BAS


Інформаційно-технологічний супровід (квітень 2021 року)

 

У цьому інформаційному листі:

1. Важлива інформація

2. Дайджест нових матеріалів, опублікованих з моменту попереднього огляду

3. Ціни

 


1. ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій"

Запрошуємо на онлайн-семінар "Лекторій" на тему "Декларація з податку на прибуток за 1 квартал 2021: нова форма, нові правила", який відбудеться 14 квітня 2021 року в рамках інформаційно-технологічного супроводу (ІТС) користувачів.

Онлайн-семінар БЕЗКОШТОВНИЙ для користувачів пакетів онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка", "Бухгалтерський"!

Ознайомитися з детальною програмою, а також зареєструватися на онлайн-лекторій можна на сайті Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу".

 

Заохочувальна програма для користувачів "ІТС ПРОФ"!

З січня 2021 року стартувала заохочувальна програма для користувачів, що оформлюють договори "ІТС ПРОФ" на тривалий термін. В акції можуть взяти участь користувачі, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8 + 4) або 24 місяці на умовах оплати за весь період (за передоплатою). Термін дії заохочувальної програми – 1 рік (до грудня 2021 року включно).

Зареєструватися в заохочувальній програмі можна не пізніше 28-го числа (включно) того місяця, з якого починається договір "ІТС ПРОФ". Наприклад, для договорів, що починаються з квітня 2021 р. – до 28 квітня 2021 р., для договорів, що починаються з травня 2021 р. – до 28 травня 2021 р. і т. д. Зареєструватися після зазначених дат не можна.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 12 місяців (у т. ч. пільгові договори "ІТС ПРОФ" за схемою 8+4) або на 24 місяці, які починаються з квітня 2021 року, в якості подарунка надається брендований калькулятор.

Для користувачів, які уклали договори "ІТС ПРОФ" на 24 місяці та які починаються з квітня 2021 року, додатково надається дорожній фен.

Про подарунки, які отримають учасники заохочувальної програми в наступних місяцях, буде в подальшому повідомлено на сторінці програми на сайті ІТС.

Дізнатися детальніше про правила проведення та зареєструватися в заохочувальній програмі можна на СТОРІНЦІ.

 

Доступ до сервісу ІС ІТС

Усі користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка", "ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ", а також договір ІТС для Партнерів, отримують повний доступ до сервісу інформаційної системи ІТС на сайті. Користувачі пакету "ІТС ТЕХНО" отримують доступ до сервісу інформаційної системи ІТС в обмеженому обсязі (тільки до онлайн-документації з продуктів для автоматизації бізнесу).

Доступ на сайт відкривається на час дії пакетів сервісів ІТС.

До уваги користувачів і партнерів!

Доступ до ІС ІТС здійснюється з використанням облікового запису Порталу ІТС. Тобто окремої реєстрації на сайті інформаційної системи ІТС не потрібно, користувач заходить на сайт з тим же логіном і паролем, що і на Портал ІТС.

Як зареєструватися на Порталі ІТС, описано в розділі "Як отримати доступ до інформаційної системи ІТС".

Перевірити реєстрацію договору ІТС можна в особистому кабінеті Порталу ІТС в розділі "Договори".

З усіх питань щодо роботи з інформаційною системою ІТС і сайту its.1c.ua звертайтеся за адресою :web-its@1c.ua.

Питання про роботу Порталу ІТС можна задавати на webits-info@1c.ua.

 


2. ДАЙДЖЕСТ НОВИХ МАТЕРІАЛІВ, ОПУБЛІКОВАНИХ З МОМЕНТУ ПОПЕРЕДНЬОГО ОГЛЯДУ

Методична підтримка типових рішень BAS

У поточному випуску користувачам рішень "BAS Бухгалтерія" та "BAS Бухгалтерія КОРП" рекомендуємо ознайомитися з актуалізованою методикою обліку платників єдиного податку.

Для користувачів програм "BAS Бухгалтерія КОРП", "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством" на прикладі отримання послуг від ФОП описано порядок відображення взаєморозрахунків з контрагентом з метою оподаткування ПДФО і ВЗ.

