Купити 1С Підприємство, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Випуск редакції 2.0 і зміна цін на продукт "1С:Керуючий" базової і стандартної версій на платформі "1С:Підприємство 8.3"

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" оголошує про випуск редакції 2.0 продуктів "1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія" і "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт", розроблених спільно з ТОВ "РУ-СИСТЕМС" на платформі "1С:Підприємство "версії 8.3, а також про зміну цін на ці продукти.

"1С:Керуючий" - це багатофункціональний інструмент управлінського фінансового обліку. Програма не має галузевої специфіки і може бути використана на підприємствах сфери послуг, в торгових, будівельних і виробничих компаніях. Програмний продукт призначений для   підприємств малого і середнього бізнесу.

"1С:Керуючий" може стати одним з основних інструментів роботи фінансового менеджера. Програма дозволяє відображати весь спектр господарських операцій за допомогою "подвійного запису", використовувати методи визначення доходів і витрат "по оплаті" і "по відвантаженню". Крім того, програма надає можливості як для оперативного планування за допомогою платіжного календаря і казначейських заявок, так і для середньострокового планування за допомогою бюджетів.

Звіти за фінансовими показниками дають можливість керівникам і власникам бізнесу отримати достовірну і повну інформацію про структуру доходів і витрат, прибутки або збитки і грошові потоки підприємства, скласти управлінський баланс.

При розробці нової редакції "1С:Керуючого" врахований більш, ніж десятирічний проектний досвід його впроваджень, а також відгуки і побажання користувачів. За даними лінії технічної підтримки в даний час програму використовують щонайменше 4000 підприємств і індивідуальних підприємців, як в Росії, так і за кордоном. З описами впроваджених рішень можна ознайомитися на нашому сайті: http://1c.ru/rus/partners/solutions/solutions.jsp?nomenklature_id=794&

З 03.05.2018 змінюється комплектація, і встановлюються нові ціни на такі програмні продукти:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб.

Дилер

Постійний партнер

4601546045935

1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія

12 500

6 250

5 625

4601546105820

1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт

28 500

14 250

12 825

4601546105837

1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів

39 400

19 700

17 730

4601546105844

1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Поставка для роздрібного розповсюдження

33 600

16 800

15 120

2900000737686

1С:Керуючий. NFR

-

-

4 000

Інформаційний лист публікується завчасно, щоб у користувачів і партнерів була можливість для спокійної оцінки ситуації та прийняття виваженого рішення про покупці продуктів в старій комплектації і за старими цінами.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Нова редакція програми розроблена з урахуванням численних побажань партнерів і користувачів. Істотно розвинений функціонал управлінського і фінансового обліку. Перехід на кероване додаток дозволить працювати з програмою в режимі тонкого клієнта. Внесені зміни дозволили не тільки якісно поліпшити програмний продукт, а й значно розширити можливості його застосування.

Контроль грошових коштів

В платіжному календарі реалізовано планування надходжень і платежів в різних валютах. Для зручного аналізу і друку даних з календаря розроблений спеціалізований звіт.

Облік виробництва

З'явилася можливість відображати виконання робіт виробничого характеру. При тривалому виробничому циклі можна автоматично коригувати вартість випущеної продукції, виходячи з реальних витрат по її випуску.

Звіти програми

Для кращої інформативності в "1С:Управляючому" перероблений ряд звітів, включаючи фінансові звіти, а також звіти по майну.

Імпорт та консолідація даних

Збільшилися можливості "1С:Керуючого", як середовища консолідації даних. Для більш тонкої настройки імпорту в Помічнику вивантаження значно розширені можливості фільтрації даних. У список програм, що підтримують імпорт в "1С:Керуючий", добавлена ​​"1С:Зарплата і управління персоналом".

Більш детальну інформацію про продукт можна подивитися на сайті: http://solutions.1c.ru/catalog/boss-standart/features.

