Купити 1С Підприємство, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Про випуск редакції 4.1 продукту "1С:Оцінка персоналу" на платформі "1С:Підприємство 8.3"

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" оголошує про випуск редакції 4.1 прикладного рішення "1С:Оцінка персоналу" - спільного продукту фірми "1С" і ТОВ "ІСО", розробленого на платформі 1С:Підприємство 8.3 і призначеного для автоматизації оцінки персоналу на підприємствах на основі моделі компетенцій, професійного і психологічного тестування, оцінки результатів праці по KPI. Продукт містить готові методики оцінки персоналу, докладні звіти за результатами оцінки.

З 23.04.2018 новою редакцією комплектуються такі програмні продукти:

Код

Найменування

Рекоменд.
роздрібна ціна,
руб.

Дилер

Постійний
партнер

4601546047083

1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу

50 400

25 200

22 680

4601546091406

1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу. Комплект на 5 користувачів

65 800

32 900

29 610

2900000733008

1С:Оцінка персоналу NFR

-

-

4 000

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

 • Підтримка нового інтерфейсу http://v8.1c.ru/overview/Term_000000444.htm - "Таксі" , сучасний дизайн інтерфейсу, комфортність роботи користувачів протягом тривалого часу, зручність навігації.
 • Перенесення основної обчислювального навантаження на сервер і економне використання ресурсів клієнта.
 • Розсилка звітів по результатам оцінки через поштові сервера з підтримкою різних видів шифрування.
 • Завантаження кадрової нормативно-довідкової інформації і користувачів з "1С:ERP управління підприємством 2", "1С:управління виробничим підприємством", "1С:Зарплата і управління персоналом".

Більш детальну інформацію про продукт можна подивитися на сайті: http://solutions.1c.ru/catalog/assessment/features.

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНИЙ ПРОДУКТ

Продукт орієнтований на середні і великі комерційні компанії, а також бюджетні організації та державні підприємства.

Продукт адресований:

 • Службам персоналу.
 • Кадровим службам.
 • Відділам навчання і розвитку персоналу.
 • Відділам моніторингу та оцінки персоналу.

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА НОВУ РЕДАКЦІЮ 4.1 конфігурації

Зареєстровані користувачі, які мають діючий договір 1С:ІТС, можуть безкоштовно завантажити оновлення програми в розділі https://releases.1c.ru/ сайту фірми "1С". Оновлення включає в себе дистрибутив нової редакції програми. Після установки нової редакції користувач може безпосередньо з програми отримати актуальне керівництво користувача.

Перед переходом на нову редакцію необхідно попередньо встановити платформу "1С:Підприємство 8.3" не нижче версії 8.3.10.2299. Для всіх користувачів з повними правами потрібно встановити роль "Адміністратор системи".

Всі необхідні оновлення платформи, конфігурації 3.1 і інформацію про порядок поновлення можна отримати в сервісі "1С:Оновлення програм" на порталі 1С:ІТС https://portal.1c.ru/applications/4 або через партнерів фірми "1С" .

СКЛАД НОВИХ ПРОДУКТІВ

Продукт "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу" включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8" версії 8.3;
  • конфігурації "1С:Оцінка персоналу";
 • DVD-випуск з інформаційною системою ІТС ПРОФ;
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3";
 • Документація по конфігурації "1С:Оцінка персоналу";
 • Купон на пільгове Інформаційно-технологічний супровід;
 • Ключ програмної (пін-код) захисту "1С:Підприємство 8" на 1 робоче місце;
 • Ліцензійна угода і реєстраційну анкету.  

Продукт "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу. Комплект на 5 користувачів" включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • платформи "1С:Підприємство 8" версії 8.3;
  • конфігурації "1С:Оцінка персоналу";
 • DVD-випуск з інформаційною системою ІТС ПРОФ;
 • Комплект документації по платформі "1С:Підприємство 8.3";
 • Документація по конфігурації "1С:Оцінка персоналу";
 • Купон на пільгове Інформаційно-технологічний супровід;
 • Ключ програмної (пін-код) захисту "1С:Підприємство 8" на 5 робочих місць;
 • Ліцензійна угода і реєстраційну анкету.

Продукт "1С:Оцінка персоналу NFR" включає в себе:

 • Дистрибутиви:
  • конфігурації "1С:Оцінка персоналу";
 • Документація по конфігурації "1С:Оцінка персоналу"
 • Ліцензійна угода.  

