BAS


BAS КУП: особливості та переваги

 

Малий і середній бізнес на даний момент можна назвати основною рушійною силою державної економіки. Саме ці невеликі компанії забезпечують людей роботою, роблять ринок більш різноманітним і насичують регіональний бюджет. Тому підтримка підприємств даного типу – основне завдання державних органів і творців програмного забезпечення – прискорити розвиток підприємств малого і середнього бізнесу.

 

 

Універсальне ПО для бізнесу

 

Програма BAS КУП – це безвідсоткове явище в бізнес сфері України. Вона здатна повністю замінити цілий відділ бухгалтерії, логістики та управління компанії. Тепер всі функції перерахованих відділів може виконати тільки один співробітник. Таким чином, підприємці отримують можливість заощадити на найголовніших ресурсах, це звичайно час, співробітники і гроші.

 

Як і способом BAS КУП допомагає заощадити час

 

Час – один з найбільш важливих ресурсів і в роботі, і в житті, тому головне завдання людини – завжди використовувати його раціонально. Введення в роботу підприємства нового ПО, здатного контролювати всі сфери його життя, дозволяє в найкоротші терміни отримати будь-яку інформацію, пов'язану і з спілкуванням з клієнтами, і з нарахування зарплати співробітникам, і з багатьма іншими аспектами. Тепер для пошуку тієї чи іншої інформації необхідно тільки зайти в аккаунт підприємства. Ера паперових носіїв добігає кінця і ця обставина благотворно позначається на розвитку бізнесу.

 

Раціональне використання праці

 

Для забезпечення коректної роботи програми для бізнесу достатньо всього одного співробітника. Зручний формат, можливість автоматичного розрахунку грошових коштів, наявність всієї необхідної інформації про стан складу дозволяють оперувати всіма доступними даними в режимі реального часу. У підсумку на стандартні робочі процеси йде в кілька разів менше часу, а значить, навіть один співробітник протягом робочого дня має можливість виконати всі поставлені перед ним завдання.

 

Економія грошей

 

Звичайно, найголовніша задача, поставлена ​​перед сучасним програмним забезпеченням для управління підприємством , – скорочення витрат і потенційне зростання доходів. Варто відзначити, що з обома завданнями програма впоралася досить успішно. Економія двох основних ресурсів дозволила зробити витрати більш раціональними, а роботу підприємства – прозорою.

 

Знайомство з програмою

 

Для того щоб почати працювати з програмою BAS КУП, її необхідно купити. Але якщо ви ще не прийняли рішення про те, чи потрібна вона вам, і ніяк не можете визначитися, чи варто скористатися можливістю використовувати demo BAS КУП . Це демонстративна версія програми, використовувати яку можна абсолютно безкоштовно.

 

Демо-версія допоможе познайомитися з програмою, оцінити її плюси і мінуси, зрозуміти, які опції необхідні організації вже зараз, а без чого можна обійтися. Можливо, зовсім маленькому підприємству деякі опції дійсно будуть не потрібні, однак головні цілі бізнесу – це зростання і розвиток, а значить, з часом потреба в актуальних на сьогоднішній день пропозиціях виникне рано чи пізно.

 

Кому програми для бізнесу необхідна

 

Всі підприємства малого і середнього бізнесу повинні як мінімум спробувати роботу з програмою і оцінити її переваги. Цілком можливо, що це саме те, що потрібно бізнесу на даному етапі розвитку. Гарантовано, що в ході використання ви і ваші співробітники помітять економію часу. Це обумовлено тим, що всі робочі дані тепер внесені в одну програму, а значить, доступ до них більше не вимагає багато часу.