Купити 1С Підприємство, САБ, BAS, UA-Бюджет, НЕТСОФТ

Нова версія 1.8.0 1C: Enterprise Development Tool

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" сповіщає користувачів і партнерів про випуск версії 1.8.0 1C: EnterpriseDevelopment Tools.

1C: EnterpriseDevelopment Tools це середовище розробки нового покоління, призначена для створення бізнес-додатків системи програм 1С:Підприємство 8 . 1C: Enterprise Development Tools може використовуватися поряд з конфігуратором "1С:Підприємство 8". Формат розробляються повністю відповідає поточним версіями платформи "1С:Підприємство 8". Детальніше див. В http://1c.ru/news/info.jsp?id=23432 - інформаційному листі №23432 від 13.09.2017.

НОВЕ В ВЕРСІЇ 1.8.0

ОПТИМІЗАЦІЇ

Реалізовано механізм, який аналізує доступні ресурси комп'ютера і дозволяє обмежувати їх використання різними процесами 1C: Enterprise Development Tools, що дозволить ефективно використовувати ресурси системи і при цьому зберігати її чуйність.

Зменшено розмір індексу повнотекстового пошуку за рахунок переходу на нову версію бібліотеки повнотекстового пошуку.

Прискорений аналіз змін при порівнянні та об'єднанні конфігурацій за рахунок оптимізації внутрішніх механізмів.

Оптимізовано об'єднання конфігурацій. В середньому швидкість об'єднання збільшилася більш ніж на 20%. В окремих випадках, наприклад при об'єднанні великих конфігурацій яких змін з малою кількістю відмінностей, досягнуто прискорення в 5 10 раз.

Оптимізовано відкриття складу планів обміну (прискорення в 4 5 разів), складу функціональних опцій (прискорення в 2 3 рази) і списку для вибору загальних модулів при редагуванні підписок на події та регламентних завдань (прискорення в 1,5 2 рази).

Прискорено редагування складу підсистем (прискорення в 3 4 рази), списку реєстраторів регістра (прискорення в 3 4 рази), списку об'єктів конфігурації, на підставі яких вводиться документ (прискорення в 5 6 разів), і списку об'єктів конфігурації , в яких можуть розташовуватися руху документа (прискорення в 1,5 рази).

ПІДТРИМКА ПЛАТФОРМИ 8.3.12

Розробку та налагодження тепер можна вести на платформі "1С:Підприємство" версій 8.3.8 8.3.12.

КОМАНДНА РОЗРОБКА

Покращено злиття (Merge) в Git:

 • Тепер можна перервати злиття на етапі аналізу змін. На цьому етапі в панелі "Стан" виводиться індикатор, що дозволяє скасувати операцію, якщо вона займає значну кількість часу.
 • Якщо після порівняння змін не виявляються конфліктні зміни, а результат об'єднання не містить помилок, то діалог порівняння і об'єднання конфігурацій не відкривається і злиття відбувається в автоматичному режимі.

Поліпшено роботу операції сherry-pick. Якщо в процесі виконання цієї операції виникає конфлікт, то для його дозволу відкривається редактор порівняння і об'єднання конфігурацій.

Покращено редактор порівняння і об'єднання конфігурацій:

 • фільтр при двосторонньому порівнянні встановлюється в стандартне значення "Показувати відмінності", а при тристоронньому порівнянні в стандартне значення "Показати відмінності лівий джерело Батьківський джерело і правий джерело Батьківський джерело";
 • в інтерфейсі редактора тепер відображаються імена головного і другого джерел порівняння.

При порівнянні двох об'єктів конфігурації тепер можна вибрати, який з них буде головним при порівнянні, а який другим.

Реалізовано тристоронню порівняння об'єктів конфігурації.

Окремий діалог порівняння прав в редакторі порівняння і об'єднання конфігурацій дозволяє переглядати права в розрізі об'єктів конфігурації, використовувати різні способи фільтрації по змінам, а також фільтрувати список по об'єктах головною конфігурації.

Новий редактор порівняння і об'єднання текстових файлів складається з трьох областей: зліва знаходиться головне джерело, справа друге джерело, а посередині результат об'єднання. Редактор інтегрований в механізм порівняння і об'єднання модулів і дозволяє проводити порівняння і об'єднання модулів зручнішим чином.

ОНОВЛЕННЯ ПРОЕКТУ СТАНОМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ

Реалізована можливість дозавантаження в існуючий проект змін, які є в інформаційній базі і були зроблені конфігуратором. Це дозволить, наприклад, редагувати правила підтримки конфігурації або не підтримуються в 1C: Enterprise Development Tools об'єкти.

Також при спробі оновити конфігурацію з 1C: Enterprise Development Tools або при запуску конфігурації відбувається перевірка наявності змін, середовище розробки пропонує користувачеві або імпортувати ці зміни в проект (перед оновленням конфігурації бази даних), або безумовно перезаписати конфігурацію бази даних тієї конфігурацією, яка міститься в проекті.

