НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


ТИПОВА КОНФІГУРАЦІЯ УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ, РЕДАКЦІЯ 1.6, ВЕРСІЯ 1.6.6

 

Управління невеликою фірмою для України

Нове у версії

 

 

Інтеграція з сервісом «Пактум.Контрагент»

 

Автоматизоване заповнення картки контрагента за кодом ЄДРПОУ / ДРФО

Реалізовано автоматизоване заповнення картки контрагента даними, що містяться в єдиних державних реєстрах по введеному коду ЄДРПОУ для юридичних осіб або ДРФО для фізичних осіб - підприємців. Це основні дані контрагента (назва, адреса, телефон, керівник) і дані про систему оподаткування.

Використання сервісу є з форми картки контрагента, а також з форм створення первинних документів - рахунків, накладних, платіжних документів та ін.

В разі, якщо контрагент з введенням користувачем кодом ЄДРПОУ / ДРФО вже існує в базі, користувачеві пропонується на вибір - відкрити існуючі картки (їх може бути декілька з цим кодом), заповнити поточну картку контрагента за допомогою сервісу, або ж скасувати операцію і продовжити створення в ручному режимі.

Для використання сервісу в формі картки контрагента додана кнопка «Заповнити ЄДРПОУ» - праворуч від поля введення коду ЄДРПОУ / ДРФО.

Для використання сервісу з форми створення первинного документа необхідно в поле вибору контрагента ввести код ЄДРПОУ / ДРФО. Якщо контрагент з введенням кодом ЄДРПОУ / ДРФО присутній в базі, то даний контрагент відіб'ється в поле «Контрагент» первинного документа (якщо контрагентів з цим кодом кілька - буде виведений список для вибору). Якщо контрагент з введенням кодом ЄДРПОУ / ДРФО відсутня в базі, тоді в списку, що відкрився під полем введення, необхідно виконати команду створити - відкриється нова форма картки контрагента з заповненим кодом ЄДРПОУ, в якій по кнопці «Заповнити ЄДРПОУ» заповняться дані контрагента. При закритті картки даний контрагент буде записаний в поле «Контрагент» форми вихідного первинного документа.

Заповнення картки контрагента працює у фоновому режимі, тобто протягом часу заповнення картки користувач має можливість працювати з іншими документами.

 

Підключення сервісу «Пактум.Контрагент»

Для підключення сервісу необхідно ввести пін-код і натиснути кнопку «Отримати баланс» у вікні «Налаштування сервісу" Пактум.Контрагент "», яке є в розділі Компанія - Налаштування - Ще більше можливостей. В результаті на екран буде виведений баланс (в картках) і термін дії за даним пін-коду.

Придбати пін-коди доступу до сервісу «Пактум.Контрагент» можна у обслуговуючої компанії.

http://www.unionba.com .ua / partner / participants /

 

Виправлені виявлені помилки.

 

 

Дивіться також

 

1. Реліз призначений для поновлення з конфігурації версії   1.6.5.2, 1.6.6.1. Порядок поновлення наведено в файлі 1cv8upd_ru.htm;

2. Додаткова інформація наведена у файлі ReadMe_ru.txt;