У продажу електронна поставка програми "1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія"

                                                                                    
                                                    

Фірма "1С" оголошує про те, що поряд з "коробочки" поставкою в продажу з'явилася електронна версія програмного продукту:

Код

Найменування

Ціна   для користувача, руб.

2900001897624

1С Бухгалтерія   державної установи 8. Базова версія. Електронна поставка

3   300

"1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія" призначена для невеликих установ, в яких з програмою працює один бухгалтер і для яких не потрібна зміна типової конфігурації.

"1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія" може використовуватися для автоматизації бухгалтерського обліку державних (муніципальних) установ, що фінансуються з федерального, регіонального (суб'єктів Російської Федерації) або місцевого бюджетів, а також з бюджету державного позабюджетного фонду. У програмі передбачається ведення обліку всіма типами державних (муніципальних) установ казенними, бюджетними, автономними для забезпечення порівнянності даних при переході установи з одного типу в інший.

"1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія" є готовим рішенням з широкими можливостями для користувача настройки, які дозволяють самостійно налаштовувати методики обліку відповідно до типу і облікової політикою установи без програмування.

Детальніше про програму "1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія" см. На сторінці http://v8.1c.ru/stateacc/base/.

"1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія. Електронна поставка" це розрахована на одного користувача програма, яка може використовуватися тільки на одному комп'ютері. У порівнянні з версією ПРОФ вона має ряд обмежень:

 • Чи не підтримується ведення обліку декількох установ в єдиній інформаційній базі, в тому числі ведення централізованого обліку за установи, які передали свої повноваження з ведення бухгалтерського обліку на підставі угоди.
 • Ведення обліку здійснюється тільки в рамках одного бюджету.
 • Чи не підтримується ведення обліку в розрізі джерел фінансового забезпечення діяльності. Передбачена можливість ведення відокремленого обліку по одному додатковому джерела фінансового забезпечення в одній інформаційній базі з отриманням відокремленої звітності.
 • З одного інформаційною базою в один момент часу може працювати тільки один користувач.
 • Чи не підтримується зміна конфігурації, можна застосовувати тільки типову конфігурацію і встановлювати її оновлення.
 • Чи не підтримується робота у варіанті клієнт-сервер.
 • Чи не підтримується робота розподілених інформаційних баз (РИБ).
 • Чи не підтримується COM-з'єднання і Automation-сервер.

Якщо у користувача виникне потреба ведення обліку декількох установ в єдиній інформаційній базі, ведення обліку в рамках декількох бюджетів, в розрізі декількох джерел фінансового забезпечення або з'являться інші завдання, які не вирішуються в рамках обмежень базової версії, він зможе перейти на версію ПРОФ "1С Бухгалтерія державної установи 8", що не має зазначених обмежень, з заліком вартості базової версії.

Детальний опис версії ПРОФ представлено на сторінці http://v8.1c.ru/stateacc/.

При переході на версію ПРОФ всі дані, накопичені в базовій версії, будуть збережені.

СКЛАД І ОСОБЛИВОСТІ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

"1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія. Електронна поставка" формується в момент придбання і містить:

 • актуальні версії платформи "1С Підприємство 8" і конфігурації "Бухгалтерія державної установи (базова)" редакції 2.0;
 • набір документації по платформі і конфігурації;
 • іменну картку офіційної реєстрації (включає ліцензійну угоду) в електронному вигляді;
 • реєстраційний номер;
 • пін-код для активації програмного продукту і реєстрації продукту на порталі 1С ІТС.

Для установки програми на комп'ютер потрібно розпакувати zip-архів і запустити autorun.exe. Далі в діалозі можна встановити програму повністю "в один клік" або вибрати установку по частинах, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.

ЯК ПРИДБАТИ ЕЛЕКТРОННУ ПОСТАЧАННЯ

Електронні поставки продаються через партнерів фірми "1С". Список партнерів фірми "1С" по регіонах представлений на сторінці http://www.1c.ru/rus/partners/franch-citylist.jsp.

Продаж електронних поставок здійснюється за заявками партнерів. У заявці зазначаються відомості про користувача, в тому числі найменування організації, ІНН і КПП, поштова та електронна адреси.

Комплект електронної поставки формується і передається партнеру після оплати ним програмного продукту. Одночасно продукт реєструється в базі технічної підтримки фірми "1С". Після цього покупець продукту отримує статус офіційного користувача, і йому за поштовою адресою, вказаною в заявці партнера, висилається іменне паперове ліцензійну угоду, що підтверджує право на використання придбаного програмного продукту.

Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:

 • скачати і особисто встановити продукт на комп'ютер користувача;
 • переслати комплект поставки по електронній пошті;
 • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на порталі 1С ІТС за адресою https://portal.1c.ru/, після чого в особистому кабінеті користувача з'являться посилання на скачування дистрибутива і пін-коди, необхідні для активації продукту.

