Розжени свій бізнес, стань лідером! НЕТСОФТ - реальна автоматизація бізнесу.

ПРОГРАМА BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE, 1С:ПІДПРИЄМСТВО 8 - СТРУКТУРНА ОСНОВА ВАШОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Багато підприємств на етапі планування та проведення робіт з автоматизації обліку не повною мірою розуміють усі переваги, які вони отримають від такої діяльності. Тому часто рішення про впровадження затримується, а отримані результати автоматизації скромні, дають незначний ефект лише за рахунок зменшення ручної праці, але не створюють значних конкурентних переваг та навіть викликають розчарування.

Найпоширеніші помилки, які заважають найбільш ефективно автоматизувати бізнес:

  • використання малофункціонального комерційного або безкоштовного програмного забезпечення;
  • острівна автоматизація - впровадження різних ділянок фінансового, управлінського, бухгалтерського обліку без можливості інтеграції даних в єдину систему управління підприємством;
  • впровадження програм силами власних співробітників або локальних фахівців, які не мають високої кваліфікації та відповідного досвіду.

Що робити, аби інвестиції в ІТ-інфраструктуру та програмне забезпечення принесли максимальну вигоду?

Якщо ви очікуєте від автоматизації віддачі не 10—20 %, а бажаєте збільшити її в декілька разів, правильним підходом стане застосування програм обліку Business Automation Software (BAS), «1С:Підприємство 8.3» як структурної основи організації. Це максимально сприятиме використанню таких нематеріальних активів, як: правильний добір та організація роботи персоналу, управління фінансовими потоками, удосконалення структури відносин із клієнтами, партнерами. Програми обліку BAS, 1С:Підприємство також дадуть можливість визначати стратегічні цілі, ефективно проводити операційну діяльність, мати чітке розуміння ринкових змін у режимі реального часу та можливість адаптуватися до них і реагувати швидше, ніж це зроблять конкуренти.

Компанія НЕТСОФТ спеціалізується на постачанні типових і галузевих рішень ліцензійного програмного забезпечення лінійки Business Automation Software (BAS), 1С:Підприємство. Надає послуги автоматизації, впровадження, підтримки, інформаційно-технологічного супроводу (ІТС), широкого спектра стандартних і доопрацьованих прикладних рішень (конфігурацій) програм Business Automation Software (BAS), 1С:Підприємство для України.

У своєму складі має сертифікованих співробітників — професіонал, спеціаліст, спеціаліст-консультант за такими напрямками, як бухгалтерський облік, торгові складські операції, виробничий облік, конфігурування програмування програм Business Automation Software (BAS), 1С:Підприємство 8.3, керівник проєктів.

Основною метою нашої діяльності є: побудова систем бухгалтерського та управлінського обліку, збільшення продуктивності роботи бізнесу замовника, удосконалення бізнес-процесів, підвищення ефективності використання ресурсів, поліпшення систем мотивації співробітників.

На сторінках сайту розміщені огляди популярних конфігурацій систем Business Automation Software (BAS), 1С:Підприємство з метою первинного знайомства та вибору відповідного програмного продукту для впровадження. Також розділ сайту «Статті» містить більш детальні кейси, які можуть бути цікаві для директорів і керівників компаній, головних бухгалтерів та фінансових директорів, співробітників IT-відділів.

На сайті ви можете купити 1С:Підприємство 8.3 та купити Business Automation Software (BAS) або замовити демонстрацію прикладного рішення, яке вас зацікавило.