Для користувачів програм "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством" опубліковано методику введення початкових залишків малоцінних необоротних матеріальних активів. А для користувачів програм "BAS ERP", "BAS Комплексне управління підприємством" та "BAS Управління торгівлею" представлено методику введення початкових залишків за взаєморозрахунками з клієнтами.

Користувачам програми "BAS Малий бізнес" рекомендуємо ознайомитися зі статтями, автором яких є Анна Федосюк, спеціаліст-консультант компанії "Хвоя Інтегра". В матеріалах представлені різні аспекти використання прикладного рішення для автоматизації ключових процесів на підприємствах малого бізнесу. У поточному випуску в розділі "Облік запасів" рекомендуємо ознайомитися з методикою підбору аналогів номенклатури, тобто номенклатури, яка може бути використана замість вказаної в документі, при нестачі або відсутності залишків на складі, а також з методикою роботи з наборами і комплектами. У розділі "Торговельні операції" опубліковано механізм налаштування відвантаження з декількох складів при використанні однієї каси ККМ.

Для користувачів усіх типових програм для автоматизації бізнесу оновлено архів курсів валют за попередній рік, що завантажується з сайту ІТС. У поточному випуску опубліковано архів курсів валют за період "квітень 2020 р. – березень 2021 р.".

 

Методична підтримка типових рішень 1С:Підприємства 8

У поточному випуску користувачам типових госпрозрахункових конфігурацій "Управління торговим підприємством", "Управління виробничим підприємством", "Зарплата і Управління Персоналом" рекомендуємо ознайомитися з оновленими методиками відображення премії для коректного розрахунку середньої.

 

Консультації з питань роботи рішень BAS

Розділ доповнено переліком рекомендацій та відповідей на питання щодо роботи рішень BAS.

 

Поради лінії консультацій щодо роботи в рішеннях 1С:Підприємства 8

У розділі оновлено перелік рекомендацій і відповідей на питання щодо роботи прикладних рішень "1С:Підприємства".

 

Документація

У зв’язку з початком продажів нового рішення "BAS Будівництво. ERP", призначеного для автоматизації діяльності будівельних компаній, що здійснюють будь-які види будівельної діяльності, в тому числі вертикально-інтегрованих холдингів, що реалізують повний цикл будівництва (див. детальніше http://unionba.com.ua/news/740), на сайті ІТС опубліковано Посібник з описом галузевої специфіки прикладного рішення "BAS Будівництво. ERP", редакції 2.1.

 

Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами

У довідник "Сервіси здачі електронної звітності та обміну первинними документами" у розділ "Методичні рекомендації з використання сервісу "FREDO Звіт" додано методику роботи в Реєстрі податкових документів. У розділі "Методичні рекомендації з використання сервісу "FREDO ДокМен" оновлено методику роботи в Реєстрі електронних документів.

Розділи "Консультації з використання сервісу "FREDO Звіт" та "Консультації з використання сервісу "FREDO ДокМен" доповнено переліком проблемних ситуацій та порядком їх виправлення.

З моменту попереднього огляду випущено версії "FREDO": 01.03.022 – 01.03.024.

 

Консультації аудитора

Довідник "Консультації аудитора" доповнено новими консультаціями з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, наданими в рамках сервісу "Консультації аудитора". Для ознайомлення з матеріалами довідника необхідна наявність пакету онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський".

Поставити запитання аудитору, в тому числі для допомоги у формуванні запиту до ДПС, можна за адресою answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми з особистого кабінету на сайті ІТС.

Користувачі, які мають діючий пакет онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ" або "Бухгалтерський", можуть щомісячно задавати запитання аудитору. 

Детальніше про сервіс "Консультації аудитора" та умови його надання можна дізнатися на сторінці сервісу на Порталі ІТС.

