BAS


Курс "Бюджетування в прикладних рішеннях "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством" з 13 по 15 липня 2021 року в Києві

 

Запрошуємо на курс "Бюджетування в прикладних рішеннях "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством", який проходитиме у м. Києві з 13 по 15 липня 2021 року.

ВАЖЛИВО! В зв’язку з можливим посиленням карантинних заходів, заявки на курси приймаються, однак звертаємо увагу, що можуть бути зміни. Рахунок за навчання буде виставлено ближче до дати проведення курсу!

Мета курсу – ознайомити слухачів з технологією автоматизації бюджетування, освоєння технології роботи з функціоналом для автоматизації функцій бюджетного управління підприємства в прикладних рішеннях "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством".

Курс буде корисним для:

 • керівників проектів, що займаються впровадженням
 • консультантів з бюджетування
 • співробітників фінансово-економічних служб кінцевих клієнтів
 • учасників проектних команд, як з боку кінцевих клієнтів, так і з боку компаній-учасників САБ, що займаються впровадженням бюджетування на базі прикладних рішеннях "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством"

Курс буде корисним і для тих, хто планує складати іспит "Спеціаліст-консультант із впровадження підсистеми бюджетування в типовому рішенні "BAS ERP".

Вимоги до слухачів: слухачі повинні володіти технологіями автоматизації підприємств. Для роботи потрібен досвід роботи або впровадження прикладних рішень "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством", а саме навички роботи з оперативним контуром прикладних рішень. Тому рекомендується спочатку пройти навчання на курсі "Контур управлінського обліку витрат і формування фінансового результату в прикладних рішеннях "BAS ERP" та "BAS Комплексне управління підприємством".


КОРОТКИЙ ЗМІСТ КУРСУ

Перший день (Концепція та інструменти):

 1. Знайомство учасників, визначення цілей курсу, засобів їх досягнення і регламенту роботи протягом курсу
 2. Концепція бюджетного планування в типовому рішенні: механізми, принципи та НДІ підсистеми бюджетування, аналітика бюджетування, статті бюджетів, показники бюджетів, конструктор звітних форм
 3. Практикум: Найпростіші бюджети (продажі): налаштування, основні можливості підсистеми для бюджетного планування та аналізу результатів діяльності, зв'язки статей і показників, налаштування отримання фактичних даних, стандартні звіти підсистеми для контролю настройки моделі, план-фактний аналіз, відображення товарних планів в бюджетуванні

 

Другий день (Бюджети):

 1. Розробка повноцінної бюджетної моделі: нефінансові показники, механізм настройки кордону фактичних даних, використання складних таблиць для розробки бюджетних форм, використання довільних запитів для отримання фактичних даних, контроль лімітів на витрачання грошових коштів
 2. Практикум: бюджет руху ГК, контроль лімітів на витрачання ГК, бюджети витрат, розподіл витрат, бюджет доходів і витрат, прогнозний баланс

 

Третій день (Тонкощі та особливості, методика та технології):

 1. Інструменти та методика керування бюджетним процесом
 2. Методика автоматизації бюджетного процесу в рамках єдиної інформаційної системи на основі "BAS ERP"
 3. Практикум: бюджет руху грошових коштів непрямим методом, налаштування довільної аналітики (додаткові реквізити)
 4. Підведення підсумків курсу

 

Після закінчення курсу слухачам надається одна безкоштовна спроба атестації "Спеціаліст-консультант із впровадження підсистеми бюджетування в типовому рішенні "BAS ERP", яка буде надана протягом кварталу в навчальному класі в Києві. Для допуску на атестацію "Спеціаліст-консультант", потрібно мати сертифікат "Професіонал". Сертифікат "Професіонал" слід отримати заздалегідь, здавши тестування в Авторизованих Центрах Сертифікації (співробітники фірм-учасників САБ можуть сертифікуватися в навчальному класі в Києві).


Тривалість курсу: 24 академічні години протягом трьох днів з 10:00 до 18:00 з перервами на обід та каво-брейки.

Вартість курсу:

 • 4 200 грн. для кінцевих користувачів
 • 3 600 грн. для співробітників фірм-учасників САБ
 • 3 000 грн. для "Центрів ERP" та "Кандидатів у Центри ERP"

Статус "Центр ERP" та "Кандидат у Центр ERP" перевіряється по наявності партнера в списку "Центри компетенції з ERP-рішень" на сайті http://unionba.com.ua/erp  на дату виставлення рахунку.

У вартість включено методичні матеріали з даного курсу, обіди та каво-брейки.

Місце проведення: м. Київ, вул. Депутатська, 16/8.

Реєстрація: http://unionba.com.ua/navchalniy-tsentr/

При подачі заявки прохання оплатити рахунок до 12 липня включно.

В разі відмови від участі необхідно повідомити за 5 робочих днів до початку курсу по e-mail: training@unionba.com.ua або Вам буде виставлено рахунок за бронювання місця у розмірі 15% від вартості курсу.