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА НОВУ РЕДАКЦІЮ

Зареєстровані користувачі, які мають діючий договір 1С:ІТС, можуть безкоштовно завантажити дистрибутив редакції 2.0 версій "Базова" і "Стандарт" в розділі https://releases.1c.ru/ сайту фірми "1С".

Для перенесення накопичених облікових даних з попередньої редакції реалізована обробка перенесення початкових залишків. Дана обробка включається в комплект поставки редакції 2.0.

Нова редакція програми призначається для роботи на платформі 1С:Підприємство 8.3 не нижче версії 8.3.10.2299. Всі необхідні оновлення платформи і інформацію про порядок поновлення можна отримати в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/applications/4 або через партнерів фірми "1С".

СКЛАД ПРОДУКТІВ

Продукт " 1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія" включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8" версії 8.3;
  • конфігурації "1С:Керуючий" Базова версія;
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3 Керівництво користувача базової версії";
 • Документація по конфігурації;
 • Конверт з пін-кодом (базової версії) на використання системи "1С:Підприємство 8" на 1 робоче місце;
 • Ліцензійна угода і реєстраційна анкета.

Увага! У комплект поставки базової версії включена також книга "Управлінський облік для директора. Автоматизація управлінського обліку в програмі 1С:Керуючий". Логінов А.Р., Макаренко О.А. Детальніше про книгу можна прочитати на сайті: https://buh.ru/books/detail.php?ID=42649.  

Продукти "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт" і "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Поставка для роздрібного розповсюдження" включають в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8" версії 8.3;
  • конфігурації "1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт";
 • DVD-випуск з інформаційною системою ІТС ПРОФ;
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3";
 • Документація по конфігурації;
 • Купон на пільгове Інформаційно-технологічний супровід;
 • Ключ програмної (пін-код) захисту "1С:Підприємство 8" на 1 робоче місце;
 • Ліцензійна угода і реєстраційну анкету.  

Продукт "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів" включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8" версії 8.3;
  • конфігурації "1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт";
 • DVD-випуск з інформаційною системою ІТС ПРОФ;
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3";
 • Документація по конфігурації;
 • Купон на пільгове Інформаційно-технологічний супровід;
 • Ключ програмної (пін-код) захисту "1С:Підприємство 8" на 5 робочих місць;
 • Ліцензійна угода і реєстраційну анкету.

Продукт "1С:Керуючий. NFR" включає в себе:

 • Дистрибутив і документацію по конфігурації "1С:Керуючий. Стандарт";
 • Ліцензійна угода і реєстраційну анкету.  

документації, що включає ПОСТАЧАННЯ ПРОГРАМНИХ ​​ПРОДУКТІВ

Для користувачів програмного продукту "1С:Керуючий" випущена нова документація по конфігурації:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, ПДВ 18%, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001870290

1С:Підприємство 8. Конфігурація "1С:Керуючий 8". Редакція 2.0. Керівництво по веденню обліку.

450

225

225

В поставку продуктів "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт", "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів" і "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Поставка для роздрібного розповсюдження "включена така документація:

 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво користувача;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво адміністратора;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника (у 2-х частинах).

Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника" (в 2-х частинах). Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки Конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в 5-ти частинах) можна придбати окремо:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, ПДВ 18%, руб.

Дилер

Постійний партнер

2900001483575

Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в п'яти частинах)

2 100

1. 410

1. 220

Передбачено придбання не більше одного екземпляра на один реєстраційний номер.

Для придбання книг документації для своєї організації або для організації користувача партнер оформляє заявку на придбання документації за адресою:   http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

Перед подачею заявки на придбання документації рекомендується перевірити реєстрацію продукту користувача і наявність договору 1С:ІТС. Партнер може перевірити реєстрацію продукту на сторінці http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx, вибравши з меню заявок пункт "Реєстрація - Перевірка реєстрації" і заповнивши відповідну заявку.

ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ ПРОГРАМНИХ ​​ПРОДУКТІВ

Продукти "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт" і "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів" поширюються ТІЛЬКИ партнерами-франчайзі фірми "1С". Обов'язкових вимог щодо наявності сертифікованих фахівців немає.