документації, що включає ПОСТАЧАННЯ ПРОГРАМНИХ ​​ПРОДУКТІВ

Для користувачів програмного продукту "1С:Оцінка персоналу" випущена нова документація по конфігурації:

Код

Найменування

Рекоменд.
роздрібна ціна,
ПДВ 18%, руб.

Дилер

Постійний
партнер

2900001871662

Документація.1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу. Керівництво користувача (опис конфігурації)

300

150

150

В поставку продуктів "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу" і "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу. Комплект на 5 користувачів" включена така документація:

 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво користувача;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво адміністратора;
 • 1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника (у 2-х частинах);

Синтаксис вбудованої мови і мови запитів представлений в книзі "1С:Підприємство 8.3. Керівництво розробника" (в 2-х частинах). Опис об'єктної моделі повністю включено в поставку в електронному вигляді (у розділах довідки Конфігуратора і Синтакс-Помічнику). Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в 5-ти частинах) можна придбати окремо:

Код

Найменування

Рекоменд.
роздрібна ціна,
ПДВ 18%, руб.

Дилер

Постійний
партнер

2900001483575

Опис об'єктної моделі у вигляді паперової книги "1С:Підприємство 8.3. Опис вбудованої мови" (в п'яти частинах)

2 100

1. 410

1. 220

Передбачено придбання не більше одного екземпляра на один реєстраційний номер.

Для придбання книг документації для своєї організації або для організації користувача партнер оформляє заявку на придбання документації за адресою: http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx.

Перед подачею заявки на придбання документації рекомендується перевірити реєстрацію продукту користувача і наявність договору 1С:ІТС. Партнер може перевірити реєстрацію продукту на сторінці http://partweb.1c.ru/PartnerSupport/SaleRequestList.aspx, вибравши з меню заявок пункт "Реєстрація - Перевірка реєстрації" і заповнивши відповідну заявку.

ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ ПРОГРАМНИХ ​​ПРОДУКТІВ

Продукти "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу" і "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу. Комплект на 5 користувачів" поширюються ТІЛЬКИ партнерами-франчайзі фірми "1С". Обов'язкових вимог щодо наявності сертифікованих фахівців немає.

Партнерам, які не виконують цієї вимоги, але мають в штаті не менше одного співробітника, успішно здав тест "1С:Професіонал" по платформі або прикладному рішенню системи "1С:Підприємство 8", відвантаження може бути проведена тільки після додаткової оплати. Детальніше: http://www.1c.ru/rus/partners/priv/info-private.jsp?numb=10778.

Звертаємо увагу фірм-франчайзі, що для освоєння функціональних можливостей, навчання співробітників і користувачів, демонстрацій рішень клієнтам, внутрішньої автоматизації, а також для організації робочих місць співробітників при виконанні впроваджувальних робіт випускаються NFR-версії (не для продажу) прикладних рішень. Партнери фірми "1С", які уклали Договір з розповсюдження і впровадження продуктів системи програм "1С:Підприємство 8", можуть набувати NFR-версію конфігурації "1С:Оцінка персоналу" без вимог по атестованим фахівцям по платформі.

Заявки від партнерів на придбання даного продукту приймаються тільки в електронному вигляді. Заявку можна направити, заповнивши форму, яка доступна партнерам-франчайзі фірми "1С" в розділі технічної підтримки сайту фірми "1С".

ПОРЯДОК СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПРОДУКТІВ

Партнери та користувачі програмного продукту "1С:Підприємство 8. Оцінка персоналу" можуть оперативно отримати оновлення платформи і конфігурації на сайті підтримки користувачів https://releases.1c.ru/.

Консультації користувачів з питань роботи з платформою "1С:Підприємство" надає фірма "1С" по телефону +7 (495) 956-11-81 та електронною поштою v8@1c.ru;

Консультації користувачів з питань роботи конфігурації "1С:Оцінка персоналу" надає ТОВ "ІСО" по телефону: +7 (495) 380-24-67 з 11:00 до 17:00 (за московським часом), крім субот, неділь та святкових днів, а також електронною поштою за адресою: info@personal-soft.ru.

