Акція "Кешбек": до 31 травня 2018 року повернення на баланс сайту 1C-UMI 20% від вартості сертифікату "Сайт за вас"

                                                                                    
                                                    

Шановні користувачі та партнери!

1С-UMI "Сайт за вас" - це можливість за короткий термін (до 10 днів) отримати повністю готовий професійний сайт для Вашого бізнесу, оформлений за Вашими побажаннями. Вам не потрібно самим займатися наповненням сайту, розбиратися в підключенні до нього різних сервісів і просуванні достатньо придбати відповідний сертифікат 1С-UMI "Сайт за вас" через партнерів 1С, і професіонали в сфері веб-послуг 1С-UMI запустять Ваш сайт набагато вигідніше і швидше, ніж при замовленні сайту в веб-студії.

До 31 травня 2018 р при оплаті будь-якого сертифіката 1С-UMI "Сайт за вас" 20% його вартості повертаються на баланс сайту 1С-UMI, для якого купувався сертифікат, у вигляді продовження його терміну оренди.

Наприклад, для сайту на тарифі "Сайт компанії", набуваючи сертифікат 1C-UMI: "Сайт за вас на тарифі" Сайт компанії "(12 000 руб.), Ви отримаєте 148 днів безкоштовного використання сайту в подарунок.

З актуальними цінами на сайти і сертифікати 1С-UMI можна ознайомитися на сторінці https://portal.1c.ru/applications/46#prices - опису 1С-UMI, докладніше про сертифікати "Сайт за вас" в інформаційному листі http : //1c.ru/news/info.jsp? id = 24222 - №24222 від 12.03.2018 року.

Умови участі в акції від 1С-UMI:

  1. Якщо у вас ще немає сайту на 1С-UMI зверніться до http://its.1c.ru/db/aboutits#content:23:hdoc - партнерам 1С або https://its.1c.ru/partner/umi - створіть його безкоштовно на будь-якому тарифі:
    "Сайт фахівця", "Лендінгем", "Сайт компанії" або "Інтернет-магазин". Якщо сайт у вас уже є акція для вас також діє.
  2. Сплатіть через партнера 1С будь-який сертифікат 1С-UMI "Сайт за вас" - фахівці 1С-UMI нададуть Вам відповідні послуги, і Ви отримаєте 20% від вартості сертифікату на баланс свого сайту у вигляді продовження його терміну оренди.
  3. Для нарахування бонусного періоду назвіть партнеру 1С акцію "Кешбек".

Умови придбання, умови використання

Ліцензії "1С-UMI" продаються через партнерів 1С на підставі ліцензійного договору. Якщо між партнером і користувачем раніше укладений типовий триває ліцензійний договір на ПП 1С, то рахунок на оплату "1С-UMI" і акт на передачу прав можуть бути оформлені в рамках цього договору.

Для використання "1С-UMI" необхідно https://its.1c.ru/partner/umi - створити сайт і звернутися до http://its.1c.ru/db/aboutits#content:23:hdoc - партнерам 1С для оплати.

За виникаючих питань прохання звертатися на пошту umi@1c.ru