 

Консультації для бухгалтера

У довіднику "Праця та заробітна плата" у зв'язку зі змінами законодавства актуалізовано підрозділи "Загальні положення", "Платники та податкові агенти, їх права та обов’язки", "Об’єкт і база оподаткування", "Ставки податку", "Податкова соціальна пільга", "Нарахування (утримання) податку", "Повернення надміру сплачених сум податку", "Терміни та порядок сплати податку", "Перерахунок податку", "Оподаткування окремих виплат", "Оподаткування доходів нерезидентів", "Бухгалтерський та податковий облік сум податку", "Відповідальність за порушення законодавства" розділу "Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО)".

Опубліковано чергові коментарі методистів до нормативних документів. Звертаємо увагу на найбільш важливі:

 • Коментар від 01.04.2021: Верховна Рада України прийняла Закон України "Про фінансовий лізинг". 
 • Коментар від 26.03.2021: ДПС: про порядок складання податкових накладних із ставкою 14% у разі постачання окремих видів сільськогосподарської продукції. 
 • Коментар від 19.03.2021: Мінфін України терміново вніс зміни до форм податкової накладної, розрахунку коригування та декларації з ПДВ. 
 • Коментар від 16.03.2021: Мінекономрозвитку щодо врахування щорічної грошової винагороди за сумлінну працю при нарахуванні середньої заробітної плати. 
 • Коментар від 10.03.2021: Верховна Рада України внесла зміни до Кодексу законів про працю України щодо дистанційної та надомної роботи. 

Опубліковано відеоматеріали доповідей онлайн-семінарів "Лекторій":

 • від 2 березня 2021 року, який був присвячений актуальним питанням обліку ПДВ та змінам 2021 року
 • від 31 березня 2021 року, який був присвячений зарплатним податкам і новій формі звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Переглянути відеоматеріали можуть користувачі, які мають пакети онлайн-сервісів "ІТС ПРОФ", "Тех.підтримка" або "Бухгалтерський".

Додано нові консультації та відповіді на питання в довідник "Дебет-Кредит. Питання і консультації".

У довіднику "Календар бухгалтера" представлена інформація про терміни сплати податків і зборів, а також терміни подачі фінансової, податкової, статистичної звітності у квітня 2021 року.

На сайті ІТС представлена актуальна станом на 28.03.2021 р. нормативно-правова база "ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка", підготовлена ІАЦ "Ліга".

 

Консультації для бюджетної сфери

Довідник "Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору" доповнено новим матеріалом "Військовий збір" у підрозділі "Розрахунки за податками і зборами" розділу "Зобов’язання". В матеріалі представлено інформацію про платників, об’єкт та базу оподаткування, ставки податку, порядок нарахування та утримання військового збору, порядок сплати (перерахування) до бюджету, відповідальність, бухгалтерський облік та звітність з військового збору.

Довідник "Закупівлі за державні кошти" доповнено новим розділом "Практичне застосування індикаторів ризику у сфері публічних закупівель", в якому представлено інформацію стосовно поняття та порядку застосування індикаторів ризику, ознак та розрахунку питомої ваги індикаторів ризику. Інформація корисна не тільки суб’єктам державного сектору, а й комерційним підприємствам – постачальникам товарів, робіт і послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

 

Нові версії прикладних рішень, що випущені з моменту попереднього огляду

Отримати оновлення зазначених прикладних рішень можна за допомогою сервісу "Оновлення програм".

Рішення Business Automation Software для масового та корпоративного ринку:

 • "BAS Бухгалтерія КОРП", редакція 2.1, версія 2.1.11.2 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ + перехід з ПРОФ на КОРП)
 • "BAS Бухгалтерія ПРОФ", редакція 2.1, версія 2.1.11.2 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)
 • "BAS Бухгалтерія Базова", редакція 2.1, версія 2.1.11.2
 • "BAS Управління торгівлею", редакція 3.2, версії 3.2.19.3 та 3.2.20.1
 • "BAS Комплексне управління підприємством", редакція 2.1, версія 2.1.20.1
 • "BAS ERP", редакція 2.1, версія 2.1.20.1
 • "BAS Малий бізнес", редакція 1.6, версії 1.6.13.4 та 1.6.13.5
 • "BAS Малий бізнес Базова", редакція 1.6, версії 1.6.13.4 та 1.6.13.5 (оновлення + перехід з Базової на ПРОФ)