ПОПУЛЯРНІ ПРОГРАМИ ТА ПОСЛУГИ BUSINESS AUTOMATION SOFTWARE (BAS)

Опис послуг, ціни на обслуговування і підтримку програм Business Automation Software (BAS) від 660 Купити Замовити демонстрацию
BAS Роздрібна торгівля 6 690 Купити Замовити демонстрацию
BAS Бухгалтерія 2 240 Купити Замовити демонстрацию
BAS Бухгалтерія КОРП 18 000 Купити Замовити демонстрацию
BAS Малий бізнес 8 400 Купити Замовити демонстрацию
BAS Управління торгівлею 8 400 Купити Замовити демонстрацию
BAS Комплексне управління підприємством 34 000 Купити Замовити демонстрацию
BAS Будівництво. Бухгалтерія 8 400 Купити Замовити демонстрацию
BAS Управління автотранспортом. Стандарт 12 300 Купити Замовити демонстрацию
BAS ERP 180 000 Купити Замовити демонстрацию
BAS Управління холдингом 210 000 Купити Замовити демонстрацию
BAS Документообіг КОРП 62 700 Купити Замовити демонстрацию


ПОПУЛЯРНІ ПРОГРАМИ ТА ПОСЛУГИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО 8

Опис послуг, ціни на обслуговування і підтримку програм 1С:Підприємство 8.3 від 660 Купити Замовити демонстрацию
Програма бухгалтерського обліку 1С:Підприємство 8.3 Бухгалтерія для України 2 240 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку зарплати і кадрів 1С:Підприємство 8.3 Зарплата і Управління Персоналом для України 2 240 Купити Замовити демонстрацию
Програма управлінського обліку 1С:Підприємство 8.3 Управління невеликою фірмою для України 2 240 Купити Замовити демонстрацию
Програма бухгалтерського та управлінського обліку торговою діяльністю 1С:Підприємство 8.3 Управління торговим підприємством для України 22 000 Купити Замовити демонстрацию
Програма комплексного обліку та управління 1С:Підприємство 8.3 Управління виробничим підприємством для України 140 000 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку і управління взаємовідносинами з клієнтами 1С:Підприємство 8.3 CRM ПРОФ для України 8 400 Купити Замовити демонстрацию
Програма бухгалтерського обліку 1С:Підприємство 8.3 Бухгалтерія сільськогосподарського підприємства для України 11 700 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку 1С:Підприємство 8.3 Громадське харчування для України 8 190 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку салона краси 1С:Підприємство 8.3 Салон краси для України 10 000 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку SPA cалона 1С:Підприємство 8.3 SPA-Салон 16 000 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку фітнес клубу 1С:Підприємство 8.3 Фітнес клуб 20 000 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку 1С:Підприємство 8.3 Клієнтська ліцензія від 3 300 Купити Замовити демонстрацию
Програма обліку 1С:Підприємство 8.3 Ліцензія на сервер (х86-64) 42 600 Купити Замовити демонстрацию

ЯК ПРАВИЛЬНО КУПИТИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО 8.3

Якщо ви хочете купити програму 1С:Підприємство 8.3, але у вас немає досвіду у виборі або використанні подібних програм, то вибір необхідної програми 1С:Підприємство 8.3 може стати складним і кропітким завданням. І навіть якщо ви маєте досвід роботи з більш ранніми версіями програми, наприклад 1С:Підприємство 7.7, то часто при доборі нової системи фахівці схиляються до вибору найбільш зрозумілої їм програми 1С:Підприємство 8.3, а не найбільш корисної для роботи їх компанії.

ХТО ПОВИНЕН ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ В ПИТАННІ ПРО ПРИДБАННЯ СИСТЕМИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО

Часто завдання обрати й купити програму 1С:Підприємство 8.3 ставлять головному бухгалтеру підприємства, мовляв, ви відповідаєте за ведення обліку, ви й купуйте облікову програму, при цьому забуваючи, що практично вся робота бухгалтерського підрозділу орієнтована на накопичення інформації про діяльність підприємства за допомогою бухгалтерських проводок. А бухгалтерські проводки, у свою чергу, добре підходять тільки для складання звітності до державних органів, а не для реального управління підприємством.

