Розжени свій бізнес, стань лідером! НЕТСОФТ - реальна автоматизація бізнесу.

ПРО НАС

 • Про Нас
 • Контакти
 • Партнери
 • Клієнти

НЕТСОФТ - компанія, яка спеціалізується на продажу програм BAS, 1С:Підприємство 8, наданні послуг комплексного впровадження програм, консалтингових послуг у сфері управління бізнесом, побудови систем управлінського обліку, побудови систем збуту, бухгалтерського обліку, для підприємств малого та середнього розміру. Ведемо свою діяльність із 2000 р., з 2004 р. займаємося програмами 1С:Підприємство 7.7, з 2007 р. - програмами 1С:Підприємство 8.х, у 2008 р. почали працювати як офіційні партнери розробника. З 2017 р. є членом ГО Спілка автоматизаторів бізнесу.


ЧЛЕНСТВО В САБ

Компанія "НЕТСОФТ" входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ), що об'єднує професіоналів у галузі автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти та платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти й сервіси "BAS," "1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи та просування послуг у сфері автоматизації.


МАЄМО ВЕЛИКИЙ ДОСВІД РОБІТ У РІЗНИХ СФЕРАХ ГОСПОДАРСЬКОЇ ТА БЮДЖЕТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ:

 • Оптова торгівля: продукти харчування, промислове обладнання, програмне забезпечення.
 • Роздрібна торгівля: продукти харчування, одяг, взуття, супермаркети, організація мереж роздрібної торгівлі.
 • Виробництво: промислові товари, поліграфія, сільське господарство.
 • Бюджетна сфера: освіта, медицина, органи управління.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ ПО ПРОДУКТАХ «1С:ПІДПРИЄМСТВО 8»

 • Професіонал Управління торгівлею 8, 2010 р.
 • Спеціаліст Управління торгівлею 8, 2010 р.
 • Бітрікс Управління сайтом, 2010 р.
 • Професіонал Управління виробничим підприємством 8, 2011 р.
 • Професіонал Бухгалтерський облік, 2016 р.
 • Спеціаліст Бухгалтерський облік, 2016 р.
 • Професіонал Розробник (програміст) Платформи 8.3, 2016 р.
 • Спеціаліст Розробник (програміст) Платформи 8.3, 2016 р.
 • Професіонал Керівник проектів, 2017 р.

СПОСОБИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Після придбання програми ви можете вибрати один із декількох варіантів співпраці із впровадження:

 • Погодинна - оплата здійснюється шляхом передоплати або в кінці місяця за фактично відпрацьовані години із впровадження програми. Такий варіант використовується при впровадженні типових продуктів, які не вимагають доопрацювання, наприклад Бухгалтерія, Роздріб.
 • Із частковою оплатою годин - використовується при роботах проєктним способом. Замовник оплачує повністю транспортні витрати та витрати на відрядження виконавця та відпрацьовані години за проєктом у розмірі 70 %, остаточний розрахунок здійснюється після завершення робіт і здавання проєкту замовнику.
 • Фіксована вартість - у договорі визначається фіксована вартість виконання робіт за проєктом, склад і час виконання робіт. Оплата здійснюється в кінці кожного місяця і становить — вартість робіт / кількість місяців проєкту.

При виконанні проєктних робіт крім типових послуг із впровадження програмного продукту ми в обов'язковому порядку проводимо консалтингові роботи щодо: визначення, формалізації структури підприємства, чіткого опису ролей і функціональних обов'язків співробітників підприємства, визначаємо основні бізнес-процеси на підприємстві, проводимо аналіз і вдосконалення програм мотивації співробітників, покращуємо систему маркетингу та продажів підприємства.


