НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


ТИПОВА КОНФІГУРАЦІЯ РОЗДРІБ ДЛЯ УКРАЇНИ, РЕДАКЦІЯ 2.0 ВЕРСІЯ 2.0.1

 

Роздріб для України

Нове у версії

Розширені можливості ведення користувальницької аналітики номенклатури.

Підтримуються різні схеми ціноутворення в роздрібній мережі:

 • централізоване, коли ціни в магазинах розраховуються в центральному офісі мережі;
 • децентралізоване, коли ціни розраховуються в магазинах;
 • змішане, коли ціни встановлюються в центральному офісі, але на окремі цінові групи товарів призначаються в магазинах.
 • Розширені можливості надання знижок. Знижки можуть надаватися при виконанні декількох різнорідних умов, наприклад, при купівлі певної кількості товарів покупцем з певної групи одержувачів знижок.

  З'явилася можливість налаштовувати автоматичний розподіл надходжень товарів по складах магазину і розподіл продажів товарів і послуг по організаціях підприємства. Використання двухфазной (ордерної) схеми тепер не є обов'язковим. Користувач може включити або відключити використання ордерної схеми окремо для операцій надходження і відвантаження.

  Автоматизоване оформлення документів роздрібних продажів від імені кількох організацій в спеціалізованому інтерфейсі "Робоче місце касира" (РМК). Найбільш затребуване касирами оформлення продажу за готівковий розрахунок виконується однією кнопкою.

  Інтерфейс РМК оптимізований для дисплеїв різного розміру, а також для сенсорних дисплеїв. Всі операції касир може виконувати за допомогою клавіатури, без використання миші. Наявність гарячих клавіш для всіх команд РМК дозволяє легко налаштувати програмовану клавіатуру.

  Редакція 2.0 розроблена на платформі "1С:Підприємство 8.2" і може використовуватися в режимі тонкого клієнта або веб-клієнта на всіх робочих місцях.