Про зміни в супроводі програмних продуктів лінійки "1С PDM Управління інженерними даними"

                                                                                    
                                                    

"1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними" і "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними 3" галузеві рішення фірми 1С, призначені для автоматизації процесів конструкторсько-технологічної підготовки виробництва і відносяться до класу PDM систем (англ. Product Data Management - управління даними про виріб).

За 10 років, з моменту свого випуску (http://1c.ru/news/info.jsp?id=7333 - інформаційний лист №7333 від 26.09.2007), рішення "1С PDM Управління інженерними даними" зарекомендувало себе як надійне галузеве рішення, яке використовується більш ніж в 350 підприємствах. У 2017 році фірма "1С" оголосила про випуск нового продукту "1С PDM Управління інженерними даними 3" (http://1c.ru/news/info.jsp?id=22641 - інформаційний лист №22641 від 17.02.2017), що дозволяє вести підготовку інженерних даних для подальшої передачі в інформаційні системи, що містять конфігурацію "ERP Управління підприємством 2".

Повну інформацію про властивості програмних продуктів наведено на сайті фірми "1С":

 • "1С PDM Управління інженерними даними"
  https://solutions.1c.ru/catalog/pdm.
 • "1С PDM Управління інженерними даними 3"
  https://solutions.1c.ru/catalog/pdm3.

З метою забезпечення подальшого розвитку рішень "1С" в напрямку PDM / PLM з 25 мая2018 р рішення лінійки "1С PDM Управління інженерними даними" розвиваються спільно з партнером-розробником компанією "КТ-Сегмент", що входить в холдинг "Ленполіграфмаш" , в рамках співпраці з яким розвивається підсистема APS / MES (інструменти пооперационного планування і диспетчеризації виробництва на внутрішньоцеховому рівні) в програмному продукті "1С ERP Управління підприємством 2".

СЕРВІС

Сервісне обслуговування програмного продукту 4601546042231 "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними", і підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С Підприємство" (1С ІТС).

Сервісне обслуговування програмного продукту 4601546130204 "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними 3", і підтримка користувачів в частині роботи з платформою "1С Підприємство" здійснюється за договором інформаційно-технологічного супроводу "1С Підприємство" (1С ІТС) з активним сервісом 1С ІТС Галузевий 3-й категорії.

Інформаційно-технологічний супровід (1С ІТС) офіційна підтримка, яку фірма "1С" спільно зі своїми партнерами надає користувачам програм "1С Підприємство" на регулярній, і безперервній основі. Офіційна підтримка включає в себе Сервіси 1С ІТС та послуги офіційних партнерів фірми "1С". Детальну інформацію про всі Сервісах "1С" см. На порталі 1С ІТС за адресою https://portal.1c.ru/.

Сервіси 1С ІТС дають користувачам можливість:

 • використовувати найповніший інформаційний ресурс для людей, які працюють з програмами "1С" - довідники, методики, керівництва, консультації по програмам і законодавству;
 • отримувати персональні письмові консультації від експертів, аудиторів і методистів "1С" з питань бухгалтерського податкового та кадрового обліку;
 • звертатися за консультаціями на лінію консультацій "1С" і обслуговуючого партнера, зустрічатися з методистами "1С" на семінарах в очній формі і в форматі відео-лекцій;
 • працювати з популярними програмами "1С" через Інтернет з будь-якої точки світу і організувати безпечний віддалений доступ через Інтернет до програм "1С", встановленим на комп'ютері користувача;
 • готувати і здавати регламентовану звітність через Інтернет, обмінюватися електронними рахунками-фактурами і іншими юридично значимими документами, здійснювати автоматичну звірку рахунків-фактур з контрагентами безпосередньо з програм "1С";
 • здійснювати швидку перевірку інформації про контрагентів, автоматично заповнювати реквізити контрагентів в різних документах;
 • отримати кваліфікаційний сертифікат електронного підпису для обміну юридично значимими електронними документами безпосередньо в програмі "1С";
 • використовувати резервне копіювання інформаційних баз в хмарне сховище даних "1С", з можливістю швидкого відновлення інформації в разі пошкодження даних;
 • скористатися готовими сайтами для всіх типів бізнесу: для фахівців, компаній, а також Лендінзі і інтернет-магазинами;
 • і багато іншого.

Детальніше про склад і умови 1С ІТС і про сервіс 1С ІТС Галузевий можна прочитати на сторінках www.its.1c.ru і https://portal.1c.ru/app/branch.  

В комплект основного постачання "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними" включаються купони на пільговий період супроводу в рамках договору 1С ІТС. У комплект основного постачання "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними 3" включаються купони на пільговий період супроводу в рамках договору 1С ІТС та сервісу 1С ІТС Галузевий. Вартість пільгового періоду супроводу включена у вартість поставок "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними" і "1С Підприємство 8. PDM Управління інженерними даними 3". Тобто, після реєстрації комплекту і активації пільгового періоду супроводу користувач має право користуватися офіційною підтримкою без додаткової оплати на термін пільгового періоду.

Номер телефону лінії консультацій фірми "1С" +7 (495) 956 11 81, адреса електронної пошти v8@1c.ru.

В частині, що стосується роботи безпосередньо з конфігураціями "PDM Управління інженерними даними" і "PDM Управління інженерними даними 3", консультації надає партнер-розробник компанія "КТ-Сегмент" з 10:00 до 18:00 за московським часом, крім субот, неділь та святкових днів:

 • телефон лінії консультацій: +7 (812) 234-22-63;
 • адресу електронної пошти: hl-plm@kt-segment.ru;
 • система електронної комунікації "Skype": hotline_1С_PDM;
 • назва сервісу в системі 1С-Коннект: ЛК 1С PDM.

Користувачі, які активували сервіс 1С ІТС Галузевий обслуговуються партнером-розробником відповідно до регламентів, що базуються на принципах системи менеджменту якості. Контроль за якістю обслуговування здійснюється фірмою "1С", при необхідності можна звернутися до відповідального менеджеру фірми "1С" за адресою електронної пошти: itsotr@1c.ru.

Учасники програмних продуктів "1С PDM Управління інженерними даними" і "1С PDM Управління інженерними даними 3" отримують оновлення по платформі "1С Підприємство" і конфігурацій "PDM Управління інженерними даними" і "PDM Управління інженерними даними 3" через партнерів-франчайзі , розробника і на сайті "1С" в розділі інтернет-підтримки користувачів: http://releases.1c.ru/.

Після закінчення пільгового періоду, супровід по платформі "1С Підприємство" і конфігурації "PDM Управління інженерними даними", для користувачів програмного продукту "1С PDM Управління інженерними даними" здійснюється на платній основі, для його отримання необхідно оформити договір 1С ІТС на платній основі.

Після закінчення пільгового періоду, супровід по платформі "1С Підприємство" і конфігурації "PDM Управління інженерними даними 3", для користувачів програмного продукту "1С PDM Управління інженерними даними 3" здійснюється на платній основі, для його отримання необхідно оформити договір 1С ІТС і сервіс 1С ІТС Галузевий 3-й категорії на платній основі.

Для оформлення договору 1С ІТС та сервісу 1С ІТС Галузевий звертайтеся до обслуговуючого вас партнеру або до рекомендованих фірмою "1С" Центрам Супроводження та Сервіс-партнерам у Вашому регіоні, зі списком можна ознайомитися на сторінці http://its.1c.ru / zakaz.