Купити Програмне забезпечення, 1С, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Випуск нового програмного продукту "1С:Передача даних в ФГІС ЦС"

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" спільно з http://v8.1c.ru/sltns/product.jsp?prod_id=169 - Центром розробки "Омега" сповіщає користувачів і партнерів про випуск нового галузевого рішення на базі технологічної платформи "1С:Підприємство 8.3 " 1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС ", призначеного для автоматизації збору, розміщення та оновлення в ФГІС ЦС   необхідної інформації про кошторисних цінах на будівельні ресурси з типових, галузевих та спеціалізованих рішень на платформі "1С:Підприємство 8".

Конфігурація "Передача даних в ФГІС ЦС" розроблена на інтерфейсі "Таксі" і використовує всі переваги технологічної платформи " 1С Підприємство версії 8.3, що забезпечує масштабованість, відкритість, простоту адміністрування і конфігурації. Технологічна платформа "1С:Підприємство" версії 8.3 дозволяє працювати в режимі http://v8.1c.ru/overview/Term_000000124.htm - тонкого клієнта і http://v8.1c.ru/overview/Term_000000125. htm - веб-клієнта з можливістю доступу до інформаційної бази через Інтернет, в тому числі і в http://v8.1c.ru/overview/Term_000000127.htm - режимі низької швидкості з'єднання .

ПРОГРАМНІ ПРОДУКТИ "1С:Передача даних У ФГІС ЦС"

З 22.02.2018 в продаж надходять такі програмні продукти:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна

Дилер

Постійний партнер

2900001864602      

1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС. Електронна поставка

20   000

10 000

9 000

2900001872485

1С:Передача даних в ФГІС ЦС. Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце. Електронна поставка

6300

3150

2835

2900001864619

1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС.NFR

 

 

4000

Функціональні можливості продукту

Конфігурація "Передача даних в ФГІС ЦС" призначена для автоматизації збору, розміщення та оновлення необхідної інформації про кошторисних цінах на будівельні ресурси в https://fgiscs.minstroyrf.ru/#/ - Федеральну державну інформаційну систему ціноутворення в будівництві (ФГІС ЦС) з типових, галузевих та спеціалізованих рішень на платформі "1С:Підприємство 8" відповідно до:

 • Наказом Мінбуду РФ від 29.03.2017 N 659 / ін;
 • Постановою Уряду РФ від 23.09.2016 р № 959;
 • Постановою Уряду РФ від 23.12.2016 р № 1452.  

Конфігурація   дозволяє завантажувати класифікатор будівельних ресурсів (КСР) з ФГІС ЦС, здійснювати автоматичне співставлення номенклатури КСР і виробника c урахуванням одиниць виміру, публікувати дані про середньозважені ціни та обсяги відвантажень за звітний період, а також експортувати дані в узгодженому ФАУ " Головдержекспертизи Росії "форматі в систему ФГІС ЦС з облікової системи виробника або імпортера.  

Програмний продукт "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" забезпечує інтеграцію ФГІС ЦС з наступними типовими конфігураціями і галузевими / спеціалізованими рішеннями, розробленими на їх основі:

 • 1С:Бухгалтерія 8, редакція 3.0 (включаючи версії КОРП і базову, спеціалізовані поставки базової версії "1С:Спрощенка 8" і "1С:Підприємець 8");
 • 1С:Управління нашою фірмою 8 (включаючи базову версію);
 • 1С: ERP Управління підприємством 2;
 • 1С:Комплексна автоматизація (редакції 1.1 і 2);
 • 1С:Управління виробничим підприємством;
 • 1С:Управління холдингом;
 • 1С:Управління торгівлею (редакція 11).  

Переваги використання програмного продукту "1С:Передача даних в ФГІС ЦС":

 • Скорочення витрат часу на занесення і оновлення даних в ФГІС ЦС;
 • Виключення помилок введення некоректної інформації;
 • Зіставлення номенклатури і КСР;
 • Зберігання раніше відправлених в ФГІС ЦС даних;
 • Безпечна передача даних з використанням SSL.  

