і звітність підприємця" за IV квартал 2017 року
 • Регламентована звітність для конфігурації "Спрощена система оподаткування" за IV квартал 2017 року

Методична підтримка програми "1С:Підприємство 8"

В поточному випуску для користувачів конфігурації "Зарплата і управління персоналом" (ред. 3) оновлені методики переходу від змін "Зарплата і управління персоналом" (ред. 2.5) і "Зарплата + Кадри" "1С:Підприємства 7.7".

Користувачам програми "1С:Документообіг 8" пропонуємо ознайомитися з опублікованими зауваженнями до аналітичній записці, підготовленій недосвідченим консультантом-методологом. Наведено безліч поширених помилок зі способами їх виправлення. Розбір документа буде корисний консультантам, фахівцям з підбору персоналу, замовникам консультаційних послуг.

Користувачам конфігурації "1С:ERP Управління підприємством 2" пропонуємо ознайомитися з оновленнями в каталозі доповідей і презентацій.

Для розробників конфігурацій на платформі "1С:Підприємство 8" оновлена ​​конфігурація "1С:ГітКонвертер". Оновлено опис обміну сканованими документами для відправки в ФНС з підсистеми "1С-Звітність". Оновлена ​​зовнішня обробка "Консоль запитів".

Для адміністраторів систем на платформі "1С:Підприємство 8" оновлений дистрибутив Java-інтерфейсу адміністративного сервера.

Оновлено стандартні бібліотеки "Бібліотека стандартних підсистем" (ред. 2.4), "Бібліотека електронних документів" (ред. 1.1 і 1.3) і "Бібліотека інтернет-підтримки користувачів" (ред. 2.2).

Всі новини розділу http://its.1c.ru/db/metod81#content:100010:1 - Методична підтримка програми "1С:Підприємство 8".

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ І ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК

Довідник господарських операцій " 1 З: Бухгалтерія 8"

У зв'язку з випуском нових релізів конфігурації "1С:Бухгалтерія 8" (ред. 3.0) актуалізовані статті, присвячені:

 • списанню витрат допоміжного виробництва;
 • придбання ліцензійної програми для ЕОМ;
 • формування виробничих і невиробничих регістрів бухгалтерського обліку для малих підприємств;
 • страхування автомобіля (ОСАГО).

Додатково в довіднику розміщено нові статті про особливості відображення в програмі:

 • придбання активу, який за вартісним критерієм в бухгалтерському обліку визнається основним засобом, а в податковому обліку немає;
 • обліку орендованого обладнання з програмним забезпеченням і його щомісячного технічного обслуговування.

http://its.1c.ru/db/hoosn#content:140:hdoc - Всі новини довідника господарських операцій "1С:Бухгалтерія 8".

ПОДАТКИ І ВНЕСКИ

Податок на прибуток організацій

Витрати, що враховуються з метою оподаткування прибутку, повинні бути обгрунтованими, документально підтвердженими та проведені для діяльності, спрямованої на отримання доходу (ст. 252 НК РФ). Разом з тим витрати, що відповідають цим умовам, не завжди приводять до позитивного результату (прибутку). У листі від 08.12.2017 № 03-03-06 / 1/81910 Мінфін Росії зазначив, що відсутність економічного ефекту (збиток) не є перешкодою для визнання витрат, якщо ці витрати свідчать про наміри організації отримати дохід, але він не отримано.

https://its.1c.ru/db/taxprib#content:739:hdoc - Всі новини довідника "Податок на прибуток організацій".

Податок на додану вартість

Знижена ставка ПДВ в розмірі 10% застосовується при імпорті та реалізації на території РФ певних лікарських засобів та медичних виробів (пп. 4 п. 2 ст. 164 НК РФ). Коди цих товарів наведені в Розкладах, затв. постановою Уряду РФ від 15.09.2008 № 688, і згруповані окремо:

 • для товарів, що реалізуються в РФ відповідно до Класифікація продукції за видами економічної діяльності (далі Перелік 1);
 • для товарів, що ввозяться на територію РФ, відповідно до ТН ЗЕД (далі Перелік 2).

Раніше в Переліку 1 коди були перераховані на підставі Загальноросійського класифікатора продукції (ОК 005-93), затв. постановою Держстандарту Росії від 30.12.1993 № 301. Однак він втратив силу з 01.01.2017. Замість нього з вказаної дати застосовується Класифікація продукції за видами економічної діяльності (ОКПД2), затв. наказом Росстандарта від 31.01.2014 № 14-ст.

Уряд РФ тільки в 2018 році внесла необхідні зміни до Переліку 1, поширивши їх на правовідносини з 01.01.2017 (тобто з дати початку дії ОКПД2). Тепер коди продукції в Переліку 1 приведені у відповідність з кодами по ОКПД2 (постанова Уряду РФ від 23.01.2018 № 50).

Додатково поправками розширено перелік кодів імпортованих ліків і медичних виробів, до яких застосовується ставка 10%.

Нагадаємо, що реалізація і ввезення медичних виробів в РФ обкладаються за зниженою ставкою за умови подання до інспекції (пп. 4 п. 2 ст. 164 НК РФ):

 • до 01.01.2022 реєстраційного посвідчення на медичний виріб (медичну техніку), яке видано відповідно до російського законодавства РФ;
 • з 01.01.2022 реєстраційного посвідчення медичного виробу, виданого відповідно до правил ЄАЕС.

