НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS

вебінар Індустріальне оновлення корпоративних рішень на базі 1С:ERP Управління підприємством 2, 26 березня 2018 г.

                                                                                    
                                                    

26 березня 2018 року фірма , спільно з компанією 1С-ІжТіСі, проводить вебінар "Індустріальне оновлення корпоративних рішень на базі 1С:ERP Управління підприємством 2". Запрошуємо користувачів і партнерів взяти участь у вебінарі.

Мета вебінару : Розповісти користувачам і партнерам як за допомогою сервісу "Індустріальне оновлення корпоративних рішень на базі 1С:ERP і розширюють її функціонал галузевим і спеціалізованим 1С-Спільним рішенням" (див. Інформаційний випуск №23556 від 06.10.2017):

 • організувати процес оновлення складних нетипових рішень на базі "1C: ERP";
 • мінімізувати витрати і терміни на актуалізацію Корпоративного рішення (комплексу конфігурацій (в тому числі кастомізованих), що містять необхідний в рамках заданих областей автоматизації функціонал, і взаємодіючих між собою відповідно до передбачених для відповідного продукту схемами інтеграції).

Індустріальне оновлення Корпоративних рішень – це сервіс по оновленню складних нетипових рішень на базі "1C: ERP", що складаються з типового "1С:ERP" і інтегрованим модулів, що реалізують галузеві або функціональні особливості ведення діяльності підприємства, і доробок, що відображають особливості роботи конкретного підприємства, які виконуються компанією "1С- ІжТіСі "з використанням інструменту" 1C: Автоматизоване оновлення змінених конфігурацій ".

Компанія 1С-ІжТіСі – дочірня компанія фірми "1С", понад 9 років спеціалізується на автоматизації поновлення, тестування і переході між редакціями нетипових конфігурацій 1С. Виробляє оновлення будь-яких типових і нетипових конфігурацій 1С, в тому числі кастомізованих і об'єднаних. Щорічно компанія оновлює більше 4500 нетипових конфігурацій 1С різної складності.

Ключові переваги сервісу: скорочення термінів, підвищення якості проведення оновлень для складних нетипових конфігурацій. Причина проста – якщо Корпоративне рішення знаходиться на регулярному обслуговуванні, то при виході чергового релізу типовий "1С:ERP" обслуговуюча компанія проводить оновлення на новий реліз і тестування конфігурації відповідної функціональності Корпоративного рішення.

В рамках вебінару будуть висвітлені наступні теми:

 • Концепція модульного підходу в архітектурі рішень на базі 1С:ERP Управління підприємством 2;
 • Демонстрація можливостей сервісу 1С:Хмарна карта прикладних рішень:
  • Сервіс 1С:Хмарна карта прикладних рішень;
  • Проектування Корпоративного рішення;
  • Підготовка і відправка в 1С-ІжТіСі заявки на оцінку вартості Корпоративного рішення
 • Індустріальне оновлення Корпоративних рішень:
  • Інструменти 1С-ІжТіСі для індустріального поновлення Корпоративних рішень;
  • Порядок взаємодії з 1С:ІжТіСі.

Участь у вебінарі безкоштовна. Для участі в заході необхідно попередньо зареєструватися на сторінці реєстрації (Http://1c.ru/news/events/eventAnketa.jsp?type=529).

Інструкція по підключенню до вебінару http://www.1c.ru/news/events/webinar/instr.pdf.

Довідки з організації та участі в вебінарі: Артем Григорович, agri@1c.ru.

Вебінар відбудеться 26 березня 2018 р. (Понеділок) о 10:00 за московським часом, орієнтовна тривалість – 1,5 години.

Попередня програма: http://static.1c.ru/files/INFSolIU_webp.pdf