НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


1С:ПІДПРИЄМСТВО РОЗДРІБ 8 ДЛЯ УКРАЇНИ - ПРОСТА І ФУНКЦІОНАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ОБЛІКУ В МАГАЗИНІ

Програма Роздріб для України 8.3 ред 2.0 призначена для автоматизації обліку в торговельних точках (магазинах), містить весь необхідний функціонал для організації торгового обліку, має зручний інтерфейс Касира який може працювати на дисплеях маленького розміру, веде облік тільки в гривнях.
Програма Роздріб для України 8.3 має можливість підключення до широкого спектру торгового обладнання: сканери штрих-кодів, фіскальні реєстратори (РРО), термінали збору даних, дисплеї покупця, вагове обладнання, платіжні термінали, зчитувачі магнітних карт.
Програма Роздріб 8 для України використовується в якості підпорядкованої системи (вузла РІБ) для організації мереж роздрібної торгівлі. У якості керуючої системи може виступати програма Управління торгівлею 8.3 або Управління торговим підприємством 8.3. Також програма підтримує двосторонній обмін обліковими даними з бухгалтерською системою Бухгалтерія 8.3.

Вибирайте програму Роздріб для України якщо ви хочете:ОБЛІК РУХУ ТОВАРІВ

 

Розділи програми Роздріб 8 для України «Запаси закупівлі» та «Склад» містять необхідні інструменти для організації процесу постачання та обліку товарів на підприємстві.

Документ «Замовлення постачальнику» відображає факт попередньої домовленості з постачальником про поставку необхідної кількості товарів, термін поставки а також дату або етапи оплати замовлення. Для прискорення занесення товарів в документ можна використовувати сканер штрих кодів.

Документ Замовлення постачальнику 1С Роздріб для України 8

Документ «Надходження товарів» реєструє факт отримання товару від постачальника, дозволяє вказати характеристики і серії товарів, заповнити ціни на товари виходячи з минулих поставок, проаналізувати зміни цін.

Документ Надходження товарів 1С Роздріб для України 8

Документ «Переміщення товарів» оформляє переміщення товару з магазину в інший магазин в цій же торгової мережі.

Документ Переміщення товарів 1С Роздріб для України 8

Документ «Передача товарів» програми Роздріб здійснює переміщення товарів між організаціями. Використовуються два варіанти передачі: передача до реалізації - товар однієї організації буде переданий іншій організації на умовах купівлі-продажу, передача після реалізації - організація продала товар іншої організації, необхідно оформити операцію перепродажу товарів між організаціями за фактом продажу товарів іншої організації.

Документ Передача товарів 1С Роздріб для України 8

Документ «Перерахунок товарів» - відображає результати облікової і фактичної кількості та вартості товарів на складі. За результатами перерахунку товарів оформляються документи оприбуткування надлишків, списання недостачі.

Документ Перерахунок товарів 1С Роздріб для України 8

Документ «Пересортиця товарів» - фіксує факт пересортиці товарів, списує і оприбутковує відповідні товари на складі.

Документ Пересортиця товарів 1С Роздріб для України 8

ПРОДАЖІ ОПТОМ І В РОЗДРІБ

 

Інтерфейс «Робоче місце касира» в програмі Роздріб для України може працювати на моніторах маленького розміру, в ньому зручно розташовані функціональні кнопки, є можливість налаштування гарячих клавіш для популярних товарів.

Інтерфейс Робоче місце касира 1С Роздріб для України 8

Документ «Чек» фіксує продаж товарів у роздріб, його оплату, надану покупцеві знижку і видані подарунки.

Документ Чек 1С Роздріб для України 8

Документ «Звіт про роздрібні продажі» формується автоматично при закритті касової зміни, він підсумовує продані товари, отримані оплати за зміну.

Документ Звіт про роздрібні продажі 1С Роздріб для України 8

Документ «Еквайрингова операція» - відображає оплати які проводилися платіжними картами.

Документ Еквайрингова операція 1С Роздріб для України 8

«Звіти з продажів» дадуть можливість проаналізувати динаміку продажів товарів, дізнатися про наявність та рух грошових коштів, оцінити ефективність роботи торгового підприємства.