Відрахування ПДВ по придбаних основних засобів, обладнання до установки і нематеріальних активів можна перенести на наступні податкові періоди в межах трьох років після прийняття їх на облік (поряд з ПДВ по придбаних товарах, роботах, послугах). Однак в разі перенесення податок за вказаними активами необхідно приймати до відрахування в повній сумі в тому податковому періоді, на який перенесений відрахування. Застосовувати відрахування за основними засобами, обладнання до установки і нематеріальних активів на підставі одного рахунку-фактури частинами в різних податкових періодах неправомірно, так як Податковим кодексом це не передбачено. За нормами Податкового кодексу відрахування сум ПДВ, пред'явлених продавцями платнику податків при придбанні основних засобів, устаткування щодо встановлення і нематеріальних активів, виробляються в повному обсязі після прийняття їх на облік (п. 1 ст. 172 НК РФ). Про це нагадав Мінфін Росії в листі від 19.12.2017 № 03-07-11 / 84699.

В листі від 16.11.2017 № 03-07-11 / 75600 Мінфін Росії вказав, що орендар повинен обчислити ПДВ при передачі орендодавцю невіддільних поліпшень, оскільки така безоплатна передача є реалізацією і обкладається ПДВ (пп. 1 п. 1 ст. 146 НК РФ, п. 1 ст. 39 НК РФ).

Як вказало фінансове відомство, при цьому відновлювати ПДВ, прийнятий до відрахування за витратами на невіддільні поліпшення, орендар не повинен.

Таку думку Мінфін Росії висловлював і раніше (лист від 30.08.2017 № 07-01-09 / 55622).

https://its.1c.ru/db/taxnds#content:1:hdoc - Всі новини довідника "Податок на додану вартість".

Податок на доходи фізичних осіб

Компенсація, що виплачується працівникові за використання особистого автомобіля в службових цілях, звільняється від ПДФО, якщо автомобіль належить йому на праві власності або працівник використовує його на інших законних підставах (зокрема, на підставі договору оренди). До такого висновку дійшов Мінфін Росії в листі від 05.12.2017 № 03-04-06 / 80616, посилаючись на позицію Мінпраці з цього питання.

На думку трудового відомства, витрати, понесені працівником при використанні автотранспорту, який не є власністю працівника, але використовуваного ним на законних підставах з відома і в інтересах роботодавця, також підлягають компенсації відповідно до ст. 188 ТК РФ. Тому така компенсація повинна звільнятися від ПДФО на загальних підставах в розмірі, визначеному угодою сторін трудового договору. Мінфін вказав наступне: для виплати компенсації і її звільнення від податку організація повинна мати документи, що підтверджують приналежність використовуваного майна працівникові на законній підставі, а також розрахунки компенсацій і документи, що підтверджують фактичне використання майна в інтересах роботодавця, і суми проведених витрат. Відзначимо, що раніше Мінфін Росії вважав, що від ПДФО звільняється тільки компенсація, що виплачується працівникові при використанні автомобіля, який належить йому на праві власності (листи від 30.04.2015 № 03-04-05 / 25434, від 27.06.2013 № 03-04 -05/24421, від 08.08.2012 № 03-04-06 / 9-228 та ін.).

Якщо організація перерахує ПДФО до бюджету раніше дня виплати зарплати, то перерахована сума податком не зізнається. У цьому випадку організація зобов'язана знову перерахувати ПДФО в повному обсязі у встановлений термін (в день виплати зарплати або на наступний день після її виплати). При цьому раніше перераховану суму (як помилково сплачену) вона може повернути на розрахунковий рахунок, подавши до податкового органу відповідну заяву. На це вказав Мінфін Росії в листі від 15.12.2017 № 03-04-06 / 84250. Мінфін нагадав, що за нормами Податкового кодексу перерахуванню підлягає сума не тільки обчисленого, але в обов'язковому порядку утриманого податку, а таким він стає тільки з моменту виплати зарплати (п. 4 ст. 226 НК РФ). Отже, поки зарплата не виплачена, ПДФО не є утримані, а перерахування податку в авансовому порядку (за рахунок коштів податкових агентів) не допускається (п. 9 ст. 226 НК РФ). Раніше контролюючі органи висловлювали аналогічну точку зору (листа Мінфіну Росії від 16.09.2014 № 03-04-06 / 46268, ФНС Росії від 29.09.2014 № БС-4-11 / 19714 @).

https://its.1c.ru/db/taxndfl#content:51:hdoc -Все новини довідника "Податок на доходи фізичних осіб".

Страхові внески (з 2017 року)

Платники на ССО, у яких основним видом діяльності є будь-якої з перерахованих в пп. 5 п. 1 ст. 427 НК РФ, має право застосовувати знижені тарифи внесків.

Основний визнається та діяльність, частка доходу від здійснення якої в загальному обсязі доходів становить 70% або більше (п. 6 ст. 427 НК РФ). Вид діяльності визначається за КВЕД.

На практиці можливі випадки, коли організація (або ІП) займається відразу декількома видами діяльності, які названі в ст. 427 НК РФ.

Чи буде правильним підсумувати отримані від них доходи, а потім розділити цю суму на загальну суму всіх надходжень, щоб встановити, чи перевищує отримана величина (частка доходу) 70% чи ні?

Мінфін Росії вказав, що у платника може бути тільки один основний вид діяльності. Для його визначення на загальну величину доходу діляться доходи від кожного здійснюваного за КВЕД виду діяльності. Відповідно, підсумувати надходження від декількох видів діяльності не можна (див. Лист від 13.12.2017 № 03-15-05 / 83357).

Організації та підприємці на ССО, які здійснюють один з видів діяльності, зазначених у пп. 5 п. 1 ст. 427 НК РФ, має право сплачувати внески за зниженими тарифами, якщо одночасно виконуються наступні вимоги:

 • частка доходу від "пільгового" виду діяльності в загальному обсязі доходів становить 70% або більше. Ця умова має виконуватися за підсумками звітних періодів і розрахункового періоду (п. 6 ст. 427 НК РФ);
 • доходи платника за податковий період не перевищують 79 млн руб. Податковим періодом при ССО є рік (п. 1 ст. 346.19 НК РФ). Однак в ст. 427 НК РФ не уточнюється, в якому конкретно періоді потрібно дотримати зазначена вимога поточному або попередньому році застосування знижених тарифів внесків.

