Про публікації сценаріїв навантажувальних тестів для конфігурації "ERP Управління підприємством 2"

                                                                                    
                                                    

В даний час користувачами конфігурації "ERP Управління підприємством 2" стали більш http://1c.ru/rus/partners/ckp-erp.jsp - 2 400 організацій різних галузей. Успішно реалізовано низку проектів з кількістю більше 1 000 робочих місць в одній інформаційній базі. Плануються нові масштабні проекти, в рамках яких перед користувачами стоїть низка актуальних завдань:

 • оцінка продуктивності інформаційної системи або окремих її частин при заданих параметрах моделі підприємства з метою: вибору обладнання, формулювання експлуатаційних вимог, оцінки застосовності інформаційної системи;
 • оцінка масштабованості інформаційної системи при зміні: обсягу інформаційної бази, кількості одночасно працюючих користувачів, навантаження на систему;
 • оцінки зміни показників продуктивності системи при зміні: функціональності системи (доробка системи або окремих алгоритмів), конфігурації обладнання;
 • виявлення проблем, що виникають тільки при багато користувачів роботі (конфлікти блокувань і
    т. П.).

Для підтримки успішної реалізації масштабних проектів автоматизації з використанням конфігурації "ERP Управління підприємством 2", фірмою "1С" розроблений ряд сценаріїв навантажувальних тестів.

З 17.05.2018 р., для користувачів програмних продуктів, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2", при наявності договору на інформаційно-технологічний супровід https://portal.1c.ru/ - 1С:ІТС ПРОФ, на порталі підтримки користувачів системи "1C: Підприємство 8" за адресою https://releases.1c.ru/project/EnterpriseERP20, без додаткової плати доступна для скачування нова спеціалізована демонстраційна база на основі рішення "1С:ERP Управління підприємством 2 ", що включає в себе інтегрований інструмент" Тест-центр "і необхідні додаткове Перші тестові обробки з готовими тестовими сценаріями.  

На даний момент демонстраційна база розроблена з використанням конфігурації "ERP Управління підприємством 2" версії 2.4.2.144. Планується, що база буде оновлюватися несинхронно з випуском нових версій конфігурації "ERP Управління підприємством 2", а в міру істотних змін в підсистемах, покритих сценаріями навантажувальних тестів. Нові версії інтегрованої демонстраційної бази планується розміщувати на порталі підтримки користувачів системи "1С:Підприємство 8".

В даний час розроблені сценарії (в тому числі, що моделюють роботу з однойменними підсистемами):

 • Взаєморозрахунки
 • Взаєморозрахунки (Сервіс)
 • Головний диспетчер виробництва
 • Закупівлі
 • Закупівлі (Імпорт)
 • Закупівлі (Подотчет)
 • Закупівлі (Сервіс)
 • Закупівлі (Митна декларація)
 • Локальний диспетчер виробництва
 • Менеджер по забезпеченню потреб
 • Відвантаження
 • Відвантаження (Сервіс)
 • Регламентні операції
 • Склад (Подотчетник)
 • Склад (Підживлення)
 • Склад (Розміщення за розпорядженнями)
 • Склад (Сервіс)
 • Склад (Довідкове розміщення)
 • Регламентні операції

В подальшому заплановано розширення набору типових сценаріїв.   Партнери, зацікавлені в спільній розробці нових сценаріїв, можуть звертатися за адресою CorpTechSupport@1c.ru

Чи не планується включати дану базу в дистрибутиви коробкових поставок програмних продуктів, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2".

Користувачам програмних продуктів, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2", з питань використання інтегрованої демонстраційної бази, рекомендується звертатися до обслуговуючого їх партнеру мережі "1С:Центри ERP". Консультації з проведення навантажувальних тестів необхідно проводити під технічним керівництвом і за безпосередньої участі сертифікованого http://1c.ru/rus/partners/training/uc1/course.jsp?id=199 - "1С:Експерта з технологічних питань".

http://v8.1c.ru/expert/tc/tc_overview.htm - "Тест-центр" - це інструмент автоматизації багатокористувацьких навантажувальних випробувань інформаційних систем на платформі "1С:Підприємство 8", з його допомогою можна моделювати роботу підприємства без участі реальних користувачів, що дозволяє оцінювати придатність, продуктивність і масштабованість інформаційної системи в реальних умовах. "Тест - центр" входить до складу продукту http://v8.1c.ru/expert/etp.htm - "1С:Корпоративний інструментальний пакет". Для користувачів програмних продуктів, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2", діють спеціальні умови використання "Тест-центру" тільки в рамках окремої інтегрованої демонстраційної бази конфігурації "ERP Управління підприємством 2", не допускається перенесення елементів "Тест-центру" в інші інформаційні бази. Для зняття обмежень використання "Тест-центру", а також для   виконання повного комплексу робіт по оптимізації продуктивності і масштабованості інформаційної системи в рамках конкретного проекту, Фірма "1С" рекомендує користувачам додатково придбати:

Код

Найменування

Рекоменд. роздрібна ціна, руб.
(без ПДВ)

Дилер

Постійний партнер

4601546046567

1С:Корпоративний інструментальний пакет 8

100 800

50 400

45 360

Для придбання програмного продукту "1С:Корпоративний інструментальний пакет 8" слід звертатися до партнерів-франчайзі фірми "1С".

Програмний продукт "1С:Корпоративний інструментальний пакет 8" не може використовуватися для проведення робіт на відкритих просторах локальних мереж користувача. Зокрема, даний продукт не може бути використаний для проведення тестів, аналізу продуктивності та розбору технологічних проблем на території партнера, який здійснює впровадження. Для проведення таких робіт партнеру необхідно придбати продукт 2900000722033 "1С:Корпоративний інструментальний пакет 8 NFR".