Опис функціональних можливостей програмного продукту наведено в Додатку 1 . З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті http://solutions.1c.ru/catalog/pdfgis/features.

Рішення   "1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС" пройшло сертифікацію "1С:Сумісно", http://1c.ru/news/info.jsp?id=24094 - інформаційний лист №24094 від 08.02 .2018   року.  

Склад продуктів, що включають конфігурацію "Передача даних в ФГІС ЦС"

Продукт "1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС. Електронна поставка" (артикул 2900001864602) включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8.3";
  • галузевої конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС";
 • Електронний купон на пільгове супровід 1С:ІТС;
 • Електронний активаційний купон на пільгове супровід 1С:ІТС Галузевий;
 • ПІН-код для реєстрації продукту на порталі 1С:ІТС;
 • Комплект документації по галузевої конфігурації в електронному вигляді;
 • ПІН-код програмної ліцензії "1С:Підприємство 8" на 1 робоче місце;
 • ПІН-код програмної ліцензії конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС" на 1 робоче місце;
 • Реєстраційна картка і ліцензія на використання системи "1С:Підприємство 8", конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС" на одному робочому місці.  

Конфігурація "Передача даних в ФГІС ЦС" є захищеною і містить фрагменти коду, які не підлягають зміні користувачем, має захист від несанкціонованого використання. При цьому реалізований принцип максимальної відкритості коду для забезпечення можливості адаптації продукту під потреби кінцевих користувачів.

Розширення кількості автоматизованих робочих місць здійснюється придбанням клієнтських ліцензій на платформу "1С:Підприємство 8" (на 1, 5, 10, 20 і більше робочих місць) і клієнтських ліцензій на конфігурацію "Передача даних в ФГІС ЦС" (на 1 робоче місце).

Кількість ліцензій на використання конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС" і платформи "1С:Підприємство 8" визначається виходячи з потреби в максимальній кількості одночасно працюючих користувачів з конфігурацією "Передача даних в ФГІС ЦС" на платформі "1С:Підприємство 8 ".

Для роботи у варіанті клієнт-сервер необхідно придбати ліцензію на використання сервера "1С:Підприємство 8".  

Документація, що включається в поставку програмних продуктів

В поставки продукту 2900001864602 "1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС. Електронна поставка";

включена така документація:

 • 2900001864626 1С:Підприємство 8. Передача даних ФГІС ЦС. Керівництво користувача.

Документація по платформі 1С:Підприємство 8 до складу електронної основної поставки не входить, вона доступна користувачам при наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (1С:ІТС) і активного сервісу 1С:ІТС Галузевий на сайті its. 1c.ru.

Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника" (в 2-х частинах). Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки Конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в 5-ти частинах) можна придбати окремо:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна
ціна, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001483575

1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови.

2100

1410

1220

Передбачено придбання не більше одного екземпляра на один реєстраційний номер.

Для користувачів продуктів, що містять конфігурацію "Передача даних в ФГІС ЦС", передбачено придбання додаткових книг:  

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна
ціна, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001864626      

1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС. Керівництво користувача

450

225

225

Для придбання книг документації для своєї організації або для організації користувача партнер оформляє заявку на придбання документації за адресою

http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

Перед подачею заявки на придбання документації рекомендується перевірити реєстрацію продукту користувача, наявність чинного договору 1С:ІТС та активного сервісу 1С:ІТС Галузевий на даний продукт. Партнер може перевірити реєстрацію продукту на сторінці http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx, вибравши з меню заявок пункт "Реєстрація Перевірка реєстрації" і заповнивши відповідну заявку.

Перевірка наявності чинного договору 1С:ІТС та сервісу 1С:ІТС Галузевий здійснюється на сайті підтримки користувачів https://portal.1c.ru/partner/subscription/check. 