Мінфін Росії вказує, що фіксуватиме дотримання ліміту за сукупним обсягом доходів необхідно за підсумками кожного звітного періоду поточного року.

Отже, якщо за підсумками, наприклад, першого кварталу або півріччя 2018 року доходи платника на ССО виявляться вище 79 млн рублів, потрібно перерахувати внески за загальними тарифами з 1 січня 2018 року, доплатити різницю і подати уточнений розрахунок. При цьому платити пені і штрафи не буде потрібно (див. Листи Мінфіну Росії від 18.12.2017 № 03-15-06 / 84443, від 21.12.2017 № 03-15-06 / 85550).

https://its.1c.ru/db/socsec#content:2:hdoc - Всі новини довідника "Страхові внески (з 2017 року)".

Патентна система оподаткування

Розмір потенційно можливого доходу при ПСН визначається регіональними органами влади і залежить (в тому числі) від середньої чисельності найманих працівників підприємця (пп. 3 п. 8 ст. 346.43 НК РФ). Цей показник вказується в самому патенті. Від нього залежить:

 • сума податку. Це пояснюється тим, що чим більше чисельність працівників, тим вище потенційно можливий дохід, на підставі якого розраховується податок (п. 1 ст. 346.48, п. 1 ст. 346.51 НК РФ);
 • можливість застосування спецрежиму (право на ПСН втрачається, якщо середня чисельність працівників за податковий період перевищить 15 осіб (п. 5 ст. 346.43 НК РФ).

Мінфін Росії в листі від 06.12.2017 № 03-11-12 / 81019 пояснив, що перевірити дотримання вимоги про чисельність потрібно за підсумками податкового періоду, на який видано патент.

Наприклад, якщо патент виданий на рік, а за підсумками півріччя середня чисельність працівників виявилася вище зазначеної в патенті або взагалі перевищила ліміт для застосування спецрежиму (15 осіб), це не означає необхідність отримання нового патенту (з іншої сумою податку до сплати ) або втрату права на спецрежим. Але якщо після закінчення податкового періоду число співробітників збільшилася, необхідно подати заяву на отримання нового патенту (щодо "нових" працівників). Однак в разі зменшення числа співробітників інспекція не перерахує податок для підприємця (див. Лист Мінфіну Росії від 26.04.2013 № 03-11-10 / 14669).

https://its.1c.ru/db/taxpsn#content:10:hdoc - Всі новини довідника "Патентна система оподаткування".

Транспортний податок

Нова стаття:

 • Ставки транспортного податку по регіонах

https://its.1c.ru/db/taxtrans#content:54:hdoc - Всі новини довідника "Транспортний податок".

ЗВІТНІСТЬ

Бухгалтерська звітність

В довідник додані статті з описом порядку складання бухгалтерської (фінансової) звітності за 2017 рік, а також практичні статті з прикладами складання цієї звітності в програмі "1С:Бухгалтерія 8":

 • "Бухгалтерська (фінансова) звітність за 2017 рік";
 • "Складання бухгалтерської (фінансової) звітності за 2017 рік у програмі" 1С:Бухгалтерія 8 "

https://its.1c.ru/db/xarotch#content:2601:hdoc - Всі новини довідника "Бухгалтерська звітність".

Звітність з податку на прибуток організацій

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "декларації з податку на прибуток при сплаті щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку" додано статтю "Декларація з податку на прибуток за січень 2018 року за сплату щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку ". Крайній термін подання декларації 28 лютого 2018 року.

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "декларації з податку на прибуток при сплаті щомісячних і щоквартальних авансових платежів" додано статтю "Декларація з податку на прибуток за 2017 рік при сплаті щомісячних і щоквартальних авансових платежів". Крайній термін подання декларації 28 березня 2018 року.

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "декларації з податку на прибуток при сплаті лише щоквартальних авансових платежів" додано статтю "Декларація з податку на прибуток за 2017 рік при сплаті лише щоквартальних авансових платежів". Крайній термін подання декларації 28 березня 2018 року.

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "декларації з податку на прибуток при сплаті щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку" додано статтю "Декларація за 2017 рік при сплаті щомісячних авансових платежів виходячи з фактичного прибутку". Крайній термін подання декларації 28 березня 2018 року.

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "звітності податковими агентами при виплаті доходів російським організаціям" додано статтю "Декларація податкового агента за 2017 рік при виплаті доходів російським організаціям". Крайній термін подання декларації 28 березня 2018 року.

В розділ "Складання в" 1С:Бухгалтерія 8 "звітності податковими агентами при виплаті доходів іноземним організаціям" додано статтю "Декларація (розрахунок) податкового агента за 2017 рік при виплаті доходів іноземним організаціям". Крайній термін подання декларації 28 березня 2018 року.

https://its.1c.ru/db/declprib#content:739:hdoc - Всі новини довідника "Звітність з податку на прибуток організацій".

Звітність з податку на доходи фізичних осіб

При неможливості утримати у платника обчислену суму податку податковий агент зобов'язаний не пізніше 1 березня року, що настає після закінчення періодом, в якому виникли відповідні обставини, письмово повідомити податковому органу за місцем свого обліку про неможливість утримати податок, про суму доходу, з якого утриманий податок, і сумі не стягнутого податку.

Повідомлення про неможливість утримати податок та суму податку подається за формою 2-ПДФО, затвердженої наказом ФНС Росії від 30.10.2015 № ММВ-7-11 / 485 @.

Відомості про неможливість утримати ПДФО за 2017 рік необхідно подати не пізніше 1 березня 2018 року.

Про те, як сформувати відомості про неможливість утримати ПДФО в програмах "1С", дивіться в новій статті довідника "Відомості про неможливість утримати ПДФО за 2017 рік".

