BAS


Випуск редакції 2.1 програми "Керівник"

 

Сповіщаємо користувачів і партнерів про випуск редакції 2.1 програми "Керівник", призначеної для автоматизації управління та обліку на підприємствах сфери послуг, в торгових, будівельних і виробничих компаніях. Версії програми "Базова" і "Стандарт" призначені для підприємств малого та середнього бізнесу, а версія "ПРОФ" орієнтована на більш великі підприємства, в організаційній структурі яких виділяються відокремлені підрозділи. На таких підприємствах версія "ПРОФ" дозволить визначити фінансові показники діяльності – доходи, витрати і прибуток, не тільки за напрямками діяльності (видами бізнесу), але і за підрозділами.

З 08.12.2020 р. новою редакцією 2.1 конфігурації "Керівник" комплектуються наступні програмні продукти:

Найменування
Рекомендована роздрібна
ціна, грн. без ПДВ
Керівник. Базова версія
3 720
Керівник. Стандарт
10 200
Керівник. ПРОФ
18 000

 

НОВІ ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ РЕДАКЦІЇ 2.1

У новій редакції програми в інтерфейс і функціональність програми внесено значну кількість змін, додані нові звіти. У версії "ПРОФ" з'явилася можливість обліку в розрізі відокремлених підрозділів. Внесені зміни дозволили якісно поліпшити програмний продукт і розширити можливості його застосування.

 

Облік за підрозділами (у версії "ПРОФ")

Додана можливість організувати окремий облік за підрозділами так, щоб працівники одного підрозділу не могли втрутитися в діяльність інших підрозділів. Ця можливість буде найбільш корисна для підприємств, що мають відокремлені підрозділи з окремими штатами співробітників, що працюють з різними групами контрагентів.

 

Облік загальних витрат підприємства

Для підприємств, які ведуть проектну діяльність, спрощена настройка розподілу загальних витрат. Раніше при появі нових проектів їх доводилося вручну включати в настройки розподілу. У новій редакції додана можливість вибирати для розподілу групи проектів – при цьому програма почне автоматично розподіляти загальні витрати на нові проекти, які будуть з'являтися в обраних групах.

 

Аналіз фінансових показників

Розширилися можливості аналізу фінансових показників. Інтерфейс фінансових звітів був перероблений, додана можливість деталізованого порівняння доходів і витрат за видами бізнесу і підрозділами.

 

Контроль рентабельності продажів

Додані спеціалізовані звіти, за допомогою яких менеджери зможуть оперативно контролювати виручку, а також рентабельність продажів тих чи інших товарів і послуг.

 

Планування

Облік фактичних грошових операцій та інструменти оперативного планування руху грошових коштів в новій редакції об'єднані в загальний функціональний блок.
Бюджети і план-фактний аналіз об'єднані з підсумковими фінансовими звітами.

 

ПОРЯДОК ПЕРЕХОДУ НА РЕДАКЦІЮ 2.1 КОНФІГУРАЦІЇ "КЕРІВНИК"

Зареєстровані користувачі програмних продуктів, що містять конфігурацію "Керівник" та мають діючий договір ІТС на даний програмний продукт, а також користувачі базових версій, можуть отримати нову редакцію в передбаченому для них порядку оновлення релізу конфігурації.

Дистрибутив редакції 2.1 доступний в сервісі "Оновлення програм" на Порталі ІТС.

Для роботи з конфігурацією необхідно використовувати платформу не нижче версії 8.3.13.1926. Версія 8.3.13.1926 опублікована в сервісі "Оновлення програм" на Порталі ІТС.

Перехід на редакцію 2.1 виконується перенесенням даних з редакції 2.0.

 

ПОРЯДОК ПРОДАЖУ ПРОГРАМНОГО ПРОДУКТУ

Програмні продукти продаються через членів Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) (див. докладніше http://unionba.com.ua/).

Програмний продукт постачається в електронному вигляді. У комплект поставки входять всі необхідні дистрибутиви, документація, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і користувацька угода. Можна придбати основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

Дистрибутиви програмних продуктів доступні після придбання в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС.

 

ОСОБЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСТАВОК ПРОГРАМНИХ ПРОДУКТІВ

Після придбання програмних продуктів партнеру в його особистий кабінет на Порталі інформаційно-технологічного супроводу (далі – Портал ІТС) за адресою https://portal.1c.eu/ буде передано комплект електронної поставки, а також посилання на завантаження дистрибутиву, документації та інших матеріалів, які передбачені в складі даного продукту.

Продукт реєструється в базі технічної підтримки одночасно з передачею продукту партнеру. Після цього покупець продукту отримує статус зареєстрованого користувача. Паперові варіанти реєстраційних карток не друкуються. Для підтвердження правомірності володіння ліцензійним продуктом користувачеві достатньо роздрукувати електронний варіант заповненої реєстраційної картки та мати документи, що підтверджують легальність придбання.

Партнер може передати користувачеві продукт різними способами:

  • завантажити та особисто встановити продукт на комп'ютер користувача
  • переслати комплект поставки електронною поштою
  • зареєструвати продукт в особистому кабінеті користувача на Порталі ІТС за адресою https://portal.1c.eu/, після чого в особистому кабінеті користувача з'являться посилання на завантаження дистрибутиву та пін-коди, які необхідні для активації продукту

Звертаємо увагу, посилання на завантаження дистрибутиву будуть дійсні протягом 30 днів з моменту "відвантаження" продукту партнеру. Необхідно за цей період встигнути завантажити дистрибутив програмного продукту.

Документація та супровідні матеріали надаються у форматі ресурсу https://its.1c.ua/. Документація має ієрархічну структуру ("дерево"), що складається з глав, при цьому кожна глава, у свою чергу, є вузлом ієрархічної структури. Таке представлення дозволяє відразу бачити зміст книги і швидко переходити до потрібної глави.

Для встановлення програми на комп'ютер необхідно розпакувати архів і запустити autorun.exe. Далі у діалозі можна встановити програму повністю "за один клік" або вибрати встановлення частинами, а також переглянути документацію та супровідні матеріали.

 

АПГРЕЙДИ

Апгрейди основних поставок

Порядок виконання апгрейдів не змінився.

 

Заміна типу захисту

Заміна типу захисту для продуктів "Керівник" не передбачена.

 

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Сервісне обслуговування програмних продуктів, що містять конфігурацію "Керівник", і підтримка користувачів в частині роботи з платформою здійснюється за договором Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

Сервісне обслуговування в частині роботи з платформою можна отримати, скориставшись сервісом ІТС "Лінія консультацій" (див. докладніше https://portal.1c.eu/applications/67).

Підтримка в частині платформи здійснюється Лінією консультацій з 9:30 до 17:30 у робочі дні (за розпорядком роботи київських підприємств):

  • за телефонами: +38 (044) 222-72-10, +38 (044) 222-72-45
  • електронною поштою: hotline@1c.ua

У частині, що стосується роботи безпосередньо з продуктами "Керівник", сервісне обслуговування надає компанія "РУ-СІСТЕМС" з 9:00 до 16:00 у робочі дні:

  • адреса електронної пошти: hline@ru-systems.ru