Звертаємо увагу фірм-франчайзі, що для освоєння функціональних можливостей, навчання співробітників і користувачів, демонстрацій рішень клієнтам, внутрішньої автоматизації, а також для організації робочих місць співробітників при виконанні впроваджувальних робіт випускаються NFR-версії (не для продажу) прикладних рішень. Партнери фірми "1С", які уклали Договір з розповсюдження і впровадження продуктів системи програм "1С:Підприємство 8", можуть набувати NFR-версію конфігурації "1С:Керуючий" без вимог по атестованим фахівцям по платформі.

Заявки від партнерів на придбання даного продукту приймаються тільки в електронному вигляді. Заявку можна направити, заповнивши форму, яка доступна партнерам-франчайзі фірми "1С" в розділі технічної підтримки сайту фірми "1С".

апгрейд  

Учасники програмних продуктів:  

4601546045935 1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія
4601546105820 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт;
4601546047304 1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт;
4601546053169 1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт (USB);
4601546105837 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів;
4601546053145 1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів   (USB);
4601546105844 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Поставка для роздрібного розповсюдження;
4601546053152 1С:Предпріятіе.8. Керуючий. Стандарт. Поставка для роздрібного розповсюдження (USB)  

можуть придбати на умовах апгрейда наступні продукти:  

4601546105820 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт;
4601546105837 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів;
4601546105851 1С:Підприємство 8. Керуючий. ПРОФ;
4601546105868 1С:Підприємство 8. Керуючий. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів;  

Ціна апгрейда складає вартість товару, що купується мінус вартість продукту, що здається плюс 150 руб, але не менше половини вартості продукту.

Приклад розрахунку вартості апгрейда:  

Здається продукт:

4601546045935 1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія. & Ndash; 12 500 руб.

Купується продукт:  

4601546105837 1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт. Комплект на 5 користувачів & ndash; 39 400 руб.

Вартість апгрейда: 39400 & ndash; 12500 + 150 руб. = 27 050 руб.

При апгрейді користувачі повинні повернути у фірму "1С" реєстраційну картку з ліцензійною угодою на який вводиться продукт, а також & ndash; для продуктів з апаратним захистом & ndash; ключ захисту. Вищевказані апгрейди можна зробити тільки через партнерів фірми "1С". Партнер оформляє заявку на сайті "1С" http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

ПОРЯДОК СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОДУКТІВ

Консультування користувачів продукту в рамках інформаційно-технологічного супроводу надає компанією "РУ-СИСТЕМС" по телефону: +7 (812) 346-76-12 з 10:00 до 18:00 (крім суботи, неділі та святкових днів), а також по електронній пошті за адресою: hline@ru-systems.ru. Отримання консультацій можливе тільки після реєстрації програмного продукту (для чого необхідно заповнити реєстраційну анкету та надіслати її на фірму "1С") і оформлення договору на Інформаційно-технологічний супровід (1С:ІТС або ІТС ОНЛАЙН).

Для користувачів продукту "1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія", за умови реєстрації програмного продукту у фірмі "1С", незалежно від наявності підписки на ІТС, передбачено обслуговування:

 • послуги лінії консультацій по платформі "1С:Підприємство 8" по телефону та електронною поштою;
 • отримання оновлень програми і конфігурації "1С:Підприємство 8. Керуючий. Базова версія" на сайті підтримки користувачів https://releases.1c.ru/ або через партнерів фірми "1С".

Для отримання додаткової підтримки користувачі базової версії програми "1С:Керуючий 8" можуть придбати підписку на інформаційно-технологічний супровід (ІТС).