Наказом ФНС Росії від 25.10.2017 № ММВ-7-11 / 822 @ внесені зміни до форми податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб (форма 3-ПДФО) і порядок її заповнення. Нова форма застосовується зі звіту за 2017 рік.

В довідник в розділ "Декларація з податку на доходи фізичних осіб (форма 3-ПДФО)" додано статтю "Декларація з податку на доходи фізичних осіб зі звіту за 2017 рік".

https://its.1c.ru/db/declndfl#content:51:hdoc - Всі новини довідника "Звітність з податку на доходи фізичних осіб".

Звітність з податку на додану вартість

В розділ "Складання декларації за непрямими податками в" 1С:Бухгалтерія 8 "додано статтю" Складання декларації за непрямими податками за січень 2018 року ". Крайній термін подання декларації 20 февраля2018 г.

http://its.1c.ru/db/declnds#content:1:hdoc - Всі новини довідника "Звітність з податку на додану вартість".

Звітність з податку при спрощеній системі оподаткування

В довіднику оновлені статті розділу "Підготовка до складання декларації з податку при УСН в" 1С:Бухгалтерія 8 ".

В розділ "Складання Книги обліку доходів і витрат в" 1С:Бухгалтерія 8 "додано статтю" Складання Книги обліку доходів і витрат за 2017 рік ".

В розділ "Складання податкової декларації з податку при УСН в" 1С:Бухгалтерія 8 "додано статтю" Складання декларації за 2017 рік ".

https://its.1c.ru/db/declusn#content:50:hdoc - Всі новини довідника "Звітність з податку при спрощеній системі оподаткування".

Звітність з податку на майно організацій

В довіднику оновлені статті розділу "Підготовка до складання звітності з податку на майно організацій в" 1С:Бухгалтерія 8 ".

В розділ "Складання звітності з податку на майно організацій в" 1С:Бухгалтерія 8 "додано статтю" Складання податкової декларації за 2017 рік ". Крайній термін подання податкової декларацією 30 березня 2018 року.

https://its.1c.ru/db/declimu#content:50:hdoc - Всі новини довідника "Звітність з податку на майно організацій".

Звітність по страхових внесках

Страхувальник щорічно не пізніше 1 березня року, наступного за звітним, подає про кожного працюючому у нього застраховану особу (включаючи осіб, які уклали договори цивільно-правового характеру, на винагороди за якими відповідно до законодавства Російської Федерації про податки і збори нараховуються страхові внески) відомості, передбачені п. 2 ст. 11 Федерального закону від 01.01.1996 № 27-ФЗ.

Відомості подаються за формою СЗВ-СТАЖ, яка затверджена постановою Правління ПФ РФ від 11.01.2017 № 3п.

Щодо заповнення форми СЗВ-СТАЖ в програмах 1С читайте в новій статті довідника "Відомості про страховий стаж застрахованих осіб за формою СЗВ-СТАЖ".

https://its.1c.ru/db/strahrep#content:34553:hdoc - Всі новини довідника "Звітність по страхових внесках".

КАДРИ І ОПЛАТА ПРАЦІ

Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С

В довіднику "Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С" актуалізовані статті до поточної реалізації програм "1С:Підприємство 8".

Актуалізовані практичні приклади в рубриках: "Розрахунки з персоналом", "Кадровий облік", "Розрахунок заробітної плати держслужбовців", "Розрахунок заробітної плати військовослужбовців", "Податки і внески".

http://its.1c.ru/db/staff1c#content:33783:1 - Всі новини довідника "Кадровий облік і розрахунки з персоналом в програмах 1С".

ВІДПОВІДАЄ АУДИТОР

Для швидкого переходу до відповідей на питання до головного меню ІТС включена закладка http://its.1c.ru/section/consult - "Відповідає аудитор".

ЮРИДИЧНА ПІДТРИМКА

Коментарі до законів, листів і рішеннями судів

Про найбільш значущих змін в законодавстві, які торкнуться всіх, хто здійснює підприємницьку діяльність, читайте в матеріалі http://its.1c.ru/db/arbit#content:2421:hdoc - "Найбільш значущі для бухгалтера зміни законодавства" .

Лютневий випуск бази http://its.1c.ru/db/arbit - "Коментарі до законів, листів і рішеннями судів" доповнено новими коментарями до останніх змін законодавства, актуальним роз'ясненнями фінансового відомства і ФНС Росії, а також до цікавих судовими рішеннями по податкової та цивільно-правової тематики.

Зокрема:

 • https://its.1c.ru/db/arbit#content:4692:hdoc - З 6 січня 2018 року діє нова редакція Інструкції № 174н для бюджетних установ
 • https://its.1c.ru/db/arbit#content:4694:hdoc - Застосування ПДВ при реалізації металобрухту і сирих шкур з 1 січня 2018 року
 • https://its.1c.ru/db/arbit#content:4697:hdoc - Нові виплати у зв'язку з народженням дитини з 2018 року: кому покладені і як їх отримати?
 • https://its.1c.ru/db/arbit#content:4693:hdoc - Нові можливості програми "Материнський капітал"

Бізнес-довідник: правові аспекти

Нова стаття:

 • Податкові канікули для індивідуальних підприємців

https://its.1c.ru/db/bizlegsup#content:2:hdoc - Всі новини довідника "Бізнес-довідник: правові аспекти".

Контрольно-касова техніка

Нова стаття:

 • Чи потрібно застосовувати ККТ при розрахунках за договором позики?

https://its.1c.ru/db/kkt#content:20:hdoc - Всі новини довідника "Контрольно-касова техніка".  

БАЗА нормативних документів

В лютневий випуск ІТС включена база нормативних документів "1С:Гарант. Податки, бухоблік, підприємництво" .Актуальная дата 3 лютого 2018 року.  

