НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS

Книга "1С:Документообіг. 250 питань і відповідей"

                                                                                    
                                                    

Автори: Бондарєв А. В., Бурцева Н. Ю.  

Друковане видання:

Видання "1С-Паблішинг", ISBN 978-5-9677-2754-2, 334 стор., А4

Електронні версії книги:

Книга поширюється в електронному вигляді
( орієнтовна дата початку продажів / доступу , 25 березня ):

  • за ціною 350 руб. в форматах .epub і .pdf (формати, підтримувані більшістю пристроїв для читання, а також комп'ютерами і планшетами) на сайті online.1c.ru:
    • http://online.1c.ru/books/edi/;
  • за ціною близько 350 руб. (В залежності від застосовуваного "магазином" курсу) в складі додатка "1С:Електронні книги" для читання на планшетах:
    • для Android https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.publishing1c.ereader,
    • для iOS https://itunes.apple.com/ru/app/id674513478?mt=8;
  • без додаткової оплати для діючих користувачів інформаційної системи : ІТС ПРОФ: https: // its.1c.ru/db/pubdocflow250quest - (для читання в режимі онлайн);
  • увазі партнерів "1С" : книга буде включена в асортимент "1С:Електронної дистрибуції" (докладніше див. Інф. Лист №18869 - http://www.1c.ru/rus/partners /priv/info-private.jsp?numb=18869) 

Управлінська діяльність будь-якої компанії здійснюється за допомогою документів, які одночасно є як джерелом інформації для прийняття управлінських рішень, так і результатом і інструментом управлінської діяльності.

Впроваджена система документообігу дозволяє структурувати весь обсяг документації, регламентувати єдині правила оформлення документів і служить критерієм і показником ефективності роботи компанії. Компанія, яка бажає забезпечити успіх в довгостроковій перспективі, просто зобов'язана збудувати систему документообігу, а в поточних реаліях ще й автоматизувати максимум функцій управління цією системою.

Система автоматизації "1С:Документообіг 8", про яку йде мова в цій книзі, не має галузевої специфіки і може ефективно використовуватися як в бюджетному секторі, так і на комерційних підприємствах, будь то розподілена холдингова структура з великою кількістю користувачів або невелике підприємство. Будучи універсальною, програма легко може бути налаштована і адаптована під специфіку конкретної організації.

Система дозволяє впорядкувати роботу співробітників з документами, виключити можливість втрати версій або перетину фрагментів при одночасній роботі; скоротити час пошуку потрібної інформації і сумарний час колективної обробки документів; підвищити якість готового матеріалу (проектів, документації тощо.) за рахунок вирішення великої кількості спірних питань і впорядкування роботи користувачів.

В книзі наводяться відповіді на найбільш актуальні користувачами системи питання. Інформація в книзі згрупована за тематичними главам.

Головна мета книги & mdash; надати практичну допомогу в організації системи електронного документообігу з використанням "1С:Документообіг" та навчити користувачів ефективно використовувати можливості програми більш ефективно.

Книга не замінює штатну документацію до програмного продукту, що входить в комплект поставки, і не ставить за мету навчити роботі з програмним продуктом "з нуля".

Матеріали книги підготовлені за допомогою Лушнікова В. В. (співавтор першого видання книги), Березкіна А. С., Меркур'єва Н. В., Музафарова Т. Н., Павлюніна М. В.

Структура книги:

Інформація в книзі згрупована за тематичними главам.  

Глава 1. Загальні питання по діловодству та документообігу

Глава 2. Загальні питання по роботі з програмою "1С:Документообіг"

Глава 3. Запуск програми. Введення інформації про організацію та реєстрація користувачів. Нормативно-довідкова інформація

Глава 4. Категоризація

Глава 5. Робота з документами

Глава 6. Договірна робота

Глава 7. Файли

Глава 8. Зв'язки між документами

Глава 9. Ділові процеси

Глава 10. Бізнес-події

Глава 11. Організація заходів

Глава 12. Ведення проектів

Глава 13. Облік робочого часу

Глава 14. Обговорення

Глава 15. Архівне зберігання

Глава 16. Електронна пошта

Глава 17. Штрихкодування і потокове сканування

Глава 18. Питання адміністрування

Глава 19. Права доступу

Глава 20. Інтеграція "1С:Документообіг" з іншими програмами

Більш детальна інформація про книгу - https://buh.ru/books/detail.php?ID=65146.  

Детальна інформація про повний асортимент книг по програмним продуктам "1С:Підприємство 8" розміщена на сайті "1С:Підприємство 8": http://books.1c.ru.

Електронний каталог "Книги і навчальні посібники по 1С:Підприємству":

Електронний каталог "Книги і навчальні посібники по 1С:Підприємству" в форматі PDF можна завантажити в розділі http://v8.1c.ru/metod/ - "Методична підтримка" http://v8.1c.ru/metod / books / - "Книги, буклети, статті" сайту http://v8.1c.ru/ - "1С:Підприємство 8": http://www.v8.1c.ru/metod/books/files/MM. pdf, ~ 5 Мб.

Каталог містить інформацію за поточним асортименту літератури і методичних посібників, пропонованих і рекомендованих фірмою "1С" користувачам і партнерам для вивчення платформи "1С:Підприємство" і прикладних рішень на її основі. По кожній книзі наводиться коротка анотація, бібліографічні відомості, рекомендовані роздрібні ціни і т. П.

В даний час "1С" пропонує понад 60 таких посібників (випускаються видавництвом
"1С-Паблішинг"). Книги, інформація про яких наведена в електронному каталозі, призначені як для початківців користувачів "1С:Підприємства", так і для досвідчених фахівців, і орієнтовані на те, щоб забезпечити більш ефективну і комфортну роботу з програмами. Книги містять актуальну і достовірну інформацію з перших рук: все посібники, що випускаються видавництвом "1С-Паблішинг", ретельно перевіряються фахівцями фірми "1С" і відповідають методології, закладеної в програмах системи "1С:Підприємство".

До уваги партнерів фірми "1С":

Електронний каталог можна використовувати як для інформування користувачів програм 1С:Підприємство , так і в якості короткого довідкового посібника для співробітників відділів продажів, продавців.

При відправці електронного каталогу користувачеві програм "1С:Підприємство" засобами електронної пошти, в тілі листа вкажіть контактні телефони та e-mail адреси організації-партнера, за якими користувач зможе замовити потрібні йому книги.

Також у продажу друкована версія каталогу:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб., вкл. ПДВ 10%

Дилер

Постійний партнер

Дістрібь-
ютор

4601546135865
ISBN
978-5-9677-2754-2

Книга "1С:Документообіг. 250 питань і відповідей"

500

400

350

300

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб., вкл. ПДВ 18%

Дилер

Постійний партнер

десятеро-бьютор

4601546053114

Каталог
"Книги і методичні матеріали по 1С:Підприємству" (формат А5, 50 шт.)

-

500

420

350

Основні поставки програм системи "1С:Підприємство 8" комплектуються екземпляром друкованого каталогу.