Безкоштовний обмін даними в 2018 році для користувачів "1С:Мобільної каси" і хмарного додатка "1С:Каса" в сервісі 1cfresh.com

                                                                                    
                                                    

Шановні користувачі!

Фірма "1С" інформує, що в 2018 році для користувачів мобільного додатка "1С:Мобільна каса" обмін даними в хмарному додатку "1С:Каса" буде безкоштовним!

Мобільний додаток "1С:Мобільна каса" входить в готовий комплект автоматизації
"1С-АТОЛ МК" (http://1c.ru/news/info.jsp?id=23848 - Інформація для користувачів і партнерів №23848 від 07.12.2017).

Хмарне додаток (онлайн-сервіс) "1С:Каса" розгорнуто в сервісі "1С:Підприємство 8 через Інтернет" (https://1cfresh.com/solutions/cb).

 

Можливості обміну:

В хмарному додатку "1С:Каса" тепер можливий обмін даними з додатком "1С:Мобільна каса". Це дозволяє вести повноцінний облік товару в роздрібній торгівлі без установки комп'ютера на торговій точці.

"1С:Каса" в ролі хмарного бек-офісу дозволяє об'єднати фронтове касове рішення "1С:Мобільна каса" в одній торговій точці в єдину інформаційну систему магазину. Також "1С:Каса" дозволяє консолідовано управляти декількома торговельними точками.

В "1С:Касі" зручно вести довідник товарів, встановлювати роздрібні ціни. В результаті зміни автоматично завантажуються через Інтернет в усі торгові точки з встановленим додатком "1С:Мобільна каса".

Хмарне додаток "1С:Каса" при обміні з мобільним додатком "1С:Мобільна каса" отримує від ККТ все чеки (продажу, повернення) з закритих касових змін, а також нефіскальні операції (відкриття / закриття касової зміни, внесення / вилучення готівки).

 

Готові комплекти "1С-Атол МК"

Для того щоб відповідно до 54 Федерального закону перейти на онлай-каси, неавтоматизированной торговій точці достатньо придбати один або кілька готових комплектів "1С-Атол МК 30Ф" і "1С-Атол МК 11Ф мобільний" і безкоштовно скористатися хмарним додатком " 1С:Каса ", яке дозволить швидко почати роботу і контролювати роздрібну торгівлю з будь-якої точки світу, де є Інтернет.

В комплекс "1С-Атол МК" входять:

 • програма "1С:Мобільна каса";
 • ККТ АТОЛ (в залежності від обраного комплекту & ndash; 11Ф або 30Ф);
 • 7-дюймовий планшет з операційною системою Android.

Детальніше про комплектах на сайті: https://torg.1c.ru/kits/.

 

Налаштування обміну:

Для настройки обміну необхідно додати в додатку "1С:Каса" в Довіднику ККТ касовий апарат з типом ККТ "1С:Мобільна каса". Обов'язково повинен бути вказаний заводський номер ККТ, підключеної до мобільного додатку "1С:Мобільна каса". Заводський номер ККТ буде ідентифікатором мобільного додатка. Також його слід вказати в мобільному додатку в налаштуваннях обміну. ​​

Додатково доступна вивантаження всіх товарів. За командою реєструються всі товари для вивантаження на конкретний касовий апарат. При наступному обміні з мобільним додатком усі товари потраплять в обмін незалежно від реєстрації змін.

 

Додаток "1С:Каса" дозволяє:

 • розраховувати роздрібні ціни на основі закупівельної ціни і торговельної націнки для окремої товарної позиції або товарної групи;
 • друкувати цінники на звичайному принтері;
 • вести облік закупівлі товарів;
 • контролювати товарні залишки магазинів;
 • враховувати результати інвентаризації в кожній торговій точці.

Для отримання доступу до додатка "1С:Каса" в сервісі "1С:Підприємство 8 через Інтернет" (1cfresh.com) користувачу потрібно звернутися до будь-якого партнера фірми "1С", їх список опублікований на сторінці https: // 1cfresh. com / register / browse_partners. Партнер в особистому кабінеті додасть тариф "1С:Каса" терміном до 31.12.2018.

 

Якщо у вас поки немає партнера, просто зареєструйтеся на сайті 1cfresh.com на тестовий період 30 днів і починайте працювати, а партнер з вами зв'яжеться сам.

 

Поряд з обміном з касовим додатком "1С:Мобільна каса" хмарна система товарний облік "1С:Каса" підтримує обмін з програмами "1С:Бухгалтерія", "Мобільний додаток" ІП 6% ", хмарним сервісом" 1С:БізнесСтарт ", програмою "1С:Бухгалтерія державної установи" (БДУ).

Детальніше про можливості "1C: Каси" можна ознайомитися за посиланням https://1cfresh.com/solutions/cb.

 

Мобільний додаток "1С:Мобільна каса" дозволяє автоматизувати продаж в точках стаціонарної торгівлі, а також продаж в таких областях, які звичайно не автоматизировались:

 • виїзна торгівля на ринках,
 • кур'єрська доставка,
 • послуги страхових агентів,
 • пасажирські перевезення і т. Д.

"1С:Мобільна каса" підтримує наступні касові операції:

 • оформлення продажів і повернень;
 • контроль продажів при поверненні;
 • готівкова / безготівкова оплата;
 • закриття зміни, формування звітів;
 • сканування штрих-кодів товарів вбудованою камерою планшета;
 • резервне копіювання інформаційної бази.

Мобільний додаток "1С:Мобільна каса" призначено для оформлення роздрібних продажів на смартфонах і планшетах в операційних системах Android.

"1С:Мобільна каса" володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє легко освоїти програму будь-якому користувачеві.

Детальна інформація про програму "1С:Мобільна каса", а також документація до програми https://torg.1c.ru/programs/1s-mobilnaya-kassa/.