БУХГАЛТЕРСЬКА ПЕРІОДИКА

В розділі http://its.1c.ru/#books - "Бухгалтерська періодика" публікуються актуальні статті, які будуть цікаві бухгалтеру. У лютневому випуску опубліковані наступні номери журналів:

 • "БУХ.1С" № 02 (2018);
 • "Практичний бухгалтерський облік" № 01 (2018);
 • "Російський податковий кур'єр" № 22, 23 (2017);
 • "Бухгалтерський облік" № 02   (2018).

3.2. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ, ІТС БЮДЖЕТ

Форми звітності, релізи програм і конфігурацій для бюджетної сфери (ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ, ІТС БЮДЖЕТ)

В цьому випуску опубліковані:

"1С:Підприємство 8"

 • Технологічна платформа 8.3 Версія 8.3.11.2954
 • 1С:Бюджет муніципального освіти 8 Версія 1.3.8.17
 • 1С:Бюджет поселення 8 Версія 1.3.8.17
 • 1С:Бюджет поселення 8 (базова) Версія 1.3.8.17
 • Бухгалтерія державної установи Версія 1.0.50.4
 • Бухгалтерія державної установи базова Версія 1.0.50.4
 • Бухгалтерія державної установи, редакція 2.0 Версія 2.0.53.48
 • Бюджетна звітність Версія 1.1.38.2
 • Військова частина, редакція 2.0 Версія 2.0.64.1
 • Зарплата і кадри бюджетної установи, редакція 1.0 Версія 1.0.118.1
 • Зарплата і кадри державної установи, редакція 3 Версія 3.1.4.169
 • Зарплата і кадри державної установи базова, редакція 3 Версія 3.1.4.169
 • Зарплата і кадри державної установи КОРП, редакція 3   Версія 3.1.4.169
 • Платник податків Версія 3.0.141.1
 • Звід звітів ПРОФ, редакція 3.4 Версія 3.4.39.3

Методична підтримка програми "1С:Підприємство 8" для бухгалтерів державних установ (ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ, ІТС БЮДЖЕТ)

З 1 января2018 р починають застосовуватися Федеральні стандарти бухгалтерського обліку для організацій державного сектора (далі Стандарти):

 • Концептуальні основи бухгалтерського обліку та звітності (наказ Мінфіну Росії від 31.12.2016 № 256н);
 • Подання бухгалтерської (фінансової) звітності (наказ Мінфіну Росії від 31.12.2016 № 260н);
 • Основні засоби (наказ Мінфіну Росії від 31.12.2016 № 257н);
 • Оренда (наказ Мінфіну Росії від 31.12.2016 № 258н);
 • Знецінення активів (наказ Мінфіну Росії від 31.12.2016 № 259н).

У випуску в новій рубриці "Облік с2018 р" наведено відповіді на питання щодо застосування Стандартів "Основні засоби", "Оренда".

З 1 січня 2018 року податкова пільга з податку на майно щодо рухомого майна, прийнятого на облік з 1 січня 2013 року, застосовується, якщо суб'єктом Російської Федерації прийнятий відповідний закон (п. 1 ст. 381.1 НК РФ). Податкові ставки з податку на майно щодо рухомого майна, прийнятого на облік з 1 січня 2013 року, визначаються законами суб'єктів РФ. Також суб'єктом РФ можуть встановлюватися додаткові пільги щодо майна, з дати випуску якого пройшло не більше трьох років, а також майна, віднесеного законом суб'єкта РФ до категорії інноваційного високоефективного обладнання (п. 2 ст. 381.1 НК РФ).

Про введення даних в програму "1С:Бухгалтерія державної установи 8" (редакції 1 і редакції 2) по об'єктах рухомого майна, прийнятого на облік з 1 січня 2013 року, з метою автоматичного формування декларації (розрахунку за авансовим платежем) з податку на майно організацій читайте в статтях:

 • "Зміна вигляду податкової пільги з податку на майно для рухомого майна, прийнятого на облік з 1 января2013 г.";
 • "Зміна з 01.01.2018 оподаткування податком на майно рухомого майна, прийнятого на облік з 01.01.2013".    

Наказом Мінфіну Росії від 14.11.2017 N 189н внесено зміни до форм та порядок складання звітності державних (муніципальних) бюджетних і автономних установ, затверджені наказом Мінфіну Росії від 25.03.2011 N 33н, які повинні застосовуватися при складанні звітності за 2017 рік. На інтернет-сторінках техпідтримки типових конфігурацій програми "1С:Бухгалтерія державної установи 8" (редакції 1 і редакції 2) і в ресурсах ІТС-БЮДЖЕТ опублікований актуальний комплект регламентованої звітності для бюджетних і автономних установ (statrep33N.repx). Особливості формування регламентованих звітів за 2017 рік наведені в статті "Формування бухгалтерської звітності бюджетних і автономних установ за 2017 рік".

У програмі "1С:Бухгалтерія державної установи 8" (редакція 2) реалізовано автозаповнення і розшифровка статистичних звітів "Форма 2-ДМ" і "Форма 2-ДМ (додаток)". З цією метою додана можливість заповнення додаткової аналітики обліку дорогоцінних металів в документах надходження і вибуття об'єктів НФА, обліку дорогоцінних матеріалів. У зв'язку з цим внесено зміни до статті розділу "Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння":

 • "Про підсистемі" Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння "
 • "Налаштування підсистеми" Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння "
 • "Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння в основних засобах, матеріалах, в тому числі в майні скарбниці"
 • "Облік дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння в брухті і відходах"
 • "Звіти по дорогоцінним металам і коштовного каміння"
 • "Інвентаризація дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння"
 • "Заповнення форм державної статистичної звітності по дорогоцінним металам і коштовного каміння"

У випуску також дані відповіді на питання щодо ведення бухгалтерського та податкового обліку, щодо формування звітності, дані поради по ефективній роботі в програмах.