Порядок продажу програмних продуктів

Поширення і впровадження програмних продуктів "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" ведеться тільки партнерами-франчайзі фірми "1С". Обов'язкових вимог щодо наявності сертифікованих фахівців немає.

Для придбання і впровадження "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" рекомендуємо звертатися до партнерів,   мають досвід успішного впровадження   рішень в даній галузі.

Електронні поставки продуктів "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" поширюються по електронних каналах зв'язку, що дозволяє істотно скоротити термін доставки товару до кінцевого користувача з моменту розміщення замовлення.

Користувач може самостійно оформити заявку на придбання в розділі про продукт на сайті галузевих і спеціалізованих рішень фірми 1С http://solutions.1c.ru/catalog/pdfgis/buy/. Для цього потрібно:

 • Зареєструватися на сайті http://solutions.1c.ru/
 • Вибрати цікаву позицію в розділі http://solutions.1c.ru/catalog/pdfgis/buy/, натиснувши на посилання "Замовити"
 • У кошику покупок http://solutions.1c.ru/order/ оформити замовлення:
  • заповнити інформацію про компанію (покупка може бути оформлена тільки на юридичну особу, включаючи Індивідуальних Підприємців)
  • вибрати партнера, який буде допомагати в роботі, і надавати послуги з підтримки програмного продукту, зі списку рекомендованих партнерів або ж із загального списку
  • підтвердити відправку замовлення

Далі з користувачем зв'яжеться співробітник обраної компанії партнера-франчайзі, і після здійснення оплати, надасть посилання на скачування всіх необхідних для роботи з програмою матеріалів.

Порядок замовлення електронних поставок для партнерів-франчайзі аналогічний опублікованому в http://1c.ru/news/info.jsp?id=18526 - інформаційному листі №18526 від 27.06.2014 р.

Апгрейди

Апгрейди на програмний продукт "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" не передбачені.

1С:Передача даних в ФГІС ЦС.NFR

Звертаємо увагу фірм-франчайзі, що для освоєння функціональних можливостей нового прикладного рішення і підготовки персоналу партнерських фірм випущений спеціальний програмний продукт "1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС.NFR" (артикул 2900001864619).

Заявки від партнерів на придбання даного продукту приймаються тільки в електронному вигляді. Заявку можна направити, заповнивши форму, яка доступна партнерам-франчайзі фірми "1С" в розділі технічної підтримки сайту фірми "1С".

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "Передача даних в ФГІС ЦС" і підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С:Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С:Підприємство" (1С:ІТС) з активним сервісом 1С:ІТС Галузевий 2-й категорії

Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС) офіційна підтримка, яку фірма "1С" спільно зі своїми партнерами надає користувачам програм "1С:Підприємство" на регулярній, і безперервній основі. Офіційна підтримка включає в себе Сервіси 1С:ІТС та послуги офіційних партнерів фірми "1С".

Сервіси 1С:ІТС дають користувачам можливість:

 • використовувати найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами "1С" - довідники, методики, керівництва, консультації по програмам і законодавству;
 • отримувати персональні письмові консультації від експертів, аудиторів і методистів "1С" з питань бухгалтерського податкового та кадрового обліку;
 • звертатися за консультаціями на лінію консультацій "1С" і обслуговуючого партнера, зустрічатися з методистами "1С" на семінарах в очній формі і в форматі відео-лекцій;
 • працювати з популярними програмами 1С через Інтернет з будь-якої точки світу і організувати безпечний віддалений доступ через Інтернет до програм "1С", встановленим на комп'ютері користувача;
 • готувати і здавати регламентовану звітність через Інтернет, обмінюватися електронними рахунками-фактурами і іншими юридично значимими документами, здійснювати автоматичну звірку рахунків-фактур з контрагентами безпосередньо з програм "1С";
 • здійснювати швидку перевірку інформації про контрагентів, автоматично заповнювати реквізити контрагентів в різних документах;
 • отримати кваліфікаційний сертифікат електронного підпису для обміну юридично значимими електронними документами безпосередньо в програмі 1С;
 • використовувати резервне копіювання інформаційних баз в хмарне сховище даних "1С", з можливістю швидкого відновлення інформації в разі пошкодження даних;
 • скористатися готовими сайтами для всіх типів бізнесу: для фахівців, компаній, а також Лендінзі і інтернет-магазинами;
 • і багато іншого.

