НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг


Тогрівля склад, Продажі

ОРГАНІЗАЦІЯ ТОРГОВОЇ СКЛАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

РОЗДРІБ 8
УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ
УПРАВЛІННЯ ТОРГОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ
УПРАВЛІННЯ НЕВЕЛИКОЮ ФІРМОЮ

Сама розповсюджена причина невдач в бізнесі — недостатня кількість продажів! Тому на ранніх етапах роботи підприємства, виводячи на ринок новий продукт, послугу або захоплюючи більшу долю ринку, критично необхідно володіти комп'ютерною системою управління продажами та маркетингом що дасть змогу максимально ефективно організувати діяльність зі збуту та отримати перевагу над конкурентами. Для оптової торгівлі важливий персональний підхід до кожного клієнта, направлення зусиль на налагодження взаємовигідних відношень, грамотна сегментація клієнтів з ціллю формування персональних пропозицій товарів, послуг. Для роздрібних швидкість внесення й обробки інформації про надходження / продаж товарів, грамотна асортиментна політика, ефективне управління складськими запасами і формування програм лояльності клієнтів.

ОПТОВА ТОРГІВЛЯ

 

Часто інформація про контрагентів і взаємодію з ними зберігається в записних книжках менеджерів, електронних таблицях Excel, різних поштових програмах. Така ситуація незворотно веде до втрати інформації про клієнтів (менеджер звільнився з роботи прихопив з собою записну книжку), втраті угод і довіри із за неможливості грамотно передати ведення угоди від одного менеджера до іншого(основний менеджер клієнта захворів і не вийшов на роботу, а підмінний не знаючи особливостей роботи з клієнтом і не знайомий з історію взаємодії з ним має великі шанси програти угоду конкурентам зробивши невідповідну очікуванням клієнта пропозицію). Рішенням проблеми стане реєстрація і збереження всієї контактної (адреси, телефони, адреси електронної пошти, ПІБ контактних осіб контрагента) та інформації по взаємодіях(дзвінки, електронні листи, файли, комерційні пропозиції, документи продаж, оплат) в одній інформаційній базі яка надає максимально зручний користувацький інтерфейс, для реєстрації, перегляду, аналізу даних.

При продажу дорогих або складних товарів (обладнання яке потребує монтажу, консультаційні, інженерні послуги) продавцю доводиться зустрічатися з клієнтом багато разів, а сам процес продажів може розтягнутися на багато місяців. До таких продаж, як правило залучаються найбільш кваліфіковані продавці (зірки), що робить збут таких товарів дуже дорогим і часто ставить компанію в залежність від таких людей. Використання грамотно розробленого програмного забезпечення допоможе структурувати процес продажів, розбивши його на легко зрозумілі етапи, завдання, процеси. Зобразити візуально хід виконання робіт за угодою і сприяти побудові більш реалістичних планів продажів. Це дасть можливість залучати до роботи на такі посади персонал середньої кваліфікації, знизити ризики втрати ключових співробітників і значно скоротити витрати на збут.

Використовуючи переваги сучасних інформаційних технологій, підприємства, ліквідують деякі торгові процеси (внесення первинної інформації про продажі в комп'ютер, виїзд менеджера до клієнта) або навіть весь відділ збуту, надаючи можливість самим клієнтам або менеджерам, безпосередньо під'єднуватися до інформаційної бази підприємства, вносити замовлення на товари, послуги які їх цікавлять, за допомогою Web клієнтів, КПК, смартфонів. Значна економія коштів від такої реорганізації, дозволяє знизити відпускні ціни для споживачів підвищуючи їх лояльність, задоволеність та стимулює збільшення збуту.

РОЗДРІБНА ТОРГІВЛЯ

 

У секторах роздрібної торгівлі й громадського харчування панує жорстка конкуренція, малий і середній бізнес не має достатніх ресурсів щоб створити сильний бренд і вигідно виділитися на тлі інших і цим сприяти залученню додаткових споживачів. Для підтримки прибутку на прийнятному рівні, багато підприємств скорочують витрати використовуючи комп'ютерне програмне забезпечення та торговельне обладнання, що дозволяє значно скоротити час на проведення типових торгових операцій. Використання системи штрих кодування дозволяє швидко вносити в систему дані та обробляти покупки клієнтів, фіскальний принтер дозволяє роздруковувати чек безпосередньо з облікової програми, POS- термінал дає можливість в зручній формі, зрозумілою навіть самому споживачеві, внести інформацію про придбані товари.

Інтенсивна робота торгового персоналу з обслуговування клієнтів в місцях продажів і складність, тривалість, операцій з обліку товару в ручну, не дозволяють, об'єктивно оцінити асортимент товарів, своєчасно виявити недостачу, зменшити ризики псування продуктів. Використовуючи програмне забезпечення ви зможете мати на кожен момент часу інформацію про наявність товарів на складі. Аналіз обертання товарів в різні періоди року дасть можливість скласти розумний асортимент товарів, запобігти затовареність складу неліквідами. Проаналізувавши склад купівельного кошика можна більш оптимально розмістити затребувані товари в магазині, щоб вони були більш помітні й купувалися частіше.

Багато підприємств роздрібної торгівлі сподіваючись підвищити лояльність покупців і стимулювати повторні покупки, поширюють серед своїх клієнтів дисконтні карти. Але вигода від знижки 1-5% навряд чи спонукатиме покупців відмовитися від більш зручних ситуаційних покупок і витратити додатковий час на відвідування конкретного магазину. Однак використовуючи персональну інформацію отриману при реєстрації дисконтної карти й накопичені знання про товарні вподобання, в сполученні із технічними можливостями масової розсилки SMS, E-mail, дають можливість сформувати й донести до кожного покупця персоніфіковані пропозиції товарів, акцій, бонусів що сприяє значному підвищенню довіри та лояльність з боку споживачів.

ПРОГРАМИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОРГОВОЇ СКЛАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 

Основними програмними продуктами для організації обліку торгових, складських операцій системи 1С:Підприємство 8 є: Управління торгівлею, Управління торговим підприємством. У місці з тим існує ряд спеціалізованих, вузьконаправлених торгових рішень.

Звернувшись до фахівців нашої фірми ви зможете отримати всю необхідну інформацію для підбору прикладного рішення 1С:Підприємство 8.3 що найбільш відповідає специфіці діяльності вашого підприємства.