Всього у випуску опубліковано понад 30 нових та оновлених статей в розділі "Прикладні рішення для державних (муніципальних) установ".

http://its.1c.ru/db/metbud81#content:100010:hdoc - Всі новини розділу "Методична підтримка".

Довідник по 1С:БГУ 8 для казенних установ

Нові статті:

 • Продаж основних засобів
 • Вибуття об'єктів основних засобів у зв'язку з технічною несправністю

http://its.1c.ru/db/bgukazen#content:132:hdoc - Всі новини Довідника по 1С:БГУ 8 для казенних установ.

Довідник по 1С:БГУ 8 для бюджетних і автономних установ

Нові статті:

 • Отримання цільової субсидії в порядку авансування
 • Витрати за рахунок цільової субсидії
 • Продаж основних засобів (КФВ 2)
 • Продаж основних засобів (КФВ 4)

http://its.1c.ru/db/bgubud#content:25:hdoc - Всі новини Довідника по 1С:БГУ 8 для бюджетних і автономних установ.

Бухгалтерська періодика для бюджетних установ (ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ)

 • Автономні установи: бухгалтерський облік та оподаткування № 1 (2018);
 • Бюджетні установи: бухгалтерський облік та оподаткування № 1 (2018);
 • Казенні установи: бухгалтерський облік та оподаткування № 1 (2018);
 • Ревізії та перевірки фінансово-господарської діяльності № 1 (2018);
 • БУХ.1С:Бюджетний облік за 2018 рік.

3.3. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛІВ ІТС БУДІВНИЦТВО ТА ЖКГ

http://www.1c.ru/news/info.jsp?id=20703 - Інформаційним випуском для користувачів і партнерів № 20703 від 12.11.2015 фірма "1С" включила до складу супроводжуваних в рамках сервісу "1С:ІТС Галузевий "програмний продукт" 1С:Підприємство 8. Управління будівельною організацією ". Відповідно до випуском поновлення для цього програмного продукту виключаються зі складу ІТС БУДІВНИЦТВО ТА ЖКГ. Доступ до оновлень зазначеної конфігурації здійснюється через сайт https://releases.1c.ru/.

Оновлення будівельних рішень на базі "1С:Підприємство 8"

В лютневому випуску розміщені:

Ul>
 • 1С:Підприємство 8. Девелопмент і управління нерухомістю. Версія 1.3.100.1/3.1.46.32 (ITLand, Еліас ВЦ НПФ)
 • 1С:Підприємство 8. Еліт-будівництво. Бухгалтерський облік. Версія 2.3.39.19 (Еліт-профіт)
 • 1С:Підприємство 8. Еліт-будівництво. Бухгалтерський облік. Версія 3.0.57.10 (Еліт-профіт)
 • 1С:Підприємство 8. Еліт-будівництво. Бухгалтерський облік (базова). Версія 3.0.55.16 (Еліт-профіт)
 • 1С:Підприємство 8. Еліт-будівництво. Бухгалтерський облік (базова). Версія 3.0.57.10 (Еліт-профіт)
 • 1C: Підприємство 8. Еліт-будівництво. Комплексна автоматизація. Версія 2.1.84.1 (Еліт-профіт)
 • 1C: Підприємство 8. Еліт-будівництво. Комплексна автоматизація. Версія 2.1.85.1 (Еліт-профіт)
 • "1С-ЕЛІТ. Нормативні документи з будівництва"

  В лютневому випуску довідника доповнені розділи:

  Будівництво

  • Закон
  • Лист
  • План заходів
  • Постанова
  • Наказ
  • Рішення
  • Звід правил

  Житлово-комунальне господарство

  Енергетика

  Газова та нафтова промисловість

  Екологія

  Документи Москви і Московської області

  Документи Санкт-Петербурга і Ленінградської області

  http://its.1c.ru/db/smkons#content:9293:hdoc - Всі новини довідника.

  "1С-Еліт. Довідник будівельника"

  В лютневому випуску доповнено розділ "Інвестиційно-будівельна діяльність".

  http://its.1c.ru/db/elitsk/content/28969/1 - Всі новини довідника.

  "1С-Еліт. Довідки та методики ЖКГ"

  В лютневому випуску доповнені розділи "Управління нерухомістю", "Діяльність керуючої компанії", "Діяльність ТСЖ", "Основні терміни і поняття ЖКГ".

  https://its.1c.ru/db/elitzkh/content/36759/hdoc/ - Всі новини довідника.

  3.4. ОГЛЯД НОВИХ МАТЕРІАЛОВ.ІТС МЕДИЦИНА

  Оновлення програм для медицини

  В лютневому випуску розміщені:

  • 1С:Медицина. Зарплата і кадри бюджетної установи. Версія 1.0.117 (1С-Аналітікс)
  • 1С:Медицина. Дієтичне харчування. Версія 2.0.6 (Агентство КАПІТАН)
  • 1С:Медицина. Лікарняна аптека. Версія 2.0.4 (Фірма "1С")

  Увійти лікарських засобів Росії

  В лютневому випуску оновлений "Регістр лікарських засобів" з актуалізацією на 30 січня 2018 року.

  Додана можливість завантаження даних РЛС з інтернет-версії "1С:ІТС Медицина". Опис можна знайти в розділі "Використання РЛС зі складу ІТС МЕДИЦИНА" розділу "Медицина".

  Матеріали розділу "Гарант. Медицина"

  В розділ "Гарант.Медіціна" включені наступні матеріали інформаційної системи "Гарант-Медицина" версії від 3 лютого 2018 року:

  • документи, акти органів влади, що не мають індивідуальної спрямованості, що діють на момент передачі, що поширюють дію на територію Російської Федерації;
  • форми документів, затверджені органами державної влади, які стосуються медичної тематики, і форми, розроблені НПП "Гарант-Сервіс" спільно з ЦПП (Центром правової підтримки).