ЯК УНИКНУТИ ПОМИЛОК ПРИ ВПРОВАДЖЕННІ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Самостійне впровадження:

 • При впровадженні типових продуктів на один-два робочих місця найкращим рішенням може бути залучення на кілька годин консультанта з метою первинного налаштування програми, решту роботи можна зробити самостійно, вивчаючи документацію програми, відеоматеріали в Інтернеті. Однак потрібно розуміти: якщо впровадженням займається консультант, то ви в програмі зможете вести облік відразу; при самостійному впровадженні вам знадобиться кілька місяців на освоєння програми.
 • Проєктне впровадження. Стикаючись зі складністю комплексного впровадження, багато підприємств залучають у штат програміста з метою реалізації проєкту. Таке рішення таїть у собі багато прихованих ризиків: для підприємств із чисельністю 20-50 співробітників програміст потрібен тільки на час впровадження; для експлуатації програми він не потрібен, тому, маючи в штаті такого співробітника, ви будете витрачати на нього багато коштів. Крім того, програміст, розуміючи це, може затягувати або ускладнювати роботи з метою зберегти свій авторитет або оклад. Якщо ви захочете залучити програміста в штат на час виконання проєкту, то знайти сертифікованого, висококваліфікованого фахівця для реалізації проєкту на короткий час практично неможливо. Крім того, для якісного впровадження програми одного програміста недостатньо, потрібен ще аналітик, який знає добре програму і бачить картину в цілому, та бізнес-консультант зі знаннями й досвідом у сфері управління проєктами.

Залучення фрілансера:

 • Хто такий фрілансер в Україні? Це, як правило, людина, яка працює на якомусь підприємстві і має вільний час, щоб підробляти на стороні. Ризики роботи з таким типом фахівців: такі люди протягом своєї кар'єри працюють на одному-двох підприємствах і мають дуже обмежений досвід у порівнянні із професійними консультантами, які впроваджують програми на десятках підприємств різного типу, відсутність сертифікатів, що підтверджують знання, навички та компетенції по впроваджуваних програмних продуктах. Консультанти фірм франчайзі мають можливість отримати технічну підтримку від свого дистриб'ютора та розробника ПЗ при виникненні проблем, фрілансер залежить тільки від себе і робить усе на свій страх і ризик.

Великі франчайзингові компанії:

 • Працювати у великих компаніях, які обслуговують сотні, тисячі підприємств, для IT-фахівців зовсім не мед, тому плинність кадрів у них висока. Ті ж фахівці, які вкоренилися там, працюють, як правило, із жирними корпоративними клієнтами. Тому якщо ви представник дрібного, середнього бізнесу, то маєте шанс недоотримання знання в галузі комерційного використання програми, того, як можна використовувати програму для підвищення своєї конкурентоспроможності, тому що фахівці початкового рівня такими знаннями просто не володіють.
 • Часто такі компанії для виконання нових замовлень залучають не своїх кваліфікованих штатних співробітників, а шукають вільних фахівців на ринку для виконання робіт, і виходить, що ви їм платите до 50 % своїх грошей за банальне посередництво, а не за надання найбільш якісних послуг і сервісів.

Додаткова інформація про те Як вибрати програму «1С:Підприємство 8»?, Як вибрати постачальника послуг «1С:Підприємство 8»?

КОНТАКТЫ

 • НЕТСОФТ
 • тел: (044) 223-14-54
 • тел: (094) 823-14-54
 • моб: (099) 906-24-14
 • моб: (096) 906-24-14
 • эл. почта: info@netsoft.com.ua
 • веб: www.NetSoft.com.ua
 • Адрес: Полтавська обл. м. Гадяч вул. Замкова, 12
Спілка Автоматізаторів Бізнесу

Громадська організація "Спілка Автоматізаторів Бізнесу", об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси BAS, 1С:Підприємство і ін. www.unionba.com.ua


Tucha.ua

Tucha.ua - перший український провайдер хмарної інфраструктури, працює з 2012 року і реалізовано понад 1000 проектів віртуалізації. Компанія надає віртуальні сервери з гнучкими настройками, послуги резервного копіювання хостингу і надійного розміщення пошти і сайтів в українських і зарубіжних центрах обробки даних, а також хмарне сховище для синхронізації і обміну файлами. І ми першими в Україні і одними з перших в світі запустили сервіс контейнерної інфраструктури та автоматизації CI/CD TuchaKube.