Звертаємо увагу: посилання на скачування дистрибутива будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

ПІДТРИМКА КОРИСТУВАЧІВ

Право отримувати підтримку надається тільки офіційним зареєстрованим користувачам програм "1С Підприємства". Нагадуємо, що реєстрація електронної поставки в фірмі "1С" здійснюється автоматично при продажу продукту, після чого покупець отримує статус офіційного користувача.

Для підтримки електронних поставок використовується особистий кабінет користувача на порталі 1С ІТС за адресою https://portal.1c.ru/. Щоб створити особистий кабінет, потрібно перейти за посиланням https://portal.1c.ru/, в головному меню вибрати "Особистий кабінет", а на сторінці авторизації посилання "Реєстрація". Це можна зробити перед придбанням продуктів фірми "1С".

Для користувачів продукту "1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія. Електронна поставка" передбачені наступні послуги супроводу:

 • оперативне отримання оновлень платформи і конфігурацій на порталі 1С ІТС https://portal.1c.ru/;
 • сервіси інтернет-підтримки користувачів;
 • послуги лінії консультацій фірми "1С" по телефону та електронною поштою;
 • доступ до матеріалів порталу 1С ІТС https://portal.1c.ru/.

Для отримання оновлень і використання інших сервісів необхідно зареєструвати програму в особистому кабінеті на порталі 1С ІТС https://portal.1c.ru/ за допомогою партнера фірми "1С" або самостійно по вхідному в поставку пін-коду.

Телефон і адреса електронної пошти для консультацій, а також розпорядок роботи лінії консультацій вказані в супровідній документації.

Для отримання комплексної підтримки фірма "1С" рекомендує укласти з партнером договір інформаційно-технологічного супроводу (1С ІТС) на платній основі.

1С ІТС це сукупність програмних продуктів і баз даних фірми "1С" (далі Сервіси "1С"), послуг лінії технічної підтримки фірми "1С" і послуг офіційних партнерів фірми "1С".

Сервіси "1С" дозволяють:

 • отримувати легальні оновлення програм "1С Підприємства";
 • готувати і здавати регламентовану звітність через Інтернет;
 • обмінюватися електронними рахунками-фактурами і іншими юридично значимими документами;
 • отримувати методичну підтримку щодо використання програми з інформаційної системи 1С ІТС;
 • за допомогою автоматизованого резервного копіювання захищати від втрати і ушкоджень бази даних;
 • використовувати програму "1С Підприємство" через Інтернет з будь-якої точки світу;
 • отримувати консультації у аудиторів і фахівців фірми "1С" і багато іншого.

Детальну інформацію про всі Сервісах "1С" см. На порталі 1С ІТС за адресою https://portal.1c.ru/.

Отримання оновлень програм і інших інформаційних ресурсів допускається тільки на тиражних ліцензійних носіях, офіційних сайтах підтримки фірми "1С" і у офіційних партнерів фірми "1С".

Користувачі, які уклали договір 1С ІТС, щомісяця отримують диски 1С ІТС, журнал "БУХ.1С" і корисні аксесуари від фірми "1С". Номер телефону виділеної лінії для уклали договір 1С ІТС та адресу електронної пошти для отримання консультацій на лінії технічної підтримки фірми "1С" вказані на дисках 1С ІТС.

Для користувачів, які уклали договір 1С ІТС, сертифіковані фахівці партнерів фірми "1С" проводять регламентні роботи, встановлюють оновлення, надають консультації по роботі з програмою, допомагають підключити і налаштувати сервіси, навчають роботі з ними, надають інші послуги з супроводу. < / p>

Фірма "1С" рекомендує користувачеві укладати договір 1С ІТС з партнером-франчайзі зі списку сертифікованих Центрів супроводу або провідних сервіс-партнерів з вашого регіону, см. Http://www.1c.ru/rus/partners/service.jsp .

апгрейд

Учасники продукту "1С Бухгалтерія державної установи 8. Базова версія. Електронна поставка" можуть зробити апгрейд на версію ПРОФ:

Код

Найменування

Повна ціна   для користувача, руб.

Ціна   апгрейда з базової версії для користувача, руб.

4601546097958

1С Бухгалтерія державного   установи 8 ПРОФ

14   400

11   250

2900001850308

1С Бухгалтерія   державної установи 8 ПРОФ. Електронна поставка

14   400

11   250

4601546090300

1С Бухгалтерія   державної установи 8 ПРОФ (USB)

17   700

14   550

Ціна апгрейда обчислюється за формулою: ціна товару, що купується мінус ціна продукту, що здається плюс 150 руб., Але не менше половини вартості продукту.

Продукт, зданий на апгрейд, знімається з обслуговування у фірмі "1С" і не може використовуватися після переходу на новий продукт.

Апгрейд проводиться через партнера-франчайзі по заявці користувача, поданої партнеру-франчайзі. Список партнерів-франчайзі фірми "1С", див. Http://www.1c.ru/rus/partners/franch-citylist.jsp. Бланк заявки у форматі xls можна скачати на сайті фірми "1С": http://www.1c.ru/news/files/ZV_GEN.zip.

При переході на новий продукт накопичені облікові дані повністю зберігаються.