  До вибірки документів включені закони, федеральні закони та основи законодавства, постанови Уряду РФ, в тій чи іншій мірі стосуються охорони здоров'я громадян і надання медичної допомоги населенню, порядку ведення звітності та здійснення діяльності медичними установами та аптечними організаціями, ліцензування діяльності в сфері охорони здоров'я, оплати праці та атестації працівників.

  У вибірці (крім перерахованих) представлені документи наступних емітентів: МОЗ СРСР, МОЗ Росії, МОЗ РРФСР, Минздравмедпрома СРСР, Минздравмедпрома Росії, Мінздоровсоцрозвитку Росії, ФМБА Росії, Росздоровнагляду, Росспоживнагляду, Росздрава, Головного державного санітарного лікаря СРСР, Головного державного санітарного лікаря РФ, Головного державного санітарного лікаря ФМБА Росії, Постійного комітету з контролю наркотиків.

  4. ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

  В поставку ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ включаються:

  • ІТС ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;
  • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ. Діск1;
  • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 2;
  • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 3.
  • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 4.

  На диску ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ. Діск1размещаются:

  • Форми звітності, релізи програм і конфігурацій ( "1С:Підприємство 8")
  • Довідник партнера по1С:ІТС
  • Довідник партнера по взаємодії з фірмою "1С"
  • Стандарт інформаційно-технологічного супроводу "1С"
  • Інформаційні листи фірми "1С"
  • Методичні матеріали по просуванню програмних продуктів "1С"

  На диску ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 2 розміщуються:

  • Форми звітності, релізи програм і конфігурацій "1С:Підприємство 7.7"
  • Форми звітності, релізи програм і конфігурацій для бюджетних установ  

  На диску ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 3 розміщені релізи конфігурацій ( "1С:Підприємство 8").

  На диску ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Діск 4 розміщені релізи конфігурацій ( "1С:Підприємство 8").

  Релізи конфігурацій для Республіки Білорусь не розміщуються на ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ. Для партнерів з Білорусі диск з релізами формується і тиражується в Мінську і видається додатково до основного комплекту ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ у дистриб'ютора "Місофт" в Мінську.

  Локалізовані прикладні рішення не розміщуються на 1С:ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРОВ.Партнери з Литви, Латвії та Естонії можуть отримати диск з релізами додатково до основного комплекту 1С:ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ через дистриб'ютора "1С:АНДІ" (м Рига).

  5. ВАРІАНТИ ДОГОВОРОВ1С:ІТС, КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ

  Варіанти договорів наІТС:

  • ІТС ПРОФ (платний / пільговий без додаткової оплати / пільговий на12 мес.по схемою 8 + 4);
  • ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ (платний / пільговий без додаткової оплати / пільговий на12 мес.по схемою 8 + 4);
  • ІТС БУДІВНИЦТВО (платний / пільговий без додаткової оплати / пільговий на12 мес.по схемою 8 + 4);
  • ІТС МЕДИЦИНА (платний / пільговий без додаткової оплати / пільговий на12 мес.по схемою 8 + 4);
  • ІТС ТЕХНО (платний);
  • ІТС БЮДЖЕТ (платний);
  • ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ (платний).  

  Зверніть увагу!

  До складу комплектів, що відвантажуються користувачам за договорами ІТС рівня ПРОФ, включений диск ІТС:

  • ІТС Доповнення лютого

  На ІТС Доповнення лютого розміщено релізи конфігурацій "1С:Підприємство 8":

  • Технологічна платформа 8.3 Версія 8.3.11.2954
  • 1С:ERP Управління підприємством 2 Версія 2.2.4.162
  • 1С:ERP Управління підприємством 2 Версія 2.4.2.123
  • Бухгалтерія підприємства, редакція 2.0 Версія 2.0.66.47
  • Бухгалтерія підприємства базова, редакція 2.0; 1С:Спрощенка, редакція 2.0; 1С:Підприємець, редакція 2.0 Версія 2.0.66.47
  • Бухгалтерія підприємства КОРП, редакція 2.0 Версія 2.0.66.47
  • Зарплата і Управління Персоналом, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
  • Зарплата і Управління Персоналом базова, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
  • Зарплата і управління персоналом КОРП, редакція 2.5 Версія 2.5.127.1
  • Комплексна автоматизація, редакція 1.1 Версія 1.1.97.1
  • Комплексна автоматизація, редакція 2 Версія 2.2.4.162
  • Комплексна автоматизація, редакція 2 Версія 2.4.2.123
  • Роздріб, редакція 2.2 Версія 2.2.7.36
  • Роздріб базова, редакція 2.2 Версія 2.2.7.36
  • Управління нашою фірмою, редакція 1.6 Версія 1.6.13.54
  • Управління нашою фірмою базова, редакція 1.6 Версія 1.6.13.54
  • Управління виробничим підприємством, редакція 1.3 Версія 1.3.102.1
  • Управління торгівлею, редакція 11 Версія 11.3.4.162
  • Управління торгівлею, редакція 11 Версія 11.4.2.132
  • Управління торгівлею, редакція 10.3 Версія 10.3.46.3
  • Управління торгівлею базова, редакція 11 Версія 11.3.4.162
  • Управління торгівлею базова, редакція 10.3 Версія 10.3.46.3  

  В комплект ІТС ПРОФ включаються:

  • ІТС ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018;
  • сувенір ділового призначення.  

  В комплект ІТС ПРОФ   в окремий випуск включаються:

  • ІТС ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого  

  В комплект ІТС Бюджет ПРОФ включаються:

  • ІТС Бюджет ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018;
  • сувенір ділового призначення.  

  В комплект ІТС Бюджет ПРОФ окремий випуск включаються:

  • ІТС Бюджет ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;  

  В комплект ІТС БУДІВНИЦТВО включаються:

  • ІТС БУДІВНИЦТВО;
  • ІТС ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018;
  • сувенір ділового призначення.  

