Купити 1С Підприємство, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Безкоштовний вебінар "Налаштування навчання в" 1С: Електронне навчання. Корпоративний університет "

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" 26 апреля2018 р (четвер) о 10:00 за московським часом запрошує:

  • керівників і фахівців, що відповідають за організацію електронного та змішаного навчання;
  • співробітників фірм-партнерів, які впроваджують продукти "1С: Електронне навчання"

взяти участь в безкоштовному вебінарі з оглядом способів настройки електронного, аудиторного і змішаного навчання в програмному продукті "1С: Електронне навчання. Корпоративний університет" редакції 3.0.

Мета:

1. Показати, як за допомогою налаштувань виду навчання автоматизувати навчальні заняття, що проводяться за різними освітніми технологіями: в аудиторії і дистанційно; за участю викладача і без нього; з використанням електронних курсів, тестів і вебінарів; при безпаперовій перевірці домашніх завдань.

2. Продемонструвати різні способи зарахування учнів: зі списку користувачів за посадами, підрозділам і навчальним групам; самозапісь і заявки на навчання, що розглядаються менеджером; автоматичне зарахування за посадами, підрозділам і результатами раніше пройденого навчання.

3. Ознайомитися з використанням програм навчання для одночасного зарахування учнів на кілька проведень навчання.

В січня 2018 року https://1c.ru/news/info.jsp?id=24054 - була випущена редакція 3.0 конфігурації "Електронне навчання. Корпоративний університет". У новій редакції в числі інших новацій спрощено управління навчанням при збереженні і розвитку колишньої функціональності, врахований досвід налаштування навчання персоналу https://solutions.1c.ru/projects/projects.html?project_id=725650 - торгової мережі "Марія-Ра", численних http://sdo.1c.ru/partners/ - освітніх проектів 1С.   В ході вебінару буде показана робота з програмним продуктом "1С: Електронне навчання. Корпоративний університет" нового релізу 3.0.9.

Дата : 26 апреля2018 р (четвер) о 10:00 за московським часом.

Програма:

  • Огляд редакції 3.0 програмного продукту "1С: Електронне навчання. Корпоративний університет" (10 хвилин).
  • Установ навчання, створення проведень навчання з різними варіантами записи на них, використання програм навчання (40 хвилин).
  • Відповіді на питання (10 хвилин).

Участь у вебінарі безкоштовна. Загальний час - 1 година.

Для участі у вебінарі необхідно попередньо зареєструватися за наступним посиланням: https: //events.webinar.ru/3510835/1086627

Тест підключення до вебінару: https://webinar.ru/faq_and_support/system_test/

При виникненні питань по вебінару звертайтеся у фірму "1С" (відп. Федорченко Вадим Станіславович) по тел: +7 (495) 258-44-08 або за адресою: e2b@1c.ru.

Додаткову інформацію про програмні продукти "1С: Електронне навчання" можна отримати на сайтах: http://v8.1c.ru/elo/ і   http: //sdo.1c.ru/.