Отримання оновлень і консультацій можливо тільки після реєстрації програмного продукту у фірмі "1С" (для чого необхідно заповнити реєстраційну анкету та надіслати її на фірму "1С") і оформлення договору 1С:ІТС. Вартість обслуговування за перші 3 місяці включена у вартість поставки. Тобто протягом 3 місяців після придбання програмного продукту користувач, який зареєстрував програму в фірмі "1С" і уклав пільговий договір 1С:ІТС, має право без додаткової оплати отримувати консультації розробників і оновлення платформи і конфігурації, а також включені в 1С:ІТС послуги партнера 1С, який продав продукт.

Після закінчення періоду пільгового обслуговування для отримання оновлень програм, сервісу по супроводу та доступу до інформаційних ресурсів фірми "1С" необхідно оформити платний договір 1С:ІТС. Для оформлення договору звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Сервіс-Центрам і сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці http://its.1c.ru/partners/.

Інформаційно-технологічний супровід "1С:Підприємство" (1С:ІТС) - комплексна підтримка , яку http://www.1c.ru/ - фірма "1С "надає користувачам програм" 1С:Підприємство ".

До складу "1С:ІТС" входять:

 1. Професійна інформаційна система для користувачів програм "1С" в http://its.1c.ru/ "target =" _ blank - Інтернет і на DVD.
 2. Сервісні та консультаційні послуги http://www.1c.ru/ "target =" _ blank - фірми "1С".
 3. Сервісні та консультаційні послуги http://www.1c.ru/rus/partners/service.jsp "target =" _ blank - партнерів "1С".

Інформаційно-технологічний супровід користувачів "1С:Підприємство" здійснюється в рамках договору на 3, 6 або 12 місяців.

Детальну інформацію про професійну інформаційній системі ІТС ПРОФ можна отримати за адресою http://its.1c.ru/prof.

До тарифів ІТС рівня ПРОФ відносяться: ІТС ПРОФ, ІТС Бюджет ПРОФ, ІТС Будівництво та ЖКГ, ІТС Медицина, 1С:Комплект підтримки ПРОФ, ІТС для державних установ (ІТС ЦГУ).

Детальний опис всіх сервісів 1С:ІТС, інструкції по роботі з ними, вартість і порядок підключення представлені на порталі інформаційно-технологічного супроводу - portal.1c.ru.

Для оформлення договору 1С:ІТС звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Центрам Супроводження та Сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці http://its.1c.ru/zakaz. < / p>

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Всі конфігурації, розроблені на платформі "1С:Підприємство 8.3", включаючи конфігурацію "1С:Оцінка персоналу", можуть бути використані при створенні інформаційної системи персональних даних будь-якого класу і додаткова сертифікація прикладних рішень не потрібно.

Для цього можна додатково придбати одну з наступних поставок:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, ПДВ 18%, руб.

Дилер

Постійний партнер

4601546119070

Захищений програмний комплекс "1С:Підприємство 8.3z" (x86-32)

18 000

 

9 000

4601546119087

Захищений програмний комплекс "1С:Підприємство 8.3z" (x86-64)

54 000

 

27 000

Детальніше в https://1c.ru/news/info.jsp?id=21439 - інформаційних листах № 21439 від 25.05.2016 р і http://1c.ru/news/info.jsp?id= 23455 - №23455 від 18.09.2017 р.

Захищений програмний комплекс "1С:Підприємство 8.3z" сертифікований в Системі сертифікації засобів захисту інформації за вимогами безпеки інформації № РОСС RU.0001.01БІ00 і має сертифікат відповідності № 3442 (виданий ФСТЕК Росії 2 вересня 2015 року). Згідно сертифікату, виріб відповідає вимогам керівного документа "Захист від несанкціонованого доступу до інформації. Частина 1. Програмне забезпечення засобів захисту інформації. Класифікація за рівнем контролю декларованих можливостей" (Гостехкомиссией Росії, 1999) & ndash; за 4 рівнем контролю, керівного документа "Засоби обчислювальної техніки. Захист від несанкціонованого доступу до інформації. Показники захищеності від несанкціонованого доступу до інформації" (Гостехкомиссией Росії, 1992) & ndash; по 5 класу захищеності при виконанні вказівок по експлуатації, наведених в розділі 12 формуляра, що входить в комплект виробу.

Захищений програмний комплекс "1С:Підприємство 8.3z" в комплект поставки продуктів "1С:Оцінка персоналу" не входить.