  В комплект ІТС МЕДИЦИНА включаються:

  • ІТС МЕДИЦИНА;
  • ІТС ПРОФ;
  • ІТС Бюджет ПРОФ;
  • ІТС Доповнення лютого;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018;
  • сувенір ділового призначення.  

  В комплект ІТС ТЕХНО включаються:

  • ІТС ТЕХНО;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018  

  В комплект ІТС БЮДЖЕТ включаються:

  • ІТС БЮДЖЕТ;
  • бухгалтерський щомісячник & laquo; БУХ.1С & raquo; № 02/2018  

  6. ЦІНИ

  6.1. Рекомендовані роздрібні ціни наІТС

  Рекомендовані роздрібні ціни і пільгові роздрібні ціни при безперервному продовження ІТС  

  Код

  Вид договору ІТС

  Рекомендована роздрібна ціна руб., Включаючи ПДВ 18%

  Пільгова рекомендована роздрібна ціна при безперервному продовженні договору 1С:ІТС, руб., Включаючи ПДВ 18%

   

  ІТСПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на 24 міс.

  Продаж через партнерів

  Не застосовується

  53395

   

  ІТСПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на12 міс.

  Продаж через партнерів

  35592

  29664

   

  ІТСПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на 6 міс.

  Продаж через партнерів

  18600

  15498

   

  ІТСПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на 3 міс.

  Продаж через партнерів

  9636

  8031 ​​

  4601546134301

  ІТСПРОФ (Інформаційно -

  технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), окремий випуск,

  лютий 2018 року.

  Продаж через партнерів

  4818

  4015

   

  ІТСПРОФ, договір пільгового супроводу на12 мес.по схемою 8 + 4 при оплаті за весь термін

  Не застосовується

   

  19776

   

  ІТСБЮДЖЕТ ПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 24 міс.

  Продаж через партнерів

  Не застосовується

  53395

   

  ІТСБЮДЖЕТ ПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на12 міс.

  Продаж через партнерів

  35592

  29664

   

  ІТСБЮДЖЕТ ПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 6 міс.

  Продаж через партнерів

  18600

  15498

   

  ІТСБЮДЖЕТ ПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 3 міс.

  Продаж через партнерів

  9636

  8031 ​​

  4601546134424

  ІТС БЮДЖЕТ ПРОФ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), лютий 2018 року.

  Окремий випуск.

  Продаж через партнерів

  4818

  4015

   

  ІТСБЮДЖЕТ ПРОФ, договір пільгового супроводу на12 мес.по схемою 8 + 4 при оплаті за весь термін

  Не застосовується

  19776

   

  ІТССТРОІТЕЛЬСТВО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 24 міс.

  Продаж через партнерів

  Не застосовується

  73483

   

  ІТССТРОІТЕЛЬСТВО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на12 міс.

  Продаж через партнерів

  48984

  40824

   

  ІТССТРОІТЕЛЬСТВО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 6 міс.

  Продаж через партнерів

  25512

  21258

   

  ІТССТРОІТЕЛЬСТВО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 3 міс.

  Продаж через партнерів

  13233

  11028

   

  ІТССТРОІТЕЛЬСТВО, договір пільгового супроводу на12 мес.по схемою 8 + 4 при оплаті за весь термін

  Не застосовується

  27216

   

  ІТСМЕДІЦІНА (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на 24 міс.

  Не застосовується

  58752

   

    ІТСМЕДІЦІНА (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на12 міс.

  39168

  32640

   

  ІТСМЕДІЦІНА (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"),

  договір на 6 міс.

  20406

  17004

   

  ІТСМЕДІЦІНА, договір пільгового супроводу на12 мес.по схемою 8 + 4 при оплаті за весь термін

  Не застосовується

  21760

   

  ІТСТЕХНО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на12 міс.

  Продаж через партнерів

  15036

  12528

   

  ІТСТЕХНО (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 6 міс.

  Продаж через партнерів

  7854

  6546

   

  ІТСБЮДЖЕТ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на12 міс.

  Продаж через партнерів

  17112

  14256

   

  ІТСБЮДЖЕТ (Інформаційно - технологічний супровід програми "1С:Підприємство"), договір на 6 міс.

  Продаж через партнерів

  8916

  7428

  6.2 Ціни на ІТС для партнерів

  Код

  Найменування

  Для партнерів, які мають атестованих фахівців, руб., Включаючи ПДВ 18%

  4601546135025

  ІТС ДЛЯ ПАРТНЕРІВ, лютий 2018 року

  500

   

  ІТСДЛЯ ПАРТНЕРІВ, договір на 6 міс.

  2130

  6.3 Пільгові рекомендовані роздрібні ціни на апгрейди

  Найменування

  Апгрейд з ТЕХНО на ПРОФ, руб., Включаючи ПДВ 18%

  Апгрейд з ТЕХНО на Бюджет ПРОФ, руб., Включаючи ПДВ 18%

  Апгрейд з Бюджет на Бюджет ПРОФ, руб., Включаючи ПДВ 18%

  Доплата за1мес.

  1586

  1586

  тисячу чотиреста тридцять-дев'ять

  Доплата за 2 міс.

  3172

  3172

  2878

  Доплата за 3 міс.

  4758

  4758

  4317

  Доплата за 4 міс.

  5968

  5968

  5380

  Доплата за 5 міс.

  7460

  7460

  6725

  Доплата за 6 міс.

  8952

  8952

  8070

  Доплата за 7 міс.

  9996

  9996

  8988

  Доплата за 8 міс.

  11424

  11424

  10272

  Доплата за 9 міс.

  12852

  12852

  11556

  Доплата за10 міс.

  14280

  14280

  12840

  Доплата за11мес.

  15708

  15708

  14124