BAS


АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕСУ: ПЕРЕВАГИ, МОЖЛИВОСТІ, ФУНКЦІЇ

 

Автоматизація бізнесу - найкращий спосіб вивести компанію на новий рівень, підвищити її конкурентоспроможність, розширити ринки впливу. Головне завдання цього процесу полягає в зміні специфіки виконання рутинної роботи. Якщо спочатку стандартні операції покладаються на декількох співробітників або навіть на цілі підрозділи, то після автоматизації вони реалізуються за допомогою програмного забезпечення. Участь людини зводиться до контролю.

Чому варто автоматизувати сучасний бізнес

BAS

Грамотна автоматизація бізнес процесів компанії можлива при впровадженні інноваційного софта. Одне з найбільш вдалих рішень - Business Automation Software. Воно розраховане на поступове збільшення навантажень і розширення можливостей. Щодо переваг даного кроку, то головними серед них такі:

  • зростання прибутковості;
  • зниження тимчасових витрат на рутинні завдання;
  • зменшення ризику виникнення помилок;
  • оптимізація процесів.

За рахунок чого зростають доходи

Завдяки автоматизації компанія отримує можливість обслуговувати більше клієнтів за той же проміжок часу. Чим більше покупців або замовників, тим вищий заробіток. До того ж з'являються умови для розширення ринку.

Застосування спеціального софту допомагає відмовитися від найму додаткового персоналу при збільшенні навантажень. Відповідно видаткова частина бюджету залишається колишньою. Щоб простимулювати працівників до якісного виконання обов'язків, можна забезпечити зростання заробітних плат у міру підвищення доходу. Іншими словами від автоматизації виграють усі сторони.

Економія часу

Рішення BAS допомагають економити час. Без якісного і взаємозалежного програмного забезпечення співробітникам доводиться щодня витрачати години на складання документів, оформлення і обробку заявок, ведення статистики і аналізу, заповнення бухгалтерських звітів і інші процеси. Більшість з перерахованих операцій не приносять дохід.

Впровадження хорошого софта умовно зводить рутинну роботу до натискання кількох клавіш. У співробітників з'являється більше вільного часу для просування, розробки креативних ідей, пошуку нових клієнтів і т. Д. Зниження рівня навантаження сприятливо позначається на самопочутті. Персонал починає більш лояльно ставитися до керуючих і начальства, що також позитивно позначається на результаті.

Підвищення точності і поліпшення процесів

Автоматизація значно спрощує управління підприємством, що обумовлюється підвищенням доступності інформації. Збільшення точності і зниження числа помилок досягаються за рахунок зменшення людського фактора. Наприклад, при ручному заповненні документів співробітник може помилитися в цифрах. Навіть маленька похибка здатна потягнути за собою серйозні проблеми і необхідність перероблення значного обсягу роботи. Це загрожує затримками і штрафами. Інший приклад, менеджер, приймаючи замовлення в телефонному режимі, може припуститися помилки в адресі клієнта. В результаті постраждають не тільки терміни поставок, а й збільшаться витрати. Крім того, товар може загубитися.

В автоматизованій системі дані підтягуються автоматично. Це нівелює можливість виникнення помилок. Також вона дозволяє виконувати тисячі типових задач одночасно. З її допомогою реалізуються розсилки повідомлень, роботизований дозвон та інше.

Що можна автоматизувати

Продукти BAS дають можливість автоматизувати процеси різного рівня та складності. До числа основних можливостей відносяться:

  • дані клієнтів і замовників;
  • продажі;
  • менеджмент;
  • документообіг;
  • бухгалтерія.

В автоматизованих системах передбачається можливість ведення баз даних по контрагентах. Це стосується як клієнтів, так і постачальників, товарів, матеріалів. Таку інформацію можна використовувати для аналізу, взаємодії, маркетингових кампаній, обліку.

Безумовно ефективна автоматизація магазину в розрізі управління продажами. Вона дозволяє оперувати одночасно великою кількістю угод, стежити за процесами на кожному етапі від обробки заявок до отримання оплати. Кожна операція буде зберігатися в системі, що важливо для відстеження споживчих запитів. У період проведення акцій, знижок, розпродажів можна легко з'ясувати перелік зацікавлених клієнтів і зробити цільові кроки.

Документообіг та бухгалтерія - важливі складові будь-якого бізнесу. Вони взаємопов'язані і вимагають багато часу на ведення. Автоматизація його спрощує і прискорює. Щоб вона була ефективною і виправданою, необхідно звернутися до професіоналів, які проаналізують бізнес і підберуть оптимальні рішення з урахуванням індивідуальних потреб.