конфігурації НА ПІДТРИМКУ

Поліпшені можливості аналізу конфігурацій і об'єктів, що знаходяться на підтримку без можливості зміни:

 • доступний перегляд складу типів реквізитів;
 • в редакторах активні списки пов'язаних об'єктів (реквізити, власники, підсистеми та ін.). Доступна можливість виділення елементів і перегляд їх властивостей;
 • кнопки "Відкрити" в полях введення тепер активні;
 • в палітрі властивостей і редакторів активні посилання на пов'язану інформацію: переходи до модулів, довідці, перегляд визначених даних;
 • доступні для перегляду обмеження доступу на рівні записів і полів бази даних.

ІНШІ ЗМІНИ

 • Реалізована підтримка макетів оформлення схеми компонування даних. При роботі під управлінням macOS є тимчасове обмеження Не підтримується попередній перегляд макета оформлення.
 • Розвиток механізму виміру продуктивності:
  • Тепер можна бачити не тільки відносне зміна кожного значення, а й величину зміни кожного значення (дельту) щодо інших величин змін. Таким чином, стає зрозуміло, яка саме дельта в загальній масі змін більш-менш істотна.
  • Щоб звільнити результати порівняння від маленьких незначних змін, можна задати поріг (значення дельти), починаючи з якого механізм порівняння буде відображати зміна значення.
 • Реалізовано інтерфейс командного рядка для 1C: Enterprise Development Tools. Використовуючи параметри командного рядка, можна запустити 1C: Enterprise Development Tools на виконання певних операцій і отримати результат. Інтерфейс командного рядка зручний для автоматизації процесу розробки. Наприклад, вже зараз з його допомогою можна виконати наступні дії:
  • перевірити проект і отримати список помилок і попереджень у вигляді текстового файлу;
  • конвертувати проект з файлового уявлення 1C: Enterprise Development Tools в формат xml-вивантаження конфігурації і назад;
  • отримати список підтримуваних версій платформи.
 • Отримав розвиток діалог пошуку по конфігурації:
  • змінений зовнішній вигляд діалогу вибір області пошуку виконується в основному вікні діалогу, без відкриття додаткових вікон;
  • додана історія пошуку;
  • прапорці, що визначають область пошуку, запам'ятовуються. При наступному відкритті діалогу пошуку вони будуть встановлені в той же стан, яке було в попередньому пошуку, з поправкою на поточний контекст.

Повний список поліпшень і докладний опис нових можливостей версії 1.8.0 представлені на сторінці http://v8.1c.ru/overview/release_EDT_18/и у вбудованій довідці 1C: Enterprise Development Tools.

Зміни, створені засобами версії 1.7.0 1C: Enterprise Development Tools, можна продовжувати розробляти в версії 1.8.0. При запуску нової версії 1C: Enterprise Development Tools на старій робочої області буде проведена автоматична міграція проектів. Після міграції проектів продовжувати їх розробку на попередніх версіях продукту не можна.

ОСОБЛИВОСТІ ВЕРСІЇ 1.8.0

1C: Enterprise Development Tools тепер поставляється у вигляді комплекту, який включає:

 • власне 1C: EnterpriseDevelopment Tools;
 • утиліту ring;
 • нову кроссплатформенную програму установки.

Нова програма установки не прив'язана до пакетним менеджерам операційних систем, має графічний інтерфейс і працює по можливості однаково на всіх підтримуваних системах (Windows, Linux, macOS).

Якщо раніше вже була встановлена ​​утиліта ring, її необхідно видалити перед установкою 1C: Enterprise Development Tools.

В даній версії продукту не підтримує редагування наступних об'єктів:

 • зовнішні джерела даних;
 • макет географічної схеми.

Примітка. На даний момент зовнішні джерела даних запам'ятовуються системою в спеціальному каталозі робочого простору (у вигляді файлів) і при оновленні конфігурації бази даних автоматично переносяться в отриману конфігурацію. Перейменування об'єктів конфігурації нічого очікувати відбито в підтримуються об'єктах.

Макети географічної схеми імпортуються в 1C: Enterprise Development Tools і беруть участь в рефакторінгу перейменування. Однак створювати, переглядати і редагувати дані макети поки не можна.

В даній версії 1C: Enterprise Development Tools підтримуються інтерфейси російською та англійською мовами.

ПОРЯДОК ПОШИРЕННЯ І ПІДТРИМКИ

Фірма "1С" дозволяє отримати і використовувати без додаткової плати версію 1.8.0 1C: Enterprise Development Tools лише зареєстрованим користувачам продуктів "1С:Підприємство 8" версії не нижче ПРОФ, що мають діючий договір 1С:ІТС, і партнерам фірми "1С ".

Дистрибутив 1C: Enterprise Development Tools доступний в сервісі "1С:Оновлення програм" (розділ "Технологічні дистрибутиви") на порталі 1С:ІТС за адресою portal.1c.ru. Його також планується опублікувати на диску 1С:ІТС (травневий випуск 2018 г.). Документація для розробників включена в дистрибутив даного продукту і публікується на сайті http://its.1c.ru/.

Підтримка користувачів 1C: Enterprise Development Tools здійснюється в тому ж порядку, який передбачений для придбаного ними товару системи "1С:Підприємство 8" і вказано в реєстраційній картці або картці офіційної реєстрації програмного продукту.