Галузеві рішення Business Automation Software:

 • "BAS Громадське харчування", редакція 2.1, версії 2.1.10.1 та 2.1.11.2
 • "BAS Будівництво. Бухгалтерія", редакція 2.1, версія 2.1.8.1
 • "BAS Будівництво. Керування фінансами", редакція 2.1, версія 2.1.7.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія", редакція 2.1, версії 2.1.10.1, 2.1.11.2 та 2.1.11.3
 • "BAS АГРО. ERP", редакція 2.1, версії 2.1.19.1 та 2.1.20.1
 • "BAS АГРО. Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 2.1, версії 2.1.10.1 та 2.1.11.3
 • "BAS. Модуль обліку акцизного палива", версія 1.0.2.1

Спільні рішення Business Automation Software + FlyDoc:

 • "BAS Бухгалтерія ПРОФ + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.11.2
 • "BAS Бухгалтерія КОРП + FlyDoc", редакція 2.1, версія 2.1.10.1 та 2.1.11.2
 • "BAS Комплексне управління підприємством + FlyDoc", редакція 2.1, версії 2.1.19.3 та 2.1.20.1
 • "BAS Управління торгівлею + FlyDoc", редакція 3.2, версії 3.2.19.3 та 3.2.20.1
 • "BAS Малий бізнес + FlyDoc", редакція 1.6, версія 1.6.13.5

Технологічна платформа 1С:Підприємство 8:

 • 1С:Підприємство 8, версія 8.3.18.1363

Типові рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Управління торговим підприємством", редакція 1.2, версії 1.2.61.1 та 1.2.62.1
 • "Управління торгівлею", редакція 2.3, версії 2.3.35.1 та 2.3.36.1
 • "Управління виробничим підприємством", редакція 1.3, версії 1.3.72.1 та 1.3.73.1

Галузеві рішення 1С:Підприємство 8:

 • "Управління будівельною організацією", редакція 1.3, версія 1.3.73.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Бухгалтерія будівельної організації", редакція 1.2, версія 1.2.62.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Управління сільськогосподарським підприємством", редакція 1.3, версії 1.3.72.1 та 1.3.73.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Підрядник будівництва 4.0 Керування фінансами", редакція 1.2, версія 2.1.61.1 (оновлення + повний дистрибутив)
 • "Бухгалтерія елеватора, млина і комбікормового заводу", редакція 1.2, версії 1.2.58.1 та 1.2.59.1 (оновлення + повний дистрибутив)

Типові рішення 1С:Підприємство 7.7:

 • "Бухгалтерський облік для України", релізи 7.70.337 та 7.70.338
 • "Бухгалтерський облік для України" для базової версії, релізи 7.70.337 та 7.70.338
 • "Виробництво + Послуги + Бухгалтерія для України", релізи 7.70.087 та 7.70.088
 • "Бухгалтерія + Торгівля + Склад + Зарплата + Кадри для України", релізи 7.70.094 та 7.70.095
 • "Торгівля + Склад для України", релізи 7.70.047 та 7.70.048

Форми звітності 1С:Підприємство 7.7:

 • За I КВАРТАЛ 2021 року (випуск 3 та 4) для конфігурації "Бухгалтерський облік для України"
 • За I КВАРТАЛ 2021 року (випуск 3 та 4) для конфігурації "Комплексна конфігурація для України"

 


3. ЦІНИ

Роздрібні ціни на ІТС
Вид договору ІТС
Договір
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ПРОФ"
 
24 міс.
19800
 
12 міс.
9900
 
6 міс.
5400
 
3 міс.
3000
 
1 міс.
1500
 
пільговий супровід 12 міс. за схемою 8+4
5800
 
із щомісячною оплатою
1000
Доступ до пакету онлайн-сервісів за тарифом "ІТС ТЕХНО" 
 