Детальну інформацію про всі сервісах "1С" см. На порталі 1С:ІТС за адресою https://portal.1c.ru/.

Детальніше про склад і умови 1С:ІТС і про сервіс 1С:ІТС Галузевий можна прочитати на сторінках http://www.its.1c.ru/about і https://portal.1c.ru / app / branch.

У комплект основного постачання "1С:Передача даних в ФГІС ЦС" включається купон на пільговий період супроводу в рамках сервісу 1С:ІТС Галузевий. Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість поставки   "1С:Передача даних в ФГІС ЦС". Тобто, після реєстрації комплекту і активації пільгового періоду супроводу по сервісу 1С:ІТС Галузевий, користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду

Номер телефону лінії консультацій фірми "1С" +7 (495) 956 11 81, адреса електронної пошти v8@1c.ru.

У частині, що стосується роботи безпосередньо з конфігурацією "Передача даних в ФГІС ЦС", консультації надає партнер-розробник компанія "Омега" з   09: 30 до 17:30 за московським часом, крім субот, неділь та святкових днів (за розпорядком московських підприємств):

 • назва сервісу в системі 1С-Коннект: ЛК-ФГІС_ЦС;
 • телефон лінії консультацій: +7 (812) 448-01-48;
 • адресу електронної пошти: pdcs@gkomega.ru;
 • система електронної комунікації "Skype": pdfgiscs.

Користувачі, які активували сервіс 1С:ІТС Галузевий, обслуговуються у відповідності з регламентами, що базуються на принципах системи менеджменту якості. Контроль якості обслуговування здійснюється фірмою "1С", при необхідності можна звернутися до відповідального менеджеру фірми "1С" за адресою електронної пошти:   itsotr@1c.ru.

Користувачі отримують оновлення по платформі "1С:Підприємство" і конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС" через партнерів-франчайзі, розробника і на сайті "1С" в розділі інтернет-підтримки користувачів:   https: //releases.1c.ru /.

Після закінчення пільгового періоду для супроводу по конфігурації "Передача даних в ФГІС ЦС" необхідно оформити сервіс 1С:ІТС Галузевий 2-ї категорії на платній основі при чинному договорі 1С:ІТС.

Для оформлення сервісу 1С:ІТС Галузевий звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Центрам Супроводження та Сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці   http: // its. 1c.ru/zakaz.

 

Додаток 1

Опис функціональних можливостей програмного продукту "1С:Передача даних в ФГІС ЦС"

Галузеве рішення "1С:Підприємство 8. Передача даних в ФГІС ЦС" призначено для здійснення взаємодії роботи порталу ФГІС ЦС і облікових систем виробника / імпортера. Для роботи даного продукту необхідно мати реєстрацію на даному порталі і в особистому кабінеті повинні бути відзначені позиції класифікатора будівельних ресурсів, за якими будуть передаватися звітні дані в ФГІС.

Конфігурація "Передача даних в ФГІС ЦС" містить наступні підсистеми:

 • Управління каталогами номенклатури;
 • Дані про обсяги виробництва;
 • Інтеграція з джерелами даних;
 • Інтеграція з ФГІС ЦС.  