Звіти з продажів 1С Роздріб для України 8

ГРОШІ

 

Розділ «Фінанси» програми Роздріб 8 для України - групує функціонал для відображення операцій по коштах: приймання роздрібної виручу, внесення грошей у касу, розрахунки з контрагентами, клієнтами в готівковій та безготівковій формі.

Розділ Фінанси 1С Роздріб для України 8

УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ МАГАЗИНУ

 

Документ «Графіки роботи магазину» - містить інформацію про дні роботи торгового підприємства.

Документ Графіки роботи магазину 1С Роздріб для України 8

Обробка «Планований час співробітників» допоможе створити розклад роботи торгового персоналу на кожен день.

Обробка Планований час співробітників 1С Роздріб для України 8

Документ «Щоденний звіт» - реєструє відпрацьований час співробітника протягом робочого дня.

Документ Щоденний звіт  1С Роздріб для України 8

Документ «Відомість на виплату зарплати» відображає факт виплати заробітної плати співробітникам з каси підприємства.

Документ Відомість на виплату зарплати 1С Роздріб для України 8

УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

 

Програма Роздріб для України 8 надає широкі можливості по проведенню маркетингових заходів, вивчення поведінки споживачів.

Документ «Зміни асортименту» задає основний і додатковий асортимент товарів який повинен бути в наявності в магазині.

Документ Зміни асортименту 1С Роздріб для України 8

Довідник «Види цін» - задає назви, алгоритми розрахунку відпускних цін, способи округлення.

Довідник Види цін 1С Роздріб для України 8

Документ «Установка цін номенклатури» встановлює ціни на товари виходячи з алгоритмів закладених в довіднику «Види цін» або заданих в ручну. Є можливість відкладеної установки цін - коли встановлені ціни починають працювати через певний час.

Документ Установка цін номенклатури 1С Роздріб для України 8

Довідник «Знижки націнки» надає широкі можливості для організацій акційних продажів, програм лояльності для споживачів. Знижки можуть встановлюватися за такими критеріями: кількість товарів в чеку, сума чека, час покупки, вид дисконтної карти покупця, особисті дані покупця, відсоток від суми товарного ряду, подарунок при покупці набору товарів.

Довідник Знижки націнки 1С Роздріб для України 8

Довідник «Дисконтні картки» містить список зареєстрованих в системі дисконтних карт покупців.

Довідник Дисконтні картки 1С Роздріб для України 8

Документ «Маркетингова акція» - реєструє факт і умови проведення маркетингових акцій торгового підприємства.

Документ Маркетингова акція 1С Роздріб для України 8

Документ «Реєстрація підрахунку відвідувачів» - дозволяє відобразити дані про відвідувачів зібраних датчиками обліку відвідувачів.

Документ Реєстрація підрахунку відвідувачів 1С Роздріб для України 8

ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ НА БАЗІ РОЗДРІБ 8

 

РОЗДРІБ 8 «МАГАЗИН ОДЯГУ ТА ВЗУТТЯ»

Основна мета прикладного рішення «Магазин одягу і взуття» це автоматизація оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування діяльності в роздрібній торгівлі одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для активного відпочинку і спорту.
У галузевому рішенні Магазин одягу та взуття реалізований механізм обліку розмірів і механізм відповідностей розмірів між різними розмірними шкалами, а також використовуються форми з подвійними табличними частинами, що дозволяє значно спростити процес прийому товарів за характеристиками.
У програмі Роздрібна торгівля Магазин одягу та взуття реалізований механізм обліку товарів в розрізі додаткових властивостей таких як: колекція, бренд, сезон, стать і т.п. Додаткові властивості використовуються для автоматичного формування короткого і повного найменування товарів, формування друкованих форм документів у розрізі додаткових аналітик, формування звітів, а також при друку етикеток і цінників.
В основні аналітичні звіти, а також в друковані форми документів додана можливість виведення інформації у вигляді шахматки і в розрізі додаткових аналітик.
В інтерфейс робочого місця касира вбудована можливість обміну характеристики одного товару, пошук товарів по заданих властивостях характеристик.