АСТРАЯ

Підприємство АСТРАЯ спеціалізується на випуску широкого спектра поліграфічної продукції і наданню поліграфічних послуг. Асортимент продукції включає: бланки, календарі, книги, візитки, плакати, листівки, блокноти, меню, сувенірна продукція та багато іншого. Надає послуги з цифрового друку, офсетного друку, різографічний друку, широкоформатного друку, УФ друку, трафаретного друку, проводить палітурні роботи. Підприємство успішно працює вже більше 20 років і забезпечує потреби в поліграфічній продукції понад 2000 підприємств. astraya.pl.ua


ВІТА

Підприємство ВІТА займається виготовленням корму для тварин, за рецептами розробленими і протестованими на власній дослідницькій базі. Підприємство виробляє корми для великої рогатої худоби, коней, свиней, птиці, равликів. Вся продукція відповідає високому рівню якості, і дозволяє отримати споживачам найвищі показники по відгодівлі тварин. vita.biz.ua


ПРОКСИМА

Розплідник декоративних рослин PROXIMA в Києві - це якісні декоративні хвойні, листяні дерева, чагарники, саджанці, щеплені, Топіари для клімату київської області. Спеціалізація розплідника - вічнозелені дерева і чагарники для живоплотів: самшит вічнозелений та туя західна Брабант і Смарагд - найпопулярніші вічнозелені рослини для живоплотів в Україні. proxima.net.ua


ЛЕМУС

Компанія ЛЕМУС спеціалізується на виготовленні та постачанні товарів для благоустрою територій, парків, стоянок, стадіонів, аеропортів. Перелік товарів становить сотні найменувань серед них популярні: автоматичні шлагбауми, механічні паркувальні бар'єри, автоматичні і ланцюгові бар'єри, колективні паркінги, паркувальні стовпчики - механічні, стаціонарні, з ланцюгами, автоматичні, бетонні стовпчики та багато іншого. Підприємство працює з 2005 року і вже облаштовано більше 1000 об'єктів. www.avto-parking.com.ua


ГАНЗ

Пейнтбольний клуб ГАНЗ займається проведенням ігрових і розважальних заходів. Відвідавши клуб ГАНЗ ви зможете позмагатися в грі пейнтбол, лазертег або просто добре провести час з друзями в зонах відпочинку. Клуб ГАНЗ допоможе вам активно провести час і отримати великий заряд бадьорості і позитиву. ganz-paintball.com


ІННОВАТИВ

Будівельна компанія «ТОВ Інноватив Буд» - стабільно працює і розвивається на будівельному ринку Полтавської області та всієї України. Компанія займається як проектуванням, так і безпосередньо самим будівництвом, реконструкцією і монтажем: промислових підприємств, об'єктів господарського призначення, об'єктів зберігання і переробки зернових, об'єктів соціально-побутового призначення. Протягом існування компанії було запроектовано і побудовано більше 25 проектів і отримано нагороду «Лідер року будівельної галузі» (2018). innovativ.com.ua


РУДИЙ КІТ

Салон штор РУДИЙ КІТ виконує всі роботи по виготовленню штор, гардин, починаючи від безкоштовного виїзду до клієнта дизайнера для замірів і закінчуючи навішуванням штор. Салон зможе запропонувати сотні видів тканин для штор, пошиттям штор займаються професійні швачки. Креативний колектив плюс 15 років досвіду роботи забезпечать вам комфорт і затишок у вашій оселі. red-cat.com.ua


Співробітники фірми НЕТСОФТ допоможуть вам впровадити програми BAS.