Тому просто придбання програми Бухгалтерія 8 для України є прийнятним тільки для дуже маленьких підприємств. Для більшості підприємств для ведення обліку краще купити або комбінацію програм 1С:Підприємство 8.3, наприклад Бухгалтерія 8 для України + Управління торгівлею 8 для України, Бухгалтерія 8 для України + Управління невеликою фірмою 8 для України, або комплексний продукт, який поєднує в собі бухгалтерський та управлінський облік — Управління торговим підприємством, ERP 2 Управління підприємством.

У ряді випадків завдання купити 1С:Підприємство 8.3 ставлять системному адміністратору підприємства за принципом: 1С:Підприємство — це програма, значить, купити її повинен програміст. Але що системний адміністратор може знати про реальні потреби в обліку та управлінні, наприклад бухгалтерського або виробничого підрозділу?

Розібратися, хто повинен брати участь у процесі вибору та купівлі 1С:Підприємство 8.3, можна, аналізуючи типові бізнес-процеси, які присутні в будь-якій комерційній структурі, наприклад, бухгалтерський облік, планування та управління фінансами, управління складом і закупівлі, гуртовий або роздрібні продажі, планування, облік виробництва тощо, а також у виявленні відповідальних за кожен бізнес-процес у компанії. Ті співробітники фірми, які відповідають за ключові процеси в компанії, і  повинні брати активну участь і нести відповідальність за вибір і купівлю програми 1С:Підприємство 8.3.

У КОГО КРАЩЕ КУПИТИ 1С:ПІДПРИЄМСТВО 8.3

Вибираючи постачальника, у якого можна купити 1С:Підприємство 8.3, багато компаній отримують пропозиції щодо встановлення неліцензійної програми за ціною 30, 40 % від її комерційної вартості. Економія здається значною, але в реальності купити 1С:Підприємство 8.3 у таких постачальників — означає просто подарувати їм свої гроші. Адже, по суті, ви лише отримуєте встановлення зламаного примірника програми на свій комп'ютер, і більше нічого.

З якими складнощами ви зіткнетеся при роботі з такою програмою.

  • До алгоритму зламаних програм унесено зміни та є ймовірність, що в один день програма перестане працювати і ви втратите всі свої дані.
  • Оскільки зараз Інтернет підключено практично до всіх комп'ютерів, то немає гарантії, що до вашої програми та облікових даних не матимуть доступу сторонні особи.
  • У разі якщо ви зміните комп'ютер або дасть збій операційна система, то за повторне встановлення програми необхідно заново платити гроші. Та чи вдасться вам відшукати в потрібний момент ту людину, яка встановлювала вам програму первісно?
  • Неможливо буде в оперативному режимі проводити оновлення програми, деякі оновлення потребують встановлення нової версії платформи (тобто перевстановлення програми).
  • Купивши неліцензійну програму, ви позбавляєте себе можливості працювати з найбільш кваліфікованими фахівцями — програмістами та консультантами, оскільки вони не працюють із неліцензійним програмним забезпеченням.
  • При виявленні у вас неліцензійного ПЗ на вас можуть накласти великі штрафи та вилучити комп'ютерну техніку, на якій такі програми встановлені. Спектр контролюючих органів, які можуть перевіряти ліцензійність програм, широкий — від податкової до СБУ.

На що ще варто звернути увагу, купуючи програму 1С: Підприємство 8.3

Якщо ви вибрали програму Бухгалтерія 8 для України, то знайдіть компанію, у якій консультантом із програми працює практикуючий (у минулому або теперішньому) бухгалтер або принаймні фахівець, який має сертифікат консультанта із програмного продукту Бухгалтерія 8 для України.

Якщо вам необхідно поставити управлінський облік на підприємстві, то шукайте компанію, яка крім компетенцій у програмі 1С:Підприємство 8.3 вміє грамотно структурувати інформацію й чітко викладати свої ідеї в письмовій формі.

Якщо вам потрібно за допомогою програми максимально прискорити оформлення та проведення операцій, купіть 1С:Підприємство 8.3 у фірми, яка має у своєму складі вільного на даний момент часу сертифікованого розробника програми 1С:Підприємство 8.3.