НЕТСОФТ Облікове програмне забезпечення Управлінський консалтинг 1С САБ BAS


ЗБОРКА, РОЗБИРАННЯ ТОВАРІВ В УПРАВЛІННЯ ТОРГІВЛЕЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Іноді в торговому підприємстві виникає потреба створити один товар з багатьох, наприклад: подарунковий набір косметики, або набір кухонних меблів. Програма Управління торгівлею для України (УТ), 8.3, підтримує операції із зборки та розбирання товарів.

Документ Замовлення на складання, розбирання товарів

Документ Замовлення на складання, розбирання товарів 1С Управління торгівлею для України УТ

Документ Замовлення на складання, розбирання, може вводиться на підставі Замовлення покупця, в ньому відображається потреба в тих чи інших товарах, комплектація яких проводиться безпосередньо силами самого торгового підприємства.

Довідник Комплектація

Довідник Комплектація 1С Управління торгівлею для України УТ

Для прискорення занесення операцій із Зборки, розбирання товарів, можливо внести в довідник Комплекти, типові набори товарів які комплектуються на торговому підприємстві. У довіднику комплектація заповнюються реквізити: Номенклатура, Найменування варіанту, ознака Основний варіант, Кількість випущених комплектів за один раз, Тривалість операцій по збиранню, розбиранню, в табличній частині вказуються товари які будуть використані в операціях складання або вихідні товари для розбирання.

Документ Зборка, розбирання товарів

Документ Зборка, розбирання товарів 1С Управління торгівлею для України УТ

Документ Зборка, розбирання, товарів - варіант Зборка з комплектуючих, оприбутковує зібраний товар на склад і проводить списання товарів які використовувалися для комплектації нового товару. У документі необхідно заповнити реквізити: Операція Зборка з комплектуючих, Номенклатура, Характеристика, Кількість, Варіант комплектації. У табличній частині вказуються товари які підлягають списанню на виготовлений набір.

Документ Прибутковий ордер на товари

Документ Прибутковий ордер на товари 1С Управління торгівлею для України УТ

Якщо склад на який ми оприбутковуємо виготовлений набір, має тип ордерний, то ми повинні оприбуткувати набір за допомогою документа Прибутковий ордер на товари.

Документ Видатковий ордер на товари

Документ Видатковий ордер на товари 1С Управління торгівлею для України УТ

Якщо склад з якого ми списуємо товари на виготовлення набору, має тип ордерний, то ми повинні списати товари за допомогою документа Видатковий ордер на товари.

Документ Зборка, розбирання товарів

Документ Зборка, розбирання товарів 1С Управління торгівлею для України УТ

Документ Зборка, розбирання, товарів - варіант Розбирання на комплектуючі, оприбутковує на склад товари які вийшли шляхом розбору набору і проводить списання набору товару. У документі необхідно заповнити реквізити: Операція Розбирання на комплектуючі, Номенклатура, Характеристика, Кількість, Варіант комплектації. У табличній частині вказуються товари які підлягають оприбуткуванню їх кількість і частку вартості кожної позиції від загальної вартості набору.

Звіт Залишки товарів організації по документу

Звіт Залишки товарів організації по документу 1С Управління торгівлею для України УТ

Звіт Залишки товарів організації по документу, викликається безпосередньо з документа Зборка розбирання. Звіт відображає залишки товарів організації які беруть участь в процесі складання, розбирання.