12 міс.
6600
 
6 міс.
3900
 
із щомісячною оплатою
660
"ІТС ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО ОФІСУ" на 12 міс. (залежно від кількості дозволів)
 
від 1 до 5
1400
 
від 6 до 10
1280
 
від 11 до 20
1160
 
від 21 до 50
1040
 
від 51 до 100
920
 
більше 100
800
Апгрейд з "ІТС ТЕХНО" на "ІТС ПРОФ"
 
доплата за 1 місяць
300
 
доплата за 2 місяці
600
 
доплата за 3 місяці
900
 
доплата за 4 місяці
1200
 
доплата за 5 місяців
1500
 
доплата за 6 місяців
1800
 
доплата за 7 місяців
2100
 
доплата за 8 місяців
2400
 
доплата за 9 місяців
2700
 
доплата за 10 місяців
3000
 
доплата за 11 місяців
3300

 

Роздрібні ціни на "ІТС ПРОФ" за програмою лояльності
Придбаний договір ІТС
Тривалість попереднього договору ІТС
24, 12 міс.
або
пільговий 8+4
6 міс.
3 міс. 
(в т.ч. пільговий)
1 міс.
Рекомендована роздрібна ціна договору ІТС, грн. без ПДВ
"ІТС ПРОФ" на 12 місяців
8700
9300
9600
9800
"ІТС ПРОФ" на 6 місяців
4800
5100
5250
5350
"ІТС ПРОФ" на 3 місяці
2700
2850
2925
2975
"ІТС ПРОФ" на 1 місяць
1400
1450
1475
1490

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Тех.підтримка"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Тех.підтримка" на 12 міс.
3000

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "Бухгалтерський"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "Бухгалтерський" на 12 міс.
5900

 

Роздрібні ціни на пакет онлайн-сервісів "RDI Service"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "RDI Service" на 12 міс.
720

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіси "FREDO"
Вид доступу до онлайн-сервісу
Рекомендована
роздрібна ціна,
грн. без ПДВ
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи на 12 міс.
3000
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.
250
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО на 12 міс.
1200
Доступ до пакету онлайн-сервісів "FREDO" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.
100
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для юр. особи (додаткове підключення) на 1 міс.
200
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO Звіт" для ФОП на ССО (додаткове підключення) на 1 міс.
30
Доступ до онлайн-сервісу "FREDO ДокМен" (додаткове підключення) на 1 міс.
83

 

Роздрібні ціни на онлайн-сервіс "ІТС Галузевий"
Вид сервісу 
"ІТС Галузевий"
Кількість місяців
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 1-ї Категорії
 
1 міс.
540
 
3 міс.
1170
 
6 міс.
2160
 
12 міс.
4050
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
2700
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 2-ї Категорії
 
1 міс.
1080
 
3 міс.
2340
 
6 міс.
4320
 
12 міс.
8100
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
5400
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 3-ї Категорії
 
1 міс.
2160
 
3 міс.
4680
 
6 міс.
8640
 
12 міс.
16200
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
10800
Доступ до онлайн-сервісу "ІТС Галузевий" 4-ї Категорії
 
1 міс.
3240
 
3 міс.
7020
 
6 міс.
12960
 
12 міс.
24300
 
Пільговий 12 міс. (8+4)
16200

 

Сервіс "Консультації аудитора"
Найменування
Рекомендована роздрібна ціна,
грн. з ПДВ 20%
Інформаційно-консультаційна послуга "Консультація аудитора"
450

 

Сервіс "Пактум.Контрагент"
Назва сервісу
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-2200 на 12 міс.
3000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-1200 на 6 міс.
2000
Доступ до онлайн-сервісу Пактум.Контрагент Бізнес-300 на 3 міс.
600

 

Сервіс "FlyDoc"
Назва сервісу
Рекомендована роздрібна ціна, грн. без ПДВ
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для юридичної особи на 1 рік
5000
Доступ до онлайн-сервісу електронного документообігу "FlyDoc"
для фізичної особи-підприємця (ФОП) на 1 рік
2500