Для користувачів програмного продукту "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт" передбачено два варіанти сервісного обслуговування, за вибором клієнта:

 1. 1C: ІТС (http://its.1c.ru/);
 2. Електронна підписка "ІТС ОНЛАЙН" (http://online.1c.ru/its/).
 3. 1C: ІТС

  Договір 1С:ІТС передбачає надання користувачам програмних продуктів "1С:Підприємство" комплексу з інформаційних, консультаційних, технологічних і методичних матеріалів, а також сервісних та консультаційних послуг фірми "1С" і партнерів фірми "1С". До складу "1С:ІТС" входять:

  • Професійна інформаційна система для користувачів програм "1С" на сайті http://its.1c.ru/ і на DVD-випусках;
  • Оновлення програм і конфігурацій "1С:Підприємство";
  • Сервісні та консультаційні послуги надаються користувачам фірмою "1С" і партнерами фірми 1С.

  Детальніше про склад і умови 1С:ІТС можна прочитати на сторінці http://its.1c.ru/.

  Електронний сервіс ІТС ОНЛАЙН

  Оформлення доступу до сервісів ІТС ОНЛАЙН здійснюється користувачем самостійно на сайті http://online.1c.ru/catalog/products або за допомогою партнерів фірми "1С".

  До складу "ІТС ОНЛАЙН" входять:

  • Оновлення платформи "1С:Підприємство 8";
  • Оновлення конфігурації на сайті http://online.1c.ru/;
  • Послуги лінії консультацій розробника по конфігурації;
  • Послуги лінії консультацій фірми "1С" по платформі "1С:Підприємство 8";
  • Доступ до http://www.1c.ru/rus/support/its-auth/login.jsp - базі знань відділу технічної підтримки.

  Детальніше про ІТС ОНЛАЙН можна дізнатися на сторінці http://online.1c.ru/its/.

  Підписка 1С:ІТС на 3 місяці включена у вартість поставки "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт". Тобто протягом 3 місяців після реєстрації комплекту користувач має право отримувати консультації у розробника, а також поновлення програми і конфігурації без додаткової оплати.

  Після закінчення пільгового періоду (3 місяці) інформаційно-технологічний супровід по платформі "1С:Підприємство 8" і конфігурації "1С:Підприємство 8. Керуючий. Стандарт" здійснюється на платній основі, для його отримання необхідно оформити договір "1С:ІТС ".

  Партнери та користувачі програмного продукту "1С:Керуючий" можуть оперативно отримати оновлення платформи і конфігурації на сайті підтримки користувачів https://releases.1c.ru/.

  Консультації користувачів з питань роботи з платформою "1С:Підприємство" надає фірма "1С" по телефону +7 (495) 956-11-81 та електронною поштою v8@1c.ru.

  Надання оновлень і обслуговування по лінії консультацій користувачів здійснюється ТІЛЬКИ при наявності діючого договору 1С:ІТС (крім базових версій).  

  Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство" (1С:ІТС) - комплексна підтримка , яку http://www.1c.ru/ - фірма "1С "надає користувачам програм" 1С:Підприємство ".

  До складу "1С:ІТС" входять:

  1. Професійна інформаційна система для користувачів програм "1С" в http://its.1c.ru/ - Інтернет і на DVD.
  2. Сервісні та консультаційні послуги http://www.1c.ru/ - фірми "1С".
  3. Сервісні та консультаційні послуги http://www.1c.ru/rus/partners/service.jsp - партнерів "1С".
  4. Інформаційно-технологічний супровід користувачів "1С:Підприємство" здійснюється в рамках договору на 3, 6 або 12 місяців.

   Детальну інформацію про професійну інформаційній системі ІТС ПРОФ можна отримати за адресою http://its.1c.ru/prof

   До тарифів ІТС рівня ПРОФ відносяться: ІТС ПРОФ, ІТС Бюджет ПРОФ, ІТС Будівництво та ЖКГ, ІТС Медицина, 1С:Комплект підтримки ПРОФ, ІТС для державних установ (ІТС ЦГУ).

   Детальний опис всіх сервісів 1С:ІТС, інструкції по роботі з ними, вартість і порядок підключення представлені на порталі інформаційно-технологічного супроводу - portal.1c.ru.

   Для оформлення договору 1С:ІТС звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Центрам Супроводження та Сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці Для оформлення договору звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою " 1С "сервіс-Центрам і сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці http://its.1c.ru/partners/.