BAS


АВТОМАТИЗАЦІЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ: В ЧОМУ ВИГОДА

 

Автоматизація потрібна будь-якому бізнесу, в тому числі малому і середньому. Це не просто внутрішній софт компанії. Вона дає конкурентну перевагу завдяки істотним переміщень в роботі з клієнтами, замовниками. Наприклад, можна скористатися Business Automation Software. Це особлива платформа для автоматизації українських підприємств різних форм власності.

Чим корисна автоматизація для різних складових бізнесу

Автоматизація малого бізнесу дає масу переваг різних складових бізнесу. Тому вона стає все більш актуальною для підприємств різних галузей.

Співробітники

Завдяки проведенню автоматизації співробітники зможуть упорядкувати свою роботу, прискорити її. Виходить істотно заощадити час при управлінні рахунками, документами, при пошуку потрібних контактів, надсилання листів і на інших процесах. Робота з клієнтами теж значно спрощена. Всі дані завжди будуть під рукою, легко можна подивитися історію листування.

Керівництво

Керівники компанії отримують масу переваг від автоматизації. У них буде гарна аналітика, яка допоможе приймати грамотно рішення. Софт допоможе збирати, накопичувати, використовувати, аналізувати всі дані. Це професійний підхід до управління, тому багато хто воліє покладатися саме на роботу програмного забезпечення, а не керувати інтуїтивно. При цьому є доступ до будь-якої інформації, яка може знадобитися.

Також керівництво зможе перевіряти роботу співробітників, оцінювати їх працю, особливо якщо виникають конфліктні ситуації або надходять скарги. Для перевірки ефективності роботи співробітників можна налаштувати систему з певними показниками для всіх.

Виробництво та склад

По-перше, перевага автоматизації для складу і виробництво полягає в можливості краще контролювати всі ресурси. Всі запаси будуть завжди поповнені в термін, тому виключається простий в роботі компанії.

По-друге, автоматизація складу дає можливість краще проконтролювати за рухом продукції, її списанням, розширенням асортименту. Також виходить добре оцінювати актуальність товарів з урахуванням попиту на нього. Але найголовніше для складу виключено розкрадання і затоварення.

По-третє, якщо вести довідники, куди заносити дані про постачальників, їх прайсах, продукції, то це допоможе правильно розрахувати собівартість і саму вартість виробленої власної продукції, сформувати в подальшому грамотне комерційну пропозицію для потенційних замовників і клієнтів.

BAS

Короткі поради по автоматизації малого бізнесу

  • Обов'язково потрібно підготуватися до автоматизації заздалегідь. Необхідно переглянути всі процеси на підприємстві, зібрати побажання працівників, створити робочу групу з експертів, які будуть займатися автоматизацією. Необхідно впорядкувати все.
  • Довіряти розробникам. Система управління підприємством впроваджується ними, тому вони мають величезний досвід в цій галузі.
  • Не варто поспішати. Впровадження нової системи управління проходить поступово.
  • Не варто економити на навчанні співробітників. Так ні швидше зрозуміють, що змінилося з моменту введення нової системи управління, а значить, будуть швидше працювати і краще реагувати на всі нововведення.
  • Необхідно зробити так, щоб автоматизація була постійним процесом, тобто необхідно регулярно оновлювати вбрання і встановлене програмне забезпечення.

Це короткий чек-лист правил грамотного проведення автоматизації. Вона може зачіпати різні процеси. Передбачені Business Automation Software для різних бізнес-процесів. Наприклад, можна встановити BAS Роздрібна торгівля. Вона підходить для роздрібних точок продажів. Головна перевага такої системи полягає в тому, що повністю автоматизує місце для роботи касира. Також зроблено акценти на ціноутворення, маркетинг, управління запасами, закупівлями. Також існують BAS для бухгалтерії, управління торгівлею, документообігом. Окремий приклад для великого бізнесу - BAS Управління холдингом. Для малих і середніх компаній підійде BAS Комплексне управління підприємством.

Однак бувають випадки, коли з такою процедурою варто почекати. Наприклад, не варто поки приступати до автоматизації, якщо вона обходиться дорожче, ніж збільшення доходу від її впровадження. Другий випадок якщо поки недостатньо клієнтів, завантаженість невелика, а сам бізнес передбачає невелику кількість угод. Також необхідно почекати з впровадженням нової системи управління, якщо в планах провести реструктуризацію. В цілому ж, автоматизація буде завжди корисна, але потрібно чітко розуміти головна умова: над нею потрібно постійно працювати, покращувати, модернізувати підприємство.