РОЗДРІБ 8 «АПТЕКА»

«Аптека» доповнює можливості типового рішення «Роздріб» для роботи з лікарськими засобами, товарами медичного призначення та містить механізми посерійного обліку лікарських засобів, контролю фальсифікатів і термінів придатності, контролю правил ціноутворення і т.п., як у варіанті одиночної аптеки, так і мережі аптек.
Застосування галузевої конфігурації для автоматизації аптек, аптечних кіосків та мереж аптек скорочує витрати і терміни введення системи в експлуатацію, в порівнянні з типовим рішенням, завдяки реалізації в ньому основних механізмів, які використовуються успішним підприємствам цієї галузі.
У конфігурації Роздрібна торгівля 8 «Аптека» для лікарських засобів ведеться облік по серіях який реалізований на базі механізму характеристик.
Програма надає можливість вести облік життєво необхідних і важливих лікарських засобів, обов'язкового аптечного асортименту і спеціалізованих груп, облік аналогів лікарських засобів, що дозволяє знайти заміну відсутньому лікарському засобу або товару. Додана система завантаження / вивантаження документів із зовнішнього файлу (формати txt, dbf, xls, mxl).
Для полегшення початкового наповнення довідника номенклатури та підтримання його в актуальному стані доопрацьована можливість завантаження нормативно-довідкової інформації з лікарських засобів з диска «ІТС МЕДИЦИНА».
Сервіс завантаження / оновлення інформації по препаратах і серіях, запропонованих до вилучення з аптечної і роздрібної мережі (фальсифікати) дозволяє використовувати дані з офіційного сайту. У документах здійснюється контроль фальсифікованих препаратів, а також серій з вичерпаним терміном придатності.

ВАРІАНТИ ПОСТАЧАННЯ, ЦІНИ

Програмний продукт 1С:Підприємство 8 Роздріб для України знятий з продажів:

Програма 1С:Підприємство 8 Роздріб для України (роздрібна торгівля) 6690.00 Купити Замовити демонстрацию
Програма 1С:Підприємство 8 Роздріб Магазин одягу і взуття для України 11700.00 Купити Замовити демонстрацию
Програма 1С:Підприємство 8 Роздріб Аптека для України 11700.00 Купити Замовити демонстрациюОНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ, ЦІНИ

Оновити програму можливо з допомогою сервісу ІТС:

ІТС Україна Версія ПРОФ 12 місяців 9 900 Купити Замовити демонстрацию
ІТС Україна Версія ПРОФ 6 місяців 5 400 Купити Замовити демонстрацию
ІТС Україна Версія ПРОФ 3 місяця 3 000 Купити Замовити демонстрацию
ІТС Україна Версія ПРОФ 1 місяц 1 500 Купити Замовити демонстрацию
ІТС Україна Версія ТЕХНО 12 місяців 6 600 Купити Замовити демонстрацию
ІТС Україна Версія ТЕХНО 6 місяців 3 900 Купити Замовити демонстрациюПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЦІНИ

В залежності від кількості придбаних послуг та форми розрахунків покупцеві програми надаються бонуси в натуральній або грошовій формі.

Демонстрація програми Роздріб. безкоштовно Замовити демонстрацию
Впровадження програмного забезпечення Роздріб. 450 грн./час. Купити
Доопрацювання модулів програми, створення звітів, обробок. 450 грн./час. Купити
Оновлення типових і змінених конфігурацій Роздріб. 450 грн./час. Купити
Оцінка ефективності використання програмного забезпечення на підприємстві замовника. 500 грн./час. Купити
Роботи по поліпшенню, автоматизації бізнес-процесів. 500 грн./час. Купити

ОНОВЛЕННЯ «РОЗДРІБ ДЛЯ УКРАЇНИ»

 

22.02.18 Оновлення 2.0.6.1 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0

05.09.16 Оновлення 2.0.5.1 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0

11.04.16 Оновлення 2.0.4.1 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0

31.03.15 Оновлення 2.0.3.1 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0

22.04.14 Оновлення 2.0.2.1 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0

02.10.13 Оновлення 2.0.1.5 1С:Підприємство 8 Роздрібна торгівля (Магазин) для України редакція 2.0


Програма 1С:Підприємство 8.3 Роздріб допоможе організувати збутову діяльність в магазині. З питань придбання, впровадження звертайтеся в НЕТСОФТ.