BAS


Продукт "GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом" ТОВ "СофтІнформ" отримав сертифікат "Сумісно з програмами BAS"

 

Сертифікат "Сумісно з програмами BAS" отримав програмний продукт "GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом", який розроблено і тиражується ТОВ "СофтІнформ". Продукт пройшов сертифікацію як доповнення до типового рішення "BAS ERP".

 

"GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом"

Програмний продукт "GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом" – це галузеве рішення, створене на базі типової конфігурації "BAS ERP".

Рішення призначене для автоматизації процесів оперативного обліку руху сировини і готової продукції, а також для ведення кількісно-якісного обліку сировини і готової продукції борошномельно-круп'яного, комбікормового і олійно-жирового виробництва на хлібоприймальних, заготівельних і переробних підприємствах України.

Організації, що використовують програмний продукт "BAS ERP", можуть придбати конфігурацію "GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом", інтегрувати її в єдину інформаційну систему, при цьому об'єднана конфігурація буде включати в себе цілий ряд галузевих підсистем, призначених для автоматизованого ведення обліку в частині підготовки та отримання галузевої регламентованої звітності (форми ЗХС, а також для олійно-жирової галузі).

Система дозволяє звести до мінімуму помилки людського фактору на підприємстві, а також прискорити роботу за рахунок зручного інтерфейсу і автоматичних обробок.

Детальна інформація про головне призначення системи та функціональні можливості наведена на сайті розробника: https://www.softinform.com.ua/solutions/ges-upravlinnia-elevatorom-boroshnomelnym-krup-ianym-kombikormovym-ta-oliinym-vyrobnytstvom/.

Звертаємо увагу на те, що окреме використання повного набору функціоналу продукту "GES: Управління елеватором, борошномельним, круп'яним, комбікормовим та олійним виробництвом" і додаткових ліцензій до нього, без інтеграції з рішеннями, що містять конфігурацію "BAS ERP", не передбачено.

 

Додаткову інформацію щодо продукту можна отримати, звернувшись до ТОВ "СофтІнформ":

  • телефоном: +38 (0562) 33-73-49
  • за електронною адресою: hotline@softinform.com.ua

Термін дії даного сертифіката – до 16.12.2022 року.