Підсистема "Управління каталогами номенклатури призначена для зберігання даних класифікатора будівельних ресурсів і довідників номенклатури імпортера / постачальника і включає в себе:

 • Довідник елементів КСР, завантажених коли-небудь в систему з порталу ФГІС ЦС;  

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

 • Довідник одиниць виміру;    

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

 • Механізм заповнення відповідностей номенклатури імпортера / постачальника з елементами довідника КСР;
 • Завантаження елементів КСР з файлу.  

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

Підсистема "Дані про обсяги відпустки / виробництва" призначена для отримання даних про відпустку продукції за звітний період з облікових систем користувача. Містить в собі налаштовуються шаблони для отримання даних і включає в себе:  

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

 • Довідник організацій;  
 • Введення, редагування та зберігання документів про виробничої потужності;
 • Документ "Рапорт моніторингу цін будівельних ресурсів";
 • Документ "Зведений рапорт для ФГІС ЦС" для відправки даних в ФГІС ЦС;
 • Звіт моніторингу цін будівельних ресурсів;
 • Звіт про діючої виробничої потужності;
 • Звіт про динаміку зміни виробничої потужності;
 • Звіт про зіставлення номенклатури і КСР;
 • Звіт по зведеному рапорту;
 • Звіт про відповідність елементів зведеного рапорту елементам КСР завантажених з особистого кабінету порталу ФГІС ЦС у відповідному звітному кварталі;  

Підсистема "Інтеграція з джерелами даних" призначена для інтеграції з інформаційними базами користувача з метою отримання облікових даних про відпустку продукції за звітний період. Містить в собі адаптери для отримання даних з таких джерел і продуктів розроблених на їх базі:

 • 1С:Бухгалтерія 8, редакція 3.0 (включаючи версії КОРП і базову, спеціалізовані поставки базової версії "1С:Спрощенка 8" і "1С:Підприємець 8");
 • 1С:Управління нашою фірмою 8 (включаючи базову версію);
 • 1С:ERP Управління підприємством 2;
 • 1С:Комплексна автоматизація (редакції 1.1 і 2);
 • 1С:Управління виробничим підприємством;
 • 1С:Управління холдингом;
 • 1С:Управління торгівлею (редакція 11).

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

Підсистема "Інтеграція з ФГІС ЦС" включає в себе:

 • Налаштування підключення до ФГІС ЦС;
 • Підключення до особистого кабінету на порталі ФГІС ЦС;
 • Імпорт елементів КСР обраних в особистому кабінеті на порталі ФГІС ЦС.  

1С:Передача даних в ФГІС ЦС

Новий інтерфейс "Таксі"

Відмінними рисами інтерфейсу "Таксі" є:

 • великий шрифт;
 • максимізація робочого простору на моніторах з різним дозволом;
 • сучасний дизайн інтерфейсу;
 • комфортність роботи користувачів протягом тривалого часу;
 • зручність навігації за рахунок використання допоміжних панелей: "Інструменти", "Вибране", "Історія" і ін.;
 • можливість самостійно конструювати свій робочий простір;
 • швидке введення по рядку;
 • можливість додавання нових елементів довідників безпосередньо в списку вибору.

Використання нового інтерфейсу "Таксі" дозволяє істотно підвищити зручність роботи з програмою. Детальніше про інтерфейс "Таксі" см. Http://v8.1c.ru/overview/Term_000000444.htm.

Зберігання актуальних елементів КСР

Ще одним важливим аспектом роботи програми є зберігання елементів КСР, завантажених з особистого кабінету порталу ФГІС ЦС і   що відносяться тільки до поточного звітного періоду. Користувач може в будь-який момент вивести звіт про відповідність номенклатури та елементів КСР, за якими він збирається відправляти дані на портал ФГІС ЦС.

Особливості роботи з довідником КСР

В системі робота з довідником КСР передбачена тільки в режимі перегляду. Це пов'язано з тим, що дані потрапляють в нього тільки при завантаженні КСР з файлу або з порталу ФГІС ЦС. У нього додаються нові записи, які потім доступні тільки для заповнення документів.